Жена на 46 съм, а съм влюбена в 18-годишен!
Здравейте! Казвам се Й на 46 години съм, омъжена и имам двама сина. Преди няколко години започнах работа в едно заведение. Всичко си вървеше нормално, докато един ден едно познато момче, което живееше в блока до заведението не ми поиска телефонния номер. До ден днешен не знам защо му го дадох.

Отначало ми се обаждаше, говорихме си и т. н., но един ден аз му се разсърдих заради една негова глупост и той ми прати късно вечерта съобщение, което мъжът ми видя и много се ядоса. Казах на въпросното момче да не ми звъни повече, а той направи точно обратното всеки ден почна да ми изпраща съобщения, аз му звънях и му се карах, дори го заплашвах с полиция, но не го въобще не го беше грижа.

За известно време утихна и не след дълго ми прати съобщение, че ме обича. Естествено, аз му звъннах да му се развикам. Щом чу, как реагирах ми затвори, но аз му звъннах пак и тогава той ми вдигна, но през повечето време мълчеше и тук-там отговаряше с "да" и "не".

Скоро ме намери във Фейсбук, където пак ми обясняваше колко ме обича и т. н. Аз естествено го блокирах, но той не спря да си създава нови профили и да ми пише. Накрая си настроих профила, съобщения да ми изпращат само приятели, а покани за сприятеляване-приятели на приятели. Скоро си и кодирах телефона, за да не ме търси и по-него, но по-лошото е, че веднъж ме бе проследил до нас и откакто знае къде живея постоянно се навърта там.

Напоследък обаче, колкото и да сме се карали с него, той ме привлича по един особен начин, което ме кара да твърдя, че започнах да изпитвам чувства към това хлапе.
Виждаме се почти всеки ден, когато съм на работа. Преди седях с наведена надолу глава и не му обръщах внимание на закачките, но сега не мога да отделя очи от него и когато той усеща, че го гледам почва да говори с приятелите си на някякви супер сериозни теми като това, че много иска да стане доктор, да помага на хората, говори за мира и войната, а понякога когато са си пуснали музика той почва да пее, а гласът му е толкова омайващ.
Знам, че не трябва да се чувствам така, но все пак и аз съм жена.

Дайте ми съвети.
Не искам нищо да му казвам, защото може да ме разбере погрешно и да стане някоя беля.
Благодаря Ви.

Коментари

1.   За бога не си прецаквай живота заради него! Ти имаш семейство което те обича и те подкрепя! Повече от приятели не искай от това момче, огромна беля ще си отвориш, а и погледни разликата между годините ви, той ти е като син, може би така се чувстваш, кой знае..

2.   Или го обичаш, или не. Какво е това нещо? "Привлича ме по един особен начин" wtffff. Занимавай се със синовете си и със съпруга си. Хлапето ще намери друго момиче, не жена, с което да се закача. Успех!

4.   Даи му на момчето. Внимателно и умно. Нанво ти пречи

6.   Кофти ситуация но един секс кво толкова напреи кефа и после забрави!

7.   Да се влюбиш в сина си - така ми звучи. Вземи се в ръце, той сиг има фетиш да легне с по-старичка, но ТИ.. ти би трябвало да имаш и мозък? Жена си, да.. но да си легнеш с момче на годините на сина ти??? (най-вероятно). За мен е абсурдно и гнусно!

8.   Това момче едва ли има сериозни намерения спрямо теб. По-скоро май си търси зряла и опитна кака, която така да се каже, да го отрака. А от твоя страна е доста глупаво да се влюбваш в момче, което е толкова младо. Дори и да започнеш връзка с него, не изключвам вероятността да срещне след време някоя на неговата възраст и да те остави с пръст в уста. Най-лошото обаче е, че ти вече ще си хлътнала до уши в него и ще страдаш ужасно. Бих ти препоръчала да смениш работата, за да не го виждаш, но все пак ти сама си решаваш.

9.   ЗАБРАВИГОО!!! защото ако нещата станат по сериозни мъжът ти ще се усети че му изневеряваш ще те оставии.. синовете ти може и да те намразят.. а момчето може да не искрено с теб да иска да правите само се*кс.. просто нямате бъдещеее та дории той да е искрен с теб мислиш ли че след някоя година няма да иска дете а ти вече си нагодини!!! ами родители те му?? те ще получат удар!!! та ти можеш да си му майка!!!

