Една тема за рогоносците
Аз съм мъж на 34, който често попада на обвързани жени, но не защото сам ги търся, а защото те искат да запълват сериозни празнини. Винаги съм се дърпал от такива жени, тъй като съм морален и нямам намерение да развалям семейства, ама дали това е било правилното решение? Да, аз ще се дръпна и няма да разваля нищо, ама ще има друг след мен! Веднъж един надуши, че с жена му си пишем и приказваме, и започна да ме заплашва, че ще ми избие зъбите. Първо искам да се обърна към тези рогоносци с един въпрос! Защо жените ви търсят други мъже и не осъзнавате ли, че не сте си на мястото? Защо реагирате комплексарски, а не си погледнете в обърнатата каруца? Ако имам жена с подобно поведение, ще я зарежа!!! Вие търсите вината в мъже, към които жените ви първи са проявили интерес.

Коментари

1-50 от 56

1.   А второ има ли след първото или то ще си остане да виси така във въздуха?

3.   За съжаление не всички мъже са добри в леглото от някого друг (любовник), а и в зависимост от размерите си са ощетени и реално погледнато колкото и да се напъват с малък размер, трудно ще задоволят половинката до себе си. На мой познат му изневериха 5-6 приятелки и те го зарязваха след няколко месеца съвместен живот това живот ли е? Представете си какво е за самочувствието на един мъж, без значение колко много искате да набиете някого.

4.   Ще зарежеш жена и деца, защото някаква я засърбяло? Неслучайно не си женен.

5.   Авторе, аз съм жена която е обвързана от 15 години като от 5 връзката ни е само и единствено около детето. От две госни не сме интимни. Делим сметки. Защо сме заедно и ние не знаем. Не се обичаме и сме си го казвали. Защо не се разделяме- навик, дете. Това са причините. Няма любов. Имала съм забежки. Никой мъж не ми вярва, че наистина не съм интимна със бащата на детето си. Никоя жена няма да изневери защото е щастлива. Мъжете ни ни приемат за даденост и грам не им пука за нас. Изобщо не вярвам да има жена която да е щастлива и да изневери. Определено има празнини в една неоценена жена и много липси (душевни).

6.   Понякога жените флиртуват и забягват настрани именно за да провокират агресивното поведение в мъжете си. И такива ги има. Агресията ги възбужда.

7.   Почти 100% от жените в днешно време изобщо не са щастливи! Затова и прибягват до подобни неща. Ако бяха, нямаше да се занимават с различни мъже, докато са обвързани или омъжени.

На моменти си постъпил правилно. Не е шега да спиш с омъжени жени, защото не се знае как може да реагират мъжете им. Някои са агресивни и може да направят сериозни проблеми, но факта е, че ако не им изчукаш ти жената, някой друг ще го направи.

8.   Да, това важи и за мъжките изневери. Ние жените се настройване против жената от чиста ревност, но тук мъжът има вина, с него имаме отношения и към него трябва да е негативното отношение. А ти просто не си пиши с обвързани жени. Като разбереш, че е обвързана не си и пиши, защото следващият път може не само да те заплащат, а и набият.

9.   Моите наблюдения са други. Мъжете пращат покани на всичко, дето е женско. Това че жената обвързана никой не спира, а напротив. Комплекса ри, дето не могат да си намерят жена с кеф развалят семейства. Да ти ги избие, малко ще ти е.

10.   Много са ми смешни теми, в които авторите започват с претенции към цялото население за проблеми, които са лично техни.
И, да, може да дойде някой да ти счупи простата глава. Не ти е работа да оправяш чуждите проблеми. Ако искаш да се завреш някъде като 3 колело, си е лично твой проблем. Дори и да не те набие някой, такива отношения си носят своите проблеми. Не е реалистично да смяташ, че тайно и безплатно ще си поебваш и никой няма да очаква нищо от теб. Ама, ти си знаеш.

