Какъв тип жени биха харесали един мъж с корем?
Здравейте :)

Въпроса ми е какъв тип жени биха излезли и въобще биха били гаджета с един по пълен мъж (с шкембе).

Висок съм около 1. 77, рус, хубав съм в лицето и съм умен..

Какъв тип жени биха излезнали с мен?

Моя тип жени са слаби сладки и с хубави крака и сладки стъпала предпочитам блондинки, но и брютентки харесвам :)

Какъв тип жени биха излезли с мен?

Ако може жените и момичетата в сайта, опишете кои жени да търся, къде да ги търся?

Благодаря

Коментари

51-63 от 63

64.   Сабатке, я вземи излез от панелката малко, отиди в която и да е страна извън България и намери един мъж от каквато и да е раса, ръст, възраст и външен вид който ще ти търпи противното поведение. Гарантирам ти няма да намериш нито един.

65.   Номер 52, написал си много верни неща, но само за едно нещо бих те поправил. Подписващата се като Black Sabbath всъщност не е трътлеста, а с нормално телосложение. Тя самата има вредния навик да пише из темите колко е дебела, с набити крака и прочее, но всъщност (лично моя преценка) изглежда 6/10 в лице и дори още по-добре в тялото (без да вземаме предвид как изглеждат гърдите ѝ без сутиен, а само като обща фигура с дрехи). Вероятно носи тежко чувство за малоценност поради това, че е била дебела като ученичка, но после се е постарала със спорт да отслабне. Би било добре за нея, ако вложи същото старание и за душевността си, понеже нравът ѝ е силно заядлив и обича да мрази заради самото мразене. Не очаквай от такъв човек да е безпристрастен и справедлив, след като постоянно показва обратното! Също мрази в себе си и своята кожа, която обаче (забележи) сама влошава с редовното пиене на газирани "енергийни" напитки. Макар често да се хвали из темите колко много знае по темата с причините за влошаване на кожата, тя продължава да пие тези вредни химикали и да си търси други оправдания. Всичките тези неща тя ги знае отлично, но проявява нежелание да прояви воля и да се справи със своите проблеми.

- Кифлоприземител

66.   Секси жени, много ясно.

67.   До №60 Black Sabbath-Не се ядосвайте. Не обръщайте внимание за забележките за акнето. Аз също имах акне, бях като корнишон или ако Ви харесва като кактус. Това беше една от причините да тренирам джудо защото, там тогава имаше много малко момичета. Та аз, ако посмеех да заговоря момиче, аз не смеех да го погледна, за да го отврати физиономията ми. Така продължи почти 4 години. Чак лятото преди казармата за пръв път целунах момиче, даже и това не е точно така, чешкото момиче ме целуна първо, при разходките край морето, къде в мен такова самочувствие и смелост, спрямо момичетата. Просто момичета израстваха бързо в емоционален аспект, а момчетата заминавахме за две години в казармата. След това НШЗО, "полагаемата", и още една година далече на изток от София. така, че не виждам при вас никакво основание да се депресирате, . Вие сте стойностно момиче със собствени виждания и изживявания. Ще си позволя да Ви цитирам, две строфи от едно стихотворение на Вазов, не съм сигурен, че покрива пълноформатно вашият проблем, но тангира близо до него.
"Във тях душата ми изля се цяла
с най-скъпите си бисери, цветя,
в тях всичко светло, ценно си е дала,
във тях живей, звънти и тръпне тя.

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат. "" И аз като Вас в училище не се самоизтъквах, което кой знае защо дразнеше класната ми. Съпругата ми също е тиха, скромна, бих казал не натрапчива. Никой не би допуснал, че тя е технически директор на голяма компания и ръководи над 300 мъже. Даже на някакъв фукльо и плазмодии, който беше припълзял от неизвестно място му отговори на някакъв комплимент. Та тя му каза нещо, което сигурно ще Ви допадне. "Аз не съм дама, нямам маникюр, не се лигавя, не се превземам, не мога да бъда очарователно безпомощна. Аз към инженер и ръководител, държа и уважавам своите хора и се надявам да е взаимно. " Всички гледаха стреснато. Просто добър ръководител. Завършила с успех 6, 00 елитна столична гимназия, влезналя във ВМЕИ "Ленин" с успех 36, 00, което е тавана, над нея само небе. Много добра математичка, завършила с отличен успех. Пътят на всеки, нормален човек е криволичещ. За много неща сте права, да българите, говоря основно за мъжете, деградираха във всякакъв аспект. Разбира се жените /момичетата/ не падат по-долу. Вижте кухите, природно тъпи физиономии, които непрекъснато се презентират по телевизиите. В продължение на 17 години съм бил и хонурован преподавател в ТУ, Висшето училище по телекомуникации и пощи, Транспортният университет. Да положението не е никак добро, наблюдава се тотално затъпяване и опростачване и просташко чувство за тарикатлък. Да българина не е кавалер, не говоря за кавалерство, а за възпитание и уважение към жените. Най-елементалните постъпки като да държи врата на жената отворена, да подава ръка при слизане от кола или превозно средство, да придържа стола в заведение докато жената с него седне, да става когато жената стане да си "напудри нослето". Тази тема е много, много дълга и многопластова, опира до обществена среда, образование, псевдо култура и ред други. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

