Направих една глупост и не знам как да се измъкна от ситуацията
Имах неблагоразумието да платя на едни хора да разбият паролите на мъжа, с който съм в някакви отношения.
Пиша някакви, защото нищо не се развива и зациля на едно място. Ту топло, ту студено.
И понеже ми омръзна всичко това, но и не намирам сили да прекратя каквото и да имаме, реших да пристъпя към този начин на действие, за да разбера дали това му поведение се дължи на някакви отношения с друга жена.
Лошото е, че въпросните мними хакери ме изнудват за още пари като ме заплашват, че ще му кажат, ако не им платя.
Категорично отказвам да го направя, затова очаквам във всеки момент той да узнае, ако вече не е станало.
Според вас да му призная ли какво съм сторила, или да пасувам и да се правя, че нищо не знам?

Коментари

1.   Излъжи го, че няма такова нещо и това са хора, които лъжат, за да изнудват за пари. Не си длъжна да признаваш. Ако му пратят и скрийншотове пак подобно лъжеш докрай, такова признаване ще доведе до край и ти ще си виновната, а само си искала да знаеш дали те мами или не.

3.   Носи си последствията

4.   И защо е нужно да се занимаваш с такива глупости? Като плати какво разбра? И да има друга какво ще направиш? Как ще го задължиш да бъде само с теб? По държанието му към теб сама можеш да разбереш дали има нещо сериозно към теб. В случая не. Ако пък разбере какви си ги забъркала си чао.

5.   Трети човек никога не е причина, за да не вървят вашите отношения. Като ти пречи егото да прекратиш кофти връзка, сега ще си "плащаш", нека да разбере на какви гадости си способна. Не се прави така и ще го научиш по трудния начин.

6.   Кажи му, защото хакерите ще му кажат вместо теб, по - добре да кажеш истината, така има шанс, всичко да е точно при вас в тази ситуация.

7.   Отношенията между вас приключиха, няма начин той да разбере и да останете заедно.

8.   В никакъв случай не признавай. Пасуваш и толкова. Няма да му кажат, защото това е престъпление.
Поне научили нещо повече, което да наклони везните в определена посока или нямаше никаква полза?

9.   В този анонимен сайт вече тотално изтрещяха, чудят се каква поредна глупост да съчинят :)

10.   Това не просто е глупост, но може да има и правни последици, така че по-добре да не се прави изобщо.

Колкото и изкушаващо да е, колкото и основания да имаш. А и е плашещо. Все пак, всеки има и лично пространство. Пиша го като жена, която нищо не крие, не изневерява, не следи, не ревнува, но и не би простила изневяра (обаче доказана такава). Не би ми станало никак приятно, ако тайно се рови в нещата ми за доказателства.

Защо просто не се проведе един откровен разговор какво не е наред и кой какво очаква от отношенията? Защо се измъчвате сама? Губите ценно време, а стресът само Ви трови.

11.   1= Той пък като и повярва...

12.   От написаното излиза, че този мъж не се интересува от тебе, така че изобщо да не те интересува дали си има друга. С тези си действия нищо няма да промениш, няма да те харесва повече.

13.   По принцип и да му пратят скрийншотове, едва ли ще разбере нещо, защото хакерите са от чужда страна и говорят/пишат на английски, а той не е много на "ти". Плюс това аз писах от чуждестранен номер и профил, тоест... единствено ми имат снимката, защото имах глупоста да не си сменя снимката на профила веднага (в Инстаграм). Единственото, което искам да разбера е дали ме мами... нищо повече. И да си тръгна, защото поне ще знам истината, а сега все се хващам за нещо, понеже той хем се отдръпва, хем се отдалечава.
Засега не съм разбрала нищо, защото отказват да ми пратят информацията, ако не им дам още пари. Те имат само имейла му, нищо друго.

14.   Не знам дали е вярно това, но и ти не си за този мъж. Явно между вас няма кой знае какво, доверието е основа на взаимоотношенията. Според мен, прекратявай "каквото имате" и продължи сама. Ще ти стане по-леко на душата.

15.   А откъде си сигурна, че въпросните хакери изобщо имат информацията, която ти трябва? След като не са ти пуснали и един скрийншот да те закачат с нещо може да са скамъри и изобщо да не са му разбили профилите. И лесно може да разбере какво сте си писали, най-малкото има Гугъл преводач или някой приятел, който знае английски. За мен те блъфират, но ако му ги пратят отричай не за друго, а защото да те зареже ще ти е най-малкият проблем. Може да тръгне да ти отмъщава.

16.   Авторке, не е нужно човек да плаща на хакери, за да разбере, че "някакви" отношения не е сериозна връзка. Тук дори не е толкова важно дали си пише с други или не, той може и на живо да се среща. Важното е, че "Пиша някакви, защото нищо не се развива и зациля на едно място. Ту топло, ту студено. " - ами ясно е, че човекът не държи особено на теб, просто си на резервната скамейка докато се появи нещо по-добро.
Остави го и търси нормална връзка, не заради хакерите, а заради липсата на нормални отношения. И не прави повече такива простотии, които на всичко отгоре са и престъпление.

17.   Явно си попаднала на "хакери". Т. е. нямат нищо, но изнудват на базата на желанието ти за информация.

18.   Знам, че сте прави за нещата, които казвате. Но аз не го направих с цел да му ровя в личното пространство. Много пъти съм го питала какво правим и че искам да знам какво се случва. Той избягва темата и казва, че не иска да се задълбочава в нея. Ако не иска да обсъждаме, защо не ми каже да не си губя времето. Като поискам откровен отговор се започва, че съм си мислела това-онова, някакви неща, които не били така.
Не трябва ли да сме честни един с друг, да си кажем какво очакваме и какво искаме.

19.   Ами като той не е такъв, какъвто ти се иска - просто си тръгни! Какъв е смисълът да ровиш? ' Добре, нека си представим, че ония ти пратят доказателства, че той си общува с други дами- какво ще правиш? Ще го обвиняваш и ще го зарежеш първа, той да е виновен за всичко? Всеки има право да си търси по-добър партньор! Искаш да ти каже? Е, някои не действат така, по причини разни. Искаш да го принудиш? Голяма грешка. Ти на негово място как би се чувствала?
Проблемът е в теб и в представите ти за връзка. Посмали егото, не опитвай да контролираш, че даже навлизайки в личното пространство! Ако някой не отговаря на желанията ти- тръгни си.
Дано ти се размине, а и на него също- въобще не знаеш на какви си попаднала. Остави момчето намира, ти също не би била с партньор като теб. Дай си почивка от връзки, докато си осъзнаеш грешките. От никакви отговори нямаш нужда, гледай единствено действията и отношението към теб. Успех!

20.   Авторке, защо не те отреже съвсем ние няма как да знаем. Хората държат някого на резервната скамейка например за да има с кого да правят секс / да се виждат когато никой друг не им върже или им стане скучно, да си чешат егото или нещо друго когато не е техният човек, но все пак покрива някакви минимални критерии.
Няма значение точно защо не те отрязва, щом сама казваш, че нещата не вървят, а си опитала да говориш с него, значи не става. Приеми го, зарежи го окончателно и след време ще се чудиш къде ти е бил умът.
от 16