11.   Трябваше да занеса един голям хонорар на една колежка. Общо взето с нея бяхме приятелчета, говорим си за семействата, за децата, за нас, пием заедно кафе, понякога ме вози с нейната кола. На купоните танцувахме заедно, но нищо много по-сериозно, освен някоя целувка за довиждане, за 8-март, за рожден ден. В едно направление работим с една дума колеги. Всичко това се случва няколко години преди банановата революцийка. Та тя ми каза, че е най-добре да мина през тях. Не ми се искаше със сума да се разхождам с вехтата си чантичка по градският транспорт, та взех едно такси и след 20 минути се появих пред кооперацията, в която живееше колежката, някъде в центъра на София. За уточнение се обадих от уличен телефон, а чудно защо тя ми каза де не звъня на врата, защото ще е открехната, . Не разбрах защо беше това. В интерес на истината ми беше приятно да я видя, да пием кафе, да си поговорим, изпитвах влечение към нея, но смятах, че едва ли тя ще ми обърне някакво внимание. По принцип въпреки, че изглеждам доста прилично, атлетичен съм и бивш джудист, както и десантчик в казармата, но към жените изпитвам, нещо средно между страх, неувереност, стеснителност. Когато влезнах в първият момент нищо особено не видях, но вече когато влезнах в хола, може да се каже, че бях шокиран. Та колежката ми беше облечена с някакво пенюарче, което стигаше до "божествената И точка", а на всичкото отгоре беше и прозрачно така, че миниатюрните И бикини се виждаха като през стъкло, даже и не бяха бикини, а "танга". Тя беше вече направила кафето, и седнахме един срещу друг, хем да пием кафе, хем да си говорим, хем да И предам парите, на които тя не обърна никакво внимание. Чувствах се крайно неудобно да гледам към нея, въртях глава, гледах книгите в библиотеката, броях колко са на ред, зяпах тавана, опитвах се на види надписите на аудиокасетите, с една дума правех всичко възможно, за да не поглеждам към нея, защото погледът ми автоматично се насочваше към краката И и най-вече там където те се съединяват. По едно време тя стана и с някаква странна походка отиде до уредбата, и пусна едно парче на Пинк Флойд, което беше любимо, и на двамата ни, бяхме го танцували на купоните в института много пъти. Парчето и до сега ми е едно от най -любимите, става въпрос за "Shine On You Crazy Diamond"" В момента хич не ми беше до танци, чувствах, че ще е експлоатирам, но тя се беше залепила за мен и някъде към средата на парчето, съвсем откровено ми каза, " Умен си и знаеш, сега какво ще последва" и ме поведе към спалнята, ама толкова напористо, че едвам успях да си изритам маратонките. През отворените прозорци със спуснати дантелени пердета, долиташе шумът на ранният горещ следобед, свиренето на тролейбусите от близката спирка, но всичко това не се отнасяше до нас. Ние бяхме един срещу друг, на принципа кой- кого, кой ще доминира след това. Телата ни бяха залепнали от пот, но и това нямаше значение. Сърцата не биеха, а по-скоро вибрираха. Просто времето беше спряло, а евклидовото пространство се беше изкривило. Когато успяхме да си поемем дъх и се погледнахме някак под вежди, успях да попитам къде е мъжът И, но тя ме успокои, че от вчера е в чужбина за две седмици и, че само преди 3 часа му е звънила в хотела. Така започнаха едни наши измамни и незабравими 10 дни. Дали се обичахме, определено не. Да пасвахме си, да правехме секс, да тя беше водещата, нямаше задръжки, даже настояваше за неща, които не са ми много приятни, но аз си обичам съпругата и дъщеря ни, а тя беше нещо като емоционален-сексуален социопат. Обичаше само себе си, даже не знам дали обичаше и децата си. Те бяха от двама различни бащи, беше и втори брак. Имало е и предишни пъти, но това беше, нещо, което ме безпокоеше, като, че ли бях обсебен. Трябваше ми време да си възвърна емоционалното равновесие. Тази жена ми действаше по някакъв разложителен начин, нещо като опиат. И през ум не ми минаваше да си развалям семейството, в сърцето ми ако нещо е останало от него, на първо място принадлежи на дъщеря ми и съпругата ми. Когато всичко свърши след 1 година, може да се каже, че бях повече от щастлив. След това се чу, че имала и друг, и нещо съпругът я разкрил. Как завърши всичко това не разбах, важното е, че бях се откачил. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

12.   За интимна връзка са нужни двама. За паралелна такава обаче трябват трима. В подобен триъгълник са възможни два варианта. Вариант 1. При всички положения поне един от тримата знае за едновременното съществуване на останалите две/ма, докато всеки/яка един от тях не подозира за съществуването на другия/та. Т. е. няма как да бъдат винени или укорявани морално, за това че неволно са част от този триъгълник. Вариант 2. Двама в триъгълника знаят, че съществува трети човек, и че в същото време той не знае за съществуването на триъгълника въобще. Т. е. избора на въпросните двама да са част от тръгълник е осъзнат и приет от тях със всички произтичащи от това рискове. Които рискове освен, че са много са и доста опасни, чисто физически ако триъгълника се състои от двама мъже и една жена. Не че и в във варианта две жени и един мъж подобно развитие може да бъде изключено напълно. Когато, а не ако, третият несведущ за триъгълника до този момент индивид разбере, че е поставен тайно в подобна триъгълна ситуация, без той да е имал въобще избор дали да попада в нея, нещата вече са извън контрола на другите двама. Различните хора реагират различно. Някои тихо, или пък не чак толкова тихо, си тръгват от триъгълника оставяйки другите двама с осъзнатия избор да се доосъзнават и развиват в живота, както си намерят за добре. Това е нормално и от гледна точка на цивилизовано решение е правилно. Но има и такива, които реагират, отново нормално, макар и далеч по-първично. Подобно на животно (човек, въпреки разума и еволюцията е биологичен животински вид с всичките произтичащи от това инстинкти) поставено на тясно, без то да е желало това. Реакциите са различни и варират от съвсем осъзнато прилагане на сила, не е задъжително да е чисто физическа (финансова, юридическа, материална), до неконтролируема физическа агресия, и даже често с фатални последици, ако не за всички, то поне за един от хората в триъгълника. Така, че Авторе, не се и опитвайте да психоанализаторствате, още повече и непоискано чужди взаимоотношения. Гледайте, анализирайте и осъзнавайте единствено своите и се молете никога да не попадате в ситуация от втория вариант с човек, като вторият профил. Най-малкият Ви проблем в този случай, ще са зъбите Ви. Изборите, които правим, особено житейските, винаги са само и единствено наши.

14.   Не, ще продължа да бачкам и да вярвам в поддържането на нещо, което е вече развалено, умник такъв.
До 3

Пределно ясно се разбира, че не съм зъбно колело и очевидно не желая да съм. Ти неграмотен ли си, шушумигар. Ясен си отдалеч, че си потенциален рогоносец или жена, търсеща оправдание за тъпотиите си. Не ми отклонявай темата и отговаряй конкретно. Някое зъбно колело да не мине и през теб някой път, филмар.
До 9

От автор.

16.   Значи ти мислиш, че ако жената се натяга на мен, на мен ще ми счупят зъбите и това е правилно, така ли? На това му се вика класически смешко с рога до тавана. Винаги съм твърдял, че жените се ориентират правилно към чужди мъже и ди има сериозна причина за това. Ти ме надъха яко, аз съм се дърпал няколко пъти и съм виждал как и мои приятели се дърпат, ала на такъв като теб с кеф ще изтракам жената.
От Автор

17.   Човече имаш психически проблем, омъжените жени, които чукаш също, нито ти си щастлив, нито те. За съжаление, не го осъзнавате.

