Към мъжете
Като видите хубава жена, искате ли да правите секс с нея?
Виждате ли често хубави жени?
Само външния вид ли ви интересува в началото или желаете една жена само след като я опознаете?

Коментари

1.   Не, в последно време ако един мъж е с всичкия си, ще забележи, че външния вид далеч не е най-важното. Защото се ползват все повече процедури и жените все повече се занимават с външния си вид, но поведението им е меко казано покъртително. Повечето жени в днешно време нямат никаква идея как да се държат с мъжете и само като ги видиш са супер отблъскващи! Не зареди външност, а заради противно излъчване, злоба, неуважение, липса на женственост, липса на интелект ако щеш, все повече изисквания към мъжа. Докато повечето мъже са точно обратното - стават все по-готови на вскякави компромиси и промяна в поведението си, за да може изобщо да излязат на среща с жена, камоли за секс.

Та на въпроса ти, има "хубави" жени, но са не женствени и отблъскващи.

2.   Да искаме секс на момента.
Не чак толкова често.
Не грам не ни вълнува, ако е готина искаме само секса на момента.

4.   "Като видите хубава жена, искате ли да правите секс с нея? ". Разбира се, това си е първичен вроден инстинкт! "Виждате ли често хубави жени? " Не много често, но зависи къде ходиш и в каква среда си. "Само външния вид ли ви интересува в началото или желаете една жена само след като я опознаете? ". Да, винаги първо външния вид ме привлича сексуално и евентуално след като я опозная, и разбера повече неща за нея, тогава може и да я пожелая.

5.   1. Не, разбира се. Преди два дни в магазина видях хубава жена и през ума ми мина "Ехааа, страхотна е! ", а не как съм я надупил в отсрещния вход. Ако има хубава жена в компанията или в работата, която да виждам често, вече може и да ми минат порочни мисли.
2. Не, но аз съм си и претенциозен.
3. В началото винаги е външният вид. Имал съм и имам колежки и семейни познати, които изобщо не са мой тип и всичко е до фаза приятелски отношения, сексуално не ме привличат ни най-малко. Случвало се е и обратното, с някоя кято страшно ми е допаднала външно след няколко разговора "опознаване" да преценя че не искам да имам нищо общо.

6.   Не, като видя хубвата жена и не ми се прави секс с нея. Какви са тея глупави теми?

7.   Честно казано напоследък ми се случва повече обратното - след като опозная някоя хубава жена да НЕ искам да имам общо с нея!

Външният вид опрееделено грабва на първо време, но много жени в днешно време са прости, повърнхностни, материалистки, нямат държание на дами, избухливи са, говорят на 'бате' и т. н. отблъскващи неща.

Като чуя на някоя, ч е целта в живота й е да си отвори козметично студио, да прави маникюри и т. н., такава определено ще е по-красива и привлекателна ако само мълчи и нищо не казва!

Т. Т.

8.   Преди основното нещо, което търсих в една жена, беше външният вид и най-вече тялото. И да, исках да правя секс с нея. На по-късен етап разбрах всъщност наистина колко е глупаво това. И преди това го разбирах донякъде, но беше трудно да се откъсна от това да гледам на момичетата като нещо повече от сексуален обект. За жалост при по-голямата част от мъжете смятам, че е така. Няма морални ценности.

В момента се заглеждам рядко по момичета, макар и че си нямам приятелка и ценя най-вече характера й, а след това красотата. И честно казано, вглеждайки се в по-важните неща при един човек (морални ценности, принципи, характер... ) ми е все по-трудно и трудно да се почувствам привързан към човека отсреща, дори и сексуално. Но е наистина освобождаващо и изключително да спреш да гледаш на жените като хора за удовлетворяване на сексуалните ти нужди и желания и да започнеш да ги виждаш като едни прекрасни създания, можещи да ти дадат много повече от това. Разбира се, говоря за стойностните жени, които могат да ти дадат повече.

М20

9.   Ако една жена не ти харесва физически, няма смисъл да я опозваваш. Различните мъже имат различни представи за хубава жена, аз харесвам слаби, един приятел харесваше пълни. За всеки влак си има пътници

10.   Това социологическо проучване ли е?

11.   Към жените:

Като разберете че някой е с голям и дебел искате ли да правите секс с него? Само размера ли ви интересува или дори и да му е малък и да не го усещате пак ще искате да го опознавате?

12.   Естествено, че искам. Аз харесвам 90% от жените.

13.   Българките отдавна не попадат в категория "хубави" - нито външно, камо ли душевно. Колкото повече ги опознавам, толкова повече ми опротивяват.
М29

14.   Да, като видя хубава жена искам да правя секс с нея, друг е въпроса дали наистина ще го направя. Например не съм фен на секс за една нощ, нито на изневери. Бих го напарвил, само ако съм във връзка с нея.

