Той вече няма желание за секс
Здравейте, с приятелият ми се заедно вече почти година, живеем заедно. Проблемът ми е че вече правим секс много рядко на седмица или 10 дни по веднъж, както и самият секс повечето пъти е по-бърз и обикновен. Пак е хубаво, но не е като в началото на отношенията ни. И това ми липсва. Не желая да слушам коментари от типа 'изневерява ти' защото това не е така, ако беше щях отдавна да съм го усетила, ии въобще не е и присъщо за него. Чувствата и обичта я има и при двамата и си личи. Някакси страстта се размива. Като аз самата се старая да изглеждам добре, да сйм секси, обличам си хубаво бельо, спя гола, имам желание.... Говорили сме, казва че ме желае, понякога казва че е уморен от работа, което наистина е така, но пък пак не намирам обяснение защо чак пък толкова няма желание на моменти, че винаги аз го подбутвам за секс и започвам играта и в някои случаи чак ми се дразни. Не мога да открия къде е проблемът, особено пък при положение че в началото знам колко ненаситен беше.

Коментари

1.   В много случаи е така. Омръзва. Ако работи много и се уморява е разбираемо също. Може пък и да не те харесва вече. Аз моята приятелка например вече хич не я харесвам, но винаги съм навит на някоя друга, ако ще и да съм убит от умора.

2.   Здр. мъж съм.... Пробвай някой нови неща в секса, разбери той какво харесва в секса, има ли някакви по специални желания, може би има някой фетиш, една жена винаги трябва да е една малка мръсница, аз самия имам няколко леки фетиша да го кажа така и само при мисълта че с партньорката ми миже да ги осъществим ме възбужда...

3.   Ако в началото сте правили секс всеки ден по няколко пъти на ден то сега му е омръзнало да прави секс с теб.

4.   Ако някоя колежка го оправя в обедната или в някоя петминутка, едва ли ще разбереш.

5.   Друга. Не се чуди как, мъжете са хитри лисунгери в това отношение. Способни са на всякакви схеми, за да те измамят. Изморен бил от работа? Как ще кара до пенсия като сега се изморява?
Може да е нямало нещо физически, но да си фантазира за някоя.
Жената веднага си вкарва бръмбари как трябва да е по-секси, разкрепостена. Купува си готино бельо, подражава на порноактриси и т. н, и се оказва, че сама се бори за обречени отношения.

6.   Не знам на колко сте години, но ако сте млади, не са добре нещата. Щом на първата година е такова положението, по-добре няма да става. Време е да помислиш за раздяла, другото ще е агония за още известно време и пак ще стигнете дотам. То сега ако желанието е малко да се радвате един на друг, когато имате по-големи отговорности като деца и т. н. не знам как бихте я карали. За мен не трябвя да си губиш времето с някой, на който трябва да правиш челни стойки за да ти обърне внимание.
Ж. на 40

7.   Така стана при мен с приятелката ми - в началото правихме секс всеки ден, след 1-2 години стигнахме до момент в който го правихме веднъж седмично, а някой път и по-рядко. По принцип страстта не е същата като в началото, но това не значи, че той не те обича или нещо. Бих препоръчал да говориш с него по темата и да обсъдите какви различни неща може да пробвате в леглото за да се разпали пламъкът както в началото.

9.   Няма как мъж да не желае секс, освен ако вече не е наситен от друга. Казва ти го експерт!

