Обича ли ме?
Здравейте! Аз съм момиче на 24г., готова за семейство и деца. Преди две години с приятелят ми започнахме да излизаме само за секс, не сме мислили да има нещо по-сериозно помежду ни, тъй като тогава той беше във връзка с момиче, което живееше в друг град, но въпреки това бяха 13г. заедно. С течение на времето година по-късно заживяхме заедно, разбираме се, правим компромиси един към друг (в повечето случай), но има един проблем и той е следният: приятелят ми много обича да попийва и когато е с приятелите си пие и започва да се драка с мен, да ми посяга, да се прави на интересен пред тях…. Отдавна съм готова за дете, както и той, защото е на 38г. и много го иска, но понеже имам поликистозни яйчници и е доста трудно да забременея, а правим рядко секс, макар че всеки път свършва в мен, когато заговоря по темата, че трябва да свършва в мен всеки ден, той започва да ми сменя темата…не знам иска ли го, страх ли го е, дали иска да е с мен… като се напие освен, че посяга (редки случай, но ги има) постоянно ми казва, че ме обича и че аз съм жената за него, не знам на кое да вярвам и дали това е човекът за мен.

Коментари

1.   Потърси си друг, който не пие, не бие и иска деца.

2.   Момиче-луда ли си да се хващаш с алкохолик? ! На всичкото отгоре правиш отчаяни опити да забременееш от него. Ако за себе си не мислиш-поне се замисли за ДЕТЕТО. Нима ще го обречеш на живот с алкохолик и насилник, агресор? ! Както на теб посяга, така един ден на децата си ще посяга.
Не мога да разбера жени, като теб-ПРОСТО НЕ МОГА! На 24 г. си и искаш деца да създаваш, а акъла ти е като на дете в детската градина. Чувство за самосъхранение, нямаш ли? !

3.   Оставяй го.

4.   Прочети пак какво си написала за него и го зарежи. Не ти трябва такъв мъж-камо ли пък дете от него. После жените се оплакваме как сме нещастни. Аз съм жена и за разлика от много от приятелките винаги съм мислела внимателно и дълго какъв човек избирам. Избрах си добър мъж и съпруг, добри приятели и партньори сме, много грижовен и практичен човек и всички казват, че имаме прекрасно и възпитано дете. Това не е само късмет, както твърдят някои-осъзнат избор е. Изборът на една жена е много важен за бъдещето на семейството, но за съжаление повечето жени не мислим. Като бях момиче, много хора ми казваха, че съм по-подозрителна и не се хвърлям с главата напред във връзка и трудно решавах дали да изляза с някого, а бях изключително харесвана, но се подарявах на кой ли не и не се изхабих. В спонтанната голяма любов, след която после някой се държи отвратително, аз не вярвам-не това е любовта, разберете го добре. Човек трябва много внимателно да избира човек до себе си за цял живот-не трябва да е първосигнално. Набюдавам много от жените-избират някакви празноглави бъбривци, защото били вървежни и готини-това винаги е погрешно и тези мъже не струват. Винаги съм била рационална. Не ти трябва такъв тип мъж, трудно ли е да видиш цялата картина?

5.   Посяга ти, а ти питаш дали той е мъжа за теб? Ти сериозно ли?
Ами, ако имате дете, то ще стане още по-лошо сигурно - ще бие и теб, и детето. Така ли си представяш семейния живот?
Бягай от този, докато не е станало късно и докато не си пострадала по-сериозно!

6.   Ръка, вдигната веднъж (особено по време на пиянство) ще се превърне все някога в побой.
Първо … изневерява. Щом с теб, значи и на теб.
Второ … няма редовна интимност
Трето … посяга ти
Четвърто… пие
Пето… е почти на 40

А коя е причината, да си с него? Само една. Че си готова за семейство. Застаряващ пияница и агресор ли искаш да бъде бащата на детето ти?

7.   Не. Това е някакъв кошмар! Хем по-стар, хем пие, хем ти посяга, хем правите рисков секс. Забременяването е едно на ръка, ами болести? ! Знаеш ли има ли?
Не знам колко си готова за деца и семейство, ама това не е човекът. Любов било.

8.   "От пияния и лудия бяга! """- бягай бързо, какво дете, какви пет лв...

9.   Не, не те обича. Просто на 40 не може лесно да намери друга да му върже.

10.   Имаи си дете от него, животът бързо минава, всичко е избор, но по - добре нещо пред нищо в твоя случай.

11.   Авторке, голям късмет че не си забременяла. Заеязвай го този, 40 годишна развалина. Пие, изневерява, не вдига самолета. За какво ти е дете от тоя? Дори да бяхте в добри отношения, да направите дете колко ще се разреди секса? Веднъж на 2-3 месеца ли?

12.   Номер 1 изчерпа всичко, което може да се каже по темата.
Ж

13.   Какво ще рече "рядко секс"? Питам, защото съм в същото положение, с разликата, че съм с 3 години по-възрастна от теб. Иначе човекът е на същите години като твоя и поне не пие, и не посяга (физически, иначе словесно постоянно).
Има си причини един мъж да не е създал семейство на тези години. Казвам го, защото моят ми е разправял как е "изкарал през прозореца на колата" предишната си приятелка, как я е обиждал, че е проста и каква ли не, и честно казано слушайки го, се замислих дали аз не съм следващата и е въпрос на време.

14.   Нека видим:
- бил е с друга
- хванал се е с теб междувременно само за секс
- пие и ти посяга
- рядко интимност
- доста по възрастен е.

100% те обича скъпа...

15.   Разкарай го колкото се може по-скоро. От опит ти казвам, такъв човек може единствено да става по-зле. С пияница връзката е само токсична, ти неусетно започваш да свикваш с това отношение, ставаш съзависима и подсъзнателно ти се иска да го спасяваш, но това не е любов. Страшни манипулатори са и са се ошлайфали как да те държат емоционално на каишка, за да става на тяхното. Като сгазят лука, започват по тънката струна да ти сипят думи за обич, лъжат за какво ли не, няма морал, няма съвест. Има само мисъл как да си набави отровата и да създава драми, понеже трайната употреба на алкохол изменя личността. За това и повечето пияници агресират, заяждат се и налитат на бой. Този е и вече към 40, трябва да ти светне лампата, че щом за 13 години с бившата не е създал дете, значи или не му е приоритет, или не може да има, след като казваш, че свършва в теб, а не става. Ти си млада и животът е пред теб, не то пропилявай с някакъв изтрещял, застаряващ нещастник, ще съжаляваш много.

16.   Само като видя такава възрастова разлика, ми светва червената лампа...

Типичният мъж на средна възраст, който си хваща много по-младо момиче, в 99% от случаите е контролиращ, токсичен тип. Във вашия случай като прибавим неговото пиене и агресията му... Диагнозата е ясна, отговорът на въпроса ти - също.

Съжалявам, че си се оказала в такава ситуация, но съветът ми е страшно бързо да се стегнеш и да бягаш далече от този човек. Не, не те обича и не, не е никак добре да имаш дете с него!

Пожелавам ти един ден да имаш до себе си достоен и добър човек!