Какъв тип жени биха харесали един мъж с корем?
Здравейте :)

Въпроса ми е какъв тип жени биха излезли и въобще биха били гаджета с един по пълен мъж (с шкембе).

Висок съм около 1. 77, рус, хубав съм в лицето и съм умен..

Какъв тип жени биха излезнали с мен?

Моя тип жени са слаби сладки и с хубави крака и сладки стъпала предпочитам блондинки, но и брютентки харесвам :)

Какъв тип жени биха излезли с мен?

Ако може жените и момичетата в сайта, опишете кои жени да търся, къде да ги търся?

Благодаря

Коментари

1-50 от 63

1.   Харесваш слаби, но искаш те да се примирят с мъж с шкембе?
Защото ако въобще някоя върже, ще е примирение докато излезе нещо по... прилично за нея.
Откровена съм, пък ти си знаеш защо просто не го стопиш това шкембе.

2.   Която усети химия с теб. А ти що не свалиш излишните килца, здравословно е.

3.   Казваш, че не си в перфектна физическа форма, но в същото време харесваш жени в перфектна физическа форма. Ами... замисли се.
ж

4.   Отслабни! Колкото и да си умен, никоя няма да ти върже с тиь килограми и корем. Не е хейт, а самата истина.

5.   Като начало - почни да търсиш жените във фитнеса.
Няма да намериш, но пък може да се стегнеш малко.

6.   Много мъже имат шкембета. Ако излезеш и се огледаш ще видиш, че не си единствения и тези мъжи си имат жени или приятелки.
Въпросът е че по-здравословно за теб е да нямаш шкембе.
Бъди физически активен и рано или късно ще свалиш шкембето.

7.   За мен корема не е от значение, но все пак не е добре да е много голям. Аз също трупам мазнини в корема, особено след две раждания. Аз не харесвам например слаби мъже, да бъдете над 80 кг.
Така, че корема не е от голямо значение.

8.   Нисък, с корем, но търси манекенки. Български мъж.
Споко, много като теб има. По улиците само 1, 60-1, 70 м, набити като бичета, с бръснати глави или плешиви, и до тях върви някоя яка мадама.
Нищо не пишеш за характера си.

9.   Ако и патето е над 17 см - всяка ще е луда по теб, независимо от шкембето.

10.   Сега ще ти кажат, че никакви. Ако имаш парички, обаче...

11.   Просто е. Търси от твоята черга - тоест жени с шкембета. Нали не вярваш че тренираща и стегната жена ще е с теб? Та какво общо ще имате? Тя ще води здавословен живот, след работа ще тича в парка или ще кара колело, или ще е във фитнеса... ще вечеря здравословно, а ти ще чакаш да ти готви манджи, пържоли, сутрин ще чакаш баници и мекици, а тези неща отсъстват от менюто й. Съмнявам се че някоя ще иска разплуто туловище в леглото до нея. Така както фитнес манияк не иска дебела жена. Много сте ми интересни с тези въпроси.

13.   Е ти до сега не знаеш ли какви жени са излизали с теб?
Или нека позная, не си излизал с жени, което ти дава реална представа къде се намира коремът ти и килограмите ти в цялата схема.
Относно това че си умен, аз лично не съм много дигурен предвид вялата и не съдържателна от към резултат тема.

14.   Че какво ти е? Ако имаш кинти. В България това е най-често срещания модел. Шкембелия с кльоща.

15.   Хареса ми как сам прецени, че си хубав и умен.
Ще те хареса жена, която и е пълна. ( като теб)
Намали бирата, главно тя прави шкембе.

16.   Зависи от парите. Ако ги имаш, 90% от женския състав ще те желая безумно! За справка Пеевски, Гущеров... Ако не - ръчна.

17.   Не знам как си в лице, но се описваш като хубав(само ти си знаеш), но... има едно НО, определено не си умен, повярвай ми, като гледам как задаваш въпросите!!!

18.   Напиши колко кила си, за да се знае колко е шкембето. Леко ли си поошкембен или се търкаляш.

19.   Такива с корем.

20.   По- добре кажи какви ти са доходите.
Ако са високи, тогава всякакъв тип жени биха те харесали.
Трябва да има какво да предложиш и ти.

21.   До н. 7-добре е, че си споменала как след ражданията на деца -освен дъъългия списък от кошмари, се появяват и противни, и отвратителни сланини по корема на раждалата жена, това-надявам се го прочете една лелка под майчинство, с която спорехме в една тема тук в сайта и лелката се мъчеше да не убеди, че била красива... Да бе.... тя красота, ако въобще е имала такава преди това... , тя се е стопила още по време на бременностите й, а злобният й характер е попилял и последните останки на нещо човешко в нея:)
До автора-с шкембе- би те харесала САМО някоя с по-голямо шкембе от твоето. Затова или отслабваш или си смъкваш очакванията за стройно и слабо момиче.

22.   Дебели, пълни, грозни и задръстени. Ако искаш слаба и ти трябва да се поддържаш.

23.   Жена на 23г.
Аз съм 45кг, 161см, с руса коса и бих казала симпатична в лицето. Харесвам високи мъже с коремчета, не си падам по набити “батки”.

24.   Човекът пита какъв тип жени биха го харесали и описа типа жени, които харесва. Никого не обиди, а в коментарите го нарекоха какъв ли не, без да го познават. Не е задължително да е някой комплексар, терорещ жената до него да отслабва до смърт. Честно си се описа как изглежда.

Харесване и любов има, когато има "химия" между двама души, не всичко е мерки и теглилки.

Има и слаби жени, които харесват мъже с "корем". Има и жени, които гледат по-скоро отношението на мъжа, какво ѝ предлага в дългосрочен план. Има и пълни жени, които харесват слаби мъже. Всичко има на този свят. Не е престъпление да имаш предпочитания.

Важно е да има уважение и към тези, които не са по нечий тип.

25.   Аз, защото си търся мъж с по-голямо шкембе от моето и с по-малки цици от моите...

Ти би ли ме взел? Имам хубавички крака, в личице също съм доста сносна, това със стъпалата ще кажеш като ме видиш, иначе съм и интелигентна брюнетка. Недостатъци са ми голямото шкембе и вдлъбнатите цицки.

Поздрави и успех!

26.   Със сегашното ти самочуствие шанса ти за каквато и да е жена клони към нула. Изглеждаш неуверен. Иначе по улиците е пълно с мъже с тумбаци и до тях слаби и добре изглеждащи жени, но те имат и мангизи и самомуствие.

27.   На колко години си? Със сини очи ли си? Просто ми напомни на някого който познавам...
Ами един добър съвет! Започни усилено и амбицирано да стопиш шкембо за по - удобен и лесен секс! И всяка ще ти скочи! Ако си и добър и свестен!

Успех! Нахъсай се!

31.   Слаби едва ли ще те харесат, но за леко закръглените ще си приемлив, например за жена с ръст 1, 70 и с тегло 70-75 кг.

