Рязка промяна
Защо според вас една жена (бивша) изведнъж започва да поства много по соц. мрежи, фейсбук и т. н. Преди качваше супер рядко и даже някакви гледки а не нейни снимки! Примерно 2 пъти в годината като казваше, че не иска да качва нейни снимки! Това продължи още близо 2г. след раздялата. Пълна тъмнина! И сега напоследък то не са сторита, то не са купони през вечер, почивки!
Не говорим за тийн, а за зряла жена, която се предполага, че на тия години трябва да е улегнала а не всяка вечер по кръчми! Събира лайкове естествено от разни загорели. Чудя се дали се опитва да ми привлече вниманието отново или иска да привлича внимание като цяло, мъжко предполагам, понеже още няма сериозен приятел?

Коментари

1.   Ако искаше да ти привлече вниманието, щеше да се пробва без да поуства разни неща. Търси цялостно мъжко внимание. Видиш ли, че жена във връзка започва да си качва свои снимки лека полека, започват да се появяват сторита, то тя започва да се оглежда за новия клон от рано.
Другия вариант е да е минала някакво "обучение" при разни кобилкини и там да са ѝ казали, че трябва да се показва като независима жена, която може да си позволи тук таме някоя кръчмичка или ресторант

2.   Що се вълнуваш какво качва бившата? Защо я следиш? Или трябва да стане монахиня и да не излиза никъде? Да те оплаква вечно?
Ти нима стоя на сухо и не ходиш по заведения?
Гледай си твоя живот, тази жена си я изгубил.

3.   Има много варианти. Може да има нагон и така са иска да привлече мъже, както може и са иска да впечатли някой конкретен.
Мен ме притесняват твоите мотиви обаче, не че не съм го минал този период. Какво ти дреме тя какво и защо прави, на всичко отгоре го свързваш някак с теб, дори да е така и да си прав, макар че по-вероятно да не си, от какъв зор ти е да се занимаваш.
Отговорът го знам, но ти казвам че не е добра идея.
Пускай в са пасе там, да прави каквото иска, а ти спри да гледаш какво и защо, това няма да ти донесе нищо добро.

4.   Като е бивша какво и ровиш из Фбука? Тя си живее живота, забавлява се, ти като някой воайор зяпаш отстрани? И коментираш като бабите пред блока.
Май загорелият си ти, щом подобни снимки ти правят впечатление. И не, не иска да ти привлича вниманието, ти вече си прочетен вестник. Нямала била още сериозен приятел? Ами ти имаш ли сериозна приятелка? Нямаш. Ако имаше, няма да гледаш Фбука на бившата.

5.   Щом пускаш тая тема очевидно ти е привлякла вниманието.
Щом е след две години обаче чак, не е задари тебе.

6.   Защото тези неща са нормални, животът минава бързо.

7.   Всички жени искат да привличат вниманието и то на повече мъже. Генетинчо им е заложено още от пубертета, когато започват да се гримират и лакират.

Едва ли е конкретно за теб, просто за жените вниманието е като допинг, може тотално да им се скапе или оправи настроението и самочувствието в зависимост каква доза внимание са получили.

Т. Т.

8.   Не се чуди дали иска да привлече вниманието ти отново. Тя не иска да има сериозен приятел, тя иска да сменя мъжете толкова често колкото често си сменя бельото. Май още не си разбрал жените.

9.   Комплекси.

10.   Явно успява ;)
Много я съдиш, виждам, а реално си просто поредното нарцисче, което следи бившата и се опитва да направи така, че всичко да се върти около него.
Истината е, че едва ли е така.
Жената си живее живота както и харесва и ти нямаш думата.
Ако очакваш всеки да ти живее според очакванията и представите, ще има да вземаш.
Не си от значение.

11.   Леле кви коментари все едно тя ги пише хахаха ще падна. Хич не ми дреме на мен никой не следя просто изведнъж почнаха да ми излизат! А иначе не сте прави щото доста пъти ми пише разни оферти да ме види! Аз си имам нова отдавна така че споко не се вълнувайте толкова!

12.   Н8 съгласен съм с теб само пред хората се говори друго!

13.   След като няма сериозен приятел, то се опитва да привлече мъжко внимание, не че е нещо лично към теб. Но това са детски изпълнения, зрелите хора знаем, че подобни глупости ги правят или хора до 18, или вече хора тотално зле, защото на тези години посрещане и сториха това е нещо крайно несериозно, социалните мрежи са нещо крайно несериозно.

14.   11, за да ти излизат, значи ти е в приятели и не си я блокирал или поне изтрил. Странно е защо не си го направил.
Гаджето знае ли, че ще терзаеш какво прави бившата?