Виждам хубави жени, но хубави са предимно младите - до максимум 20 и няколко. На около 30 и нагоре рядко има наистина хубави жени. А хубава жена на 40 и нагоре не помня кога последно съм виждал. Сигурно има, но са изключения.

Първото впечатление е външния вид естествено. От там нататък ако ми е харесала, бих я опознал. Ако мие харесала отначало външно, започвам да я желая. Като я опозная, или я започвам да я желая още повече, или спирам да я желая, ако е не ми хареса като човек. Обикновено става второто, защото хората като цяло в мнозинството са кофти хора, а и да са хубави, пак не е гаранция, че ми пасне на мирогледа.

15.   За да се влюбя в една жена най-важно е каква е душевно. Външният вид не, че няма значение, но не е определящ. Много по-важно е отношението. И не, не искам да правя някакъв животински секс с такава или да правим порно изпълнения. Сексът дори не е толкова важен. Може да е супер консервативна, даже е хубаво да е такава. Иначе, преди съм имал връзка, основана само на секс и това беше най-тъпото нещо, което съм правил.

16.   Ако на мъжът му ебе, няма значение дали е хубава, грозна, стара (без да е бабичка), млада (без да е дете), умна, тъпа, руса, черна или каквото и да било...
Ако мъжете не мислеха с долната глава, голяма част от жените щяха да си останат сами заради противния нрав и емоционална нестабилност. (Плюс това жените имат по-голяма нужда от секс, особено сега когато нивата на тестостерон са масово паднали заради застоялия начин на живот)

17.   Номер 1 го е написал точно както е

18.   Има жени от които лъха секс, а дори не са красавици според приетите норми. Има и красиви жени с които бих правил секс, но някак си не предизвикват този първичен инстинкт за секс в мен. Явно си е някаква химия на подсъзнателно ниво. То и при жените е така, ама аз не съм от тези с които искат да правят секс, което много ме натъжава. Не че нямам кандидатки, даже напротив. Постоянно съм обект на свалки, но в мен виждат пари, стабилност, баща на децата си от предишни бракове с лузъри, безплатно такси със супер хубава(и) кола(и) и безплатен домашен майстор. В тези всички области съм супер добър и доказал се. За съжаление съм много честен и не искам да заблуждавам никоя самотна жена, че ще заживея с нея, за да получа секс. И така си стоя на сухо и от време на време някоя проститука. Искам и от мен да лъха секс, да зарязват мъжете и семействата си заради мен, да кръшкат с мен, но уви. Излъчването ми е на супер свестен тип - магнит за самотни майки с деца.

19.   Много ясно никой мъж не иска някойя грозна, дебела и плоска.

20.   """Като видите хубава жена, искате ли да правите секс с нея? Виждате ли често хубави жени? """" Лично аз не мога да преценя, може би защото съм значително възрастен. При това красотата е относително понятие. Ако не греша в книгата на Авгус Форел "Половият въпрос" има описани случаи, където жените са така обезобразени от някакви обичаи в племето, но за местните мъже те са неземни красавици. Случвало ми се е да срещна поглед на жена и изведнъж изпитвам някаква чувство, че тази жена ми е близка и като, че ли някаква топлина се разлива в мен. Такива погледи обикновено са с продължителност няколко секунди и знам, че повече никога няма да я видя. Случвало се е когато бях млад да танцувам с някоя колежка и изведнъж ме обхваща някакво чувство на необяснима нежност, аз съм в нейните прегръдки, тя в моите и дали от топлината на тялото И, дали от аромата И, дали от гъвкавостта И, има чувството, че ще се разплача от нежност и щастие. Защото така се случва, дали само с мен се случва, дали съм някакъв лигльо, нямам представа. Жените, с които съм бил като правило са били умни, високо образовани, културни, възпитани с лично достойнство. Колкото и да е първичен мъжът, не винаги първото му желание при среща с жена, е да прави секс с нея. В много случаи, просто се чувства разбран от нея и той цени нейното общество. Ако нещата се развият и задълбочат, и останалото може да се случи. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

21.   Прежи да я опознаят.... ако я опознаят вече няма да я желаят:)-

22.   Замислих се кога за последно мъж на улицата ми е правил впечатление. Не помня. Масово с някакви размъкнати ханцузи, свлечени ранички на гърба като ученици и нелепи фризури. Брадясали като клошари и през акъла им не минава колко гнусно и нечистоплътно е. Сега като се затопли времето слагат размъкнатите шорти и тениски, джапанките и тръгват с кенчета бира в ръка. Господа, първо се вижте в огледалото и тогава обсъждайте жените. Жените ползвали разкрасителни процедури. Ами да, грижа ни е за външния ни вид. И го правим за себе си, не заради размъкнатите типове като описаните.
Ж, 26

23.   13 така е, съжалявам, че не си взех словачка, те са повечето супер хубави. Но май си падат по мъже от западни страни повече, трудно обръщат внимание на българи.