18.   Авторе, а ти се замисли защо тези омъжени жени живеят още с мъжете си, след като тези мъже не ги правят щастливи?

19.   До Автора:

Внимавай пич, че тоя те заплашва, че ще ти "избие зъбите", ама некой верно, може да те "подреди добре".

Зет ми е бивш шеф на наказателна бригада на ВИС и хванал една бивша преди много години с любовник в леглото и вземал едно мачете и му махнал скалпа. Средна телесна повреда.

Ама никой нищо не му казал - полицията само посъветвала жертвата да пусне оплакване, ама ония си е брал страха. А и полицията е безполезна попринцип.

А в Щатите до 50-те, 60-те години е имало закон, че ако хванеш жена си с любовник, можеш да им напълниш главите с олово. Наричало се е "престъпление от страст".

И тогава са били "бела държава"! :) Развиваща се във всяко едно отношение.

А сега са символ на "толеращина", "педеращина", "феминизъм" и "деградация".

Та внимавай! :)

20.   Още един коментар от човека с ВИС-аджиите към Автора:

Много ми е забавно да чета някои теми тук. :)

Я самотна жена излизала с обвързан дето не може да има деца и чудеща се дали да не направи аборт. Я самотен мъж дето ходи по чужди жени.

Я да те питам нещо - смотан ли си, че не можеш да си хванеш някоя твоя, та все излизаш с някакви дето се чудят как да се "начешат".

И на мене са ми предлагали обвързани жени (една даже пред пияния си на куче приятел), ама некак си не ща да участвам в такива неща.

Щото ако се замислите критично - какво правят много българи?

Безразборни връзки, изневери, връзка без деца любовник/любовница. Уж усещат "сладостта на живота", а той си минава.

И гледам много авери на по 30-40 самотни, без деца. :D

А циганите - смотани. Правят семейство, народят 6-8 чавета. И после крадат имоти и др. на някакви самотници.

Ама играйте си бе! Какво разправя западната пропаганда:

Живей днес, щото днес се живее, а утре се умира! :)

И пак - внимавай пич, щото не си попаднал на правилния мъж още, дето ще те пречука като едното нищо. Хвани си някоя да си е твоя, освен ако не те е страх, че и на теб ще ти слагат рога, щото си голям МАЧО! :D

Ама ей заради такива глупости - след 20-30 години, нема да има български народ (най-много "българско малцинство").

21.   Мъж, който съзнателно се зарибява с обвързана жена, си е за избиване на зъбите отвсякъде, без значение кой на кого е започнал да се натяга пръв. Много долно и к*рвенско е да ползваш кризата в нечии отношения, за да намърдяш посредата и да топнеш чушлето..

22.   Както и да се разглежда този казус, виновна си остава единствено жената и този на когото изневерява. Щом жената първа предприема действия към чужд мъж, значи той е пасивен към връзката й. И ако свободен мъж се окаже жертва на подобни обстоятелства, то той има пълното право да се възползва от предоставената му възможност. Лично съм се сблъсквал два пъти с омъжени жени, и лично аз ги оправих и двете. При едната покъртителното беше, че имаше много скован съпруг, който в нищо не я подкрепяше и нямаше усет за нищо. Даже ме е карала да я масажирам след работа. Дават ли ти - взимай, гонят ли те - бягай.

23.   Пич клетвата "докато смъртта ви раздели" нищо ли не ти говори? Нали хората остаряват с времето и какво правим тогава? Жените да си търсят млади и красиви любовници защото мъжете им вече не са толкова привлекателни като в началото ли? Ако един човек не е за друг то не е редно да се женят изобщо.

24.   , , Човече имаш психически проблем, омъжените жени, които чукаш също, нито ти си щастлив, нито те. За съжаление, не го осъзнавате. ""

Изглежда ти си с такива и халюцинираш, тъй като не си разбрал от написаното, че аз не съм имал никакви сексуални връзки с омъжени жени. Явно трябва да ти се обяснява и какво представлява сексуален контакт, а това ще е дъно на дъното.

, , Мъж, който съзнателно се зарибява с обвързана жена, си е за избиване на зъбите отвсякъде, без значение кой на кого е започнал да се натяга пръв ""

Кой с кого и как се занимава, не е без значение. Занимавка е да откликнеш на действията на омъжена жена, а именно да я търсиш и да си на нейно разположение за излизане и разговори. Има и една друга подробност, а именно че жените не изневеряват с мухъли на мъжете си, а на мухъли с мъже. И такъв филм мухъл да избива зъби на мъж аз не съм гледал. Разказчетата за ревниви мутри от 90те са мокър сън на някой много прецакан човечец от живота, особено при отсъствието на описание за сексуален контакт в темата. Представям си за какъв неуверен смотльо иде реч, ако за него е изневяра да разговаряш с жена му. Такъв няма топки и с нея да седне да говори, камп ли зъби да избива. Е, все пак едни от най-големите въздухари разказват истории за познати и приятели, , биткаджии" само и само да се откъснат от обвивкатаси на палячо.

От Автора.

П. П. зъбите ми ще паднат от старост в този живот, в това бъдете сигурни.
,

25.   От 19:

Относно изневерите - има една доста интересна книга "Dollars and Sex" (не става дума "само" за проституция), а поведението на мъжете и жените в зависимост от икономическите условия.

Авторката е професорка и не зная колко разбира от пари, а и като спомена в книгата, че "от години не правила секс" се сетих, че е дебела, а после се оказа и с дете... :D... но е дала доста добри данни подкрепени с факти и изследвания.

Примерно обясняват следните неща:

1. В общества или среди където мъжете са повече от жените (и жените са по-ценни), жените изискват от мъжете "стабилни връзки" и има по-дългосрочни връзки. Примерно студентско общежитие където има повече момчета от момичета.