32.   Авторе, бидейки мъж с леко коремче и с малко по-нисък ръст от твоя, а и без кой знае какви доходи в по-голямата част от живота ми (с изключение на последните няколко години), ще споделя с теб какви жени са ме харесвали такъв. В момента съм с умна и земна жена, с двойно по-малко тегло от моето, със стегната фигура и спортуваща редовно. Подробности няма да казвам, но в цялата картинка не са намесени пари, коли и прочее неща, а само и единствено ОТНОШЕНИЕ.
Ако не бях (а) винаги точен и държащ на думата си, (б) със самочувствие с покритие и (в) палавник, никоя жена в живота ми НЯМАШЕ да има желание към мен като към МЪЖ! Запомни тези три неща! Притежаваш ли ги, можеш да бъдеш със също толкова стойностна жена, макар че самото срещане на такава измежду всичките други жени е трудно нещо и понякога е въпрос на късмет и много търпение. Правил съм грешки, но и съм се учил от тях, разбирайки кога жената е искрена и има бъдеще с нея и кога не, затова ще опитам да предам малко от опита си в долните редове.

През годините основно са ме харесвали жени със средно телосложение, т. е. нито дебели, нито твърде слаби. Но съм имал и няколко слаби приятелки, както и една с 15-ина кг наднормено тегло впоследствие. Имал съм поредици от срещи (но без да се стигне до връзка) с десетки жени, повечето от които са били със средна фигура, някои и с леко наднормено тегло. Никога не съм се целил в кифли, а в жени, които са давали ясен знак, че търсят сериозни отношения и са романтички. Най-учудващото е, че точно най-слабите жени измежду тях са имали най-засилен интерес към мен, докато за тези с наднормено тегло се оказваше накрая, че са си търсили мускулест красавец - напук на това какво самите те (дебеланките) предлагат насреща. Съответно и такива са ми споделяли, че редовно са били прекарвани през кревата от бленуваните от тях мъже и никой от тях не ги е искал за връзка. Не е много далече от ума да се досети човек защо е така, но те самите не са искали да проумеят това и отново и отново са се прицелвали в батките, към които са проявявали желание и кифлите, които са основната цел на батките, а дебеланките са само за запълване на "празнини" - когато батката няма налична кифла за вечерта.

Поради тази причина (дебелите жени да не ме харесват чак толкова, макар да съм бил по-строен от тях) три от шестте ми приятелки, с които съм имал сериозни отношения съответно 2 години, 2, 5 години и 4 години, бяха хубави и желани от мъжете бивши манекенки и фотомодели с ръст почти колкото моя; едната беше 180 см. И с трите съм бил, когато не съм имал кинти, а са ме харесвали заради мен самия като човек: съчетание от искреност, ум, житейски опит, самочувствие с покритие, грижовно отношение към жената и външност. Макар и умни и сравнително добре държащи се в началните месеци и години, и трите имаха комплекси за малоценност и не се считаха за достатъчно хубави, което е често явление при жените с красив ген около 30-е, след като вече не са в най-добрите си години в ранните им 20. Все нещо не им достига и искат още и още, но осъзнават, че времето тече и няма да станат по-хубави, нито към тях ще има такова огромно внимание, както преди. Не могат да оценят, че са имали късмета да получат хубав ген наготово от природата и все още са по-хубави от повечето жени. Този максимализъм ги потиска и изнервя с времето. Трудно се пада от положението една жена да се е радвала на засилен мъжки интерес, пътувания, известност (поне в техните среди), лесен живот, липса на отговорности и прочее, а после да дойде време за нормален живот без тези неща да са в излишък. Доскоро две от тези три жени, с които от години не поддържаме връзка, ме търсеха за отношения, защото са наясно и сравняват с други мъже в живота си, но аз не ги желая и съм прекъснал всякакви начини да се свържат с мен.

Другите ми три връзки, продължили месеци, а не години, бяха с по-малко хубави жени, които показваха завидно самочувствие, но за сметка на това още от самото начало бяха нервни и избухливи. И шестте са били ограничавани, следени, ревнувани, бити и нагрубявани от бившите си приятели, а в мен са виждали човек, който ги уважава и цени. И вероятно това ни е събирало в началото - усещането за надеждност и уважително отношение от моя страна. Две от приятелките ми са били с дете от друг мъж, но съм бил достатъчно човечен да заложа на душевните качества на жената, приемайки детето като част от нея. Дали е било правилно или грешка, изхождайки от гледна точка на днешната дата, това е отделен въпрос. Важното е, че е имало желание за трайни отношения и те да се градят въз основа на взаимност.

Ако обаче ти намериш подобна жена с горчив предишен опит (има голяма вероятност за това, защото масата жени бързат да се "влюбват от пръв поглед" във властни и самонадеяни типове, често едри батки и/или показващи материално състояние), имай едно наум, че именно добротата ти може да се окаже основната ти притегателна сила за нея и тя всъщност да има моментна нужда точно от такъв човек за успокоение тип "душевна кърпичка", а не човек за сериозна връзка! Затова прочети долните редове внимателно!

Изключително важно е още от самото начало да покажеш недвусмислено на жената, че я харесваш физически и да не се преструваш на невинно моралистче! Повярвай ми, ако жената дори само за миг те помисли за "скромен приятел", то ЗАВИНАГИ ще си останеш такъв в нейните очи и тя ще се държи с теб именно като с приятел! Но не както се държат по приятелски мъжете един към друг (взаимно уважаващи се, помагащи си и правещи си услуги един на друг), а както жените използват мъжете, които им се водят уж "само приятели": ще те използва да ѝ правиш безплатни услуги от всякакъв вид, да я разсмиваш, да ѝ обръщаш внимание (във времето, в което не ѝ обръща внимание другият мъж, към когото тя проявява първичен интерес), да се допитва до теб за съвет и прочее неща, които тя (почти) никога няма да прави за теб!
Изобщо не се притеснявай да ФЛИРТУВАШ с жената открито, да търсиш физически допир с нея и редовно да отваряте темата "18 плюс"! Не по-късно от втори-трети ден от познанството ви обсъдете кой какво харесва в леглото! По начина, по който отвърне, можеш да си направиш изводи за това доколко бихте си подхождали за в бъдеще и има ли изобщо смисъл да продължаваш да гледаш на нея като на жена! Ако отклони темата със заучени фрази като "Много е рано да говорим за това! " или "Сега не съм в настроение! ", кажи ѝ "Когато си в настроение за това, ще продължим! " и се занимавай с твоите неща, а не с нея. Не се бой от това, че жената може (да заплаши) да се откаже от теб само заради нещо толкова естествено, каквото е половият живот между мъжа и жената! Имай предвид, че той е едно от двете основни свързващи звена в една връзка, като духовното е другото звено! Ти не искаш връзка/брак с жена, с която само ще се разминавате в коридора като редови съквартиранти и да е в жилището/квартирата ти само заради това, че поемаш отговорности и работиш здраво, за да плащаш нейните сметки, а като нормално човешко същество изпитваш чувства и желаеш споделени нежност, страст, разбиране!

