Как да го накарам да върши домакинската работа!??
Здравейте! Аз съм красиво, умно, интелигентно момиче на 33, приятелят ми е на 27. Силна, преуспяла, независима бизнес-дама, с 2 висши образования, изкарвам над 5000 лв. на месец, с пот и кръв на челото ги изкарвам тия пари. Трудя се и работя много, да, знам, че заслужавам повече, но как да накарам приятеля ми, с който нямаме деца, да върши домакинската работа вкъщи и да готви, да чисти и да мие чиниите? Все пак, аз съм доста заможна и заета дама с много забързано ежедневие и мисля, че заслужавам, след като съм се изпотрепала от тежка работа в службата, и като се върна късно посред нощ, да ми е наготвено, почистено и подредено?

Коментари

1-50 от 64

1.   Защо искаш да превърнеш приятеля си в домакиня?
Какво работиш, да взимаш тази голяма заплата? Елитна компаньонка? ли си....!?

2.   Въображението на някои е безгранично. Хаха
На 33 год отдавна не си момиче, да не си Жана Дарк, че си изкарваш парите с пот и кръв? Хахахаха
В един текст много противоречия в едно, няма как да си бизнес дама с 2 висши и да се наричаш "момиче", после да се оплакваш от половинката си, че видиш ли не чистил и готвил.
Ако работи наравно с теб, не виждам що той да се мъчи със задълженията, като може да си ги поделите поравно.
Ако изкарваш колкото твърдиш отдавна да си си намерила "прислужница", нали си "бизнес дама".

3.   Авторката до номер 1 не, не съм компаньонка, и се гордея с това (за мен "компаньонка" е по-мекичката дума за проститутка). Отвратена съм от тия боклуци, както и от мъжете, ходещи при тях, и не искам за нищо на света, никога повече да бъда сравнявана с тия боклуци. Главен управител на огромна бизнес компания съм, и имам 50 подчинени, на които заплатите им зависят от мен.

5.   Мога да ти помогна с миенето на чинии... купи си миялна

6.   Наеми си чистачка и си носи храна отвън. Аз така правя и ми е добре.
Защо не си си намерила мъж от твоята черга.
И какво прави приятелят ти по цял ден? Живеете ли заедно?

Темата ми се струва ужасно фалшива.

7.   Аз не знам в тоя сайт да има жена, която да не е красива, сексапилна, преуспяла, да взима 5-10 хил лв заплата...
Тука всички са богини батко

8.   Най-харесвам някой да започне да се саморекламира.
Като си "Силна, преуспяла, независима бизнес-дама... ", наемаш си домашна помощница.
Като не ти харесва мъжленцето ти, биеш му шута и си търсиш друго ергенче с функция мъжко ему.
Честно казано, никой не го еня колко си се преработила и в колко се прибираш (вкл. мъжлето ти) - това си е твой личен избор.
Бих ти препоръчал да му се разкрачваш по-често и евентуално това да ти оправи проблема, но по-скоро ми става жал за него и би било по-добър вариант кой от къде е.

9.   Провокация ще да е..

10.   Мисля, че темата е измислица, както една голяма част. Ако не е, можеш евентуално да го накараш, ако говорите...

