Страх ме е
Има един човек, с когото сме много близки и дори може да се каже че сме най-добри приятели. Няма да казвам от кой пол е човека. Обаче ме притеснява, че ако си хване гадже, аз ще стана трето колело и на човека няма да му пука толкова за мен и ще ми дава по-малко внимание. Може ли да ми дадете съвети какво да правя по въпроса?

Коментари

1.   Здравей! Според мен няма как да предотвратиш това, съответния човек да не се хване с някого. Нямаш контрол над това, освен ако не се случи нещо между вас, което най-вероятно желаеш, за да се страхуваш от това, какво ще стане по-нататък в отношенията ви. Ако конкретният човек държи на теб и те цени, няма да те отритне при наличието на връзка, а напротив, ще споделя щастието си с теб. Само където ние хората, рядко се радваме истински на щастието на другите.

2.   Ми излезте от графа най-добри приятели и пробвайте нещо друго.
На по колко сте, на по 13? Какви са тези разсъждения.

3.   Да си хванеш гадже. Очевидно този човек не гледа на теб като на желан партньор, във френдозаната си.

4.   Ти си жена, а той е мъж и ако си намери приятелка се оттегляш моментално.

5.   Не бъди лепка и си организирай свой живот.

6.   Няма да ни казваш от кой пол е човека, а ще ни кажеш ли ти от кой пол си. Моя съвет е да се научиш да си казваш СОБСТЕВЕНИЯ ПОЛ.

7.   Ами с гаджето той има много по-важни задачи - семейство, деца, продължаването на вида, нали разбираш? ...
Пък с тебе какво - хахо-хихи, то хубаво, ама... смисъл много няма, особено за целокупното човечество.

И още нещо ще ти кажа - семейните (или сдвоените) хора обикновено си търсят подобни за приятелство. Ходят си семейно на гости, на екскурзия в планината, на море... не се мъкнат по приятелски двойки или дружинки. Повече хора е по-весело! А и всеки си има половинка - не досажда а другите.

8.   Ти не даваш достатъчно информация.
Задай въпроса си по - ясно, тогава може да получиш подходящ съвет.
Като те е страх се отдръпни, преди човекът да си е хванал гадже.
Толкова е просто.

9.   Притеснително мислене.

10.   В такива ситуации оставям човекът отсреща да действа. Щом за него е необходимо да отреже връзката с мен, пожелавам му да е жив и здрав и продължавам да си живея живота.