Жените не са тъпи същества и ОТЛИЧНО ОСЪЗНАВАТ, че мъжете имат влечение към тях заради външността им! Ако ти не покажеш ясно, че можеш да отговориш на тази тяхна осъзнатост, ще те имат само за някакъв фон и нищо повече! Жените не се гримират и гласят за срещите им с мъжете за едното нищо и са наясно, че колкото (привидно) по-красиви изглеждат тогава, толкова по-голяма тежест могат да си придадат пред него, а оттам - и изискванията им! Жените са вманиачени на тема "насочено към тях внимание" и мъжът да прави за тях неща, които те НЕ ИСКАТ да правят за него! Дори и за плащането на сметката очакват или дори нагло настояват тя да бъде платена от мъжа, само защото "те са жени" и "са се натъкмили уж заради него"! Нищо, нищо подобно! Никоя жена не се гримира и облича заради мъжа! Това тя прави изрично заради себе си! Тя не го прави, за да му е приятно на мъжа, а защото иска да е приятно за нея: да има предимство пред него, да има какво да изтъкне като причина той да плаща и да ѝ обръща внимание, и най-вече да се чувства много по-хубава и желана, отколкото е в действителност! Прочети долните редове още по-внимателно!

Точно защото много жени знаят, че движещата сила за мъжа към жената се крие в неговия нагон, те са изградили навика да баламосват мъжа, че го желаят физически, като уж между другото понякога подмятат нещо на розова тема, но искат и да изглеждат благоприлични пред него в повечето време. Така те "на час по лъжичка" гъделичкат интереса му и му намекват, че макар и скромни жени, може да се окажат "скрити лимонки" в леглото. Ако мъжът е по-неопитен, лесно би се вързал на тези женски номера и заради бушуващите в него хормони ще започне да си въобразява, че тази жена, която той все още ИЗОБЩО НЕ ПОЗНАВА, е вече "жената на живота му", ще прави всякакви големи жестове и жертви заради нея, ще спре да цени личното си време и ще го отдава изцяло на нея, лесно ще развързва кесията за нея, ще е склонен да занемари дори и приятелите и семейството си. Никога не прави неща за една жена, които тя не прави за теб! Отношенията са ВЗАИМНОСТ, което в основата си значи и двамата да дават и допринасят за връзката (и за опознаването в началото), а не само единият да прави жестове и "да се доказва", сякаш е на изпит, докато другият с големия списък от изисквания просто чака и получава наготово!

По-хитрите жени я ще те целунат по бузката, я ще те погледнат закачливо, я ще си разтворят пазвата повече за малко, я ще ти позволят да ги докоснеш в дупето или нещо друго подобно, а после ще очакват ти рязко да станеш лековерно щедър към тях, надявайки се сляпата ти надежда да се стигне до скорошни креватни пакости да работи в тяхна полза и да вършиш всякакви неща за тях, включително и да се откажеш от личните си време и себеуважение! Не мисли с долния етаж, а винаги разсъждавай трезво с горната глава и помни какво всъщност получаваш от жената спрямо това, което ти даваш от себе си!!! ВЗАИМНОСТ и РАВЕНСТВО!!! Струва ли си да плащаш 80-150 лева сметка на ресторант заради едно намигване, кратка целувка или задето жената е с малко поразголени дрехи на срещата ви? Тя ще плати ли тази сума, ако ти ѝ намигнеш, ако ти я целунеш или ако си с поразголени дрехи? Ако се редувате с почерпките, хубаво, но ако все ти си ПЛАЩАЧЪТ, а тя е ПОЛЗВАЩАТА СЕ С ОБЛАГИ заради това, значи това не върви на добре и ще си късметлия да го осъзнаеш само след няколкостотин или няколко хиляди лева.

ИСТИНСКИ ЖЕЛАЕЩАТА ТЕ ЖЕНА РЕДОВНО ЩЕ ТЕ ЛЮБИ ПО НЕЙНО ЖЕЛАНИЕ И НЯМА ДА ПОСТАВЯ ПАРИЧНИ УСЛОВИЯ ЗА ТОВА :)

Условия за пари и почерпки поставят единствено жените с проститутско самосъзнание, които вечно търсят облага от всяка ваша среща!

---------------------------------------------------------------------------

Лесно ще познаеш намеренията на една жена по това:
- колко време иска да отдели за теб (не само когато тя има нужда за малко и после да те разкарва набързо, за да обръща внимание на други хора);
- колко често тя те търси (истински харесващата те жена не чака само да ти да я търсиш);
- дали редовно се разхождате из паркове заедно (нещо любимо и съвсем лесно за истински желаещата те жена, често по нейно желание; същото обаче е много мразено от материалистките - те изрично настояват за кафенета и заведения);
- дали проявява близост към теб на обществени места или се държи с теб като с познат пред други хора (някои по-лицемерни използвачки също са способни да се преструват на флиртуващи с теб сред обществото);
- дали проявява близост към теб (ако твърди колко те харесва, а напук на това все увърта дори за целувки и прегръдки, а после и за полов живот, уж защото "ѝ трябва дълго време да се отпусне", значи не ѝ е чиста работата; истински желаещата те жена ще го показва с действия, а няма да те мотае с думи);
- дали има чувство за хумор и изпитва нуждата да водите разговори на разнообразни теми, различни от клюки, дрехи, почивки, пари и политика.

---------------------------------------------------------------------------

Колкото и сега да си "спечеля" женска омраза заради горните и най-вече долните редове, ще добавя и следното:

В никакъв случай не харчи за жена пари, които не съответстват на това, което ти получаваш от нея! Не се оставяй да ти втълпяват, че си едва ли не ДЛЪЖЕН да плащаш без нищо насреща, само защото жената е "дама"! Почти никоя жена не е дама! А и ти не можеш да опознаеш в дълбочина една жена дотолкова, че въз основа на нейните ДЪЛГОТРАЙНИ действия и отношение към теб да се увериш, че наистина е дама. За това се изисква дълго време, прекарано заедно. Имай предвид, че истинската дама не би била толкова нагла да изисква мъжът да плаща нейните сметки!

Ако една жена твърди, че "ще ти пусне" само ако ѝ плащаш вечерята в ресторанта или сметките в заведенията, значи не ѝ е чиста работата и тя счита половия си орган за разменна монета! Ако жената отказва да поделяте сметката си, докато сте все още просто познати, това онагледява нейния нрав и доколко можеш да разчиташ на нея при едни сериозни отношения!

