Това от къде се случи?
Малко над 30 години съм. Във връзка съм, в която наистина се чувствам добре. Получавам от приятеля си всичко - отношение, грижа, любов, секс.
Ето къде е проблемът…. Влюбих се в колега. Не съм го търсила, не съм го искала. Не е станало изведнъж, а постепенно…. просто се влюбих и това е.
Усещам, че той също е влюбен в мен, въпреки, че никога не го е казвал, но се усеща. По начина по който ме гледа, начина, по който се “заяжда” с мен, все гледа нещо да ме закачи, да ме подразни… като при децата.
Той също е в сериозна връзка. Не сме си признавали чувствата, а и дано не стигнем до там. Ние не си пишем, не се чуваме, но като се видим просто не можете да си представите химията между нас….
Просто споделям с Вас, надявам се това да отмине, въпреки че го сънувам постоянно….

Коментари

1.   И двамата имате липси във връзките - секс, внимание и сте затънали в скука и сиво ежедневие.
Получаваш всичко, но помалко и затова се заглеждал встрани.

3.   Много типично, хаха. Обикновено изневерите са с колеги.
Няма проблем да си го обичаш платонично, нали? Или искаш да му развалиш и на колегата семейството, както и своето?

4.   Въпросът е обичаш ли мъжа, с когото си в момента или просто ти е удобно да получаваш неща ( които описа ) от него. В началото, когато сте се събрали, изпитваше ли и към него такова привличане, както към колегата ти? Ако отговорът е не, може би си със сегашния ти мъж не от любов, а от удобство. Дори да си развила привързаност към него, това пак не е любов. Човек може да се привърже и към приятели.
Мисълта ми е, че ако не си и никога не си била влюбена в мъжа си, може би е по-добре да опиташ нова връзка с другия, ако и той го иска. Но нова връзка, не паралелна.

5.   Най-вероятно просто ти се прави секс с колегата. Знаеш ли колко хора ги бъркат двете понятия...

6.   За жена над 30 трябва да имаш вече други занимания.
Да се влюбиш е лесно, особено във някой дето те гледа влюбено и ти обръща внимание.
Я, вземи роди едно дете и си го гледай, ще забравиш и колегата и няма да се виждате на работа. След като сте във връзка, гледай си мъжа и не се занимавай с глупости.
Просто еуфорията с мъжа ти е минала и вече не е толкова интересен и непознат като колегата.

8.   То така се започва - шеги и закачки с колегата, сънища и тръпки, химия и пеперудки, гузност и уж чувство за вина към добрия партньор, но обикновено не завършва с хепи енд. Банално и предсказуемо.
Затова е казано да не си вадиш гениталиите на работното място.

9.   Такива неща не се подминават току така. После ще съжаляваш цял живот за пропуснатия шанс. Един път се живее. По-добре си разкрий чувствата и изживей любовта. Не сте женени, нямате деца, нямате нищо за губене. Успех!

10.   ТИ си се влюбила, не в него, а в образа за него в твоята глава.

Спокойно, и на мен ми се случи веднъж. Не го мисли, ще ти мине, това е някаква моментна тръпка. Няколко месеца и ще ти мине. Не си разваляй семейството заради един хормон. Може би ти липсва тръпката в семейството и затова подсъзнателно си я търсиш някъде навън. Само че с един партньор няма как да имаш тръпка с години, нормално е отношенията да станат по-зрели в един момент, което не е лошо, а просто е различен етап. Да, не е бурно и вълнуващо като в началото, ама пък си има други предимства. Този колега може сега да ти изглежда много вълнуващ, ама ако имаше сериозна връзка с него и той ще ти писне в един момент, аи не се знае колко е сериозен и дали и той просто се е влюбил в твоя образ, а не в самата теб.