Поведение на бивша
Бившата ми от скоро започна да ми пише, да ми предлага да излизаме по заведения но забележете казва: Вземай приятелката и идвайте! Причината е че бях качил снимки с друга жена. Сега странното е, че тя до преди това не ме отразяваше от раздялата насам и отговаряше демонстративно след 2 дена с по една дума когато съм и писал.Това е за период от 2г. Сега що за мерак е това да излизаме аз, тя и новата приятелка? Това нормално ли е? Според мен това което мисля аз е, че иска единствено да разбере дали съм зает тъй като тя още няма нов мъж а не защото иска нещо интимно с мен! Един вид дали съм още резервен план за краен случай. Но това нейно поведение много ме шокира да иска да излизаме вечерно с новата приятелка! Аз естествено отказах направи ми 3 оферти за една седмица.Като когато тактично отклоних последната и покана ми написа: добре няма да те каня повече. Ако няма никакъв интерес няма да ми пише и ред нали?
Но искам да чуя мнения КАКВО ЦЕЛИ ТЯ С ТЕЗИ ОФЕРТИ?

Коментари

1.   Подразнила се е и провокира интереса ти.
На нея ѝ е кристално ясно, че ще откажеш.
Зад въпроса ѝ стои друго
Най-вероятно ѝ е скучно и иска да види дали още си зарибен.
Не се занимавай! Ако пак ти пише, можеш със сериозен тон да ѝ се ОБАДИШ. Не ѝ давай да мисли съобщението си.
Звънкаш и питаш: “Пено (там както се казва) какво точно искаш. Или си кажи, или спри да ме безпокоиш”

2.   Обвързаните мъже са магнит за жените, камо ли за бивши, за кво изобщо й обръщаш внимание?
Като си имаш приятелка загърбваш миналото, ако й се вържеш на акъла ще ти плете интриги с новата.
Може да има план да ви скара, така пак ще си необвързан, и тя пак ще се покрие, без да ти отговаря често.

3.   По-интересно е защо и пишеш, ако имаш гадже. Или си коцкар, или я искаш още, а новата е за секса. Може да е изревнувала, това е. Хем я режеш, хем искаш да те търси още и още. Странен си ти. Кефи те, че те искат две.

4.   Ще ти кажа от своята гледна точка каква би могла да е причината. Може и да не е така в нейния случай, разбира се.
Аз бих поканила бившия си приятел и новата му приятелка, ако все пак държа да имаме добри отношения и един вид, искам и жената до него да е спокойна и да няма драми. Един вид - да се увери, че сме си в приятелски отношения просто и да не се случват разни грозни дразги, да не стават панаири в случай, че започне да му се рови в телефона и т. н. Просто да сме трима приятели на вечеря, примерно.
Та затова и мисля, че иска да излезете тримата - просто да се запознае с нея и да я успокои, че всичко между вас е точно.
Но това съм аз все пак, и това е моето мислене.

Виждала съм тотални цигании от бивши приятелки на мъжа до м ен, затова и не ми вземай думите за чиста монета - ти си я познаваш най-добре и знаеш дали намеренията ѝ са чисти или ви крои нещо.
Моят съвет е да прекратиш всякакъв контакт с нея и да не се занимаваш, ако не ти е близка и не ти е чак толкова приятна.
Ако не сте наистина в приятелски отношения, не виждам защо изобщо го мислиш толкова.

5.   От автора. Просто се опитвам да разбера какво цели защото е странно? Допускам и тя да има нов и да иска да ми покаже, че не остава по назад като ми го навре в лицето. Тя постоянно е в компания на различни мъже но може да са само приятели. Иначе имам сексуално желание все още към нея нищо повече.

6.   5, тоест и двамата изневерявате емоционално.

7.   Не няма изневяра. Тя ме третира като нейна приятелка а не като мъж поне досега. Сега като има друга жена усещам повече интерес но пак може да е приятелски?

8.   7, като има друга жена, защо пишеш на бившата? Новата знае ли? Изневяра е.

9.   Ясна работата - авторът таи надежди, че бившата още е влюбена в него и търси валидация на мислите си в тази тема. Явно новата му приятелка не му харесва особено и още си го влече към старата.
"Сега като има друга жена усещам повече интерес но пак може да е приятелски? "
Въпросът е не какво цели бившата ти приятелка, а какво целиш ти.
С нова жена си до себе си, а в същото време мислиш за старата си приятелка и усещаш интерес към нея. Защо изобщо си във връзка?
Може би бившата ти е усетила и иска просто да излезете тримата и да се изясните, не иска да е между чука и наковалнята и да има проблеми.
Ако си толкова читав, направете една среща тримата, какво толкова те притеснява, какво имаш да криеш?