2. Когато жените са повече от мъжете, мъжете имат повече власт да "избират" и тогава има по-краткосрочни връзки и фокуса е върху секса.

3. В богати страни и сред образовани и успешни хора, където един мъж, може да даде МНОГО на една жена има повече "стабилни бракове" и по-малко изневери. Има разводи тъй като жената иска да си намери по-успешен мъж, но по-скоро в такъв тип общества жените биха прибегнали до развод, вместо до извънбрачни връзки.

Все пак трябва да пазят "репутация" на "успешни жени", "достойни жени", "верни съпруги" и др., а една извънбрачна връзка, която се разчуе ще им съсипе репутацията. :D

НИКОЙ успешен мъж не иска да си хване за съпруга КУРВА (нещо което май доста българки не го осъзнават и седят самотни)!

4. В бедни страни и гето среди (като България), сред ниско образовани и неуспешни хора (като българите), където една жена не може да получи ДОСТАТЪЧНО от един мъж - тя често прибягва до връзка с няколко мъже паралелно. И така от единия получава сигурност (семейство), от друг - секс, от трети - подаръци, от четвърти - внимание, от пети - съчувствие и т. н. Жените в такъв тип страни и общества няма защо да "пазят репутация" и спокойно се знае за тях, че са "леки жени".

А и гледам бая български мъже това ги устройва - гледат да се моделират като "идеалния любовник" (блъскат у фитнеса и зобят яко, чак си съсипват здравето с химия).

И после бая обвързани жени ги търсят за "изневери" (секс, внимание, съчувствие), ама се оказва, че няма какво да предложат за "сериозна връзка" (сигурност, пари, статус). :D

И колкото по-бедна става България - толкова повече ще се засилва този процес се обзалагам.

При циганите (а и при българските мюсюлмани) го няма този проблем в такава степен, понеже там много си държат на "честта" на жената. Имал съм приятели излизали с циганки и са внимавали много да не се разбере, че "нямат сериозни намерения", щото братята на циганката ще го пребият от бой. За тях връзките са СЕРИОЗНО НЕЩО. Там за изневяра ще направят жената на ПИХТИЯ.

А българките в повечето случаи "нямат чест". Ей тая последната тема, на неква българка дето си "поиграла" с чужденец (т. е. той си поиграл с нея) и сега го чака да се върне догодина да си поиграе пак. :D

Дано си намери други чужденци дето да си играят с нея, че тоя може и да не се върне.

В България има много игра, ама народа нещо го отнема, а циганите и турците се множат.

Дано и те станат "светски хора" като българите (т. е. курви и курвари) та да понамалеят малко, че тая държава ще си стане циганска или турска до 20-30 години. :D

27.   "Защо реагирате комплексарски, а не си погледнете в обърнатата каруца? "
- като ти падне боксов чувал, защо да не потренираш?
"Ако имам жена с подобно поведение, ще я зарежа!!! "
- и аз ще я зарежа. Но ще дам и един урок на ебача- друг път да си прави сметка. Има свободни жени, има и проститутки- по добре с тях да се занимава.

28.   Те рогоносците трябва да са благодарни, че им се показва що за стока са жените им. Пък като сте големи мъже си ги дръжте на верижка вързани у вас бе. Щял да чупи зъбите хахаха. А оня дето пише за ВИС май скоро не е бил бит ми се струва.

