Хванах мъж ми да си изпраща голи снимки с друг мъж
Здравейте,
имах съмнения, че съпругът ми си пише с друга жена, а какво се оказа праща голи снимки на мъж от неговата работа!
Не съм му казвала, че знам просто си събрах багажа и отидох при майка си и тя ми казва само да се успокоя, от три ми е много мъчно!
Аз наистина много обичам този мъж, кажете какво трябва да се направи в момента просто не знам!
Да му кажа ли, че съм му ровила в телефона и да обсъдим проблемите между нас надявам се, че бисексуален и все още нищо не е загубено!
Моля за адекватни съвети!

Коментари

1.   Toй е гей или бисексуален и те мами през цялото време, а ти се притесняваш, че си ровила в телефона му? ! Какво ще му спасяваш? Непрекъснато да си в джаза дали си го слага с някой? Всеки по пътя си и да си търси късмета другаде. Я, размисли малко в перспектива.

2.   Спри се вече.

3.   Защо не говориш с него.
Разберете се.

4.   Мъжа ти е педеруга, ако смяташ че подобен човек би бил добър баща на твоите деца, давай, съберете се.

5.   "Моля за адекватни съвети! "

Върви си пусни едни изследвания за Хив, Спин и т. н. Смятам, че е много адветкват съвет :)...

6.   Еми като няма секс и удоволствие, а феминизъм е нормално да обърне резбата.

7.   Мъж с мъж счита ли се за изневяра? Не е ли само мъж с жена?
Чувал съм че бисексуални мъже няма. Всичките били педераси които могат да чукат и жени. Не знам дали е вярно. По- компетентните да разяснят.

8.   Авторката:
Аз го обичам все още чувства са ми много силни, въпреки, цялата тази ужасно ситуация, не мога да го намразя и това ме побърква.
Той за моя 25годишен живот е голямата ми любов 4години прекарахме страхотни преживявания и си представях бъдещето заедно и сега много ме боли, че ме е използвал за параван пред обществото!

9.   Мъжът ти е гей!

10.   Мале ти си луда. За какво ти е бисексуален? Недей да се държиш като отчаяна. Нямаш ли самоуважение. Гейовете се прикриват, като си хващат жени за пред обществото.
Веднага го разкарай!!!

11.   Номер 6, много знаеш какво става във взаимоотношенията им. Аз например прося от приятеля ми секс, а той не иска... Представи си в някои връзки е точно обратното. Не си мисли, че всички жени са асексуални :)

12.   Може да няма нищо сериозно между мъжът ти и колегата му а да е просто флирт.

13.   Това с мъж не се брои за изневяра. Да не би да искаш с жена да го засечеш?

14.   До авторката в коментар 8 - Не е нужно да го мразиш. Просто приеми факта, че е бисексуален или скрит гей, който винаги ще ти изневерява. Сред като приемеш реалността, просто намери някой друг мъж, с който да си пасвате и продължи напред с живота си.

15.   И аз нещо станах любопитен.
Кое е по лошо- да го хванеш с мъж или с жена в леглото?

16.   Може би зависи от коя страна на барикадите е.

17.   Това, че един мъж е женен или си има приятелка не означава, че е хетеро. В Западна Европа, ако мъжете, които правят секс и с мъже са 90%, то в България вече са към 60%.
В тези среди съм 30 години и си нямате на идея, колко много обвързани с жени мъже ходят и по момчета.
Имам познат семеен, който от години си има любовник също семеен.
Понеже моят познат е от фейсбук маниаците и съм оставал шокиран от действията му/им. Едно лято имаше повече отпуска и съпругата му си тръгва от морето в неделя, а в понеделник пристига любовника му. Веднага отишли на мероприятие в Бургас и хвалба във Фейсбук, че двамата са на еди кое си място. Написах му съобщение "До вчера с жената, а от днес с любовника". Отговори ми "Ти не дърпай дявола за опашката. " В последствие като се чухме, попитах какво е излъгал любовника съпругата си, че отива сам на море. Любовника му, казал на съпругата си, че отива на рехабилитация в Несебър. А моят познат се похвали "Рехабилитирах му розичката".
Моят познат прави абитуриентска на дъщеря си и естествено любовника му е поканен, както и този, който ги е запознал.
Във Фейсбук се похвалва за празненството и се шокирах от една от снимките. На хорото, той е между съпругата му и любовника му, а този, който ги е запознал води хорото.
Дъщерята на любовника му има рожден ден на едни от майските празници. Моят познат е на почивка в някакъв хотел със съпругата си и дъщеря си. Похвалва се във Фейсбук и пуска видео с торта, която е купил специално и поздрав към дъщерята на лчбовника си. ЧРД мило дете, пожелания и показа тортата, която ще похапнат за нейно здраве.
Имам познат, на който съпугата му знае и няма проблем тя с това. Той се е оженил за пред обществото и да си има деца, а тя е пълничка и е доволна, че има добър и заможен мъж.
Времената се промениха и наистина останаха малко нормални мъже по света.

18.   Вероятно е бисексуален. Имай предвид, че може и да е гей, просто от срам, от семейството си, да се е оженил. Навремето отказах брак на един бисексуален мъж, а човекът много искаше да се оженим и да имаме деца, много искаше деца... може и това да е причина за един гей или бисексуален мъж да се ожени - обича и иска да има деца и семейство, но знае, че в България няма как да ги има ако няма жена.
Може би в някоя държава като Швеция, Нидерландия и подобни, мъжът ти изобщо нямаше да се занимава с жени, а щеше да бъде в семейство с мъж... а може и да е бисексуален, и да ти изневерява с мъже. Говори с него, разберете се. Изневяра е, мен това ме притеснява, а не дали е с мъж или жена. Той и да спи с други жени, може да хване някоя полова болест, та що остава за секс с мъж. Накарай го да си направи изследвания за СПИН най-малкото. Пък и доверието...
Бисексуалният мъж, на когото отказах брак, ми призна, че има интерес и към мъже, чак след като от негови приятели разбрах, че харесва и мъже, и го попитах директно дали е вярно. Много мъже крият, че имат такива наклонности.

19.   Надявам се си плакала от щастие, че си в отворена връзка с последователен евро-атлантик, а не от някакво закостеняло Сталинско мислене!!

20.   Говори с него по въпроса. Реално в много мъжки компании си разменяме наши голи снимки без да е имало нещо сексуално- просто за ташак.

21.   Който гласува за ГЕРБ и ПП така става...

22.   17,
"В Западна Европа, ако мъжете, които правят секс и с мъже са 90%, то в България вече са към 60%"
- откъде намери тази статистика?
Това само в мокрите сънища на педерасите. Махни нулите поне.
Макар че за българия 6% ми се виждат много.

23.   Като не е с жена, пак е добре

24.   Прати голи снимки (без лицето) на същия този колега и ти.
100 на 100 ще ги покаже на мъжа ти и той ще те разпознае

Може пък да ви се заформи хубав секс

25.   Чакай малко, защо си сигурна, че наистина изпраща голи снимки на мъж?
Може просто да е записал номера на колежка под мъжко име или тя да си е сложила снимка на мъж в някое от приложенията.
Обиграните в изневерите правят точно това.

26.   Ти смятай колко си зле щом си направил мъжа си педал...

27.   Аз като гледам масово с какви "мъже"-безгръбначни чехльовци се обвързват сегашните жени това въобще не ме изненадва.