Не е както в началото
Здравейте, темата става въпрос за приятелката ми. Така заедно сме от 4, 5 месеца. В началото си говорихме много и се виждахме почти всеки ден, защото тя живее на 20 минути с кола от моя град. Идвала е в къщи и аз съм ходил у тях. Обаче в последно време, около седмица се държи малко дръпнало с мен и не разбирам защо. Питах я един ден дали днеска ще се видим и ми отговори не знам. И накрая не се видяхме. Понеже и тя има кола и преди всяка възможност в която можеше да се видим тя идваше, дори и да са били 10 минути. И сега като си говорим по телефона ми говори кратко точно и ясно. Само с отговори да или не. И имам чувството че не иска да си говорим. Мисля да я питам дали нещо и става и ако иска да сподели с мен. Аз понеже съм много притеснителен си мисля сякакви глупости. Че си пише с друго момче и т. н. Обаче знам че тя не ми го направила защото сме си говорили на тая тема и тя не е способна да направи това нещо. Виждам го в очите и. Видяхме се преди 2 дни и излязохме да пием по нещо, обикновенно ми дава много целувки и ме прегръща, но този път не беше така. Ако не и давах аз първи целувка тя ни ми даваше. И аз гледам много в детайлите и я чувстсвам различно. Притеснителен съм понеже знам какво е минала с предишния и приятел, тя искаше да скъса с него обаче не знаеше как да му го каже и издържа 1 месец и накрая тоя я остави. Възможно ли е да се държи така с мен защото иска де ме остави обаче не иска да го каже и трябва да го кажа аз? . Наистина много я обичам и бих направил всичко за нея. Въпросът ми е. Възможно ли е да и съм омръзнал? Как да постъпя? Как да я питам дали нещо и става и ако не иска да ми каже? Моля помогнете ми!

Коментари

1.   Таче на два стана. Това значат тия дистанции и дръпвания от нищото и за двата пола. Изневяра, ама поне да има куража да ти го каже.

2.   Като някой каже, че една жена не е способна да забие друг мъж докато е във връзка или, че си го виждал в очите и, и направо ми се свива сърцето за това, какъв балък имам насреща.
Ясно е защо се държи така, дали е заради бившия и, дали заради някой нов, все тая. 5 месеца не са много и направо е тръгнала към пързалката.
Спри да питаш, спри да я караш да се виждате, няма смисъл, само си влошаваш положението. Остави в да полита и така.

3.   Авторе, аз съм така с моя "приятел" в момента. Даже не знам дали сме в някакви взаимоотношения вече. Говорим си, ама аз ако не се обадя, той няма да го направи.
Преди ме целуваше постоянно, сега имам чувството, че сме чужди. От 20 дни сме така и не знам какво да си мисля.
Каза няколко неща, които ме накараха да му отговоря, че си играе с мен и оттогава се отдръпна. Не е казал нищо, но направо откачам.
Страх ме е от отговора, ако попитам.

4.   Ти нещо да не си сгазил лука?
Да не я е потърсил предишното гадже?

6.   От автора:
Не я е потърсил предишното гадже защото съм приятел с него, обаче днеска и писах да ми прати снимка да видя къде е и се бави много, не знам дали тая снимка не е от преди, преди ми пращаше снимки на момента. Само се моля да не е с друг защото наистина съм влюбен и няма да мога да го преодулея.

7.   "защото сме си говорили на тая тема и тя не е способна да направи това нещо"

Повярвай ми жените са способни не неща, за които ти е бедна фантазията. Или има друг, или си станал малко досаден и обсебващ и сега те пробва да види как ще реагираш. Идеята е да не реагираш и да не правиш драми в никакъв случай.
Остави я, не я търси, тя сама ще ти дойде на крака.
А ако има друг просто ще си се разбере от самосебе си.

8.   Всичкото, което си описал да белези на края на отношенията ви. Не си ѝ интересен вече. Тези глупости, че не била способна да е с друг, да те лъже, какво си виждал в погледа и подобни, направо ги забрави. Няма човек, който да не е способен да лъже и да кръшка настрани. Казали са ти го и по-горе. Не те знам колко си притеснителен, обаче ако чакаш тя да те търси, тя да те прегръща и целува и се държиш като жената във връзката, не се надявай на успех с жените. Ако си нерешителен и нямаш смелост да си изясниш отношенията, никой не може да ти помогне.

9.   Просто я игнорирай, само ще стане по-зле ако почнеш да разпитваш. Все едно имаш и други опции и не ти пука се дръж. Иначе, да, има някой друг и смята, че е по-интересен за сега от теб. Жените говорят едно, правят друго - разбери го. Тоя филм го играх преди 3 месеца, по същия начин 6 месеца ме търси, пише, кани и всичко е супер и един ден просто се промени нещо и нямаше време, ала бала. Ебах и майката и спрях да се занимавам, макар да се влюбих много и много ме разочарова.