Ако жената непременно държи ТЯ ДА ПОЛУЧАВА от теб още от началото, без тя да дава от себе си, значи НЯМА ВЗАИМНОСТ! А за взаимността вече писах по-горе: липсва ли тя, отношенията ви не са равноправни, а в твой ущърб и без бъдеще! Ако жената изтъква, че го прави с цел "да не се мине", защото уж имала лош предишен опит, но няма нищо против ти да се минеш, значи тя не проявява уважение към теб още от самото начало! Повечето мъже определено са имали лош опит с подобни изискващи, но не допринасящи жени. Нямаш причина да желаеш и ти да си в тази графа мъже.
Какво става, ако нямате следваща среща и жената ти каже: "Ами, харесваш ми, но съжалявам! Просто не те почувствах! ". Хем те харесва, хем не те почувствала? Това значи, че не те желае чисто физически, следователно тя държи силно на физическото привличане. След като жената държи на физическото привличане и то обуславя дали ще имате отношения или не, значи това дали плащаш не е истинската причина да сте заедно! Затова не се връзвай на внушения, че ако не плащаш, няма да ебеш! Колкото и грозно да звучи, това искат да ти намекнат масата жени! Но те го правят по лицемерния начин, като вместо "Ако не ми плащаш, няма да ме ебеш! " ти казват "Бих имала връзка само с кавалер, който се отнася добре с мен! ". Повече от отлично осъзнават, че имат предвид половия си орган! После гледаш как същите тези "държащи на кавалери" мъже си го слагат с възможно най-долните типове.
Затова и повечето жени в детеродна възраст имат зад гърба си десетки, понякога дори стотици ебачи. Години наред се лутат от един посредствен ебач на следващия, но в същото време твърдят "Няма свестни мъже! ". Е, като няма свестни мъже, защо си го слагате с несвестните? Единици са жените, които са били само с 1-2 мъже, но дори и голяма част от тези жени са повредени умствено и са се превърнали в мъжемразки, груби са в изказа си и са предубедени към всички мъже, обобщавайки за тях, макар да имат личен опит само с 1-2 ебачи, които са оставили черна следа в спомените им. В последните години прави впечатление огромният брой на заядливите и мразещи жени. Горчивият опит може да ти послужи като знак да си по-бдителен и изискващ за в бъдеще, но не бива да позволяваш той да те прави лош човек и предубеден към другия пол.

Ако ще ти помогне, можеш да се замислиш и над следното:
"С какво аз допринасям в живота на тази жена? "
"С какво тази жена допринася в моя живот? "

Ако едно от двете е осезаемо повече от другото, значи при вас ЛИПСВА ВЗАИМНОСТ и познанството ви е без бъдеще! А заслужава ли си да влагаш време, усилия и средства в нещо без бъдеще? Естествено, че не!

Ще ти кажа как стоят нещата при повечето подобни мъже и жени, които са на етап срещи и опознаване. 95% от тях изобщо не стигат до връзка и има обяснение за това.
Повечето мъже получават от жената... измама. Плащат сметките на жената, стараят се да я забавляват и разсмиват, да поддържат интересни разговори, посвещават времето си за нея, а от тях се очаква ДА НЕ ОЧАКВАТ НИЩО ОТ ЖЕНАТА! От друга страна, повечето жени ИЗИСКВАТ да получават гореописаното, с ясното съзнание, че мъжът го прави поради това, че той очаква в даден момент жената да прояви близост към него! И понеже почти никога не се стига до близост и в най-честия случай няма втора-трета среща (или има само и единствено безброй срещи, когато мъжът е достатъчно глупав все да плаща и да няма развитие на отношенията), цялото това поставяне на условия е напразно и противопоказно за мъжа!
Знаеш, че жените (с редки изключения) пускат основно и най-лесно точно на мъжете, които изобщо не плащат, не им отделят цялото си внимание и в повечето време са заети със своите хобита, работа и приятели, а с нея се срещат само за едното изчукване! Тук отново на преден план излиза огромното значение, което жената отдава на мъжкия ген и нищожното значение на парите.

Не се поддавай на коварни женски внушения тип: "Аз съм жената тук, следователно ти си длъжен! " (Отново тя се издава, че разчита на половия си орган да внушава твои задължения, носещи облаги за нея! ), "Всичките ми бивши са правели това и това за мен! " (Ако са били толкова читави, защо сега тя не е с тях, а с теб? ), "Истинският мъж би направил еди-какво си! " (Истинският мъж САМ взема своите решения и не се оставя да му дават наклон какво да мисли! ) и други подобни!

---------------------------------------------------------------------------

Трябва обаче да се отбележи това, че жените се делят на три групи - според това на какво държат най-силно:

1. За тях е най-важен мъжкият ген и лесно пренебрегват нрава на един мъж, доколко е мил, грижовен, целеустремен. Тогава те са способни да търпят по цели месеци и дори години ПОРЕДНИЯ държащ се лошо с тях мъж. Биха предпочели наркомани и дори престъпници, вместо някой нормален мъж, който в очите им е "посредствен" и "балък", само защото не е отрепка, измамник, побойник, псуващ и напиващ се;

2. За тях най-важни са парите на мъжа и какви условия на живот предоставят те. Често това се припокрива с горната точка и затова повечето жени са с мъже, които хем имат пари и се правят на тежкари (но често са стиснати и властни над жената), хем са помияри по душа (затова жената се чувства угнетена в тяхната компания, напук на парите и условията, в които живее привидно леко);

3. За тях най-важни в мъжа са основните мъжки качества, като: да държи на думата си и да може да се разчита на него във всеки момент, да е искрен, да е всеотдаен, да е доблестен и уважителен. Този тип жени е с най-малък дял сред всички жени.

---------------------------------------------------------------------------

Друго особено важно за отбелязване е, че жените (почти без изключения) като цяло са нечестни и НЕ ИСКАТ СЕБЕПОДОБЕН МЪЖ, т. е. мъж на тяхното равнище! НЕ ИСКАТ ВЗАИМНОСТ! Макар и част от жените да имат твърдения от рода на "Емиии, аз съм била и с мъж без пари! ", то същественото при тях е с какъв мъж са СЕГА или какви мъже драпат да уловят СЕГА! Почти всяка, като ученичка или студентка, е била с момче или млад мъж без пари, но я да видим колко от същите жени СЕГА на по-малко свежа възраст, когато са вече недотам хубави и плодородни и така рязко са загубили най-големите си предимства в генетично отношение, са склонни да са СЪС СЕБЕПОДОБЕН МЪЖ? ! Това, което може да предложи жена на 18-25 години, трудно може да го предложи такава на 35-40 години. От друга страна, обикновено мъжете на 35-40 години имат по-голям ценен за жените опит и по-големи парични възможности спрямо собственото си Аз на 18-25 години (като изключим отново младостта и повечето сили, които имат младите мъже). Това в скобите е желано от жените, които си търсят тъпкач, но горе става дума какво търсят жените на съответните възрасти и какво в същинския смисъл може такава жена да очаква от мъжа, имайки предвид тя самата какво предлага насреща. Какво предлага жената на 18-25 години и какво изисква тя от подхождащите на годините ѝ мъже? Какво предлага жената на 35-40 години и какво изисква тя от подхождащите на годините ѝ мъже?