11.   Сумата 5000лв, не е много впечатляваща. Ако не греша и по мои разсъждения дъщеря ни, която софтуерен инженер и доктор, заплатата И е над тази сума, да не говоря, че има приличен на 100м2 апартамент с две бани и дялове в още два, , а ще наследи още три, както и допълнителни дялове, до един тухлени и строени много преди необратимите демократични промени. Нито един не се намират по Младостите, разни манастирски ливади, долини, обели, дружби и т. н.. Съпругата ми също е в тази зона по заплата, като и двете имат разни екстри по здравеопазване, здравни пакети, болнично обслужване, стоматология и т. н. Освен това всяка дама е жена, но не всяка жена е дама. За последното има изисквания като произход, образование, възпитание, културни интереси и т. н. Въпреки, че съпругата ми ги покрива тези изисквания, сама си казва, "Аз не съм дама, аз съм ръководител и центурион, една жена инженер не е дама, не мога да се лигавя и превземам.. " Тя готви, така и не хареса робота прахосмукачка и предпочита класическата, готви прилично, а пералнята пере. Защо ли ме още търпи, пък се и грижи за мен, както и дъщеря ни. Тя ми подари часовник IWC, механичен автоматик, с 4-5 циферблата, но не казва колко струва. Тя е практична -реалистка и не вярвам а е дала повече от 2500-3000 лв Някаква подобна роля застъпваха, колежките в института, в който бях н. с., те обаче се определяха като интегрални схеми. Сами си го бяха харесали това определение, но при купони или посещение на заведения вече не бяха ИС-и, а имаха съвсем женски емоции. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

12.   В твоя случай, според мен е наложително той да помага с домакинска работа. Дано не те е взел за златната кокошка, която може да го подпомага финансово да му чисти. Според мен, за вашите финансови способности, може да наемате и жена веднъж седмично да чисти, но и че това, че всичко трябва да идва от теб, и за това не се съгласявам.

13.   Темата е очевидно провокация ; )

14.   Зарязвай го този търтей. Върни го на мама с рекламация. За съжаление днешните сополанкови масово са такива. Търси си чужденец.

15.   На 33 не си никакво момиче, ами си жена. Като си толкова заета, просперираща, преуспяла и каквато там се представяш бизнес дама, можеш да си наемеш домашна прислужница. Подобно на повечето нашенски "бизнесмени" и на теб не ти се дават пари, когато може някой да ти свърши нещо безплатно. Затова искаш да превърнеш партньора си в прислужница. Само че той не ти е подчинен във фирмата и не ти е длъжен с нищо. Ако работи тежка работа, а не маха крака в някой офис, той също се прибира изморен и едва ли ще му се шета из къщи. Плюс това ще трябва и да те обслужва нощем. Иначе ще пуснеш тема колко си незадоволена и как той спи вместо да действа.
Съвет имам, но към него- да събира багажа и да си търси по-млада и неангажирана с тежък бизнес жена, която няма да го прави слуга.

16.   Момиче на 33 г.? :D
Измислена тема. Сори.

17.   Доместина му е решението, с тия доходи, наеми жена да идва един път седмично - чиста работа, вие си гледайте живота щом имате пари и не се караите за битовизми. Аз ако имах пари така щях да направя, нямаше да я пипна тая скапана прахосмукачка.

18.   Просто си намери друг. "Мъж", който не пипва нищо вкъщи, не е мъж и не заслужава внимание

20.   Няма начин да накараш приятеля си да се промени - много трудно и малко вероятно. Това е можела да го накара майка му, но вече е късно.
Единственото спасение е да си намериш друг приятел, за който домакинската работа не е "само женско занимание"

21.   Преуспяла та и заможна бизнес дама!? Ха ха! Ще падна от смях.
С кръв на челото изкарвала... Ми за да го накараш да върши домакинската работа ще трябва да освен от челото да пускаш кръв и от гз.

22.   Фейк тема от 15 годишна, ама айде.

Д толкова кинти идва жена да чисти и не мислиш за битовизми.

23.   Ти сега момиче на 33 ли си или велика бизнес дама? Намери си някой на 40 и поне малко от малко може да има причини да прави това което искаш. Да се хващаш с 5 години по-малък значи, че не си много уверена в себе си.

24.   Всяка заможна бизнес дама си наема прислужница, защо си толкова стисната :)

26.   Приятелят ти очаква ти да вършиш домакинската работа.
С теб е оцелил джакпота.
Ти него няма да можеш да накараш да върши домакинската работа, но той ще те накара да му купиш нещо ново.