10.   Според мен друг и е завъртял главата, наистина така изглежда че е. Момичетата, които излизат с друг мъж така се държат и обратното. Пише си с друг и поне 1 път среща на живо е достатъчна, за да не иска да излиза с теб след това, защото я е страх, че повече няма да се държи с теб така както преди. Но за да прави това нещо си има някаква причина, която я е подтикнала да отговори положително на предложението отсреща. От опит го знам. Приятеля ми от 1 месец няма никакво време за мен, взима си 1 почивен ден и го ползва с приятели или си ходи на село. Много ми беше болно, живеем в един град на 2 километра - 20 мин пеша и не можем да излезем, отделно все беше изморен след работа и ласки липсваха дълго време от негова страна (5 месеца) и се чувствах ужасно, е имаше ги, но рядко - за една жена да се чувства нежелана е голяма обида. От година и половина сме заедно. Другото което е, че го хванах да ме лъже няколко пъти и доверие му нямам. Винаги съм отказвала на предложения от колеги дори да излезем на кино или на кафе и дори да харесвам човека много, но този път пердето ми падна! С едно момче обстоятелствата ни събраха преди 3 седмици, много ме хареса и аз му казах АБСУРД, че приятеля ми ще му стане много болно ако ме види с някое момче навън или му кажат, че са ни видяли, дори приятели не мога да имам. НО, преди 5 дни, когато приятеля ми отново не искаше да правим нищо започнах да мисля за това момче. Два дена мислех много и той ми писа, че ще е малко нахален, но отново ми предложи да излезем, защото не спирал да мисли за мен. Това беше най-яката първа среща, обикаляхме с колата, ходихме на едни много яки места и накрая преди да ме изпрати се разходихме, и това за период от 19 до 00 часа. Държанието му беше... нищо общо с на моя приятел дори на нашата първа среща. Беше пълен джентълмен с мен и все пак му казах, че докато съм с моя приятел нищо не може да стане между нас и че не искам да има празни надежди. Наистина много ми хареса, но като имам морал и не мога дори и да го целуна, колкото и да исках. Дори момчето ми каза, че щом приятеля ми няма време за мен някой друг ще има :D. Вечерта, в която бях с него приятеля ми ми писа какво правя и аз изобщо не обичам да лъжа и изобщо не го сийнах дори. После му казах, че съм спала, защото питаше къде съм изчезнала. От както излезнах с момчето и нещо не мога да пиша на приятеля ми, чакам все той да пише и някак си дори не мога да си спра колко оскъдното ми отговаряне, просто точката на концентрация ми се измести... Какво очаква :D, всеки или би го зарязал или би му изневерил, а аз доста дълго се задържах с него, защото го обичам. Знам, че да изляза с друг и въпреки да се държа приятелски това е вид изневяра заради нещата, които си мисля, дори и да не ги правя, пак е половин изневяра само защото съм си ги помислила. Приятеля ми ми писа да излезем днес с негов приятел, но не знам как ще се държа и отказах... утре ще се видим, защото искам да ми отмине ефектът от срещата с онова момче, но съм сигурна, че след тази среща нищо няма да е същото. Защото към онова момче имам някакви намерения. И сега просто ми трябва време, единия трябва да отпадне от картинката, за да продължи всичко както трябва. Единия го обичам, но той все няма време за мен и все е изморен и е малко мрънкач, като жена... другия е по-мъжкар, за всичко ми казва истината и това ме кефи, не мрънка, не го боли нещо, дори след работата му цяла вечер имахме приключения и едвам се разделихме, а моя приятел ВИНАГИ е бил изморен и е искал да поспи след работа и е асексуален... Направо не знам какво да правя, защото приятеля ми е първи и ми е много трудно! Описах ти реална случка, авторе. Може да отидеш до тях и да наблюдаваш какво прави, трябва да си сигурен какво става, за да предприемеш някакво разумно действие. Аз тези дни ще следя приятеля ми изкъсо и дали има причина за цялото му държание или просто си е такъв мързеливец (или е болен, не знам, това не е поведение на нормален здрав човек)... ако видя нещо нередно направо го оставям и си продължавам излизанията с това момче и ще се съберем щато помине малко време. А и приятеля ми ако ме хване нищо не мога да направя, така че каквото сабя покаже, все пак може да ми поиска телефона и да види чата, но поне няма да го трия сравнение с него... Просто се оставям по течението на съдбата, тя скоро ще ми покаже какво да правя :) Всичко, което ни се случва е за добро! Както се вика лоша случка може да те спаси от още по-лоша за в бъдеще или всяко зло за добро :)
Късмет!