---------------------------------------------------------------------------

А когато си вече в по-напреднали отношения, има едно правило, на което никога не бива да изневеряваш! Никога не бъди подвластен на жената и не показвай пред нея СТРАХ от това да те напусне! Не казвай и не показвай, че ще ти е ужасно гадно, ако някой ден не сте заедно! Дори и само за миг да го усети, голяма е вероятността да те напусне, макар и да няма никакви проблеми между вас! При повечето жени (не всички) често витаят някакви съмнения спрямо тях самите, но и спрямо мъжа до тях, като постоянно се сравняват с другите двойки, питат се "Дали пък не мога да съм с ОЩЕ по-мъж от моя, да живея още по-безгрижно и с повече пари? ". Това им изиграва мечешка услуга, защото не са една и две жените, които са РАЗРУШИЛИ едни иначе добри отношения, изпускайки питомното, само от сляпо гонене на дивото. Мен най-много са ме желали и търсели отново жените, които аз напуснах, и то най-хубавите от всички. Не те съветвам да се събираш с бивша (за да стигнете дотам, очевидно е имало причина), а да ти дам пример за тази зависимост при част от жените. Покажеш ли слабост, свързана с волята ти и твоя зависимост от жената, дотам са отношенията ви!
Ако помислиш трезво, дали те заслужава жена, която би те напуснала само заради това, че ти ѝ кажеш колко много я цениш и не можеш без нея? В романтичните филми това върви и там жената оценява мъжа подобаващо и е с него до старините им, но не е така в съзнанието на съвременните ЖЕНИ В ЗДРАВОСЛОВНА ДЕТЕРОДНА ВЪЗРАСТ, които често са обсипани с незаслужено много внимание от всички страни и понякога сред тях има такива със зверски голяма промивка на мозъка. Големите букви в предходното изречение ги поставих, понеже не изключвам сега да се обади някоя лелка на 50-70 години и да започне да твърди как тя ценяла мъжа до себе си. Да, сред възрастните жени има такива, а и са възпитавани по времето на други ценности, но тук не става въпрос за тях.

И ако все пак наистина се случи една незаслужаваща те жена да не желае да е с теб, това трябва само да те радва, понеже така тя ти отваря път към възможността да си с истински стойностна жена, която ще цени твоята отдаденост към нея! Такава жена няма да те укорява в мислите си, а напротив - ще ти благодари, че откриваш себе си напълно пред нея и ще те цени, задето ТЯ е твоята слабост!

35.   Ейййй не знам дали ще ми повярвате, но като видях, че кифльо е писал, специално си направих кафе и си палнах цигарка и седнах с удоволствие да му изчета километричния пост. Това ми замества турския сериал. Ако той е измислен от създателите на форума герой, с цел събиране на четене и лайкове-направо ви поздравявам. Брилянтна идея! Ако обаче е истински човек, който си вярва на това, което пише направо ми става мъчно за него. Толкова неадекватно поведение към жените със сигурност ще го бетонира завинаги в категорията стар ерген. Страх ме е само, че тук четат неориентирани млади момчета, които може да му повярват и да започнат да прилагат съветите му.

37.   От Автора - Благодаря ви за коментарите, номер 32 написа много тънкости, ще ги ползвам със сигурност.

38.   От Автора - как да сваля шкембето, с плуване става ли ефективно?
бира почти не пия.. фитнеса е добра идея

до н. 25 Да, бих те взел, аз си търся гадже по любов

до н. 27 не съм със сини очи а кафяви

на 32 съм, предприемчив съм, дохода ми е среден

40.   Аз винаги съм бил атлетичен. Стегнат корем личащи си плочки около 40см обиколка на ръцете над 180см висок. Винаги са ми налитали момичета със средно и над средно тегло около 150-160 сантиметра. В действителност харесвам ниските момичета, харесва ми колко съм грамаден в сравнение с тях и явно това им харесва и на тях. Съпругата ми е 150см супер сладурана и изобщо не ми пука, дали си подхождаме според хорското мнение. Вече 5 години брак и 8 години връзка определено сме се доказали един на друг във времето.
По твоят въпрос. Проблема ти е, че ти самият нищо не предлагаш, но имаш претенции и очаквания.

41.   Не е ли по-добре да го разкараш тоя корем и да увеличиш шансовете си за по-симпатипна жена, вместо да се примиряваш с по-грозни? Шкембето не е нещо, което да не може да се поправи все пак. А и самия ти ще се чувстваш по-добре и е по-здрависловно

42.   Жена съм, няма да се описвам, достатъчно харесвана съм и съм сигурна, че ти би излязал с мен. Но не казваш нищо съществено за себе си. Не ме интересува колко си висок, имаш или нямаш шкембе. Умен - добре. Но това, което мен ме интересува е дали мога да разчитам на теб? Лоялен ли си? Можеш ли, когато се наложи да ми помогнеш с някой теч вкъщи? Силен ли си? Сексуален ли си? Какво работиш? Какво значение има дали имаш шкембе или не? ! Тялото е без значение. Мъжът за мен трябва да е силен, а не красив...

44.   Номер 42, лъжеш, че за теб няма значение колко висок е мъжът и дали има или няма корем (или işkembe в превод на турски език). Би ли била с видимо по-нисък мъж от теб или с някой с половин метър отгоре и повече? Би ли била с подобие на Митьо Пищова?

За сигурността ти, че някой би излязъл с теб, също има съмнения, тъй като едва ли си тип жена за повечето мъже. Това, че част от мъжете те зяпат (може би, ако е истина написаното от теб твърдение), не значи, че те искат за жена. Много мъже заглеждат някои жени на улицата за една или няколко секунди, но това нищо не значи. Някой да те харесва не е равно на желае те и би те търпял с всичките ти особености. Важи и за двата пола, дори и за сравнително свестни хора, така че не го приемай лично!

Предани (loyal, англ. ) може да са поне половината мъже, но друг въпрос е дали те влизат в полезрението на повечето днешни жени, които са проядени от жажда да са с мъже много над собственото им ниво (поне според първичната им преценка за "идеален мъж", която често им изиграва лоша шега).

Всеотдайни в леглото също има много сред мъжете, но повечето от тях също не са сред най-желаните мъже и всъщност преобладаващата част от жените именно поради това постоянно се оплакват от себичните и претупващи "работата" в кревата тъпкачи, които сами си избират. Тази не била лизана, но се скъсвала да му лапа и гълта, друга оставала незадоволена и се чувствала като бързо зарязвана надуваема кукла, трета не получавала нищо повече от 5-минутно тъпчене и се чувствала като великденска пуйка...

Това за теча вкъщи защо изобщо го споменаваш, след като много мъже така или иначе са способни да се справят с такива домашни задачи и ГО правят периодично, когато се наложи? И какво от това, след като и повечето такива мъже също са "невидими" за мнозинството жени, които не подбират мъжа според водопроводните му заложби, а според съвсем повърхностни, зрително-материалистични подбуди?