27.   Единственият добър вариант, който виждам - намираш си мъж със сходен доход, взимате си една жена да помага в домакинството и делите по равно разходите. Но предвид на начина ти на говорене, ми се струва, че твоя мъж по-скоро е взел златната кокошка и иска хем да му прислужваш, хем да му осигуряващ добър стандарт на живот и глезотийки. Ако е такъв случая - намери си друг мъж, и гледай да е от твоята черга. Бедна жена с богат мъж може и да работи, ама мъжете не обичат жената да изкарва повече, просто психически ги скапва това и им смазва егото. Единствените мъже, които биха търпели, са използвачите и неориентираните. А не ти трябва никой от двете групи.

28.   Въпреки че темата е провокация, има ужасно много жени, които се намират в тази ситуация. Мъж е много лесно да го “излекуваш” и да почне да си върши домакинските задължения, просто оставяш нарочно всичко да тъне в мизерия, докато сам не му дойде на акъла да изчисти, колкото и на теб да ти е неприятно, че живееш в мизерия. Не си нарушавай никога твоя комфорт, за да създаваш излишно някому друг, без да е заслужил!
И прах ще почне да бърше, и прахосмукачка да пуска, и чинии да мие, и да готви, че и хоро ще играе! Всичко го споделям само и единствено от личен опит.
Ж24

32.   Ако мъжът ти работи наравно с теб, като часове и натоварване, трябва да си делите задълженията, Ако седи и нищо не прави, то или го вкарвай в крачка или си търси нов.

33.   Тааааа, последно- момиче или бизнс-дама!?

34.   28 - Има и друг вариант- да и тегли една майна и да я зареже.

35.   Намери си домашна помощница, мъжът не е длъжен да чисти, мие и готви, звучи смешно, той е мъж, освен да те задоволява, друго не е длъжен да прави за приятелката си. Многото труд не е добра опция, за здравословен живот, работи умерено и имаи умерено почивка, здравето е най, - важно, хвани персонал за да имаш по малко работа, това е правилното решение, наслаждавай се на живота.

36.   Единствените домакински задължения които един мъж може да има, това са ремонтните дейности по жилището! Всичко останало - чистене, готвене, миене на съдове е женска работа. Винаги в човешката история, във всяко едно развито общество, е било така. Всичко друго са извращения, които рано или късно ще доведът до разпад на семейството. Няма как да се върви против природата. Има мъжка енергия, но има и женска енергия Мъжете и жените си приличаме, но и сме различни. Когато мъжката и женската енергии се съчетаят и съответно мъжът и жената премахнат егото и взимно си правят отстъпки, то това неповторимо съчетание се превръща в хармония, любов и уважение, които са в основата на всяко едно дълготрайно семейство. При вас любов няма. Ти си взела мъж, който очакваш да върви против природата си. Природата на мъжа не е да върши къщна работа, а да бъде защитник, да вади хляба в семейството и да бъде глава на домът. Когато това е нарушено, това действа деструктивно на всички членове на семейството. От една страна действа деструктивно на мъжа, тъй като го лишава от неговото мъжко самочувствие, от неговата сила, от неговата мъжественост дори. Действа деструктивно и на жената, която в даден момент неминуемо ще изгуби сексуално привличане към този мъж, защото жените на подсъзнателно ниво се възбуждат от мъже ловци, от силни мъже, които могат да излъчват мъжката си енергия, но как един мъж да я излъчва тази енергия ако постоянно е в кухнята? И накрая, ако има деца, те още повече страдат, защото в лицето на бащата те не виждат силна фигура, а виждат един смачкан и заврян човечец, който стои в кухнята и слугува на жена си. От това пък се изграждат грешни представи в разбиранията на децата, момчетата може да тръгнат по лош път в тинейджърска възраст или да им се появят хомосексуални мисли, а момичетата пък ще станат същите като майките си и в бъдеще ще търсят мъже само за да ги използват, мачкат и унижават.
Така че авторке, моя съвет е да оставиш човека на мира и да се разделите, да си намери жена, с която ще може да си прояви своята мъжка енергия, а тя женска. А ти, да си намериш или мъж който е много нива над теб, за да се почувстваш истинска жена, или да си намалиш егото и високия стандарт който твърдиш, че си изградила.