29.   По някой път тези връзки извън семейството започват съвсем случайно, но много рядко на "голо" поле. Когато бях млад, голям процент от връзките започваха съвсем случайно, но винаги участниците се познаваха от преди това. Първият път се случваше понякога толкова внезапно, че все едно те блъска състезателен автомобил. Винаги усещането е като при първи скок, плашещо, безкрайно вълнуващо, понякога все едно мозъкът е изключил, а може би някъде вътре в себе си го желаеш на подсъзнателно, животинско ниво. Може да се е случило, след някой от така наречените "съботниците", двамата с колежката, която е поне с четири години по -възрастна и едно момче, което е на работа в института, че даже вече е станало научен сътрудник. Даже и тук го убеди, друга колежка, да се яви, да учи здраво и вземе изпитите. за Н. С. Жената е кандидат на науките, началник отдел информационно осигуряване. Дребна, в прилична форма, с малко тънки устни и както на него му се струва с пронизващи сини очи. Струваше ми се злобна и надменна. Седят в нейният кабинет, говорят си на всякакви теми, нещо не им се тръгва, пият кафе и все по-рядко по коридорите се чува затваряне или отваряне на врати, гласовете замлъкват. Изведнъж жената става прави няколко стъпки и на връщане със закачлива усмивка сяда на коленете на момчето, като промълвява "може ли да видя дали ще ме издържиш". Прегръща го през врата. Той колкото и да е стеснителен и срамежлив -смотан също я прегръща, но тя след голям брой целувки, го повежда към дивана в дъното на кабинета. Може друг път, да е било късно вечер, на празнуване на рожден ден на зам. началничка на технологичният отдел на завода, в който се произвеждат изделията, в които момчето/мъжът е един от отговорните конструктори. Изненадващо, но положението е много сходно с предишното с тази разлика, че сега е късна вечер, залата е голяма и пълна с кантонерки и едни огромни маси за разглеждане на оригиналите на паус, с плоски, но голями чекмеджета и това продължава епизодично повече от две години. Може пък всичко да е започнало на някакъв празник в института, в който работят, но ведомствената охрана е спряла асансьорите и изключили осветлението в общите и не технологични части и те слизат внимателно по многобройните стъпала. Колежката е с ботушки на високи токчета, но залита и колегата, който е пред нея успява да я хване и задържи, но тя е така залитнала, че случайно нейните устни попадат върху неговите. Така хванати за ръце и целувайки се на всяка площадка стигат до партера. На другият ден са малко гузни и някак се гледат под вежди, но като, че ли искат да се докосват, уж случайно. Но може пък всичко да е започнало на някакъв симпозиум в домът на учените "Жолио Кюри", когато няколко колеги кротко попийват водка, а момчето /мъжът, по принцип не пие, някак съвсем случайно, една колежка минавайки зад него му прошепва "Не пий и след десет минути ще те заболи глава и трябва да си вземеш аналгин, аз ще съм в стаята си". Тя е в леглото и го гледа някак особно и като, че ли втренчено, което много го смущава. При опит да се пообърне, тя му прави забележка, нещо от типа, "недей, знаеш ли, че имаш тяло на древногръцки атлет". Може пък да е било когато, той е бил така добър, да занесе на приятна, леко високомерна колежка голям хонорар, в горещ летен ден, а тя е в отпуск, но го посреща в толкова прозрачно мини -халатче, че то повече показва, отколкото скрива. Инициативата е изяло нейна, той винаги е мислил, че тя няма да му обърне никакво внимание. Беше много по-добра от него, проста сравнение не може да има. Инициативата беше изцяло нейна, остана, с впечатление, че цялата постановка с хонорара, облеклото, кафето, музиката, тихият мелодичен глас, бяха предварително режисирани и той просто падна в този сладък капан. Всичко това, което е посочено се случва не за една година, не и за две, а някъде за над 4-5 години. Трябва да се каже, че младият мъж много обича дъщеря си и съпругата, безкрайно държи на тях. Срамежлив и стеснителен, някога тренирал на девет години джудо и две бойно самбо в десантен батальон. Смяташе, че не представлява интерес за жените, че е сив и безличен.. Възпитаван е в пуританско семейство. Понякога той се опитва да си прави нещо като психоанализа, защо му се случват на него тези неща. Той знае, че не единствен, който изпаднал в такива ситуации. Не се смята за "сваляч и интересен", а по-скоро за стеснителен и плах. Не случайно една колежка в някакъв момент на откровение му каза, че той може да събуди майчински чувства дори у чертожничките Когато той плахо възрази, че тя не е чертожничка, а научна сътрудничка, тя със смях отговори "Ти мен не ме гледай, знаеш, че си ми слабост ", и го стисна доста силно на едно място. Обличаше се скромно, дънки, маратонки, някаква блузка, ако е по-студено кларкове и късо яке. С една дума облеклото на научният сътрудник. Всичко това се случва някъде по време на последните години на социализма. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

30.   Авторче, убягва ти най-важната подробност: истинските мъже не се занимават с обвързани жени; с такива се закачат именно разни мухъли, путьовци, курвари и комплексари.
Разбира се, говорим за реална изневяра, а не за поплакване по рамото.

31.   Да ама има и жени дето лъжат че са сами и тогава вече съвсем не очакваш всичко да се излее върху теб. Провокацията идва от тях и не се спират докато ти или друг не се огъне и не ги изчука. И дори ако го правят да дразнят мъжете си точно това хич не ги оправдава и трябва те да си поемат последиците от това. Разни мъже са прощавали по няколко изневери и продължават да си държат на жените и да ги ревнуват и за мен това са тотални клетници с малки душици. Не могат да си намерят друга жена и са се хванали като удавник за сламка в една. На колко тъпи курвенски изпълнения съм се нагледал през годините и продължавам да се изумявам. И като знам колко балъци си мислят че са единствените на жените си и всичко е ток и жица. Почти никога жена не се е спряла за цял живот при един хуй и едва ли някога ще има такава пък който каквото иска да разправя и да вярва.

32.   Е да, истинските мъже не се занимават с обвързани жени, обвързаните жени се занимават с истински мъже. :)

Автор.

33.   Можеш спокойно да игнорираш обвързаните жени и да си спестиш тези неприятности.
Обаче - теб или те влече, или не знаеш как да им откажеш (някои жени са големи лепки). Ако е така - просто приемаш "рисковете" и продължаваш внимателно. Основно правило е да не си даваш телефонния номер на такива жени.

Бил съм в твоето положение. Един път тъкмо бях разкарал една подобна лепка, когато ми се обади приятеля и да ме заплашва. А аз даже не знаех, че има приятел. Е, тоя ме мотивира да я направя "момиче за повикване" - като останех на сухо - чуках нея. Продължи няколко години, дори и след като се омъжи за въпросния.

35.   Ненормално и неморално е да ходиш да се биеш с мъж, докарал усмивка на лицето на жена ти. Мъжко и достойно е да се оттеглиш и да не ти растат повече рога от тая жена, търсиш си друга!

36.   От 25 до 35:

А бе квото ще да е - случват се такива неща и с право.

Пък нека бития разправя колко "неморално" и "непочтенно" е да те смажат като куче от бой за това, че "неморално" си ебал обвързана жена. :D

Най-много пак да го набият... :D

37.   До 28:

А ти ще си благодарен ли, ако някой ти покаже що за стока е жена ти? :)

Щото на много от тези на които слагат рога после стават "рогати"! :D

Майката Природа си знае работата.

А мене, човека с ВИС-аджиите не ме мисли. Били са ме яко, и аз съм бил, на турнири съм ходил, контузвали са ме.

Верно не са ме били от няколко месеца, но ще запиша "Академия Командос" да придобия някакви базови "казармени умения".

Щото аз не се определям като мъж на база колко обвързани ми вържат (имал съм такива възможности, но съм отказвал), пък достатъчно свободни курви има в България.

Нито на база да се назобя и да вдигна 150 кг. от лежанка. Доста назобени батки съм бил.