Ето списък с водопроводните части, които съм поръчал вчера от магазин "Маркита" (markita точка net) и ще ми бъдат доставени в понеделник, когато ще сменям водонагревателя с нов 100-литров, защото старият такъв се спука. Можеш да провериш тези части и ще установиш, че прилягат една към друга:
1 x Тетка 1/2" ТМ мат 6, 00 лв.
1 x КРАН СФЕРИЧЕН МИНИ 1/2" FМ 6, 60 лв.
2 x НИПЕЛ 1/2" ХРОМ 4, 00 лв.
1 x Кран сферичен ъглов 1/2"- 1/2" Arco Anti calc 3056 17, 00 лв.
1 x КОЛЯНО 1/2" FM НИКЕЛ 4, 10 лв.

Възвратен клапан със защита против високо налягане има в комплекта на новия водонагревател, а гъвкави връзки (маркучи) имам закупени от друго място.

В допълнение, ще прокарвам и ново осветление в банята, така че купих и следните неща (по 4 метра и от двете):
4 x КАБЕЛ ШВПС 2 Х 1. 5 7, 20 лв.
2 x КАБЕЛЕН КАНАЛ 30/10 4, 00 лв.

В последните месеци сложих нови тоалетна чиния, казанче за нея, мивка, шкаф за баня. Предстои са сложа и ПВЦ ламперия на тавана в банята. Това не значи, че ставам по-привлекателен за жените. Значи единствено, че мога сам да се справя с подобни задачи и не ми е необходимо да викам майстори.

- Кифлоприземител

46.   44 (к) не бях влизала доскоро след няколко месеца "отсъствие" и виждам този ти коментар. Развиваш се към... ох, боже, към тези дядовци от соца, които като хванат някого да му говорят и описват ежедневието си в детайли... :))))))))))))))
Мне, вярно, че не ставаш по- симпатичен, но ти така и не видя проблема си, че да се опиташ поне малко да го работиш.

47.   "Страх ме е само, че тук четат неориентирани млади момчета, които може да му повярват и да започнат да прилагат съветите му. "

Пхахаххахахаа
Добре бе мацка! Кат те е толкова страх ходи ги отракай тея млади момчета. Нали ти ги разбираш повече Тея неща...

50.   Аз бих, ако не беше българин. Бившият нямаше корем, обаче му харесваше как готвя и впоследствие направи корем. Само, че аз нямам хубави слабички краченца, каквито българските мъже харесвате, понеже съм с малко по- широк таз, не съм блондинка и не възнамерявам да си унищожавам косата с обезбветяване и боядисване, за да се харесам на някого, още повече пък на българин. Иначе към момента съм 53 килограма на 1. 64, но българите харесвате жени до 50 килограма на моята височина и даже това ви се струва "дебело".

Black Sabbath

51.   Аз съм точно описаната от теб жена. На 21 съм, много светла, естествена блондинка, слаба около 50 кг на 173 см, имам много оформено фитнес тяло, сладко много младолико лице (хората мислят, че съм на 14). Стъпалата ми са хубави, само където са дълги и тесни, защото съм висока. Жените, които ти казват, че корема е проблем са глупави, за мъжа няма значение какъв външен вид има, важно е да е амбициозен, силен, мъжествен, умен, лидер и т. н. , за жените е важно да са красиви, секси, с добро тяло, женствени, послушни. Аз лично бих била с мъж като теб, изискванията ми са да не ме кара да работя, аз ще върша изцяло домакинската работа и да ме задоволява финансово, освен сметките да ме води на екскурзии в други държави когато искам и да ми купува каквото искам, да ми прави комплименти и да не ми наранява егото и да ме уважава, да е луд по мен и да се чувствам специална. Това са неща, които всеки мъж е способен да прави, те си идват отвътре, а може и да се постарае и пак ще се получи. Друго няма какво, лично за мен, другите жени може да не мислят като мен разбира се (най-вероятно не).

52.   Блак Сабат

Няма значение колко си трътлеста, когато си злобна, арогантна, крещяща истеричка, намусена, нацупена, несговорчива, неинтересуваща се за чуждото мнение за теб (най-вече от мъжете).

Ако за всичките тези години висене в тоя форум беше се вслушала в съветите на мъжете, сега можеше да си предпочитана партия. За твое огромно съжаление не си мръднала в посока да коригираш мисленето и поведението си. Ако въобще успееш да направиш нещо за себе си, за да си по-лицеприятна за мъжете, ще си станала на 35, а това, както многократно си го чела тук, е пределната възраст за жена, която е желана за секс от мъжете. След това, който те вземе.

Мисля си, че при теб нещата идват от грешната среда, от огромния ти инат и черногледство, от лошото ти възпитание и безперспективността, в която си изпаднала от негативните ти емоции, които излъчваш постоянно.

Ще ти дам един съвет, за който не остана време, докато говорихме на живо. Но имай предвид, че все пак ти си си виновна за всичко, което ти се случва. Нашата комуникация започна с поредица от твои съобщения, които бяха псувня до псувня. А не както ти изопачи чисто по женски нещата в един твой коментар преди време, че аз съм те бил псувал. Колко твои псувни пропуснах умишлено, само и само за да проведа разговор с тебе, за да видя що за човек си.

Знаеш ли какъв човек си? Слаба! Слаба си по душа. Което е нормално все пак за жена. Някак ви отива на жените да сте такива. И защото не можеш да си го признаеш на себе си, бълваш нонстоп агресия най-вече към мъжете, които те уязвяват. Вече не си толкова малка, че да не знаеш, какво трябва да ти е поведението спрямо мъжете.

Съветът ми е много прост, но за теб е непосилен - както да го разбереш защо е необходимо, така и да го изпълниш, защото ти си промита психически "металистка".

ПРЕМАХНИ ОБЪРНАТИТЕ ПЕНТАГРАМИ ОТ ФЕЙСА СИ, ОТ ТЕНИСКИТЕ СИ, ОТ ПЛАКАТИ, СНИМКИ И ВСИЧКО ОСТАНАЛО, НА КОЕТО ГИ ИМАШ.

Току-виж нещата ти се обърнат в положителна посока.

Ще ти го обясня много просто, като за маникюристка първа година във "ВУЗ-а"!

1) Докато псуваш, не можеш да очакваш отсрещния да се държи подобаващо с тебе, особено да те уважава!

И второ

2) Докато рисуваш обърнати пентаграми, Луцифер и подобни, не можеш да очакваш положителни неща в живота си.

Много е просто. Неща като за детската градина и новодошлите аборигени от Африка - направи това, не прави онова. Ама ти пак ще изредиш два листа оправдания, "тези" и псувни как това е твой избор и нямам право да ти се бъркам. Не ти се бъркам. На ниво маникюристка си. Далеч от моята среда.

