Разделихме се и той започна да поста като луд
Здравейте,

С приятеля ми се разделихме, тъй като аз исках нещата между нас да станат по-сериозни, исках да минем към съвместен живот и мисли за бъдещето след 2 години връзка, но той не пожела, и след известен период се разделихме, тъй като аз не се примирих.
Той много рядко ползва социални мрежи, през цялата ни връзка е публикувал сторита сигурно 4 пъти, буквално.
Веднага след раздялата започна да публикува сторита като луд, понякога по 2-3 на седмица. В началото ги отварях, бях снимки на храна от ресторанти. Вече не ги отварям от няколко 2-3 месеца.
Той продължава да публикува експоненциално, неизмеримо с % повишение на активността има.
Аз поствам сравнително рядко, но от момента на раздялата до този момент, той не е пропуснал да види нито едно мое стори.
Според вас какво значи това?

Коментари

1.   Обсебен е, опитва се да демонстрира, че е по-добре без теб. Аз сато скъсам с някоя, я блокирам от всякъде и гледам да избягвам всичко, свързано с нея, поне докато ми мине. Жените много обичате да се показвате с пълни олигофрени, за да дразните бившите си, затова гледам да си го спестя този момент. Като спре да ми пука, може и с 10 негъра да я видя, пак ще ми е все тая.

2.   Означава, че си губи времето с глупости на телефона и се надява да се интересуваш от него.

3.   М35. Качва сторита, защото пича се оглежда за нова, особено ако има добре платена работа, изглежда сравнително добре и е между 30-40 г шанса да си намери някоя сносна мацка е доста голям, дори по-добра от теб. Ти си го разкарала, даже каго гледам вече си започнала да съжаляваш, защото не можеш да намериш по-добър от него. Е трябва да се примириш и да свалиш летвата, обаче сега ще ти е доста по - трудно като вече си била на хубавото.

4.   "Да поства като луд " хахаха. Н е знам но хората качват по 4, 5 сторита на ден. Спри да му гледаш сторитата нали си го отрязала. По добре започни да интерктваш с други мъже.

5.   Значи, че си по-глупава от него, да го следиш какво прави. Ами, да си пуска, каквото там си пуска.

6.   Ти си луда. Какво те интересува той дали позва социални мрежи, щом сте се разделили остави го, защо ти е да го следиш какво прави. Или си нямаш твой живот или е много скучен. Той най-вероятно вече си има друго момиче и дори и не се сеща за теб, а ти като някаква откачалка само го ghostваш какво прави.

7.   Значи, че е мръсен комплексар и не ти трябва такъв мъж. Няма нужда от детски демонстрации. Споко, ще попаднеш на истински мъж и ще видиш разликата.

8.   Значи, че е криел връзката си с теб и никога не те е взимал насериозно. Затова не иска да живеете заедно. Ти не си мисли, че някой, като не те използва само за секса и правите 100 неща заедно, става за семейство. Напротив, може да ти убие времето и нищо да не се получи.

12.   Авторката : здравейте, благодаря за допринесените мнения и смислени коментари.
Ще внеса няколко бързи уточнения във връзка с някои коментари :
1. Не го следя, спрях да отварям дори постоянните поствания, но просто отварям приложението и го виждам.
2. Не е крил връзката ни, познавам приятелите му и той моите, просто и двамата сме заети, работещи хора с доста интереси и никога не сме били активни много в социалните мрежи, той конкретно почти нулева активност имаше преди раздялата.
Затова ми прави такова впечатление.
3. Не съжалявам, защото всичко винаги си идва на мястото.
4. Постът не е с цел провокация, а е реакция на коренна промяна в поведението на човек, който дори по природа е крайно затворен и срамежлив.
Благодаря.

14.   Какво чудно има- понякога вземаме решение да променим нещо в себе си, което не харесваме.

15.   Така е преценил, нормални неща от живота. Прави и ти като него. Да не ти пука.

16.   Това ми е много познато авторке. Аз се разделих с дългогодишната ми приятелка. Тя по същия начин както не беше активна в социалните мрежи, изведнъж стана много активна, не със сторита, но изведнъж беше голямо раздвижване, публични публикации, снимки.. Аз проверявах често, после не издържах и я потърсих. Бях разстроен и кротък, исках да поговорим, но тя сякаш беше друг човек, държеше се студено и само ме обвиняваше, а очевидно беше че нямаше смисъл да го прави, когато вече не сме заедно. За това че съм я потърсил ме изкара някакъв мухльо.
Аз се затворих в себе си и малко по-малко ми мина заради отвратителното и отношение.