Дайте мнение
Бившият ми ме махна от приятели във фейсбук преди 5г., сега негови приятели ми пращат покани за приятелство и ме канят на събития. Той ли ги е накарал? Да ме шпионират ли иска?
Сама съм и нищо не съм публикувала от доста време.

Коментари

1.   Нищо чудно и да има някаква такава игра. Мъжете-бивши в 99 % от случаите в един или друг момент правят опити за завръщане. Гледат да се пробват, какво да ги правиш, не са много оригинални. Но да видиш някой, който животът го е трансформирал до степен да е станал чисто нов човек, не се надявай. Обикновено стават още по-зле.

2.   Според мен е напълно възможно, макар че 5 години са доста време. Или пък неговите приятели са ти имали мерак :D

3.   Това са ми любимите приятели. Зад гърба, веднага готови да наебат приятелката ти. После с кеф да им теглиш един бой и една майна на всичките. Съмнявам се да ги е карал, няма логика.

4.   Да, целия свят се върти около теб

5.   Шпиони. Може да се е сетил за тебе, щото е криза и никоя не го ще. Да те предразположат по отношение на него. Приеми поканите, вземи си пуканки и гледай сеир. Или недей, ако изобщо не искаш да го чуваш и виждаш.

6.   Голям проблем, голямо нещо! Сюжет за криминален сериал!
Като ти е бивш, той за теб е точно никой. Какво те брига дали ти гледа профила в клюкарника и защо приятелите му ти пращат покани? Като не искаш контакти, блокираш ги и толкова. Май от скука си търсиш драми и емоции.

7.   Искат да те пробват и те, какво те изненадва? Като му върже на някой, върже.

8.   Остави я тази история. Блокирай и него, и тях, и да ти е мирна главата.
От опит ти казвам - изобщо не се занимавай и не го мисли. Далече от тях и от него.

9.   Mъжете са доста първосигнални, целта им е предимно секс. Мисля, че те самите са решили да се пробват за секс. Но, може и да има някой, който те е харесвал за нещо повече и да има по-сериозни намерения. Да се връщаш в компания с бившия, не мисля, че ще ти е добре.

10.   Бившият знае, че няма да му приемеш поканата, затова действа подмолно, чрез тях. Ще може така да ти гледа профила, да те разбере дали си имаш някой, може да пише и от техните профили. Особено, ако си го блокирала. Леко психарска работа, но това е начин да ти е в полезрението. Мъжете са адски забавни с напъните си да се връщат.

11.   Казваш им, че не се интересуваш на такива познати на бившия ти. Имаи си хоби, работа подходяща и ненатоварваща, намери си гадже. Така ще си щастлива и това е хубавия път за пълноценно изживян живот. А относно бившия ти, индивидуално е във всяка връзка, някои може да е готин и след време, но има и такива много зле, там положението е тежко и няма смисъл. Такъв е животът деистваи да имаш яки неща в живота си.