Природата е най- голямата майка от всички! И тя е с женствена енергия с причина!
Чувственото, красивото, милостивото, прощаващото в човека е онова, което тъмнината се опитва да унищожи в него!

Набляга се навсякъде върху студенината, хладнокръвието, безчувствието, отмъщението, унищожението на "топлината в човека", унищожението на надеждата и смисълът на това да си жив!

Егото е толкова ОГРОМНО, че кара и мъжете, дори и Жените, да се държат арогантно едни с други, нападателно, и дори да се състезават непрекъснато за чуждото внимание.

Женственото е това на милостта, грижата, топлината, мъжкото е на силата, издръжливостта и себеконтрола, те са в синхрон С ПРИЧИНА. Балансират се един друг, и все пак хората като цяло- всички- се опитват да унищожат женствената част от Бог.

От край време елиминират едното и за това се сдига до толкова конфликт- Защото мъжката енергия на контрола и силата е обзела света! Няма я емпатията да я компенсира! За това и другите са контролиращи и безчувствени и с вас!

Твърдят хората, че искат милост и нежност в живота си, но я отхвърлят в самите себе си, избират безчувствието и се фокусират върху състезанието.

Най- вече мъжете, за това е казано още в духовни древни книги, първо жените ще се пробудят и ще докоснат светлината, чак после мъжете. Милостивата енергия е най- близо до Божествената, това е древно пророчество, което не е писано от мен, а от древни учители- МЪЖЕ!
Мъжете с тяхната мания за контрол имат много повече да учат!

Така както са мъжете сега и жените да се опитват да им подражават, няма да имат хората никога онова което искат!

Докато не започнете самите вие да избирате милостта и любовта, и да се случва да ги срещнете в чуждо лице, вие няма да ги задържите или просто ще посеете след себе си само още страдание! Това не е осъждане, а просто факт и истина, причинно следствие!

Правете с тази информация каквото решите! - Майката природа е МАЙКА и тя е с женствената енергия на любовта и грижата с причина! И когато обиждате женската енергия- вие обиждате Вашата първа майка- самата природа!

Коментари

1.   Абе Майката Природа едва ли кръшка, едва ли се разголва в ТикТок и Инстаграм, едва ли се продава за пари на чичко Паричко, едва ли лицемерничи, лъже, свадничи, ненавижда, злобее и търси начин как да си купи последния модел айфон, с който да си направи селфи на Малдивите! А и не иска да ражда и по едно дете, случайно да не й се загрози фигурата.

Така че хайде по-спокойно със съветите, че нещата в женския аспект са изцяло нагоре с главата.

2.   Надолу с главата и нагоре с краката*

3.   Това което си написал е хубаво но няма да намери почва на тая територия. Няма кой да те разбере. По тези ширини е модерно да си агресивен и алфа. Другите се смятат за загубеняци. Далеч са от любовта хората но иначе е пълно с теми защо съм сам/сама.
А като видим и доминиращите религии кланящи се на Христос и Мохамед където жените са нещо като робини съвсем картинката става весела. Все пак кукловодите не искат света да тръгне на добре затова - сей омраза смърт и страх и така имаш пошлушковци които не мислят а се надяват на някой/нещо да им оправи живота. Или се занимават със завист и злоба - що тоя/тая има а аз не. Самите жени са далеч от женската си енергия повече клонят към мъжката

4.   О, я стига дрънка феминистки глупости и си намери гадже да правиш секс с него всеки ден! Ще видиш как ще ти олекне на психиката и ще видиш, как ще спрат да ти идват такива болни глупости на главата и ще бъдеш щастлива, весела, усмихната и сияйна, като една нормална, сексуално и рмоционално задоволена жена!

6.   И след като написа два коментара, Природата НЕ я интересува ти как обиждаш жените, какво е твоето минало. А това че си го изкарваш на невинни момичета носи карма моето момче...

Жените са богини и майки, Природата също. След живота ще се извиняваш на всички, които си наранил :)

А

8.   Междувременно, в майката-природа със женствената енергия на чуввствено, красиво и опрощаващо:

- гъбата-паразит която побърква мозъка на мравките и ги "зомбира"
- осичката-паразитоид, която ужилва с отровата си хлебарката в мозъка, и я оставя жива, за да може ларвичката й да има прясно месце, докато я изяжда отвътре ЖИВА
- лъвът, който убива всички малки на предишния мъж, докато лъвиците гледат отстрани и се възбуждат, за да могат да имат малки с новия лъв
- крави, коне и елени ядат малки бозайници (зайци, мишки) за да си набавят белтъчини

За всичко това може да си потърсиш видеоклипчета в интернета, много са поучителни. И бързичко ти избиват всякакви антропоморфизми за природата от акъла.

Мисля, че не си виждала много природа преди да напишеш този пост :)

10.   До 8

и какво точно искаш да докажеш с това?
Ми и аз мога да ти дам много примери за симбиоза. За птици и животни които са моногамни и докато са живи са заедно. За животно осиновило и гледащо друг вид животно и т. н.
По твоята логика понеже има много мъже убили жените си - всички мъже са убийци?

Май ти си тоя който не си виждал много природа преди да напишеш тоя пост или гледаш само това което ти изнася.

13.   Що не публикувайте коментари, бе? Нещо по-агресивна ли съм често? Да-такава съм и не го крия! честна съм. на простаците с аграсия отговарям и така трябва! Колко бях изписала за тая....
Викам й-леле ти откъде си.... кое завадение си напуснала??? ! В природата всичко е женско и МЪЖКО! казва го една ЖЕНА....
Сега с феминизма-мисля, че сте превзели много сцени по доста грешен начин-какво пискаш? Даже и феминизма сте изкривили-сега с тая и о без това странна дума се нарича наглостта на всяка к... а да си покаже онуй дето й е под полатат-и отпред и отзад! Да изневерява на мъжа си и да го командва като теле! Това е! .... За това се борите.
Аз пък харесвам мъжете-не само заради секса-те се по-ЕСТЕСТВЕНИ и ИСТИНСКИ-това най-много харесвам в хората! И по-добри са.... ако говорим за доброта... повечот жени са манипулаторки-абе нали го знаем, сега си хабя времето да пиша! ... Аз съм една доста МЪЖЕСТВЕНА жена и това ми е голяма ГОРДОСТ! под "мъжествена" имам предвид-ИСКРЕНА и НЕПРИНУДЕНА. Или поне се опитвам да бъда колкото се може по-естествена-не че винаги се получава.... Ненавиждам игричките и лигавщините.... евтините манипулацийки.... Не ми пука какво мислят другите.... Казва се за жените, че били "змии"-мислиш ли, че това е някаква дълбока измислица?
И тая женска завист и злоба са нещо много СТРАШНО-пази се от тях! Това РАЗЯЖДА душата-защо не се пазите изобщо от тези трашни болести, мили "дами"?