Не се чувствам добре, когато не съм във връзка
Винаги, когато някоя ме отреже или ме остави, се чувствам зле. Много тъжен съм и се чувствам ненужен. В голяма депресия съм, когато не съм във връзка. За да съм щастлив задължително трябва да имам човек, с когото да се обичаме. Може ли да ме посъветвате какво да правя?

Коментари

1.   Так правят повечето жени, за рова се изненадвам че и при мъже се получава това.
От връзка във връзка е възможно най-голямата грешка, която някога съм виждал. В главата ти е мармалад и си мислиш че само така ще се избавиш от проблемите.
Често инфантилните характери имат такъв развой. Не препоръчвам на никой такъв човек до него, защото никога няма да го обича, само ще запълва някакви дупки.

Научи се да бъдеш сам. Ако сам не си добре, да бъдеш уравновесен, да не си депресиран, няма да можеш и с друг човек.

2.   Намери си такава, която няма да те отреже.

3.   Момче недей се оставя така. Бъди по-силен психически! Това е причината да те оставят според мен, ако мрънкаш и мелиш постоянно на главата на момичето и все си изморен, така правят тези, които не обичат да са сами и скачат от връзка във връзка. Сега, не мога да те съдя, казвам вероятната причина, защото имам много нагледни примери около мен. По- 'нежните' мъже или по-емоционалните правят така - скачат от връзка във връзка, всяка следваща връзка е с цел забравяне на предишната, което е супер смешно. Най-очевидното е, че те е страх от самотата, това е за съжаление, та ти не се чувстваш комфортно със себе си! Не ти ли е комфортно със себе си как искаш с друг да ти е добре. По-умните хора го усещат, не се чуди защо те оставят, мога да ти кажа, че това е главната причина - не усещат комфорт и сигурност с теб. Понякога трябва да търсим причина и в себе си, а не да обвиняваме само другите!
Дано си научил нещо от коментара ми, написах ти го с цел да ти помогна :)

4.   Значи искаш връзка от егоизъм и играеш театър. Човек, който не може да понася сам себе си, не става.

5.   Аз съм момиче на 22 но и аз съм така, разбирам те, самотна съм но няма на кого да споделя как се чувствам и да ме разбере, немога да получа подкрепа от хората защото нямам приятели почти или да получа любов от някого а винаги съм имала нужда от обич за да съм пълноценно щастлива а не съм за парите, живота не е справедлив към мен, понякога предпочитам да съм в ъгъла защото се уморих.... незнам какво да правя понякога мисля че ще си остана сама завинаги. Самотно ми е. Неразбирам защо живота ми е труден не искам да бъда сама имам нужда от партньор с когото да се обичаме на истината но вече си мисля че вече е невъзможно и никога няма да ми се случи а не искам да губя доверието към любовта, но знам че немога да бъда сама...

6.   Ти сам не можеш да се понасяш, затова ти трябва някоя да те понася. Имаш нужда от терапия, не от връзка. Такива хора не биват да заблуждават, че имат чувства, просто е извратено.

7.   Масово е, всеки човек иска да е обичан, задоволен и във връзка, това е щастието, нормални неща от живота са.

8.   А казваш ли на всяка, че се виждаш с нея, защото не искаш да си сам? Че се депресираш и затова търсиш нова жертва? Че се преструваш? Че лъжеш?

9.   Един такъв, ме подлъга с думи за голяма любов, впоследствие разбрах от нестабилното му настроение, че се е опитвал да забравя бившата. Отвратителна история, почувствах се като емоционална изтривалка. Ако му беше откликнала щеше да ме зареже без обяснения, като непотребна вещ, само че съдбата си знае работата. Оказа се, че докато се е опитвал зад гърба ми да я прикотква, е ударил на камък, защото беше разбрал, че е забременяла. Аз разбрах впоследствие от него за това, той до такава степен се беше озлобил от този развой, че не се посвени на пияна глава да ми сподели на мен, така междудругото уж. Тогава върнах лентата и си обясних странното му поведение, лъжите му и други подробности, които до този момент само подозирах. Просто рано или късно нещата се разплитат. Когато асимилирах за какво двуличие става въпрос събрах целият си разум и казах стоп. Точно тогава беше моментът да му натрия носа, да усети добре как от два стола се пада на земята. Той като видя дебелия, реши да замазва и да лъже, че не бил искал да е с нея. Разбрах, че ако се подлъжа да остана, ще продължи да ме използва, докато си намери някоя друга и тогава ще се чувствам още по-зле. Читав човек не прави такива застъпвания. Така че моментът две жени да отсвирят такъв хитрец, който иска като маймунките да не пуска единия клон, докато не е хванал другия, беше много, ама много подходящ. Внимавай авторе от много такива криви сметки за непрекъснати връзки, да не останеш и ти на земята!