53.   До 51 - не се бях смял так отдавна, извинявай за което.
Викаш би вършила домакинската работа, най-вероятно защото не си го правила никога. Готвиш ли, как чистиш, мислиш ли че е лесно да родиш дете и да го гледаш абсолютно сама и да вършиш всички задължения? Или викаш ще си наемете и прислуга.
За съжаление повечето инфантили като теб, а вие сте много такива жени, мислите че там някъде ще се намери някой балък да ви оправя живота, а вие само да вирите краци.
Мислиш ли че екскурзиите и финансовото състояние което искаш ще те направи щастлива? Само питам.
Искате силен мъж, искате да ви гледа като писано яйце, а същевременно вие нито сте силни, нито някога сте направили нещо, каквото и да било, само консумиране. Мислиш ли че добре изглеждащ мъж, умен, силен, амбициозен би се задоволил с жена като теб? Може би би те търпял година две, ако си много хубава, да ти се насити, но никога не би се оженил за теб.
И да, с кеф ще те вземе някой шкембелия, който почти никоя жена не иска да погледне, ще даде и бъбреците си да си до него, защото друга няма да се прежали да си ляга с него, гнус му викат, ама целта оправдава средствата нали?

51 имам и друго наблюдение. Тези, които все искате, екскурзиите, сигурността, паричките, сте именно тези, които се мятате от креват в креват, логично е, при вас морал няма, няма емоции, важно е да се радвате на първичното. Умен мъж знаеш ли кога би търпял жена, която е минала през много кревати?

54.   Кифльо, само едно не разбрах. Защо трябва да уязвяваш жена, която харесваш? Не можеш ли да ухажваш по нормалния начин? Спомни си ти как реагираш, когато си уязвен и дали ти е приятно.

55.   До №50.. Black Sabbath"""Иначе към момента съм 53 килограма на 1. 64, но българите харесвате жени до 50 килограма на моята височина и даже това ви се струва "дебело". :: Не разбирам какво Ви притеснява. Пропорциите височина тегло са перфектни. Даже, когато се запознах със съпругата си, а тя има Вашата височина или 1см по-висока, но беше някъде към 48-49кг. Отлична математичка, завършила с пълно отличие елитна столична гимназия и влезнала във ВМЕИ /сега ТУ/ с най-високият възможен бал, в най -елитният тогава факултет ФРЕ/факултет радио-електроника/, цяла папка с грамоти от олимпиади по математика и физика. Между другото тренирала спортна гимнастика в училище и даже можеше да прави "кръст" на халки. Но човек е един на млади години, друг на средна възраст и съвсем друг на старини. Почти никой не знае как ще изглежда след 15години, определено няма да се разхубави. Не всички мъже харесват руси жени, съпругата ми е шатенка с кафяви очи. Рускините са ми казвали при командировките ми в бившият Съветски съюз, както и една една полуузбечка-полурускиня, със леко дръпнати бездънни очи, а кожата И по цялото тяло гладка като атлаз, сутрин ми казваше ""Алекс, какие у тебя теплые карие глаза". Така, че всичко се променя с времето. След една операция, спиране на цигарите и започване да вдигане на тежести в продължение на повече от 10-14 години, съпругата ми качи много килограми, отделно и годините. Те рамената И и така си бяха широко, но сега още повече, поналяха. Тя е от тези жени, които са по-широки в рамене отколкото в ханша. Така, че вие сте в прекрасна кондиция и според мен отлично съотношение височина/тегло.. Намерих си снимка като старшина -школник в парашутно-десантен батальон, ами там съм едно слабо, жилаво момче, което я имаше и 75 кг при височина тогава някъде към 182 см, е вярно бях на 19 години. Според мен женска фигура тип "гръбнак" и две цици не е много красива. Така, че много сте си добре. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

56.   52, аз също се опитах да и обясня съвсем добронамерено, обаче тя приема всичко като нападение срещу нея. Тя реално не търси решение на проблема си, а само потвърждение, че всички са срещу нея. Обясних и, че не всички мъже са лоши, а тя ме обвини, че лъжа. Ако пък някой гадняр пише нещо, тя му ръкопляска, че бил честен, а иначе уж мрази гадняри.

Не съм псхиатър или психолог, но това момиче или има психически отклонения, или най-малкото сериозни психологически проблеми и проблеми с характера. Изключително токсично, проклето и инато същество, което дори не иска да си помогне. Българите са Ганьовци, африканците не знам си какви, само западняците са хубави, ама така чувала, не че е пробвала с такъв. Ако пробва, сигурно и тях ще ги заклейми завинаги. Само че не знам кой луд чужденец ще се хване с такъв бяс. Трябва много да се мрази.

58.   Сабат, моля те, обърни внимание на н 52. Щом анонимника е отделил толкова много време да ти направи психопрофил и даже да те съветва как да живееш живота си, знае какво имаш по фейкбука си т. н представи си колко е обсебен от теб... с най- добри намерения.
Непременно да последваш съветите на този така загрижен и обесебен от това да си добре и предпочитана жена според неговият мерилник за такава, няма значение, че дори не знае какво значи "Луцифер".
Дай му дневната доза "щастливо хапче" и го успокой, че стриктно ще последваш насоките му за живота си.
Не му напомняй, че той самият е загнил вече, стар ерген (естествено, че и без подпис се знае кой е) нито, че на тази възраст продължава да живее на мечти на гол тумбак. Едничкото му удоволствие е да ходи подир младите момичета и се опитва да ги променя и нагажда към собствените си нужди... да де, той казва да слушаш съветите на мъжете. И е прав, има и други подобни на него тук, а иначе той се прикачва към всички мъже, включително младите, успешните, психично здравите.
Та, Сабатке мила, склони глава и послушай мъжкаря, баш мачото, почти алфата, той знае, той мисли за твое добро.

59.   Всичко съм виждал в този живот, така че не се знае какво те чака зад ъгъла. Знаеш ли колко шкембелии клатят страшни мацки? Много. Стига да си я водиш наляво надясно, да и плащаш, нямаш никакви ядове. Днешната жена е лесна, никога не е била по-лесна в сравнение с миналото. Днешната жена мисли, че мъжа трябва да я осигурява, за да седи с него, което показва колко е евтина като цяло. Не питай защо, жена с характер никога не би се съгласила на каквото и да било заради пари.
За това преди 30 години, браковете са завършвали само 5 % с разводи, сега са 60 %, като от тези 60%, 90% желание за развод са имали жените, тоест се е метнала на по-удобен клон, временно.
За това ако просто търсиш жена, нямаш проблем, ще намериш всякакви, въпросът е дали искаш просто някоя за да я клатиш, или искаш някоя, която ще осмисли живота ти.

60.   52, първо, трътлестият си ти, даже си дебел. Аз съм 1. 64, 53 кила. Кое ми е трътлестото? Ама, все забравям... за българските псевдомъжлета над 45 кила е "дебело" за вас, обаче вие можете да бъдете дебели, нали? Простено ви е.

Не съм извъртала нищо по женски. Ти си този, който извърта нещата по женски, което е толкова гнусно и жалко за мъж, че няма някъде. Ако си този, за който те мисля, много удобно "забраи" темичката, която написа за мен, в която тръгна да ме оплюваш и после в мейла реши, че като ми из*ереш едно извинениенце, ще забравя, затова и заслужено те обиждах там, даже ти е малко. Заслужаваш още да те плюя, обаче няма да ми публикуват коментара.