Движа бизнеси и с по-мъжки неща се занимавам от това да "слагам рога". :)

Имаше някакво лафче от рода на:

"Истинският мъж не се познава по това, че може да сваля жени, а че може да създаде дом и семейство. "

Като ви гледам момченца тука, дето сте горди колко рога сте сложили - личи си що за МАЖЕ сте! :D

38.   Елементарен въпрос, наистина, защо омъжените живеят още с мъжете си, ами защото някой трябва да хвърля пари! То и това е основната причина за сключването на брак и раждането на детето, иначе нямаше и да помислят за изневяра. Самата мисъл за изневяра е достатъчно красноречив факт за проблем. И колкото и да им е неприятно на филмарите с единичките тук, други двойки не си изневеряват цял живот! Така че и да летите много с фантастичните си разбирания за семейни отношения, няма да кацнете на меко. За разните психично болни, дето ходят да гърмят любовници е излишно и да коментираме. Никоя жена не иска да живее с психопати психопати. Тия дето ходят да убиват са в арабския свят, ние тук не сме арабели. Жените са свободни да избират С кой ще лягат и никой не може да каже копче, иначе винаги има шанс да отиде за няколко години в затвора или да яде бой от любовника на жена си. Между другото и последното не е много рядко срещано.
Автор

39.   Авторе, ти нямаш ли шанс да намериш самотни жени? Красиви жени има колкото искаш, защо търсиш точно омъжени жени, ако единствената ти цел е секс?

40.   Темата е за рогоносеца, а не за кръшкащата съпруга. Тя е ясна, има баница и търси гладен. Със сигурност рогоносеца има вече повече минуси от колкото плюсове. Доиграва семейната история. Още има водеща роля но и тук му изтича времето. Звучи жалко, като бракуван нерез, негоден за разплод.

42.   , , А ти ще си благодарен ли, ако някой ти покаже що за стока е жена ти? "

Да, възможно най-рано ще е още по-хубаво. Но не съм катил и се съмнявам, че заради отношение биха ми сложили рога, по-скоро ще е от лакомия за пари.

, , Щото на много от тези на които слагат рога после стават "рогати"!
"
От човек до човек има разлика, но и това го има. Ти първо не си разбрал при какви обстоятелства се слагат рога и кога може да заключиш, че са сложени рога на един мъж. Зрялост на нулево ниво.

, А мене, човека с ВИС-аджиите не ме мисли. Били са ме яко, и аз съм бил, на турнири съм ходил, контузвали са ме. "

Ето защо си толкова във филма и се вживяваш. Отсъствието на рационалност е много голям проблем.

, ,
Истинският мъж не се познава по това, че може да сваля жени, а че може да създаде дом и семейство. "

Истински мъже твърде относително нещо. :) Той си личи по осанката и погледа, а жените избират два типа мъже - от едните имат сметка, към другите имат желания. Така е било, е и ще продължава да бъде. Тук субективната гледна точка не играе роля. Нещата са такива каквито са. Дом и семейство създават и разни хрантутници на тате, който е подарил я земя, я апартамент и вече го гледаш с три деца, ама да е мъж - Не. :) Познавам много смешковци, за които връзването на обувките е сложен процес, а имат и за други крака да мислят. И пак ти подчертавам дебело ДА СВАЛЯШ ЖЕНА С ХАРМОМИЧЕН СЕМЕЕН ЖИВОТ Е ТЪПО И Е ЗА БОЙ, А ДА ТЕ СВАЛЯ ЖЕНА С РАЗБИТИ ОТНОШЕНИЯ Е ПРОБЛЕМ НА НЕЯ И МЪЖЪТ Й. Поне пет пъти съм имал случай жена да ми казва, , колко ми е яко да съм до теб, а сега като се прибера... " Това означава, че тя не живее с мъж, чаткаш ли? Няма нужда обясняваш кое е истински мъж. Ти щом мислиш, че все дето седи до жена ти е за бой, значи ви тъп на маймуна. Не сме длъжни да бягаме от разгонените ви жени, вината си е ваша. По никой закон не съм потърпевш от това. Нищо мъжко няма в това да претендирам за собственост над жена си
Ще счупиш на един главата, но жена ти ще продължи да се оглежда за други, какво постигаш точно? Докато ви има вас с това мислене, ще ги има и онея дето ви поставят в категорията на балъците
Никога няма да живея с жена, която не ме желае. По природните закони това е унизително и ме категоризира в аутсайдер. Достойно е да си върви всеки по пътя. Нали ти казвам, имах случай с една дето ми вика, че искам да я масажирам, защото нейното юначе било грубянин и нямал подход, е хайде кажи ми какъв е тоя? Защо ти е тая жена дето не може да ѝ докараш усмивката на лицето? То без хармония не е никаква връзка. И аз всеки път давам задна и минавам само на лафове. Една даже беше седнала върху мен и директно ми каза, че иска да го направим на пейките в една градинка, ама си е жена с дете на 4 години. Ти ми кажи, защо е родила от такъв мъж, а? Искаш ли да ти сервирам поредната порция факти. Родила е, защото трябва да роди и е избързала с неподходящ, за отрицателно кратко време е преценила, че е сгрешила и не може да го трае. Сигурен съм, че съм пореден дето е набелязала за секс. Просто при жените в БГ е често срещан проблем с объркването на партньора. Никога няма да живея с жена, цупеща се и мрънкаща за всичко, ама никога.

Автор.

43.   , Авторе, ти нямаш ли шанс да намериш самотни жени? Красиви жени има колкото искаш, защо търсиш точно омъжени жени, ако единствената ти цел е секс? "

Аз изобщо не ги търся и не ги знам, че са омъжени. Аз никоя жена не си търся. Запознанствата са спонтанен момент. И как единствената ми цел ще е секс, ако не съм го правил с омъжена жена? :)
Явно не моята цел е секс, а на омъжената. Мисъл в главичките вкарвайте, няма да е излишно.