10.   Мале, авторе. Аз пък като съм във връзка не се чувствам добре. На 33 съм. От 17-18 годишен бая връзки съм имал, а изневерите ми са може би с поне над 70-80 различни. На едно гадже преди 5-6 години в рамките на 5 месеца му изневерих с 8 различни. Даже в един ден с две. Въпросът е, че съм изпечен и изкусен лъжец и никога не съм хващан.

11.   Моля психично нестабилните не влизайте във връзка! Само тормозите хората до себе си!

12.   Ако наистина си така, постой сам известно време и се научи да си самостоятелен и да разчиташ на себе си. Жените мразят някой да лежи на тях и да е зависим от вниманието им. Дори да не го осъзнават напълно, на подсъзнателно ниво ги изкарва от нерви, когато се държиш като голямо бебе, което трябва постоянно да дундуркат.

13.   Напомняш ми на двама бивши - за щастие се усетих при втория и го отрязах навреме и прекъснах грозния цикъл.

И двамата имаха страх от това да бъдат сами като теб, като единият цял живот скача от клонче на клонче в отношенията си с жените и всяка е "любовта на живота му". И като усети, че с някоя има проблем и има вероятност да го скъса, хоп - хваща се за друго клонче и започва да ухажва там, пък предното момиче кучета го яли.

Като цяло, хора като вас според мен си страдат от нарцистично разстройство на личността и не могат да се понасят вътрешно.
Затова постоянно търсят половинка, която да ги отмъква от самите тях и да им служи за развлечение, за повдигане на самочувствието.
Без жена до себе си, реално вие сте едно голямо нищо, и това е много жалко.

Въпросното момче, за което споменах, например, е всъщност вече мъж към 40 години и досега не е имал и ден от съзнателния си живот, в който да е бил сам - страх го е, слаб е и не би могъл да оцелее сам.
И все така от клонче на клонче си кара. Сега е женен дори и въпреки това изневерява на жена си като за световно, дори и не се крие - виждали сме го с компанията ми как бърка под сутиените на други жени. Ама си мълчим, какво да се бъркаме в семейни отношения... като си го търпи такъв и се съгласява, тяхна си работа.

Такива сте си просто - имате нужда да сте 24/7 желани, дундуркани, а като на жената малко ѝ омръзне или има нужда от 5 минути време за себе си, вече сте на следващата, "силно разочаровани" от това, че не са ви играли по свирката и жената всъщност се е оказало, че е равноправно човешко същество, а не ваш слуга, който да ви изказва обожанието си всяка секунда. :)

Съветът ми е... Порасни. И може би - потърси психолог.

14.   Аз не знам на някой да му е хубаво, когато го отрежат. Но все пак се преживява. Намираш си някакво занимание- пътуване, спорт, четене, туризъм, каквото те влече. Намираш си компания, излизаш с тях.
И като започваш връзка, трябва да се стараеш да я запазиш, вместо да търсиш друга и да ги сменяш. Ти не обичаш и не съжаляваш за някоя жена, ти жалиш себе си и се страхуваш от самотата. Жената, ако не е съвсем проста, с времето разбира, че не си искрен и си губи времето с теб и съответно те изоставя.

17.   До 14- имах проблеми с една жена, опитах се да ги решим, но тя постоянно ми викаше, , не", , не", , не", , не". Тогава кой искаше да запазим връзката? Аз или тя?

18.   17, ти искаш връзки, защото сам не може да се понасяш, а не защото си искал тази жена до себе си. Неискреността се усеща. Никоя нормална няма да иска да ти е терапевта, кошчето за отпадъци.