Споделена история от Секс и интимност

Как да накарам жена ми да изпита върховен оргазъм
Здравейте, хора тази тема е с цел да получа пълна информация от женския пол как да накарам жена ми мощно да свършва по всякакъв начин едновременно и търся вашия опит. Аз съм такъв, че съм маняк на тема на една жена да и е хубаво и въпреки, че не съм от най издръжливите правя всичко възможно тя да се чувства перфектно в леглото, старая се максимално, но всякаш искам още и още и още явно това е моя фетиш. Тя свършва всеки път когато правим секс дори по няколко пъти, като в повечето случай е клиторно. Купил съм всякакви играчки като дилдо, вибратор, вибро яйце, анални разширители, пенис уголемители и с тях разнообразяваме секса. Всъщност секса никога не е бил скучен за мен, за нея само тя си знае, но не се е оплакала даже напротив. Искам от вас съвети как вие сте изпитали едновременно всички възможни оргазми заедно в един акт, идей по които да работя за да и е още по хубаво. Досега сме пробвали много неща, на нея и е трудно с двойното проникване има някакъв срам, но както и да е. От вас Искам идеи как да я докарвам до вагинален или там маточен как му казвате оргазъм, защото това се случва доста по рядко, ако това има значение за вас аз съм на 25 години не съм от най-издръжливите защото се възбуждам лесно при първи път, издържам от две минути буквално до 30 минути най-много, зависи от ситуацията, членът ми е средно голям 16 см и е дебел фи4, 3 см знам че тези неща имат значение за вагиналния оргазъм и затова ги казвам, чакам вашите коментари важно ми е, благодаря на отзовалите се.

Коментари

1.   Ха, много интересна тема би се получила, ако споделим опит.

Като цяло теориите са страшно много, но наистина най-важното е на жената да ѝ е кеф в леглото, ако има как, за да ти е мирна къщата.

Аз лично гледам да се отделя от акта по всякакъв начин, за да продължи дълго. Например - броя до дадено число, усещам си тялото. Винаги в началото - ръка, но без да усеща, че е "винаги в началото ръка" - да стане спонтанно, да не чувства, че е схема - ако си мисли, че си я вкарал в някакво уравнение - сега какно ще направиш, после какво - става много скучно. Уж да е спонтанно, но да знаеш много добре какво правиш.

Никога не я питай настоятелно какво иска - нека да бъде като изненада, но същевременно слушай сигналите и много внимателно.

Не променяй бързо позите и нещата които и харесват, бъди издържлив откъм това да променяш прекалено често.

2.   Много искам такъв мъж като теб!
Ж 20

3.   Нали жена ти има клитор! Ти какъв друг оргазъм, освен клиторен искаш да получи? Пенисен оргазъм ли? Или тестисен? Ако искаш жена ти да пръска като на спукан радиатор на Опел Кадет, искам да ти кажа, че не всяка жена има физиологичната възможност да достигне до т. нар “скуърт оргазъм”. Така, че ако искаш и главата си наври вътре, резултатите ще бъдат един и същи, защото проблемът не е в теб, а във физиологичните способности на твоята любима. Поздрави!

4.   Никак.

5.   Има само един вид оргазъм, тъй че няма как да я накараш да има два или три оргазма едновременно, просто няма такъв механизъм.

Разликата е че начините жената да достигне до оргазъм са два, клиторно и вагинално, но самия оргазъм като такъв е един и същи. Усещането е едно и също, с малки разлики в интензивността. Понякога е по-силен, друг път не толкова.

Това не означава че не може да продължавате да експериментирате и разнообразявате секса, но трябва да бъдеш реалист и да не очакваш нещо кой знае колко различно.

Пробвали ли сте да скуиртва? Скуирт може да получи със или без оргазъм, аз лично мога и по двата начина. Но усещането само по себе си не е по-хубаво от класическия оргазъм. Допълва го и бих казала че е повече за да се кефи мъжа отколкото самата жена.