38.   До 28 знаеш ли кога ще ме "излекуваш" само на кукуво лято. Мен не ми пречи мръсотията тъй че ако щеш чисти, обаче на теб ще ти пречи колкото и да се правиш, че не ти и най накрая ще се принудиш да изчистиш. Пръста няма да си помръдна да изчистя щом живея с жена така че не ми дреме.
П. С Защо модераторите безпричинно са ми изтрили коментара дето бях пуснал в темата??

Хан Крум

39.   28 имам собствена къща, в която съм вкарал около 200 000лв за ремонт и обзавеждане. Как си представяш, че ще търпя жена, която не иска да изчисти и да измие съдовете? Като остави всичко и не иска да е домакиня шута в гз и да върви при, някой тарикат, който ще я ремонтира като опита да покаже характер ако ме разбираш. Не изкарвате пари, не искате да сте домакини, не искате да правите секс. Какво? Искате някой да ви прислугва и да му харчите парите. Не става така.
Тая като е толкова преуспяла (с 5000лв доход ще падна от смях) да си намери, някой от нейната черга. Тя не иска мъж а прислужник.

43.   Не, уви историята не е измислена, съвсем реална и истинска си е. Той работи като строител и изкарва 300 лв. на месец, както виждате повече от 10 пъти по-малко от мен. Все не му достигат парите, и постоянно ме моли да му давам от моите пари, които съм си ги изкарала с четен и почтен труд, за да има с какво да се напива по кръчмите с приятели. Мързелив и ленив, вкъщи не пипва каквото и да било с оправданието, че било "женска работа". Като се прибере от работа, още с влизането си разхвърля миризливите чорапи и потни дрехи навсякъде из коридора, отива да се изпърди в банята, а след това си пльосва дебелия задник на дивана пред телевизора, естествено на някой мач и с бира в ръка. А мен непосредствено, след като се прибера от работа ме чака веднага пране, чистене, подреждане и готвене до 2-3 часа през нощта, докато той по това време вече отдавна си хърка спокойно и блажено, и изобщо не му пука. Като цяло аз полагам всичките усилия във връзката ни и го играя ролята на негова майка, а той нищо не прави и чака само на мен, да му спретна всичко наготово. Аз съм по-зряла, отговорна и сериозна като характер, той е тотална детинщина в тялото на възрастен. Инфантилен, първосигнален, арогантен, груб простак, докато аз съм съобразителна с него и винаги го слушам и взимам под внимание това, което ми казва. А той никога не прави същото за мен. Всичко, което искам от него е взаимство, постоянство, и да ми помага с домакинската работа вкъщи. Ама той и това не ще, и всичко опира на моите плещи. Не мога да нося този товар повече. Изобщо не се поддържа, не се къпе, не се бръсне, не си мие зъбите и устата му смърди и вони, сякаш в нея е умрял плъх. Ако някак си успея да го накарам да се изкъпе, подстриже и обръсне 1 път в месеца, това ще е върховно постижение и ще бъде достойно, за вписване в книгата на рекордите на Гинес. Храни се изключително вредно и нездравословно. Нагъва свински пържоли, кюфтета и кебапчета, налива се с ракия и бира, и е отпрал едно такова огромно бирено шкембе, че от него не му се вижда половият орган, който и без това му е доста малък. Сексът с него е пълна мъка. Изобщо не усещам, кога ми го вкарва и изкарва, но всеки път се насилвам да симулирам оргазъм, за да му угодя, и да го накарам да се почувства "големият мъж". Имам много обожатели, богати и заможни като мен, които отдавна са ми хвърлили око и мога с лекота да го зарежа, и да си хвана който от тях си искам, но въпреки това някак си ми е жал за него, и не искам да го напускам просто така. Жал ми е за него колко е разпуснат, недисциплиниран и зависещ от Мама и искам да му помогна, да си стъпи на краката. Искам да го отуча от неговия мързел и да го науча на отговорност, самостоятелност и дисциплина, да не разчита само на жената да му робува и слугува, и да го откъсна от полата на Мама, която винаги е насреща, да му избърше сополите. Да, мога много лесно да си викна прислужница, но защо да е така? ! Няма ли да е по-добре да му направя услуга, и да подпомогна за личностното и кариерното му израстване, за да му е по-лесен живота? Това е за негово добро, няма да го оставя, докато не видя някаква положителна промяна в него.