44.   След като установих, че жените ме смятат за симпатичен, не много сериозен, но пък забавен и приятен за розговори и забавления, се почувствах значително по-уверен. Вярно не съм и висок, някъде към 182-183см. По едно време, сам започнах да вземам "бианабол", за да влезна в по-горна категория, но брата на баба ми, който е лекар ми каза да не правя глупости и че е много вреден. Харесвах жените и започнах да имам по някоя връзка, основно с колежки от института в, който бях научен сътрудник, но имах и с колежки от завода, в които се произвеждаха изделията, които разработвахме. Накои по-кротки, някои по-продължителни. Случваше на симпозиум или конференция в ДН "Жолио Кюри"и тогава не беше чак такъв проблем. Най се притеснявах, че ще ми заловят с някоя колежка, когато сме в дома И, но не толкова от мъжът И, там все някак ще се оправя, а какво ще правя след това като се разчуе. Как ще си оправи отношенията, съответната жена със съпругът си. А когато научеше и моята съпруга, тогава вече щеше да е страшно. Тогава тя беше патологично ревнива, бърза, пъргава и със слабост към ножовете. Усещането е като пред първи скок или онагледено с народната поговорка "Хем сърби, хем боли, хем мама не дава". И за какво съм го правил, сигурно е някакъв комплекс, доста е обсебващо. Не съм такъв по характер. А защо го правех, смислен отговор не мога да дам, всичко си го имах в къщи//Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

45.   До 40. А кой плаща сметката накрая е по важно или казано по друг начин хитрата сврака с двата крака.

46.   Авторчето, ти пък къде се вреш, па и обяснения иска лекето...

47.   Авторе, нали си ебал тези омъжени жени на аванта, какъв ти е проблема? Защо те интересуват причините, заради които изневеряват? Във всеки случай нито ти си бил влюбен в тях, нито те в тебе, така че не философствай, а си намери жена и създай семейство.

50.   Според всеобщото мнение, светоглед и дела съм твърде далече от леке. :) На омъжените винаги съм се дърпал и не съм стигал до нищо, но конкретно за една съжалявам много. Ти със сигурност не знаеш дали аз или те са били влюбени, но пък на мен са ми ясни причините за изневяра при всичките. Само мога да добавя, че е много вероятно да са си намерили втори и трети тъпкач, че положението е доста трагично в семейното гнездо. :( Днес ти ще откажеш, утре някой друг ще приеме! Жената ще се
И намери тъпкач и ще се бори с всички сили да разнообрази. Тя просто осъзнава, че до нея няма потенциален тъпкач. :)
Автор

51.   От 37 до 42:

Голем разказ написа - не можа ли да го съкратиш малко?

Ето ти едни думи на Ванга за жените (предимно нашенките):

"Мъж курвар нигде не видех, а жените - всека втора уроспия. "

Ясно ми е, че жените (особенно по нашата територия) са курви. И пак ти казвам - не си мисли, че ще я спечелиш с "отношение", как "изглеждаш", кви "пари" правиш. :D Курвата си остава курва!

И се опитваш да изкараш това дето правиш "морално" с мотива:

"Ако не съм аз ще е некой друг! "

Един приятел беше наркодилър и ми вадеше тоя мотив, а сега е тежък наркоман дето не може да има деца. Е прав е - вече некой друг продава на неговите места! :D

Ама и твойта жена, ако не е с теб, ще е с некой друг. Та не ми вади мотива - тя е с мен, щото ме желае и няма да бъде с друг. :D

А как разсъждават жените - не ми обяснявай, знам много добре. За туй си излизам с млади и тесни пичета без приятел - използвам ги и ги захвърлям. :) Щото и те и аз знаем, че са си КУРВИ!

Има чат пат жени дето могат да се въздържат, ама мнозинството... и колкото по-зле става животът, и колкото по-големи "претенции" имат, толкова по-недоволни ще стават жените.

Знам се с много "тъпкачи" и всички са в следните категории:

1. НЕ МОГАТ ДА ИМАТ ДЕЦА - щото сексуалната им култура е ПОД НУЛАТА (спали с кварталната курва без презерватив), или са ИМПОТЕНТНИ (щото са прекалили със зоба).

2. ГЛЕДАТ ЧУЖДИ ДЕЦА - на "съпруга-загубеняк дето направил деца на жената, но понеже не е тъпкач го оставила да си живее живее живота спокойно"

3. ЧЕХЛЙОВЦИ (не мога да напиша "ь" голямо) - "домашни прислужници" на някоя курва, с надеждата те да са "идеалния тъпкач, с който тя ще остане".

Та евала "тъпкачи" - ние "не-тъпкачите" ще правим деца на млади тесни пичета, дето ще бягат от нас да си търсят "тъпкача", а вие големите "играчи" после ще ги гледате! :D

Казано е:

"Който каквото сам си направи - цело село не може да му го направи! "

Та по-добре да дойде некой да ви натроши черепа, да ви потече малко мозък в главата, отколкото да свършите така. :D

52.   До Автора:

Оле - ти съдиш за себе си според "всеобщото мнение". Мъж на място. :D

Знаеш ли - забавното е, че не можем да ти видиме "постиженията".

Щото един приятел ми се хвалеше, че бил спал със 70 жени, а аз ги знам повечето - 1/2 бяха дебели, а останалите или с деца някоя, или откачена, или обвързана, или кварталната разпоретина. Или комбинация.

А бе не точно жени с които "трябва да се хвалиш". :D

Аз като съм спал с дебели съм плакал после. :D

Ако беше спал с некой топ модел (без да хвърля пари) - щех да го призная.

Сред любовниците му имаше читави, но толкоз.

Нищо де - тъпчете, ама е хубаво и деца да излизат чат пат, че тоя народ си замина.

