Мъжът ми се ожени
Омъжена съм от 17 години. Преди 20-на дни мъжът ми каза, че е срещнал жената, с която иска да остарее. Познаваше я от 7 дни. Той е на 42, тя - на 17 години. Веднага се изнесе да живее с нея. Имаме две деца - дъщеря на 15 и син на 8 годинки.

ткакто е с нея, почти не търси децата, дадох му да вземе каквото си поиска и ги пуснах с новата "жена" да живеят в моя наследствена къща на село, защото си нямат къде да отидат. Реших, че все пак е баща на децата ми - не може с лошото. Оставих къщата обзаведена, взех си само дрехите от гардероба. Понеже са две къщи в един двор, се разбрахме, че те ще ползват едната, а ние с децата понякога ще си ходим и ще ползваме другата къща. Той нямаше нищо против. Нанесоха се. С изненада установих, че беше сменил патрона на външната врата след няколко дни.

От тогава е агресивен към нас, заплашва ни, че ще ни запали, ще ни убие, ще ни изравни със земята, ще подпали къщите, ако се опитам да го извадя от там... Живеем в някакъв ад. Освен това жена му - 17 годишната - която живее в моята къща, носи моите домашни чехли, спи в моето легло, с моя мъж ми казва, че аз всъщност нищо нямам, всичко е НЕГОВО. Подразних се. Настройват децата против мен.

Въобще животът ми се преобърна наопаки откакто се появи това момиченце. Вчера отидох при адвокат и подадох молба за развод, това положение ме обижда. Подадох и жалба до прокуратурата за самоуправство, та те ми обсебиха имота и аз нямам достъп до него вече. Там имам мои неща, които ми трябват, то всъщност всички неща са си мои, по-скоро на майка ми даже. Какво мислите Вие?

Не знам дали въобще се разбира нещо от написаното по-горе, но съм много объркана. Не проумявам - да направиш на някого добро и да ти отвърне по този начин, да пуснеш врага в дома си и той да скочи да те обижда... Правилно ли постъпвам според Вас? Нормална ли е такава връзка - 42 годишен мъж със 17 годишно дете? Всяка вечер по дискотеки? Всеки ден нови дрехи, а децата - да се оправят...

Коментари

1.   Историята ти ми изглежда неправдоподобна!

Просто не мога да повярвам,че нормална жена може да постъпи така.
Тук сега няма да обсъждам постъпката на мъжа ти-тя е абсолютно безотговорна и ако ставаше въпрос поне за любов с жена подходяща за него-бих разбрала, но с хлапачка на 17 години,просто е възмутително.
Фактът е факт, но как си постъпила ти след това?

По мое мнение-изключително глупаво.
Да бъдеш добра с този, който се е подиграл зад гърба ти и да му подаряваш част от къщата си?Която дори не сте строили заедно?За да живее там с малката пикла?

ЗАМИСЛИ СЕ-ЯВНО СИ МНОГО НАИВНА И ГЛУПАВА (не искам да те обидя, а да те сваля на земята).
Подозирам, че си го направила с умисъл-като например, апартаментът е на мъжа ти и един вид правиш замяна.Не знам-може и да греша-ти ще кажеш.

Има и друго-не по-малко важно-мислиш ли, че е здравословно за децата ти да виждат баща им в близост до вас как живее с едно вчерашно л.....
Ако мислеше поне малко за това как би им повлияло, не би направила тази огромна глупост.

Съжалявам, но сега трябва да ти кажа сама (с помощта на адвокати-тоест ще ти коства много пари) да оправяш кашата, която си забъркала.
Това вече не е доброта, това е наивност и глупост, която по никаъв начин не оправдавам.
Такива хора само като се опарят от собствената си глупост, нещичко разбират....
Ама минава много време.
Извинявай-бях остра, но само с цела да те отрезвя, не да те обидя.
Дано си ме разбрала правилно.
Успех в делата независимо от всичко!

2.   Всичко зависи от теб, разкарай ги тия от къщата си нека ти лижат подметките щом не оценяват добротата ти! А малкото курве много лесно могат да го арестуват мъжът ти за педофилство с малолетни:)

3.   Разбира се, че тази връзка не е нормална... та това даже неможе да се нарече връзка. А мъжа ти е постъпил много егоестично, ако питаш мен намери начин какъвто и да е той да ги изкараш от вътре и си вземи всичко, което ти принадлежи.

Успех мила !