Авторката

44.   Вечеряй навън, не купувай нищо за вкъщи. Като се прибереш само душ и лягай да спиш. Избери си твое място и само там чисти. Сменяй само твоето спално бельо и пери само твоите дрехи. Или да хваща парцалите, или да си заминава. Как ги намирате такива лентяи не знам. Как пък не съм оставила някой да се търкаля в дома ми докато аз работя. Не му давай никакви пари. Ако иска първо да лъсне къщата и тогава му дай дневни. Докато пазаруваш ще лежи, пърди и яде. Като му спреш кранчето ще видиш как ще заприпка като младо яре с прахосмукачка и парцали из къщата и песен ще пее.

45.   39, знаем ви всички мачовци в Споделито, всичките паралии на България пишат тука анонимно.
Иначе за мен не се безпокой, аз изкарвам достатъчно пари да не завися от мъжа си, както и майка ми ме е подсигурила имотно, така че мен конкретно можеш да ме хванеш за сливарника, като не щеш да търкаш прахта вкъщи.
От 28

46.   Спуках се от смях с тази тема и коментарите, благодаря на всички участвали. Хахх

48.   Може и да се гордееш че се спукваш от работа и изкаваш много пари, ама на мъжете им е все тая.
Същото ако някой мъж се гордее че пере чисти глади и готви, а не може и едно болтче да завие - жените няма да го харесват.
Има мъже, които биха приели позицията на прислужник, ама ти няма да ги харесаш. На другите им е все тая за твоите бизнес постижения и ще очакват ти да домакинстваш.

49.   300 лв на месец изкарвал като строител....
Алоооо строителите бачкат като за световно, ама им плащат много добре, за пръв път чувам 300 лв да се плаща за строител
Поредната долна лъжа

50.   Дете, става да са 300лв като строител, ама на ден :)

51.   ДО АВТОРКАТА. :: Каквото и да Ви пишат, за мен Вие сте едно работливо и организирано момиче с цел и визия за своето житейско развитие. Ясно е, че приятелят Ви е мързел, аз също съм мързелив в къщи, което много дразни съпругата ми, която е много натоварена със служебни ангажименти. Технически директор в голяма иновативна фирма. Поне мия чиниите и поправям, ако нещо се повреди. Чудя се дали при големият ремонт на този от апартаментите ни , съпругата ми отказа да монтираме миялна машина, само за да ме накара да върша и аз нещо или защо винаги смята, че миялната леко поврежда съдовете. В един от другите където по-малко време живеем, на стари съветски сервизи, миялната изми "изстърга" златните апликации. Предполагам, че съпругата ми отказа монтажа на миялна само с цел моето превъзпитание, което е невъзможно, поради напредналата ми възраст. При Вас има някаква вероятност да го превъзпитате, успех. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

52.   До 39: Като си купиш сама апартамент ела ми се обади, всеки знае да чака наследство на готово от мама, сигурно и готови пари ти е наследила да харчиш брях. За твое сведение съм си купил апартамент със собствени усилия и труд, така че можеш да ме хванеш за шмайзера. И още нещо, не отива на една уж жена да се изразява по такъв каруцарски начин - цитирам онова за сливата ти.

Хан Крум

53.   Номер 52, май имаш предвид номер 45, която се хвали как мама наготово я е осигурила имотно, а не номер 39.

