Най-близките ми хора ме предадоха
Ходя с едно момче от години! Нашата история става дори за сапунен сериал, но не за това пиша тук! Пиша, защото преди близо 3 месеца разбрах, че е спал с най-добрата ми приятелка... Да, направо откачих!

Не знаех какво да правя и с кого съм ходила тези 3 години... Чувството е ужасно... Приятелят ми показа, че съжалява и ми го доказа, но приятелката ми даже не показва, че и е гадно! Знам, че съжаляват, но може би сгреших като им простих... Ходя още с него, макар че в момента не е тук, и с нея също си говоря! Мн ми е гадно и нз какво ще правя, когато гаджето ми се върне, защото знам, че пред очите ми пак ще са те... секса... Били са пияни, но това не ги оправдава! Това е накратко моята история! Това момче е всичко за мен, но нз как да постъпя...

Коментари

1.   Аз мисля, че вече това момче не е всичко за теб но ти ще го осъзнаеш постепенно като мине време. Просто се разделете като ти е гадно, кажи му го, не крий щото ти страдаш така заради чуждите грешки. Той си е направил грешката, той да си я носи, ти вече си опитала да забравиш, не си могла, минало, продължавай напред!:)
Щом веднъж ти е изневерил, пак ще го направи!!! Имай го в предвид!

2.   Здравей,
Бях свидетел на подобна история. Моя приятелка направи същото с приятеля на една нейна приятелка. С мен сподели, че е била в интимни отношения с този мъж не защото я привлича, а защото тази нейна приятелка много суперлативи разправяла за него. Едва ли не от любопитство. Стана ми много гадно, защото това момиче твърде късно разбра за тази гавра. Тя беше с много истински приятелски чувства, споделяше съкровени за нея неща с тази т.нар. приятелка, а се оказа, че е обект на обсъждане и подигравки от двама души, на които страшно много вярва.

Нещо се пречупи в мен. От тогава прекратих приятелството и аз с тази приятелка. Това е начин на живот. Това е отношение към хората, което не би се променило.
По никакъв начин не бих искала и аз да изпадам в подобно положение. Просто подобен вид взаимоотношения не ми допадат. Мисля, че човек трябва да има принципи, на които да държи. В противен случай ще изневери на себе си.
Аз лично компромис в твоята ситуация не бих направила.
За мен подобно отношение няма нищо общо с истинското приятелство. Това не бих простила по никакъв начин.
Изборът е твой. Ти си решаваш как да постъпиш.

3.   Как така е всичко за теб!? Ами ако другия път те пребие, заколи или направи нещо такова? Пак ли ще му простиш! Трябва малко да погледнеш от другата страна, запомни че той не е единствен!
Успех!
Николай-Бургас

4.   Хайде де, какво е живота?! Любов и розови сънища! Всеки прави грешки, сигурна съм, че наистина съжаляват! Изкуство е да простиш! Това направих и смятам, че е най-разумно. Живота е кратък, прости и забрави. Желая много любов от сърце!

5.   Според мен такова нещо не може да се прости. Щом се е случило жеднъж какво пречи да се повтори?!

6.   Моето момиче, твоята история не е за тука. Чак ми
е смешно като чета такива неща. Питай майка си и
баща си за какъв мъж трябва да се ожениш и го
търси. Бил ти изневерил, че ше ти изневери разбира
се. От двайсет вида маслини в магазина, нали трябва
да се опитат преди да си харесаме някой сорт.

Аз съм мъж. Имам момче и момиче студенти, но и на
двамата казвам едно и също. Да правят любов, но
като дойде време да се женят да мислят. И стига с
тази тръпка. Ами оженете се и си сядайте на задниците.
Боже да не сте лапита по на 16 години.

7.   Ами, какво ти пречи да го направиш и ти същото, но с най грозния му и най близък приятел ?

8.   Аз бих го напуснала но не е толкова лесно да го направиш така както да го кажеш! Замисли се наистина ли го обичах или просто той ти е фикс идея за да отмъстиш на приятелката ти!

9.   Виж ако си го обичала преди добре но си признай вече не го обичаш така нали.