24.   22, на това му се казва двойни стандарти.
Да си се замисляла, че прилагайки същата логика, и мъжете не се чувстваме длъжни да ви се харесваме, а си се обличаме, както ни харесва? През лятото е много по-добре по джапанки (не нося, но разбирам) отколкото някоя фльорца с пухести ботуши (но с 1 кофа грим "за нея си")... Отделно, повечето от вас колкото и да се "разкрасявате", резултатът е обратен на очакванията. Мъжете с биричка (не съм от тях, но пак разбирам), жените с цигарка (важното да е "тънка") и/или кафенце - почти няма разлика... Даже биричката е по-добре, защото не трови околните.

25.   Зависи от 2 фактора които са от една категория наречена семейно положение. Ще говоря за себе си.
1. Когато бях ерген всяка добре изглеждаща жена под 60кг ми правеше впечатление и естествено като мъж първите мисли винаги са били свързани със секс. Тогава бях 75кг на 180см височина, тренирах от време на време но нямах six pack както го казват сега по модерно му или плочки/преса... но тук има и едно отклонение което приключва до момента когато решиш, че е време да създаваш семейство... преди да стигна това решение след запознанство, ако няма секс след 2-3 срещи няма смисъл да си губя времето повече. Но след като решиш, че е време да имаш семейство това със секса се отмести като критерий. Беше ми важно да опозная жената а секс така или иначе ще има щом се харесвате и привличате.
2. Когато си семеен след дълги години секса изчезва почти на 99%. Такива дето разправят че са женени с по 2 деца, работят и им остава време да правят секс по 4-5 пъти седмично просто не им вярвам и не познавам такива семейни мъже, всеки който познавам се оплаква от секса в брака си... както е при мен секс вече не съм правил 14 месеца. Така, че и това с опознаването е нож с 2 остриета, жената ще ти позволи да я опознаеш до толкова колкото да си изпълни нейните цели. Както беше и при мен, но това го разбирам след години опит. Та в периода в който съм семеен пак заглеждам жени и винаги това със секса е първа мисъл, но вече тук приоритетите са различни. Сексуално ме привличат жените на моята възраст. До сега не съм кривял от пътя, но ако някой ден се случи трябва жената да е в моето положение и да знае какво има да губи както и аз - тоест просто секс но с риск да развалиш семейството си.

Така, че млади мъже. Правете секс, защото като се зажените един ден това ще изчезне и само ще си мечтаете като мен.

27.   Аз мога ли да отговоря на същите въпроси като жена?
Като видя хубав мъж, не си мисля за секс.
Виждам много хубави мъже.
Външният му вид е важен, но желанието се събужда само след като го опозная.

И нещо друго. Като чета коментарите - не ви е лесно, момчета. Хич не ви е лесно. Имаме един семеен приятел, ерген. Излиза по срещи, търси човекът. Наскоро ни беше на гости и се оплакваше на мъжа ми: “Гледаш я хубавка, а вътре празно. Или ще ме пита каква кола карам, или ще се оплаква, или ще е мъжкарана. Как пък една няма, да е свежа, да е усмихната.. ”

28.   "" Като видите хубава жена, искате ли да правите секс с нея? "" Слагате коня пред каруцата. Не е важно какво иска мъжът, а е важно какво иска жената. Това ми го каза една колежка преди много години. Умните жени, са също и добри манипулатори и остават в мъжете впечатление, че те/мъжете/ избират. Никога не съм бил даже и като момче от типът, хубавец. По-скоро спортен тип, срамежлив, не много висок, някъде към 182-183см, по скоро сух и слаб, чак след казармата, както и от джудо и самбото понатрупах килограми. Леко банална физиономия. Та аз ли ще почна да избирам, та ако тя си спре погледа на мен ще съм щастлив, ама едво ли ще го направи. Така мислех като младеж преди казармата. По принцип българкита са хубави, но имат твърдо излъчване, което те кара да си нащрек, докато чехкинчетата на техните години имат меко, приятелско излъчване. //Fallschirmspringer//--Десантчик-"Навсякъде, по всяко време"

29.   Имах преди време разговор със стара приятелка. Значи беше готова да се увива, като лиана, като не знам какво си, докато се докопа до чепа ми. после - на задна и след това - не се познаваме. по вайбър миказа, че така ще е до следващия път. не е само тя, обаче 4 мои съученички са така, а най-нтересното - 16 годишни младочета също действат по подобен начин...