- Кифлоприземител

54.   Авторке, коментарът ти под № 43 съвсем ме убеди, че темата е фейк. Няма как красива, умна, интелигентна бизнес-дама да живее с някакъв изпаднал прошляк с навици и хигиена на клошар. С който дори и сексът е мъчение На кое бунище го намери такъв? И въпреки многото си обожатели от класа да не го зарязва, само защото ѝ било жал за него и щяла да го превъзпитава. Ако имаш поне малко ум ще знаеш, че човек на 28 години не се учи тепърва на елементарни неща в живота. Като си толкова грижовна, прибери едно улично куче, по-лесно ще го обучиш. Какво личностно и кариерно израстване, какви 5 лв, при човек без образование от строежа?
Такива простотии няма дори в сапунените серияли.
Има и други несъответствия- ние сме 4 човека в къщи и не пускаме всяка вечер пералня, нито чистим ежедневно къщата. Ти готвиш, пък той набива скара и се храни нездравословно? Нямал пари, обаче пие? Ами защо му даваш пари? Така ли го учиш да си стъпи на краката? Доходът от 300 лв не го коментирам изобщо. Както и "искам от него взаимство, постоянство... " В какво? Апропо, дума взимство няма, има взаимност. Образована и интелигентна бизнес-дама трябва да говори и пише правилно.

55.   Хей авторка, когато лъжеш поне проверявай какво си писала преди това. Строител с 300 лв. заплата на месец няма. Той сигурно работи само един или два дни в месеца. А, и след като получаваш 10 пъти повече от него колко прави 300 по 10?

"Силна, преуспяла, независима бизнес-дама, с 2 висши образования, изкарвам над 5000 лв. на месец, "

Това как да го разбирам сета, 3 000 или 5 000 лв. на месец изкарваш?

" Мъж е много лесно да го “излекуваш” и да почне да си върши домакинските задължения, И прах ще почне да бърше, и прахосмукачка да пуска, и чинии да мие, и да готви, че и хоро ще играе! Всичко го споделям само и единствено от личен опит. Ж24 "

28, 45, голяма фантазьорка си. Дано попаднеш на такъв като мен, че сме доста много. Два бързи и ще забравиш за лечението на мъжа, а може да се самоизлекуваш и хоро да заиграеш, защото си доста болна. За такива болни като теб жени има изпитан метод за лечение от време оно. Всеки мъж с болна като теб жена го прилага за лечение. На 24... жена била и лекувала мъже... де шамари де!

"мен конкретно можеш да ме хванеш за сливарника, като не щеш да търкаш прахта вкъщи. От 28"

Е, те това е!!! Тая иска да я хвана за сливарника? Ти чуваш ли се какви ги дрънкаш ма? Кой знае какъв смрадлив сливарник имаш, и искаш да те хвана за него? Не напразно на онова женско нещо му викат "слива миризлива"! Хайде холан, сега ще тръгна да те хващам за миризливия сливарник. Този твой сливарник паяжина ще хване, с тая твоя проклетия мъж скоро няма да видиш.

Десантчик, хайде стига бе, стига си лъгал за женското можене. И аз и ти знаем за женските "възможности" дето били равни на мъжките. Като ги говориш тези глупости поне малко вярваш ли си? Всеки уважаващ себе си мъж, никога няма да допусне жена да го командва и да стои над него. Е, има и мъже-мазохисти дето сами искат да са подчинени на жените. Дори знам за един такъв, дето приятелка на жена му им идва на гости, съблича го чисто гол и го пребива с маркуч, приготвен за тази цел. Чак тогава жена му се възбужда и прави секс с него.

56.   Темата, че е провокация, за да дразни жените за кой ли път, ясно.

