Случка между мен и едно момиче
Сега сме май месец. Аз се запознах с нея юли месец. Първоначално не бяхме много близки, но септември се сближихме повече. Няколко месеца по-късно, но ще излъжа кой месец, се влюбих в нея, но не и го казвах. Един ден през януари или февруари тя ме пита дали иска да сме заедно, аз приех, но после ми каза, че се бъзика, защото искаше да разбере дали имам чувства към нея, каза ми че не ме харесва по принцип. После пак си бяхме близки. Понякога се бъзикаше, че съм и гадже, въпреки че не ме харесваше.
През март месец обаче няколко човека се влюбиха в нея и аз изревнувах и тя го видя това. Първоначално много се зарадва, но малко по-късно се ядоса заради това. После ми каза, че има гадже, но после ми каза, че се бъзика и ме пита дали иска да сме заедно. Аз естествено приех, защото си мислих че ме пита сериозно, но тя отново ми каза, че се бъзика с мен и че ме обича, но не по този начин. Няколко дни след това обаче тя прие на някакъв човек когото го познава от няколко дни. Тогава ми стана тъпо, а тя почне да ме обижда и да ме нарича по всякакъв начин. Освен това тя някои дни викаше, че може да станем гаджета по-нататък, а други дни ми викаше, че никога няма да иска да сме гаджета (става дума за различни дни, преди да си намери гадже). Предполагам ще питате за годините, аз съм на 19, а тя е на 16. Какво ви е мнението за цялата история и по-точно ме интересува дали мислите, че е постъпила нормално с мен?

Коментари

1.   Сори пич, ама историята ми звучи все едно е написана от 14 годишен. Силно се надявам да не си наистина на 19…Ако все пак е така, спри да се унижаваш и не позволявай на мацката да си играе с теб и с чувствата ти. Риба в морето бол…зарежи я тази.

2.   Детинщини! От такива п-кли не можеш да очакваш нищо. Тя още не знае, какво иска.

3.   Да, нормално е постъпила с тебе, понеже си неопитен. Бий и шута и това е.

М25

4.   Още като ти беше казала, че се бъзика и че не те харесва, трябваше да й биеш шута.

5.   Не си губи времето с кифличка, която те върти за играчка.

6.   Ти най-вероятно си девствен, търсиш пълноцено емоционално сексуално изживяване, а тя най-вероятно е курвентия, която обича мъжко внимание, обича около нея да има някой лапнишаран, който да я зяпа с отворена уста и ти перфектно изпълняваш тази роля.

Задай си въпроса след като не получаваш (а и няма изглед да получиш) достъп до вагината ѝ, струва ли си цялото самоунижение, което си причиняваш?

7.   Най-добре й кажи, че си бил влюбен в нея, обаче си установил че половите й органи излучват отвратителна за теб миризма и не можеш да я понасяш! Шут в гъза и си намери свястно момиче!

8.   Уф, че глупости! Акъл колкото в детската градина- и у теб и у нея. Зарязвай я, даже си закъснял.

9.   Доста сте незрели и двамата. А ти много даваш на някакво малко да си играе с теб. Не че не е типично някъде в младите години на всеки мъж да има момент, в който жена си играе с него, ама по принцип ти на по-малките трябва да завърташ главите, а не някакво 16 годишно лапе да те прави за смях. Не ти ли е ясно, че абсолютно никога няма да бъде с теб, нито, че ако бъде, ще бъде твоя? Още на първия "Бъзик" можеш да я прецениш. Наистина е от тези пословичните, дето си държат по един (поне) на каишка за внимание и това си ти. Не те ли кара да ти е гадно и да искаш да се махнеш? Не виждаш ли как си играе с теб и ти дава, колкото да продължаваш? Много може да е прост нашия пол...