4.   Описаната от теб ситуация е един голям АБСУРД. Почти ми звучи като измислена история. Не мога да разбера с разума си ли действаш или само с емоции. Ако това не е измислена история и ако мислите ти са на здрав психически човек, мисля че твърде силно си обичала този мъж и си била готова на всичко само за да му угодиш. Била си в състояние да направиш компромис, но да запазиш поне уважението му. Но вместо това си се сблъскала с озлобление и неблагодарност.Може би истината само ти си я знаеш - явно надявала си се на нещо. Може би си разчитала, че това е временно увлечение и той ще се върне при теб. А може би имаш и ти някаква вина за това.
Дано да се оправиш. Ще ти бъде много трудно да намериш изход от тази ситуация. Съчувствам ти.

5.   Не се разбира от писмото Ви какви отношения имахте преди тази история на мъжа Ви, граничеща с умопомрачение. Смятам, че на него ще му се изчерпи "чувството" и ще Ви моли да се върне. Аз не бих приела тази унизителна роля.

6.   От авторката: Не съм мислила за замени, апартамент нямаме - ведомствен е и от там ще ни изкарат всеки момент с децата. Идеята беше да ползваме едната къща, а той - другата, двете къщи са в един двор. Но той смени патрона на външната врата и не ме допуска до имота. Къщата не сме строили, но съм я купила аз , с помощта на родителите си, писах я на името на майка ми, защото мъжът ми е комарджия, човек, който постоянно прави заеми. Сега го търсят от три банки, пълен е с кредити, пари изхарчени по кръчми, дискотеки, за дрехи, дрънкулки и др. за него, не за мен или децата. Цял живот съм изплащала дългове и съм яла мухлясал хляб, сега пак е така, но ще се оправя. И не, не го искам обратно, не се надявам да е временно увлечение, т.е. би ми се искало да е, за да си намери жена за нормално съжителство, долу-горе на неговата възраст. Аз не му подарих част от къщата, просто му дадох покрив, където да живее докато се устрои, за известно време. Не очаквах в отговор такова поведение от него. Малката и тя започна да се зъби и ме амбицираха. Подадох жалба до прокуратурата за самоуправство. Очаквам да ги изкарат от дома ми. Повече няма да бъда добра с него. Той не беше добър с мен.

7.   Жено, я се стегни! Това ми звучи като измислена история. Ти добре ли си бе човек, как може да се унижаваш така.

8.   Според мен е най-добре да ги разкараш не стига че мъжът ти е егоист но и според мен е безотговорен и незнае какво иска от живота си. Аз лично не бих оставила семейството си заради 1-ното влечение към някой си. Но всеки с акъла си все пак сме различни. Както и да е на мене не ми се вярва 42 годишен мъж да остави децата си и жена си заради 1 пикла която може да му бъде дъщеря това е направо абсурдно. Намери начин и ги изкарай от къщата си и. Щом той е решил че трябва да е с нея трябва да си носи отговорностите + това тя е на 17 а той е възрастен може да бъде съден за педофилство.

9.   Съжалявам че не се познаваме, иначе ти влизам в положение и на драго сърце бих изхвърлил мъжа ти и неговата малка пачавра на улицата ... стига да ме помолиш разбира се?!

10.   Това да не ви е другарски съд от комунистическо
време. Развод, делите квото имате да делите. Децата
избират при кого искат да бъдат. Плащат се издръжки
и това е. Не можете да станете чорбаджия на сърцето
на мъжа на авторката. Като е решил да си чупи главата
да си я чупи. А ти номер 9 що не дойдеш на мене да
се озъбиш.

Не трябва с подли номера.

11.   Грешката ти е, че си ги пуснала в къщата и не си ги оставила на улицата. А това при него се нарича криза на средната възраст. Ще дойде един ден да те моли пак да се връща, но ще го пуснеш ли? Помисли си дали си залужава да имаш такова нещо близо до себе си. НЕ мисля....

12.   До номер 10... Пич ти изобщо разбра ли за какво иде реч..:)))))
Ако ти си в моята къща като пиявица, не само ще ти се озъбя ,,,,,,, :))) а и ще те ухапя.

Браво номер 9

13.   Ти луда ли си? Направо ти се чудя. Вместо да го изгониш ти му даваш подслон за него и за любовницата му. Направо ти се чудя.

14.   Аз съм авторката. Напуснаха къщата вече. Чакат бебе. Сега живеят на квартира. Разведохме се. По-спокойна съм. Благодаря на всички.