А тъпите цигани дето "не тъпчат" правят по 10-12 чавета и утре ще ни "тъпчат" яко. :)

53.   До Автора и "тъпкачите":

Един съвет за СПОКОЙНО бъдеще! :) Щото гледам ви тука - страх ви е един бой да изядете, ама не това е най-лошото.

Действайте си с местните мастии, тъпчете си "християнки", ама не ходете да тъпчете мюсюлманки, че не бой ще изядете, а може да ви "хвръкне главата". :D

То и християнството само по себе си не е "религия за балъци" и който си мисли, че вярата има нещо общо с Бог, яко не е в час.

Християнството са ПРАВИЛА за живот - дето гарантира "стабилно общество".

Общество в което има "семейства", има "деца" и има по-малко "тъпкачи" и "мастии".

И някой ще каже:

"Ама какво значение има обществото, щом си правя кефа!? "

Ами има значение, защото ако твоето общество (или "етнос" или "народ") са "нестабилни", лека полека ще бъдат претопени от "стабилн" общества и народи. Примерно циганското и турското.

Ей наскоро четох една новина за Варна май или някой град на Дунав, за българка с годеник, който бил по чужбина и как тя излизала с някакъв мохамеданин (просто ей тъй - то си е курвещинка).

А за мохамеданина такова нещо е СЕРИОЗНО - и после като се върнал годеника и, тя тръгнала да му се дърпа и да казва, че е сгодена и мохамеданина нападнал с нож и клал годеника и.

Та честно ви казвам пичове - ВНИМАВАЙТЕ!

На българките (а и на християнките като цяло) вече се гледа като на "леки жени" та тях си ги "тъпчете", ама "мюсюлманки" недейте закачайте, че нема само да ви бият. А и не закачайте жени във връзка с мюсюлмани.

Цела Европа се ислямизира в момента и рано или късно може да закачите такива жени - НЕ ГИ БАРАЙТЕ! :D ЗА ВАШЕ ЗДРАВЕ!

54.   За да ти гледа един тъпкач детето, трябва да си се отказал от жена си. Явно започваш да си противоречиш, нали уж не трябвало женените мъже да се оттеглят? Картинката е обичайно детето да си е при мама и тате, а мама винаги може да я прихване нещо. Дори може да се отбележи, че малко деца разбират причините за разногласия между родителите им, тоест не знаят нищо за трети човек. :) Така че задачата с отглеждането си остава на тоя с тежките рога на главата. Вината си е изцяло на мъжа и жената, че си изневеряват. Не е трябвало да се събират.

Автор.

55.   От 53 до Автор:

Не си противореча, брат - една жена ако ми направи номер я изхвърлям като носна кърпичка. За сега нямам деца от жена, но се познавам много добре и ще изхвърля и с детето. :)

Брак няма да сключвам точно по тази причина, да е по-лесно да се изрита на улицата. Доста мои познати сключили брак очаквам да станат "рогати" скоро.

Тея дето живеят на "семейни начала" са малкото останали умни мъже в БГето.

А много "тъпкачи" ги виждам, че като им се "прииска дългосрочна връзка", се хващат накрая с жена с деца, изхвърлена от бащата. :D

Та недей знай много!

56.   Ами ето защо не съм се оженил. :) Нека да ми е спокойно на главата и да не се занимавам с разводи, жалби, издръжки и всякакви съвършено излишни глупости. Аз съм си седял и една ми разправяше още от самото начало, че не можела да търпи мъжа си, ами аз какво да правя по въпроса? Да ѝ кажа: Не ме занимавай.
Слушам си ги, те си правят намеци, пускат ръце.. една директно го извади и ми лъскаше на пейката в 21:30 в градинка лятото. Дръпнах се веднага и й казах, че това е проблемно и ще стане някой сакатлък. Да, аз еректирах веднага и бях готов да легна с нея, но се спирам в такива моменти. И защо трябва да се спирам? Защото съм щял да бъда камъчето в колелото на връзката й? Не, то това вече не е връзка, унищожена е. Виждам какво се случва И точно поради тази причина не съм се оженил. Тъпкачите, които не мислят се хващат с разведени, ама някои мислят. Така че няма какво да ме съветваш дали да зная или не, зная колкото е необходимо. И съветите за мюсюлманите също можеш да си ги запазиш за себе си. Никой тук не се интересува какво иска Аллах. Като попадна на ревнив мюсюлманин, ще попадне на законите в източноправославна държава. В Бейрут може да не му харесва да задяват жена му, но в София важат други правила.

57.   "И съветите за мюсюлманите също можеш да си ги запазиш за себе си. Никой тук не се интересува какво иска Аллах. Като попадна на ревнив мюсюлманин, ще попадне на законите в източноправославна държава. В Бейрут може да не му харесва да задяват жена му, но в София важат други правила. "

Хехехех - така си мислиш пич.

Циганите и мюсюлманите скоро ще бъдат повече от шано-християни като теб и курвите с които спиш. :D Цела Европа бавно и полека се ислямизира.

А и ревнивият мюсюлманин като те заколи на улицата - голем праз, че после може да лежи в затвота. А и не забравяй, че това е България - най-големият циганско-турски кенеф в Европа.

За колко убийци знаеш дето са на свобода? :) България е "Африка в Европа".

Щом говориш за "закони" в България - явно ИЗОБЩО не си в час. Все едно мутри да плашиш с "закони" - че те работят в тяхна полза бе пич.

Пожелавам ти да не ти се случва. :)

Евала все пак - имал си късмета досега да не попаднеш на мъже дето да те скалпират или убият. Нищо де - продължавай да си тестваш късмета. :)

58.   Абе, авторе, това, че си спал с попаднали омъжени жени не те прави велик, а жалък. Не го ли разбираш? Никоя уважаваща себе си жена няма да лъска на някакъв бастун хуя в 21. 30 през нощта, защото не понасяла мъжа си. Замисли се малко!

1-50 от 56