Едва ли има жена в днешно време, която да позволи такава ситуация. Освен, ако работи от вкъщи и има време и сили, или пък той я издържа изцяло, но второто е много рядко. Но дори и да е издържана, пак не върви той да яде и да си остави мръсните съдове, или пък да си разхвърля мръсните дрехи - и тя да върви и прибира. Въпрос на уважение към жената, която не е робиня.

Едва ли има и уважаващ себе си МЪЖ, който да не може да върши сам и основни неща като миене, чистене, пране и т. н. Защото кой му чисти и готви, когато е сам - мама ли? А ако е обвързан е жената по някакви причини отсъства от дома за повече от 2-3 дни, ще я чака кочина ли, когато се прибере? Само си представете жена да се върне от командировка, родилното, операция, гледане на болен роднина и прочие и от вратата да подхване метлата, мръсните чинии и прочие... Дали в днешно време жена ще го позволи да се случи повече от веднъж?

58.   56, въпрос на уважение към мъжа, който не ти е роб е, да не го караш да върши домакинската работа, която е само женско задължение, а за него е унижение. Абе малко ви бием мъжете жените днес и за това се самозабравихте и започнахте така да наглеете и беснеете, позволяващи си всякакви безобразия и своеволия срещу нас. Трябва да ви ред и дисциплина само бой, ебане, сръбска музика, сурови дърва за печката и много деца, да не мислите за глупости и тогава ще разберете, кой пол е по-силният, и кой кого ще командва. Ей го на, ислямистите вече дойдоха тук и продължават да прииждат на тумби, и ще ви изколят всички феминистки до крак. А тия от вас, които оставят живи, ще ви направят техни секс-робини и слугини, раждащи им деца доживот. Ще чистите, ще готвите, ще перете на ръка и деца ще раждате, че и хоро ще играете!!!

59.   Хан Крумчо, аз не се имам за възпитана, дори напротив – изразявам си се просташки и в реалния живот и не ме е срам от това. Иначе за успокоение на такива като теб и Кифляка, живея под наем и сама си покривам разходите със заплатата ми. Всеки още на 20-25 години може да си губи апартамент на кредит, това не е постижение в живота. :D Жалко, че и вашата представа се ограничава дотам, но то няма и докъде другаде, при положение, че вие сте на по 45 и още не сте постигнали такова базисно нещо, иначе жени искали да търкат прахта вкъщи, ши пукна от смях, на коя точно мебел, дето не е ваша, да търка прахта???? :Ddd
Май ви е яд, че масово родителите на момичета са се погрижили да не зависят от оръфляци един ден.
Само потвърждавате безапелационно правилната женска преценка, че нямате човек до себе си.
От 28

61.   Един съвет от жена малко по-голяма от авторката, с 12 годишен, успешен и хармоничен брак.
Не си опитомявайте мъжете! Правите си лоша услуга.
Мъжът е мъж. Оставете го да е такъв:
- да бъде див и да фучи с мотора
- да пие с приятели
- да разбива стените вкъщи
- да има опасно хоби, което го отделя от вас

Не ви трябват прислужници, момичета. А мъже - силни, страстни, импулсивни. Да ви вдигнат и да ви тръшнат на спалнята, докато им приготвяте вечеря, защото ви желаят, защото за тях сте принцесата, защото са ви признателни, че сте се доверили на мъжкото в тях.

Без фасони, без превъзпитаване, без глупости.
И ще ви поднесе света в краката ви. Ще се чувствате сигурна, единствена и защитена, и уважавана.
И тогава може и да измие тъпите чинии, защото му е кеф да ви услужва, да ви е рицар.

Моят мъж го оставих да е такъв.
Аз му дадох женското - нежност, уважение, подкрепа.

И много хора ни питат: “Каква е тайната ви? Вие блестите! ”
Моят мъж тогава се усмихва, прегръща ме и казва: “Тя е тайната”

62.   КП, Да! Обърках коментарите, имах предвид 45!

Хан Крум

63.   58 - А ти какъв ще си като дойдат ислямистите? Ибрикчия сигурно.

1-50 от 64