Не нося пентаграми, не съм истерична и не крещя. Това са твои лъжи, за да се изкараш прав на мой гръб. Не си прекарал и един час с мен на живо, за да знаеш дали съм истерична, кога викам, кога съм нацупена и прочие, че да правиш такива заключения за мен.

Останалото от коментара си е типично в байганьовски стил: промени се, заради мен, защото аз съм мъж и ти си длъжна да се обличаш и държиш, както на мен ми харесва! Не, приятелче, българските мъже трябва да разберете, че никоя жена не е длъжна да променя облеклото си и начина си на живот, заради вас. Крайно време е да го разберете и да спрете с това крайно нагло мислене спрямо нас. Да съм се интересувала от мнението на мъжете? Пак нагло ганьовско мислене. А кога, вие, псевдомъжленцата, ще се поинетерсунате от моето мнение? Никога. Вие сте "мъже" и смятате, че съм длъжна да ви угаждам, независимо от това аз какво искам, как се чувствам и какво мисля, нали?
Сама съм си била виновна за отношението към мен? Ама, разбира се, как смея да нося дрешки, които Ганьо не харесва, или пък да не му се усмихна? Как смея да имам акне и проблемно тегло, които не съм спряла да боря и до днес? Трябва да съм хубавка, намазана с гримче и усмихнатичка девойчица за негово господстващо царско величество, Ганьо, независимо дали искам или не! Абе, никоя прилична жена няма да ви търпи с това нагло отношение, бе, "мъже"! Затова и повечето българи попадате на курви и кифли, защото с този ви начин на мислене няма как да привлечете причина жена! Много удобно "забравяш" и друго нещо - дълго време не бях вулгарна, а напротив - бях срамежлива и затворена и това позволи на много хора да ме мачкат психически. Това ме направи вулгарна. Пак да го обясня: първо започнаха обидите към мен, заради дрехи, интровертност, акне, тези обиди направиха мен вулгарна, а не обратното.
По темата, че съм си виновна, понеже нали българските псевдомъже винаги сте невинни и неспособни да поемете отговорност за наглото си поведение:
- не, не съм виновна, че харесвам музика и дрехи, които на българските принцески за мъже не ви харесват. Да, свободни сте да не ги харесвате, но това не ви дава човешкото право да се държите свински с мен, защото дрехите и музиката не ме правят по- малко жена или пък да ме изкарвате такава, каквато не съм, а именно наркоманка, мърла и не знам си каква още. Българските мъжевагини не се научихте да различавате качество от дрешка и това ви докарва до големи бели във връзките ви;
- не, не съм виновна, че имах акне, за което бях отхвърляна. Акнето е кожно заболяване, драги невежи българи и често НЕ се оправя с просто едно- две кремчета. Но вместо да проявите съчувствие и разбиране, вие ме изкарвате виновна за това!
- не, не съм виновна, че по природа съм интровертна и тиха. Не съм длъжна да съм социална пеперудка, заради вас;
- не, не съм виновна, че две години живях в малко населено място, заради бизнесът на родителите ми и бях отхвърляна и подигравана, защото не бях от местните;

Всички тези неща, изключае дрехите, са независещи от мен неща, които са се случили в животът ми, но бях подигравана и обиждана, а колкото до дрехите - пак повтарям, че не съм длъжна да нося дрешки, които на вас, мъжете, ви харесват. И аз не харесвам бръснатите гологлави момченца, но не смятам, че те са длъжни да се носят по начин, който смятам за мъжествен, защото не живея с мисълта, че мъжете сте ми длъжни. Единствено исках нормално отношение, обаче българите не сте дорасли да сте кавалери с жени, чиято външност не намирате за привлекателна, просто защото и жените сме нормални човешки създания колкото вас, с право на избор.

За мое съжаление, не мога да бъда слаба, защото вие, мъжете, в нашата държавица, сте слаби. Истински силен мъж, нито би се държал гадно с жена, просто защото не харесва външният й вид, нито би си мислил, че тя е длъжна да изглежда както той иска, че пък и сама да си е виновна, ако не изглежда така! Нищо не става от повечето български мъже и ти само го доказваш с коментара си. Вместо да сте пичове с жените, дори и с тези, които не харесвате, да бъдете мъже на място и да предразположите жените да си чувстват истински жени във вашата компания, вие сте прасета, държите се така, сякаш сме длъжни да изглеждаме, както искате, обвинявате ни, ако не го правим, а после ни съдите, че сме били нацупени и не сме се усвихвали. На кое да ви се усмихвам, бе, джанъм? На кривите погледи, защото не сте ми харесали тениската? От наглост към още по- голяма наглост! И не е задължително да си кавалер с жена, с която просто искаш да си легнеш - нещо, което българските мъже пак не разбирате - а просто да сте готини и да сте джентълмени, или пък нормални от човечност. Вие сте (уж) по- силният и деен пол и това трябва да дойде от вас, а не само да чакате на нас да даваме и даваме и да ви угаждаме. Не сте дорасли за тези отношения. По- големи жени сте и от жените с този мироглед, че половината население трябва да се съобразява с вас и вашите искания.

А това за Луцифер е такава християнска тъпотия, че няма накъде. Стигна до това и Луцифер да обвиняваш, заради наглото мислете, което мнозинството БГ мъже имате. Много ми е интересно кой е следващият виновник? Толкова хора са християни и не виждат нищо хубаво от живота до такава степен, че стават атеисти. Много не на място е това с пентаграмите и Луцифер, но на българските мъже все някой друг ви е виновен за наглото мислене и свинско поведение.

Black Sabbath

61.   Много закъсали

62.   Кифльо, който тук вилнее без подпис, искам да го светна, че пентаграмът е древен вавилонски символ, свързан с планетата Венера и богинята Ищар. Символизира красотата и съвършенството. Съдържа правилен петоъгълник и ако Кифльо беше учил в училище математика, щеше да знае, че отношението на дължината на диагонала към дължината на страната в правилен петоъгълник е златното сечение. Пентаграмът се свързва и с видимото движение на Венера на небосклона (директно и ретроградно), наблюдавано от Земята. Хубаво е човек да познава символиката отвъд повърхностното и тогава да се изказва.

63.   Сабат... успокой се жена малко! Много злоба и а във всичките ти коментари в темите! Дръж се по - женствено и обрано! Съвет! Н случайно всеки ти е крив! Това че са те предавали е живота не значи че всеки р такъв и не трябва да да Ал шанс или да се вслушваш в съвети! Съветвам те да прочистиш душата си търсейки Бог! Първата стъпка е да започнеш от Библията! Бог НЕ еъзпита а на омраза и злоба! " Омразата прави раздори, а любовта покрива грешки. "
Просто не се държиш никак зряло и интелигентно! Затова и ще продължаваш да отблъскваш хората от себе си! Помисли над това! Приятелски съвети! Най добронамерено!

Жена на 26

1-50 от 63