10.   Здравей, та той би могъл да ти е син. Не знам помисли ако синовете ти се хванат с жена на твоята възраст, ти как би реагирала. Би ли ги окуражила или напротив.

11.   Само не мога да разбера как така си даваш номера на някого, когото срещаш на улицата, а си омъжена и с деца на всичкото отгоре .... и аз съм жена и да флиртувам , но никога не бих си дала телефона на някой ей така на улицата .... сама си си навлякла белята на глава, какво може да очакваш от това момче - едно голямо НИЩО.... той е млад и дори да изневериш на мъжа ти само веднъж всички ще разберат защото 18 годишните момчета се хвалят с похожденията си, ако ще и за глобалното затопляне да говори и да пее като Боно, пак не се увличай , ако можеш даже го избягвай, защото ще стане някоя беля и после за един миг удоволствие, цял живот страдание ..... успех

12.   Направо не мога да повярвам! Опитваш да се оправдаеш, че си направила всичко възможно това да се случи, но то се е случило. Какво очакваш да прочетеш не мога да разбера? Естествено, че една такава връзка е меко казано.. смешна. Също съм жена, също ми е досаждало хлапе по телефона денонощно, дори се опитваше да стигне до мен като се сприятели със сина ми. Но от самото начало до края бях категорична, че никога нищо не може да има между нас. И в крайна сметка той се отказа. За мен е трудно да приема каквото и да е разлика в годините в полза на жената. А ти си си позволила и да изпитваш чувства... Ами замисли се, можеш да му бъдеш дори баба. Знам, че на почти всяка жена около критическата възраст започват да й избиват хормоните през носа, ама това вече е извратено.

13.   Мравката имала голям мерак на слона. След упорити свалки най-накрая свършили работата. По няков време мравката се събужда и що да види - слонът умрял. И си казала: "Лелеее, заради едното *** цял живот гроб ще копая"
Та внимавай и умната.
$_g;

14.   Звучи ми извратено - аз съм на толкова, а синът ми е на 17. За мен и той и останалите 17-18 годишни са просто хлапета. Нито интелектуален, нито сексуален интерес предизвикват такива момченца у мен. Според мен е доста тъпо да се забъркваш с подобна история - та вие сте с почти 30 г. разлика.

15.   Не е проблем, ако беше под 18, тогава щеше да е проблем.

16.   Разбирам те напълно, защото и аз съм почти в твоето положение, само дето разликата ни е по-малка. Аз съм на 35, а той на 18. Между нас има нещо много силно, което повярвай ми, си заслужава да се почувства. Не мисля за бъдещето, защото това ме натъжава, но сега съм щастлива, това момче е всичко за мен и не мисля за го изгубя заради общественото мнение и предразсъдъци. Подкрепям те и смело напред! Пожелавам ти да изживееш прекрасни мигове с въпросния човек!

17.   При такава голяма разлика можете да имате секс за кратко, но до там. Плюс това имаш семейство и ще изневеряваш, което не говори добре за теб. След някоя и друга годинка ще си отиваш към баба, а той ще е млад мъж. Какво бъдеще има между млад мъж и жена в напреднала възраст. Бъдете реалисти! Как си представаш картинката на един 30 годишен млад мъж и 60 годишна жена. 5-10 години разлика не са фатални, но при близо 30 е друго нещо. Само да не останеш без семейство, ако те хванат и без младежа после.

К.

18.   За бога не си прецаквай живота заради него! Ти имаш семейство което те обича и те подкрепя!

19.   Аз имах такъв случаи. Тогава бях на 18 а сега съм на 45. Връзката ни продължи пед години. Това бесе единствения качествен секс през живота ми. Дамата сама реши да приключим. Намери си друго 18 годишно. Та жени не пропускайте, че малко остава.

20.   Е при мене е следното аз на 33 той 26г и секса ни е супер.
Нищо повече. Само секс нищо, че съм женена.

21.   Не мисля, че трябва да се поддаваш на тези чувства, защото не е правилно. Само ще си развалиш семейството. Знам, че на думи е лесно, но разликата в годините не е малка.

