Дребнава ли съм
Здравейте!
Жена съм.
Преди няколко дни се запознах с един мъж от сайт за запознанства, комуникацията ни върви много добре, след известно време той предложи да преминем в Фейсбук съласих се, обаче в момента в който ме добави започна да праща покани на мои приятелки и колежки и честно казано ми стана малко обидно, защото той каза, че търсел стабилен човек, а в следващия момент се държи точно обратното и изискванията му са безпочвени.
По принцип не съм дребнав човек, но след тези му действия определено ми светна една червена лампа.
Поне за себе си не мога да си представя да направя същото нещо, както него да погледна профила му и ако видя някой по-симпатичен да му пратя покана, би ме било срам все пак с този човек ще се запознаваме.
Да знам, че нямаме никакви отношения и всеки е свободен да прави каквото си поиска, но смятам, че това говори лошо за него и май само аз го харесвам, пък той мен не.
Също така смятам, че не си заслужава да си губя времето с този човек.

Чудя се дребнава ли съм според вас или има доза логика в мислите ми, ще съм ви благодарна, ако ми отговорите на този въпрос.

И ми се иска да го питам "на колко приятелки още мисли да праща покани"
Или няма смисъл и директно да го блокирам, как мислите?

Коментари

1.   Играч! Нахален. Леко безочлив. Ти решаваш.

2.   Не сте дребнава, този е женкар явно.

3.   Казваш малко обидно не трябва да е малко, а много! За мен, като жена също ще е обидно този индивид си търси само секс, според мен и си набира "кандидатки" чрез твойте колежки, айде да беше само на една пратил добре бих приела, но ти казваш, че са повече това е абсурдно нали те харесва теб за какво са му други? !?
Не си губи времето с този не си заслужава изобщо той от сега трупа "черни точки" а я си представи, че сте във връзка ще те побърка!
И да ти кажа и мен ще ме срам така да пратя покана на приятелите на даден мъж с който се запознаваме то е абсурдно даже.
И не си древнава!

4.   Не си дребнава. Аз бих му забила твоя въпрос без свян.

5.   Ами той продължава да си търси човек. Затова и разпраща покани. Познавате се само от няколко дни, което е малко. Но да разпраща покани на твоите познати ми се струва прекалено. Аз не бих се занимавала с такъв.

6.   Лек мъж и доста кух. Че и мързелив- ползва те за трамплин да търти женки, като каталог един вид. Ама какво да очакваш друго от сайт за запознанства, където са най-големите женкари.
Просто го блокирай и толкоз.

7.   Ако дори не си е писал с тези жени, не е коректно във фейсбук да им праща покани. Но аз лично в тези приложения за запознанства пиша на много жени и, с които стане комуникация, си разменяме фейсбуците. Аз ако си пиша с една жена само, ще чакам години докато си уредя среща, защото често те спират да пишат, губят интерес, започват с друг да си пишат. Може и пък дори да излезем, а да не се харесаме. Вече ако сериозно започна да се виждам с някоя жена, спирам да пиша на други.

8.   Права си, не се занимавай с него, директно го блокирай. Ако го питаш защо го прави, ще му придадеш важност, а той не заслужава.

9.   Не си дребнава, аз също бих се обидила.

Имам опит от сайтове за запознанства.
Мъжете, повечето, в началото на запознанство се стараят да направят добро впечатление. И изведнъж се променят.
Не го блокирай, не му пиши.

10.   Мъж съм и ти казвам, че по тези сайтове за запознанства масово схемата е 'каквото клъвне' - тоест пращат на по 30-40 жени съобщение, често без дори да им разгледат подробно профила и от тях се записват с 4-5 по-сериозно и излизат на 1-2 срещи.

Като цяло от тези сайтове рядко може да излезе нещо сериозно. Там висят предуимно отчаяни мъже. Просто защото на живо не им се получават нещата се пробват онлайн на принципа 'почукай на 100 врати, една ще ти отвори'

Т. Т.

11.   Повечето мъже са адски нещастници и си заслужават да са самотни ергени или отрепки занимаваще се с долнопробни курви.

12.   Щом комуникацията ви върви добре, не виждам смисъл само заради "това нещо" да прекратяваш отношенията! Понеже не знаеш, защо го е направил!

Аз на твое място щях да го попитам директно, защо е постъпил така?

Аз имам опит от общуване в сайтове за запознаства - и винаги съм бил искрен, открит и честен. И съм изисквал същото и от жената, с която си общувам. Затова смятам, че при всяка неяснота по важен въпрос - е по-добре да попиташ директно за какво иде реч?

13.   Не си, той се пробва на всяка яка мадама.

14.   Не си дребнава, а той е много нагъл... в твоите приятелки се огледал... нямам думи вече за мъжете само претенции, а без покритие. Заслужава да му зададеш въпроса си да слезе малко на Земята и да знае защо е блокиран. Не че това ще повлие на акъла му Той за 2ст няма де.

15.   Никак не си дребнава. Този е женкар и сваляч. Дай му Unfriend и намали видимостта на списъка си с приятели (да е видим само за теб), за да избегнеш следващи такива прояви към теб.

16.   Чета различни рубрики и нещо не ми е ясно. Както мъжете, така и жените, като, че ли не могат да вземат едно решение, без съвети от разни външни хора. Някога преди много години, стотици момчета бяха ПКВ-е и то най-вече в първо ешалонните полкове. Бяха танкисти, мотострелковаци, комадири на взвод "Гвоздики", десанчици, граничари по границата. Не говоря конкретно за себе си, но всичките тези деветнадесет годишни момчета, които командваха и отговаряха за още 18-25 момчета на тяхната възраст.. Отговаряха за всички техни постъпки. Нямаше социални мрежи, нямаше мобилни телефони, решаваш веднага и на момента, нямаш нито време, нито с кой да се съветваш, а имаше случаи, когато някое младо момче губеше живота си. Рядко имаш директен достъп да радиостанция. Не, че тези момчета бяха виновни, но те отговаряха за постъпките и действията на командваните от тях други момчета, а това бяха въоръжени 19 годишни момчета с техните емоции и постъпки. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

17.   В сайтовете за запознанство може да намериш як партньор, важното е да се опознаеш с него виртуално и да решиш, да искаш реална среща, това е точния път към щастието в живота. А този мъж, игнорирай го.

18.   Разкарай го, тръгне ли някой с такива прояви и то от самото начало, значи е пълно довиждане!

19.   Не си дребнава. Колкото и да ти е обидно, че така е постъпил, в крайна сметка резултатът е положителен за теб, зашото много бързо си е показал рогата или по-точно простотията.
Става дума за нагъл, тъп, безочлив екземпляр, който трябва да хъде блокиран и изхвърлен от живота ти без обяснения.

20.   До 10. Като друг мъж, няма как напълно да се съглася. Аз също се опитвам наживо да срещам жени, но вече не съм в университета, а на работа няма много жени. Излизам понякога с приятели, където има и жени, но ако не се харесаме, нямам други опции за запознанства. Затова пробвам и през сайтове за запознанства.