Дали изпитва нещо?
Здавейте,

Моята история е малко детинска ... и да си призная не съм очаквала, че на такава възраст ще ми се случи да попадна в такава ситуация, но очевидно съм грешила. :D Та... аз съм на 19 години - скоро ще навърша 20 и вече от месец живея в чужбина - уча. Аз винаги съм била стеснителна и сега ми е много трудно, а първите седмици беше почни непоносимо...

Живея в общежитие в което няма никакви чужденци (освен мен) и се чувствах страшно изолирана.
Почти не говорех- освен с едно момче, което се държеше и все още се държи страшно мило с мен. И това е моят "проблем". Имам някакъв опит с момчетата, но с това момче е съвсем различно. Той е най.. и го казвам без капка съмнение, най - милият човек, който съм познавала.

Той е този който по всякакъв начин ми помогна да се приобщя, на моменти дори ми беше като родител - може да прозвучи преувеличено, но е така. Изключително е симпатичен и от първия ден е приятел с всички. И моят голям проблем е, че... естествено... аз страшно хлътнах. Това е един прекрасен човек който съм сигурна, че всеки би оценил.
Но да не се стклонявам.

Не мога да разбера дали той ме харесва в по - интимен план или просто е душицата, която е с всички останали. Той е човека, който винаги се сеща за мен, винаги когато сме се събрали повече хора говори почти през цялото време само с мен. Всеки ден се интересува как съм, какви планове имам. Дори когато ми потрябва нещо... нещо елементарно като... чай примерно, е готов веднага да изтича до магазина вместо мен - и го е правил.

Виждам, че е изключително мил с всички, но към мен усещам някакво по... различно отношение. Или просто си въобразявам... Толкова съм объркана. Не смея да направя каквато и да било крачка, тъй като не се чувствам сигурна, а и не искам да "прецакам" отношенията си с този човек, в случей, че тълкувам всичко погрешно. Говорила съм с него на по - интомни теми. Виждам, че почти всички момиче тук имат някаква тръпка към него и дори съм го питала, как така не е предприел нещо с никоя от тях... Той ми каза, че просто е много придирчив. Как да постъпя?

Коментари

1.   Според мен те харесва. Не знам как да постъпиш. И само от любопитство-къде си? Ако искаш не ми отговаряй, но ми стана любопитно.

2.   от авторката: В Дания съм. :)

3.   Дания е супер страна, аз исках да уча там, но все си мислех, че стандарта на живот е прекалено висок и не се осмелих. А и езика ми се видя трудничък.

В предният ми коментар не ми се навлизаше в подробности, но сега ще кажа някои неща относно момчето. Както казах мисля, че той те харесва.
П
ознавам такъв тип момчета. Те са много добрички и се отнасят добре с всички. Когато изпитат нещо по-специално към дадено момиче, те се стараят много да бъдат полезни с каквото могат и да са на разположение.

Имай предвид обаче, че такива момчета не правят първата крачка, някак си нямат смелостта. Затова бих те посъветвала ти да я направиш. Мисля, че това е което може да направиш. И не чакай повече. Давай, успех! :)

4.   И аз мисля, че те харесва. Излезте някоя вечер разпитай го имали някое момиче което харесва, но се дръж все едно питаш от любопитство. Или накарай някой/я приятел/ка да го разпита. Има много начини.

5.   Какви са разходите в Дания за 1 месец?