22.   Зряла жена и млад мъж!?
Млад мъж с жена десет, че и двайсет години по-възрастна от него: това все още е изключение. Не на последно място и поради недоброжелателното отношение на обществото - най-вече към жената, а после и към мъжа.

Но въпреки това тенденцията набира скорост и някои от двойките дори се женят.

Точно в секундата, в която влиза ТЯ, по-блестяща и по-красива от всякога, партито се превръща във врящ котел за слухове: сигурно му е предложила много пари, а може би владее специални сексуални похвати. Освен това е ясно като бял ден, че е лифтирала не само лицето си, но и пъпа, и колената.

Първоначално под обстрел е само тя. Постепенно обаче клюките се стоварват и върху него - ТОЙ, по-младият мъж до нея, първопричината за слуховете. Навярно е психопат с тежък майчински комплекс или мъж, когото младите жени не могат да изтърпят. А може би и кариерист, който с нейна помощ иска да влезе в по-висшите кръгове.

Общо взето, има нещо в цялата тази работа. Нещо, което никой не изговаря, но почти всеки си го мисли. Явно, пуснати са в ход всякакви средства: финансови и сексуални, за да бъде омотан този мъж. Защото фактът, че ходи с чувствително по-възрастна от него жена, е противоестествено явление в очите на повечето хора.

Пита се: Защо това положение възмущава околните, докато обратният модел - не. Дори, напротив.
Всички поздравяват богатия старик, сдобил се с маце 30-40 години по-младо от него.

Наистина повечето жени на средна възраст са възпитани с представата, че по-възрастният мъж е гарант за сигурността и обезпечеността им. Но пред доста от тях действителността е разкрила друга истина.

Повечето мъже пък са убедени, че по-младата жена е по-склонна да се подчинява и следователно по-удобна за съжителство, макар и да струва поне колкото две поршета. Но системата на мъжкото самозалъгване действа безпогрешно. Дори и мъже с коремче, тройна брадичка и оредяла косица са напълно убедени, че младите жени залитат по тях заради неотразимия им чар. Напомнянето, че това тяхно излъчване се дължи на банковата им сметка, не разклаща ни най-малко самочувствието им.

Докато на жените винаги им се приписват мотиви, заети обикновено от психиатричната практика: мания за младост, страх от остаряване, майчински нагон, болезнен страх от по-възрастния партньор или патологична потребност от самоутвърждаване.

Нищо чудно, че на подобни връзки, едва започнали и им се предрича скорошен край. Дори само поради това, че жените остарявали много по-бързо от мъжете (а никой жизнен мъж не искал да се грижи за старица, която спи с къси чорапки). Това твърдение е родено и наложено от гаджете, а жените са тези, които в съюз с козметичната индустрия и пластичните хирурзи го поддържат живо. Така стоят нещата и с майсторски измислената легенда, че бръчките стояли добре на мъжа, а жената правели жалка. Че опадалите и посивели коси дори красели мъжа, но грозели жената.

Смайващо е и обстоятелството, че
много жени участват в клюкарския поход срещу онази тяхна посестрима, дръзнала да хване някой по-млад.

Всъщност жените би трябвало да благодарят на своите другарки по пол, че оборват разни клишета с контра доказателства Защото е смешно еманципирани същества да се държат като кисело мляко с изтекъл срок на годност.

И все пак нека бъдем справедливи. Мъже, влюбили се в по-млада жена, имат, много основания да го направят. Искат да си създадат нови интереси, да влязат в нови сфери на живота, да тръгнат с друг темп.
Отново да станат любопитни за всичко, което предлага животът.

Жени, влюбващи се в по-млад мъж, обикновено имат същите причини, но почти винаги и още няколко. Те не само търсят, те и бягат. Не от себе си, както обичат да казват хората, а от бившите си стари мъже, осъдили ги на доживотен затвор.
Млади жени, които откупват осигуреността си чрез връзка с по-възрастен мъж, често пъти плащат скъпо за това: неочебийното лишаване от свобода накрая ги състарява по-бързо, отколкото мъжете до тях.

Жени, живеещи за пръв път с по-млад мъж, единодушно заявяват, че им е по-лесно отпреди, по-просто, по-свободно и по-ведро. И това не е страничен ефект, а основен аргумент.

