Какви са руските мъже
Здравейте! Някой може ли да ми даде повече информация какви са руските мъже в любовен аспект? Чувала съм, че са много първични, силни и мъжествени, много алкохол пият, не са феминисти и всичко те плащат и издържат жената изцяло. Също така знам, че са много по-малко от жените, защото повечето са загинали във войни. Може също да напишете и не само за руснаците, но и за мъжете от Казахстан, Узбекистан, Украйна. И мислите ли, че може да се получи брак или връзка между руснак и българка?

Коментари

1.   Пияндета.

2.   Техните жени са много по-красиви от нас. Не си ли ги виждала?

3.   Пич, от тая пропаганда съвсем ви омекнаха главите. Стига с глупави темички и провокации, не сме от вчера.

4.   Както във всяка държава има свестни, има и такива, които не стават.
Срещала съм, наистина има различни. Виждала съм, че има такива, които държат на семействата си. Има и простаци.
По-скоро арабите плащат всичко и издържат жената изцяло, ориентирай се към тях ако търсиш това.

5.   Руските мъже са били загинали във втората световна. Демек информацията ти е за времето отпреди 80 години, хаах.
Отдавна има повече мъже и там във всяка възрастова група, освен над 55.

6.   По улиците на големите руски градове съм виждал толкова уж мъже с обеци на носовете и други места по лицата, дълги коси и меки маниери, че просто колкото и пропаганда да бълват те си знаят какви са. Там не е достойно да си педе*ас, обаче е пълно с такива. Нормален човек никога няма и да му мине през главата да си пробива дупки по лицето освен ако не е... нали се сещаш.

7.   В любовно отношение не знам, но имам двама колеги руснаци (фирмата ни е такава) и са много готини. Винаги точни, умни, не лицемерят, не подливат вода, не злобеят.
По-принципни са от средния българин със сигурност, и да - по-добре си изпълняват ролята на мъже, поне от това, което виждам.

8.   2, колко украинци и руснаци познавам, които са женени за българки, ако знаеш... Не всичко е красота! А и не всички украинки и рускини са красиви. Но красотата така или иначе не е всичко.

9.   Запознаи се с такъв мъж и го опознай, така ще имаш яснота, това е правилния път в живота.

10.   Руските мъже са може би най - рогатите в света, питай старите гларуси по морето, те ще ти обяснят защо. Толкоз за алфеенето им.

11.   Биещи и пияни.
Ж24

12.   90% са пияндета. И са по-малко от жените не заради войните, извинявай амо от ВСВ са минали 80 години, а защото пият като смокове и масово умират към 50-те. То не, че и рускините пият много по-малко ама това е друга тема. Та не знам кой как издържа семейството си, като 90% от времето са толкова пияни, че на никоя читава работа няма да ги търпят, не и извън Русия.

13.   Руските мъже са като Българските, но като цяло със по-светла коса. Аз не съм със светла коса, но не съм и с тъмна. Средно висок съм към 182-183 см, и когато съм бил там в продължителна командировка, често са ме бъркали или с руснак или с някой от прибалтийските републики. С мъжете имахме много приятелски отношения. Бяха ни дали един чисто нов "Урал" фургон 6Х6 и с него бродехме из степна. Вътре беше оборудван с всичко необходимо, всичко здраво закрепено, имахме три източника на отопление защото навън е около. минус 20 дегр., изкарвахме един бензинов агрегат 2 Kw и от него и топлото и осветлението. От руска страна, черен хайвер в количества от българска консерви "Свинско едро смляно", "свинско собствен сос", но истински, а не сегашните боклуци. Водка също в подходящи количества, но аз по-принцип не пия. От руска страна трима с шофьора от българска двама. Говорим си за жени както на всякъде в славянският свят, че даже и с виетнамците, за спорт, политика не сме засягали. Баща ми беше постоянен член на комисията на СИВ по използване на атомната енергия за мирни цели, та в нас на гости са идвали и чехи, и гедерейци и най-вече едно руско семейство, чичо Николай и леля Людья. Той с височина над 2 метра и ако една по -ниска жена легне напреко на раменете му, краката И няма да стърчат, с гъста русо-бяла коса и наивни детски, сини очи. Изкарал цялата война в дивизионната разведка и я завършил на Кьонисберг. Беше от Сибир. Веднъж на Витоша си свали тениската /футболка/, ами то по целият му гръден кош белези. Много харесваше българската кухня, с една дума огромен добряк. Всеки мъж трябва да плаща сметката в заведенията, а не с жената да си я делят. Жена да плаща или да си я делят сметката е повече от отвратително. Мъжът трябва да е щастлив, че жената е го е удостоила с вниманието да бъде с него да е в заведението. Това е и моето мнението. Тези, които познавам уважават и обичат жените, като всеки нормален мъж. Нали не смятате, че мъжете трябва да харесват педерасти или разни американогейски и неолиберални, демократични джендърски недоразумения. Всеки нормален мъж харесва жени, по този въпрос спор няма и не може да има. Всеки мъж е готов да защитава жените. ""Ръцете на добра жена, обвити около шията на мъжа – това е спасителният пояс, който съдбата му е хвърлила от небето. – Джеръм Селинджър"", ""Жените създават историята, макар че историята помни само мъжките имена. – Хайнрих Хайне"", Жената е най-могъщото същество в света – и от нея зависи да насочи мъжа натам, накъдето иска да го поведе Господ Бог. — Хенрик Ибсен. Няма нужда от повече цитати. Момчетата от моето поколение мечтаехме да целунем момиче, ама къде у нас такава смелост и така без целувка заминавахме за две години в казармата, с известни изключения. Бяхме смотаняци. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"".

14.   Моят мъж е полу-руснак и за съжаление намерих всичко, което търсих в нега, а не в български мъж. А така ми се щеше да открия тези черти в българин. Както и да е. Мъжествен е, партньор е, грижовен е, оппора ми е и е инициативен, т. е. не очаква да му кажа какво да прави, а знае какви са задачите и сам казва, аз поемам това и това.

15.   Имах приятел руснак, който почина. Беше много талантлив. Рисуваше, свиреше на пиано, пишеше стихове. Много умен и добър човек.
Мисля, че руснаците са по-качествена нация от българската, по-финни хора са. Българите са прост и груб народ, и преди, и сега.

16.   Скоро няма да има руски мъже, защото измряха във войната в Украйна.

17.   Руснаците по принцип са много добри хора, наще са били в Русия едно време. Просто политиците им са лекета, алчни и с голямо его.

18.   15 - По един човек ли съдиш за цялата нация? Ами защо тогава не съдиш за българите по Никола Гюзелев, по Борис Христов, по Емил Стойчев, мога да изреждам още много? Или и те ти се струват груби и прости?