Какво съм аз
Здравейте, аз съм момиче, с едно питане. Не знам как да го нарека, но има нещо в мен което привлича мъжете. На 26 съм, хубава, но не кой знае какво, в смисъл нормално момиче, нито съм кифла, нито някаква топ красавица, но много често познати и непознати мъже постоянно ме заглеждат и още като ги видя знам някък си и аз не мога да обясня как, че са привлечени. Също така 99% от бившите ми са ме търсили след раздяла, а някой все още не са си намерили друга и нямат сериозни връзки, а някой имат, но пак имат нещо останало към мен. Обяснете ми какво е това и защо, нещо излъчвам ли, енергия ли е някъква. Не знам даже и аз как точно да ви го предам, за да ме разберете, но сигурно се случва и с други, а най-интересното е, че аз дори и да съм влюбена в някой все се случва едно и също, накрая някък си чувствата ми се изпаряват, искам два обичам до болка някой, но не става, дори имах 5 годишна връзка и мислех, че това е любовта, но за жалост пак стана така накрая. Обяснявам си го до някъде с това, че през житейският ми път, макар и не толкова дълъг съм се разочаровала много от хората (не само в любовен аспект, а и от приятели и близки) и някък си все едно вече съм станала безчувствена. Обичам само семейството и кучето си, за другите винаги ще помогна и ще се отнеса добре, добра душа съм определено, в същото време съм едновременно и чувствителна и студена, но никога няма да имам доверие в някой и просто гледам себе си, много съм се чудила възможно ли е наистина човек да изгуби емоциите си?

Коментари

1.   На 26 ти не си момиче а си жена която би трябвало вече да си майка. Да това е енергия някАква.

2.   Здравей, явно има и други като мен. Аз съм с няколко години по-голяма от теб и се чувствам по същия начин. Просто не изпитвам (поне не достатъчно, колкото е било преди и ми се иска сега) чувства, емоции и прочие, просто нищо.
При мен се стигна до там, поради разочарование от близки, роднини и приятели, също и загуби на наистина значими за мен хора. Може би и ти си достигнала някакъв предел на търпимост като мен. Била си прекалено добра, всеотдайна може би, знам ли. При мен това бе причината. Надникни по-надълбоко в душата си, какво те кара да си “студена и безразлична”? Може би отношението на околните? Човек в един момент наистина се изморява. Надявам се, че ти нямаш някакви толкова тежки моменти, които са те докарали до тук и че всичко би било обратимо. Ако имаш желание и възможност, посети психотерапевт, помага да си поговориш с някои неутрален събеседник, той ще ти помогне да вникнеш в същината на състоянието ти.
Например аз сега търся себе си и искам да се измъкна от този имагьосан кръг, а ти какви хобита, интереси имаш? Отделяй време лично за себе си, разхождай се, медитирай, спортувай, открий нещо, което те зарежда и те изпълва с положителни емоции, твоето нещо ще те намери. Не е задължително да обичаш другите, първо обикни себе си.
Любовта идва неочаквано, израства и ние с нея също.
Според мен истинската и безкрайна любов е към децата. Затова има време.

Успех и горе главата! Ще се радвам да споделиш отговор на коментара ми! :)

3.   Авторке-, сигурно си зодия Скорпион или имаш акцент на Скорпион в рождената си астрологична карта, затова така магнетично ги привличаш хората(със сигурност не само мъжете, затова пиша общо-хората).

4.   Красотата не е само във външния вид.
Ако имаш красива коса или големи гърди, или готино дупе
или дори изящна стойка и походка - нормално всички мъже да те заглеждат - аз съм мъж го правя съвсем инстинктивно.
Иначе за проблема с връзките, вероятно постоянното внимание което получваш, оказва някакво влияние. Ако не на тебе, то поне на твоя партньор. Много мъже се притесняват, когато другите заглеждат приятелките им. Разбира се, това е глупаво, но по-комплекситанире мъже имат такъв проблем. Хубавото е, че с годините тези неща изчезват (първо теб няма вечено да те заглеждат толкова, а и комплексите на мъжете също намаляват с годините)
Пробвай да си намериш малко по-голям приятел - 10 години по-голям от теб - това може да реши проблема, въпреки известните рискове.

5.   Здравей,

Ще намериш любовта, не се притеснявай, но не си представяй голямата любов като вечна тръпка. Голямата любов започва с тръпката, следва опознаване и накрая са любовта и разбиратлството. Ще се крепите на общи възгледи за живота и поставени цели. Няма как цял живот да имаш "пеперудки в стомаха".

