Мнения
Мъж---- ------Жена
Момче---- Момиче
Смелост---- Предпазливост
Честност ----Лъжа
Откритост----Притворство
Обич-----------Интерес
Любов---------Изгода /лична/
Разтворени за прегръдка ръце- Нож в ръката зад гърба
Устрем и прорив-----Спокойствие и уют
Всеотдайност----Егоизъм
Ярко слънце----- Тъмна нощ
Приветливост- Прикрита злоба
Успех-----------Завист
Щедрост---Пресметливост
Кой както иска да го разбира, кой както иска да се определя, коя колонка му импонира. Колонките не претендират за изчерпателност. В първата са по-характерни за мъжете качества, а във втората за жените, политиците, педерастите, джендърите, неолибералистите
. Предполагам, че ще бъда обявен във всякакви грехове и постъпки. Харесвам, уважавам и обичам жените, но нека си останат жени. Около мен винаги женита са били умни, културни, възпитани и високо-образовани жени, основно инженери/инженерки/ в областта на електрониката и много малко правистки. Не съм феминист и неолибералист. Ненавиждам всякакъв вид прайдове, под разни знаменца с цветовете на дъгата. Очаквам вашите мнения.

Коментари

1.   Парашутиста, мислиш ли, че на някой му дреме какви колонки си наредил и какъв "ист" си?

3.   Индивидуално е, само ако реално познаваш човек много добре, можеш да знаеш какъв е точно, всичко друго на база слухове без реално познанство, няма смисъл да го слушаш, защото се представя от някои си, за да изглежда средата интересна, естествено това е само привидно, също и музика, това което се показва на аудиторията някои така му харесва, ясни са нещата там, номерът е всичко това да го игнорираш, да си индивидуален, само тогава откриваш щастието в живота, игнорирай хора, които не са с потенциал за позитивното, естествено ако желаеш някоя жена, я опознаи реално, защото тази емоция е една, различна е с всеки партньор, това е точното за теб решение, хората искат весели неща, винаги ще е така, животът бързо минава, затова.

4.   Аз съм жена, дотук в живота си по постъпки и начин на мислене се отнасям към първата колона, която авторът, може би на базата на собствените си впечатления, е преценил, че важи основно за мъжете. Уви, аз в личните си и не само взаимоотношения съм видяла доста от нещата описани в първата колона, да важат именно за мъжете. Променливо отношение, лъжи, използвачество, интриги и т. н. Така че всичко опира до това какъв е конкретният човек като личност, а не от пола му, каква душевност и ценностна система носи, какво е нивото му на осъзнатост и емоционална зрялост.

5.   До №4. Посочените качества в така наречените колонки, не претендират за изчерпателност. Според мен в изречението "Уви, аз в личните си и не само взаимоотношения съм видяла доста от нещата описани в първата колона, да важат именно за мъжете. "" Има грешка, предполагам, че сте искали да кажете, втората колонка. По принцип съм съгласен, че има от "мъже", , които по характер и поведение могат да бъдат определи с една част от дамската полова анатомия, към която се стремят всички мъже. Но докато при жените е орган, то при тези така наречени мъже е характер. Да има такива, няма как да го отрече и за съжаление стават все повече. Да има жени, или тогава, когато се запознах с нея тя беше момиче-студентка и на първата страница на тетрадките И, по висша математика, имаше изведена като девиз, сентенцията "Смъртта е нищо, честа е всичко". Да тази жена като, че ли подсъзнателно през целият си живот до момента се е придържала към такова поведение. Не случайно ръководените от нея мъже, а те са над 300човека, понякога зад гърбът И я наричат "центуриона", но с най-добри чувства и някаква симпатия. Един в някакъв момент, и най-вероятно е искал да И направи комплимент, заяви "Шефката е мъж". Разбира се тя тогава не присъствуваше при този разговор, тя не харесва много дългите и безсмислени разговори, харесва кратки, сбити доклади и някак много бързо "влиза" в проблема, а при нея проблемите са най-разнообразни, деловите И контакти са много-пластови. Добра съпруга и домакиня, никога не се е чувствала като бизнес-дама. Както казва, "аз съм обикновена жена, майка, съпруга и домакиня, а дамите да си пият коктейлите, аз съм инженер". Не, че не е ходила някъде по протокол, но това не е нейната среда.