10.   Мъж44 Щом сега няма желание за секс представи си как ще е след 2-3 или 5 години, дори няма да те поглежда, а семейство без добър секс не става. Има 2 варианта или и на него му се прави секс но не с теб защото няма същата тръпка както преди или не обича секса колкото теб, и в двата случая го зарежи колкото и да е добър като човек и си намери такъв като теб и правете секс без задръжки. Иначе цял живот ще си незадоволена освен ако не си намериш добър любовник. Сега докато нямате брак и деца е момента. Каквото и да говорят хората ако човек не получава достатъчно добър секс не е щастлив. Ще ти кажа как се случиха при мен нещата. Съпругата ми никога не е била магьосница в леглото но като беше млада беше слаба и хубава и това ми беше достатъчно да я спуквам от секс. Но с годините се промени напълня и аз нямам желание вече да правим секс не ме привлича вече, но е страхотен човек и майка. Но аз постоянно мисля за секс. Започнах да се виждам с една колежка. 6 години правихме супер як секс по хотели, след банкети винаги когато има възможност. Тя беше страхотна и двамата се раздавахме на макс. Имаше нужда от здрав секс, аз също допаднахме си в леглото и не съжалявам че бяхме заедно, . Винаги обаче съм бил дискретен за да не нараня жена си. Колежката замина в чужбина да гледа внучето и сега съм примерен съпруг,
Така че мила моя съвет е - няма ли вече страст, няма смисъл да продължаваш тази връзка

11.   И аз съм със същия проблем... с разликата, че чувствам обидно това да се моля едва ли не. Не съм поемала инициатива, защото имам страх от отхвърляне.
По принцип мога и без, обаче търся близостта му просто, не самия секс. Не си представям да го правя с друг само поради тази причина, абсурдно ми се струва и невъзможно.

12.   Почти сигурно има други проблеми за които не ти е казал. Може да е проблем със самочувствието или проблем на работа. Трябва да говориш с него и той да си разреши проблемите и, ако искаш, ти да му помагаш докато ги решава. Кажи му това, което казваш сега на пълни непознати.

13.   Кажи му да спре с порното и желанието му бързо ще се завърне

14.   Най-вероятно от много гледане на порно просто няма желание за секс. Това е реалността за 90% от мъжете

17.   Разкарай го. Не е сексуален. Ще става и по-малко. Мъжете се стараят в началото да се направят на големите ебачи, но после виждаш реално дали наистина обича секса. Ти не очаквай да ти каже на първа среща Веднъж в месеца ми стига….

18.   Мъж съм и като мъж който е бил в подобни ситуации и който познава мъже със същите проблеми ще ти кажа кои са най -честите причини. Първата е има си друга, която му е в главата и не му е до тебе. Втората е най -вероятно наистина си му омръзнала и човека предпочита да си удари една на бързо отколкото да се бъхти с тебе. Третата може да е ако си се занемарила я с някое килце отгоре, я хигиена нещо и човека да не му е вече толкова приятно с теб. Та общо взето това са 99% от причините и всякакви такива уморен съм бла бла, няма такова животно, мъжа дори и да е уморен пак няма да откаже секс ако е причлечен отсреща от жената

19.   От авторката:
От повечето коментари разбрах и сигурно вече наистина съм му омръзнала и му е станало еднотипно и скучно. Но защо това се случва, как мога да го променя, като наистина се старая да съм секси, да му показвам че го желая. Не съм се занемарила и се поддържам. За мен пркмерно той все още е интересен и ме привлича :)

20.   Номер 17, и какво, такъв човек не заслужава живот и жена ли?

21.   До номер 10: А ти защо си продължил да си със жена си като си нямал вече страст към нея? Шест години си си вял байряка, но ти е било сготвено, изпрано и подредено, и деца ти е отгледала. Дано някой ден разбереш, че и тя си е поиграла с някой познат/колега, който се е кефил да й плющи напълнелия задник.

23.   Тук има някаква причина. Млади сте, с 12 години съм по-голяма
, от 7 години сме заедно и правим по-често секс. Не бъди толкова убедена, че не е правил с друга, аз моят хванах в изневяра, дето правим секс и ако го видиш, ще кажеш, че никога, ама никога не би погледнал друга. Другият вариант е тотално да си му омръзнала или да има ниско либидо, изчезвай отвреме навреме, нека те мисли, а не да си му на тепсия все до него. Смени облеклото с нещо по-секси.