68.   В интерес на истината БС е доста красиво момиче по мое мнение. А това, че е моногамна, би ме накрало още повече да я ценя като жена и дори бих я взел за съпруга. Веднъж беше публикувала снимка и няма да си кривя душата, ако нямаше психични проблеми с радост бих излязъл с нея. Обаче това токсично поведение опорочава всичко. Съмнявам се, че и най-търпеливия би издържал повече от час в компанията и. Тя просто е контра на всичко, вкл. и на добронамереност. Изобщо не тая никакви лоши чувства към нея. Само съжалявам, че толкова красиво момиче е позволило толкова голям негативизъм да я обземе и да намрази всичко и всички заради определени обстоятелства и определен кръг хора. Ако това момиче имаше по-позитивно отношение към света, щеше да е просто перфектната жена за мен. Айде метъла дори бих го прежалил за такава жена.

69.   Ще си позволя едно сравнение, което случайно ми хрумна. В личните ми представи Black Sabbath, прилича на кошута, която е заобиколена от чакали и вълци, които искат да заръфат красивото същество. Във всяко семейство винаги има някой, които е малко по-инат. Моята балдъза, добра, работлива, умна жена. Завърши с отличен успех, преди много години СМГ, като ученичка пишеше любовни стихове, влюби се в неподходящ лигльо. Не слушаше, мнението на сестра си, моята съпруга, която е изключително рационална и с прекрасни аналитични възможности, че това момче е несериозно, което години по-късно, се оказа факт. Разведоха се, в изключително тежък за нея период, но сестра И, която не послуша беше до нея-съпругата ми е по-възрастна със седем години. Съпругата ми е също упорита, но градивно упорита с твърд характер, за да може да издържи такова НЕЩО , като мен. Може би защото е зодия Лъв, с екстремално високо АйКю. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

70.   Това, че имаш шкембе не е проблем. Ако се правиш на тежкар, демонстрираш статус и пари (дори и да нямаш), никоя няма да те върне.

71.   То пък щото всички жени са като Анджелина Джоли :-) За всеки влак има пътници, стига авторът правилно да се позиционира и да не се цели само в красавици, ще си намери жена. Ся с въпросните "слаби, руси, сладки, с хубави крака" не знам дали ще го огрее, но ако направи компромис, сигурно ще.

72.   68, интересно какво те кара да мислиш, че ТИ пък би бил перфектният мъж за Сабат? ! Че и с едно снизхождение я визираш, като почти да си готов да се прежалиш ако не беше с "психични" отклонения- разбирай с критично мислене, което тя наистина по- настойчиво и търпеливо описва в достатъчно дълги коментари. Това, което ви гъделичка относно нея (няколко сте) е, че още е достатъчно наивна и чиста в съзнанието си, още има онзи детски поглед към живота и там е където искате да удряте и пречупите, да я принудите да се чувства по- малоценност в собствените си очи, та да смъкне критерии, а за критично мислене въобще да забрави. Как иначе да се намести някой ганьо при хубавото момиче? !
Но пък правите добре, скоро съвсем ще сте и доказали на нея, че дори е била снизходителна към вас, дори ви е давала възможност да я оборите, да докажете, че може би с някой поне от вас греши.
Единствено десантчика тук забеляза именно "кошутата" в нея, която бесните чакали дебнат да захапят и излеят/изкарат малко от собствените си бесове/ проекции.
Ах, ма моля ти се, даже щял да приеме метъла той, баш 'убавеца ганьо, и тази жертва би направил за нея хаххахях смотльо!
Я покажи ти колко си прекрасен, пък ние или поне тя да ти кажи дали и какви компромиси би направила със себе си за да приеме да бъде с някой като теб! Стиска ли ти 'убавецо? Като менталност вече показа що си ти, дай сега и другото, хм? !

73.   Хора, спрете се, оспамихте поредната тема!

75.   Пълнички и закъсали

76.   Като вървя по улиците и виждам всякакви не особенно красиви мъже да се движат с красиви жени и обратното така че е строго индивидуално

77.   Като вървя по улиците и виждам всякакви не особенно красиви мъже да се движат с красиви жени и обратното така че е строго индивидуално

51-63 от 63