Иначе има жени, които неволно действат обсебващо на мъжете. Аз съм такъв пример - били са обсебвани от мен около 10 мъже, за които знам със сигурност. Буквално са се поболявали, следили са ме и т. н. от любов, която не съм искала и не съм провокирала по никакъв съзнателен начин. Партньорите ми, чиито чувства съм споделяла, отново са ме обичали повече от себе си.

И аз не съм нищо особено на външен вид - не съм грозна, грижа се в рамките на нормалното за външния си вид, но със сигурност съм далече от най-големите красавици. Докато най-добрата ми приятелка е хубава в лице и е с тяло на модел. Мъжете се обръщат след нея да я гледат, самата ѝ походка е много самоуверена, но действа на мъжете по друг начин - искат само секс от нея. Тя изглежда нахакана, но си е чувствителна и влюбчива, а не я взимат на сериозно.

В общи линии - правила няма. Всичко е много индивидуално и е съвкупност от различни неща - външен вид, поведение, излъчване, интелект и много други.

И последно - не, не си изгубила емоциите си, просто не си обградена от правилните хора. Не си нещо по-различно от останалите.

6.   Прочетох само първата част, мъж съм и не е до красотата в лице. Всичко е до форма на тяло, ако си сочна и гърмиш гледаме. Типичните критерии за женска красота са ги измислили жени, но тя няма общо със сексапил. Има доста на пръв поглед красиви жени, които не излъчват нищо и е чисто естетически приятно, но не и възбуждащо с такива. Има такива, които не са кой знае какво, но като ги видя ще ми гръмне ч... Биология.

7.   Явно им изглеждаш лесна.

8.   Номер 1, те и мъжете на същата възраст трябва да са бащи ама като гледам нещо не са се засилили.

9.   Енергия, чар, има нещо. Аз даже мога да кажа, че съм си грозновата, и все пак съм сравнително доста харесвана. Имам по-красиви познати, с по-хубави черти на лицето и по-хубави тела, които предизвикват значително по-малък интерес в мъжете. А ти щом и изглеждаш добре, значи съвсем. Имам една позната, която е красива, но и със страхотна енергия, просто като я доближиш и си омаян от нея. Въпреки че съм жена го усещам пък ако бях мъж сигурно щях да се влача в краката й.
Липса на емоционалност - временно е. Дълго време си мислех, че и аз съм безчувствена, имайки си някакви травми от детство/тийнейджърство. Ама долу-горе на твоята възраст се влюбих за първи път и беше много истинско. После вече можех да обикна отново много по-лесно.

10.   Ами чисто и просто си млада жена. Абсолютно всяка, независимо от това колко е привлекателна физически получава внимание от всякакви мъже. Това е вашата красива реалност и не, не си специална.

11.   Авторке, ти и подгласничките ти сте жив пример за женската несъобразителност. Надарени сте твърде много с нея и отстрани е смешно как не може да си отговорите на елементарни въпроси.

В България има не голямо, ОГРОМНО разминаване между млади, фертилни жени и кочове, на които им се прави секс. Съотношението е сигурно поне 1 към 10 и нагоре. Жените ставате за секс между 16 и 35-годишна възраст. След това представлявате един голям компромис, взет от страна на мъжа, който е принуден да смъкне критериите си, за да прави въобще някакъв секс. И на 13-годишното момче и на 70-годишния дядка му се еб*. Всички гледат жените в този възрастов диапазон. Като добавиш, че в БГ има повече млади мъже, отколкото млади жени, като добавиш и че от младите жени все пак има грозни и не чак дотам предпочитани за секс, положението се задълбочава. Сега прибави и обстоятелството, че голяма част от младите жени се стремят към топ 5% от мъжете - богатите, влиятелните и тези с добра физика, и ще видиш, че за обикновения мъж 16-50 плюс години не остава почти никакъв избор. Затова, ако ти си малко над средното ниво по красота от твоите наборки, около теб ще е фрашкани от мъже, които ще искат да те изч*кат.

Представи си следната хипотеза - намираме се аз и ти в Русия, където е фрашкани с рускини, примерно Москва. Дали ще се откроиш с красотата си на фона на всички останали тамошни жени? Хахахаха. Направо ще избелееш! Ще станеш изведнъж незабележима. Поне за мене.

Така че вие, дами, сте в изключително изгодна позиция тук в България. На запад има много по-голямо количество жени от цял свят. Съотношението мъже-жени е в полза на жените. Мъж много по-лесно може да си намери секс в Западна Европа, отколкото тук в БГ. Дори вероятността да е с по-красиво момиче там ще е по-голяма. На изток - жените са масово много по-хубави от вас. Визирам Русия, Украйна, Полша, Беларус, а и от дръпнатите има много привлекателни. И да не забравяме, че сексът с тях вероятно е доста по-хубав предвид тесните им вагини, почитанието, което имат към мъжа, екзотиката и др.