Любовната игра, за която става дума, може да бъде благодатна само когато става дума за мъж, който не иска да се кичи с лаври и да е победител по точки, а просветлен от любов човек, който не става импотентен от това, че в някои неща тя повече знае от него. Отдаването предполага вътрешно освобождаване и липса на суетност.

Мъж: който иска да докаже нещо на себе си, на света и покрай другото на съпругата си, не е способен да се отдаде. Способен е най-много да падне в плен на някой измъчен оргазъм.

Проучвания и допитвания показват, че при връзките на жени с по-млади мъже принципните въпроси за равностойното партньорство се поставят още в самото начало, с което се изясняват веднъж завинаги. Така сърцето и мозъкът, главата и тялото се свободни. Готови само да живеят и изживяват.
И ако жените съумеят публично да наложат своя по-млад любовник, тогава край на проблемите. Те са издържали изпитанието. Не толкова пред очите на обществото, колкото пред самите себе си.

23.   Просто иска да те нае.. е за каква любов какви чувства, то децата ти са по голями от него. Ще нараниш много хора около себе си и най вече себе си. Съвземи се, виж на колко си години....

27.   По-добре го остави това момче! Ще минеш 50, а той ще иска дете от теб.

28.   Дамата просто споделя, не прави планове да се жени за момчето, тук всички заговориха за тежкото и неясно бъдеще, като че ли знаем изобщо дали ще сме живи утре. Тръпката с много по млад мъж е голяма, скачай смело и не се плаши. За теб ще е като допинг, ще се почувстваш много млада, красива и желана, защото младите мъже когато харесват, харесват, когато обичат -обичат. Всичко при тях е първично, страстно и неподправено. Аз самата имам връзка с мъж на 23, а аз съм на 42. Заедно сме от 4 години. Ние българите сме стресирани хора, вечно правим тежки и сложни сметки, все заделяме черни пари за бели дни... пълен абсурд. Живота се живее днес, пълноценен, страстен и с Любов!

29.   Ура за номер 16!

30.   Незнам за мен е педофилско жена на възраст да се закача а й дори да е само секс аз съм на 17 и отбягвам момченца които ме свалят на по 15год или 16год за мен са деца макар и да изглеждам по малка от тях никога не бих си позволила да допусна да имам връзка с по-малък от мен. Ще ти кажа гледай си семейството и не го мисли все пак сегашните момченца харесват лели а като съзреят започват да харесват нормални момичета било то на тяхната възраст а и по-малки

31.   Нищо лошо няма в такава връзка, ако не беше омъжена. Един познат си беше хванал една леличка на 38, която беше с дете на 7 години и развод, но нещата не свършиха хубаво, защото неговият план беше да я чука няколко пъти и да не се занимава с нея, но тя искаше да стане втори баща на детето й, което беше абсурдно за 22 годишно момче. Та и при този малкия е така. На 18 години е и си е навил на акъла да се хвали пред аверите, че е чукал лачена леличка с готини дупе и цици. Ако не беше женена, не виждам нищо лошо, пък и момчето вече е на 18 и няма страшно, но като има мъж си е сложно. Иначе и аз съм навит на една готина лелка от моя блок, омъжена на 43, а азсъм на 25! Ако беше разведена и аз щях да я кача на крушата, но какво да се прави..

32.   Борисе за него!
Но нека и той да се бори за Вас!

35.   Първоначално си казах, че това е някаква извратена история. Не останах обаче с това впечатление. Гледай филма "Записки по един скандал"

36.   Готино! Можеш дори да го накърмиш, а и той теб :)

38.   Дай му лелче, дай му. Поне ще вземеш да го научиш. Пък и можеш да му бъдеш майка и съвети да му даваш. И после той ще ти бъде благодарен цял живот.

39.   Ще си направи кефа, след кратко време ще те зареже, ще каже на всички, ще се хвали цял живот, че на 18 е бил с 46 годишна, ще си развалиш семейството и всички ще говорят само за това. Няма смисъл просто. Не му обръщай внимание, стой си мирно и си гледай семейството

40.   В критическата си! Яйчниците ти изсъхват и това те кара да ставаш мръсница! Иди на лекар да ти даде хормони и ще ти олекне.