Като вземеш всички тези обстоятелства, без да взимаме предвид характера ти и други важни за мъжа неща, то е ясно защо около тебе и другите като тебе е пълно с мъже. В България е пълно с разбити семейства и мъжете са свободни да си търсят партньорки. Ето защо, освен ако не си пълен катил, то ще ти се лепят мъже и ти ще си въобразяваш, че си топ красавицата на квартала. Няма нищо подобно. До 35 ще ти се лепят и ще ти свалят звезди, за да спят с теб. След това, както се уредиш.

12.   До 1, вместо да ми даваш уроци по правопис, вземи се научи да четеш, защото явно не можеш. След като съм писала, че не мога да изпитам истински емоции и любов към някой, как ще имам дете. А и може ли да кажете по кой член в закона аз трябва да имам дете щом съм на 26???? Може би сте някоя злобна комплексирана жена, родила рано и живота ти минава в готвене, смяна на памперси и домакинска работа. Айде ще ме прощаваш, но много ги обичам такива.

13.   До 2, да претърпяла съм разочарования и съм изпитала много болка, именно след това ми мина, но нещо в мен се развали. Преди не бях така. Надявам се да успея да се радвам истински, но някък си вътре в мен има нещо пречупено вече.
П. С. : Зодия рак съм

14.   Искам да уточня, понеже явно някой не разбират. Тук не говоря за привличане от външна красота и секс. Това обяснявам, че не съм някъква красавица, нито съм лесна курва. Не говоря за секс привличане, просто ме харесват като жена и искат и повече от секс, разбира се винаги има такива, които се интересуват само от това. И пак повтарям не съм топа на топа, тялото ми си е нормално, нямам 100 кубика цици, нямам негърски гъз... Има нещо просто, което кара мъжете да ме занимават и исках да знам има ли други такива и какво е обяснението. Нямам нужда от теори дали в Русия ще е така, дали някой дядо му се ебе и т. н. т. Масово в подобни сайтове и форуми хората все трябва да се заядат и да дават негативното от себе си и не разбирам защо. Точно заради такива дребни души, аз не изпитвам емоции, защото хората вече са рядкост, а останалите изобщо не са хора...

15.   Има такива жени
Една знам аз. Като я видя на другия тротоар и се дървя
А ако ми се усмихне… полудявам.
Преди време имахме връзка. Загубих я. Минаха 20 години. Още е същата. Сякаш не старее.
Веднъж върви срещу мен. Виждам какво става зад гърба. Нямаше мъж да не се обърне след нея.
Много по-красиви познавам, много по-нахакани, поддържани и надарени познавам.
Но тя… само като отметне косите си с ръка и те прави роб.
А изобщо не е флиртафжийка или нещо.
Омъжи се. Нормална, семейна, скромна жена.
Но как действа… едва ли изобщо го знае

16.   Трябваше да започнеш с това за кучето....

17.   до 16, какво общо има кучето, не съм казлала, че обичам само него и не мога да обичам човек хахаха, казах, че обичам истински семейството и кучето си, а към останалите хора съм резервирана, не мога да изпитам истинска любов за сега, и че емоциите ми са изтръпнали....

19.   Отговор: неграмотна. Това се котира сега...

20.   Обичах истински, до дъното на душата си и на действия дадох всичко, което можех да дам от себе си, не съм злоупотребявала с думи от страх да не се окажат безпринципни. Същевременно от мъжа, когото обичах чувах красиви думи за обич и чувства, без покритие. Думи, думи, думи... а аз като някаква наивница се надявах, че това е истина. Думите са отговорност, която човек трябва да е много осъзнат за да си позволи да ги изрича и да знае, че е достоен да ги оправдае. Но хората са различни, някои въобще не се замислят какво говорят, въпросът е ти да си изградиш ясна представа дали отношението му те кара да се чувстваш добре и ако това не е така, напускай без да се колебаеш!

22.   Номер 1 - Защо всички сте такива? Аз съм на 25, искам дете от много време, но като нямам човек до себе си как да стане? Всички ми казват, че ми е време, но като няма сериозни мъже! Така че коментара ти е излишен!

24.   Хора, не слушайте номер 1, той подкрепя дивите комунистически ценности и традиции. Създайте семейство, когато сте готови, а не на 26 задължително. Не му стига акълът да разбере, че като забременява, една жена се доверява изцяло на мъжа, а несериозният няма как да й даде чувство за сигурност както за нея, така и за детето

25.   Не ви знам какво сте но със сигурност не сте с ниско самочувствие.
Виж ако темета беше писана от мъж тогава по-може да се обсъжда за енергии и тн.