"Жената" е проблем
М25

Имам следния проблем.

Опитвам да се фокусирам, да следвам нещо, да се съхраня като човек, но видя ли жена и изключвам. Всичките ми други функции се пренасочват само към нея. Аз съм така да се изразя фен на жените, почитател на женската красота. Не мога да ги изкарам от главата си. Химията, нагонът, фантазията и т. н. Бледата и мека кожа, устните, бедрата и т. н. и особенно, ако е интелигентна - вързан съм.
Може да е нормално за един мъж, но за мен проблемът е, че ги намирам за дистракция, за нездравословно отвличане от себе си.
С цялото ми уважение, извинявам се към женския пол, ако има такива сред читателите.

Не искам да се обсебвам, а ако може изобщо да не ми правят впечатление. Макар да опитвам да ги игнорирам, не се получава. Мисля че е поради психологически причини, но няма значение.
Как да се отърва от това чувство - без да се кастрирам ест.

Благодаря!

Коментари

2.   На първо място се успокой. Ако постоянно си повтаряш, , Не я гледай, не я гледай" просто повече се съсредоточаваш върху това. Опитай се да мислиш за нещо друго или ако си навън с познати да се заговориш с тях.

3.   Удряй по една чикия сабалам, преди да излезеш. С възрастта все по-малко ще те впечатляват.

4.   Нормално мъжле си, споко...

5.   Човече, честно ти казвам, не знам как тук в България може да намираш която и да е за женствена или привлекателна. И аз харесвам жените, но само когато нямам контакт с тях. Като изляза навън и им видя нахалните, прости и селски лица въобще всякакво желание ми се убива за каквото и да е. Защото знам, че и ако го заговоря още повече ще се отвратя от чалгаджийското им поведение. Но да, и аз съм виждал някои чужденки за които мога да си мечтая защото показват някаква женственост и чар, но ако не са те по-добре да съм гей.

6.   Спираш порното и мастурбирането.

7.   5, хахахах - евала за коментара! Точен и на място!

8.   5, пък като гледам мъжете, направо ти се приисква да си обратна или да хванеш чужденец. Едни ниски, тлъсти, главата им е като забита в тялото, нямат вратове. Мятат салфетки в кръчми, пият. Искат манекенки, а самите те не стават.
Иначе, авторе, просто си доста комплексиран. Нямаш живец, нито подход.

9.   Това са психически отклонения, а не признак на мъжественост!
Ако не коригираш проблема си най-доброто, което те чака е някоя средно изглеждаща куха надута гъска, дето ше те третира и командери, като домашен пудел.

10.   Радвай се, важното е, че усещаш тези емоции, това е готино изживян живот.

11.   "" Едни ниски, тлъсти, главата им е като забита в тялото, нямат вратове. Мятат салфетки в кръчми, пият. Искат манекенки, а самите те не стават. ""Може ли малко разяснение. Ако мъжът е висок. към 182-182см. Носи блейзери №№58, 60 по "Теодор"джинси №52. Коса сива късо подстригана към 3см дължина. Тренирал 9 години джудо още от ученик и две години бойно самбо в казармата. Служил като старшина-школник в десантен батальон. Завършил ВМЕИ"Ленин", сега ТУ факултет радо-електроника, инженер, старши научен сътрудник, Ph. D. Чете доста, а преди изключително много-Слуша Чайковски, Шопен, Брамс, Шостакович, обожава "Вълтава" на Сметана. Любими са му Битълз, Ролинг Стонес, Дорс, Форинър, Алфавил, Модър токинг, , Диип Пърпл, Юрая Хиип, Прокъл харм, Пинк Флойд, особено Лудият диамант -има емоционална връзка с това пърче, Лед Зепелин. Та този тъмен балкански субект, къде във вашата класация го смествате. Уважава и обича жените. Не пие шльокавица. А, още нещо ненавижда чалгата в цялото и разнообразие, не е лумпен. Стар е, по новата лексика дърт //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

14.   Аз също съм пристрастена към тестостерона който излъчват мъжете! Ама истински мъже! Мога да т разбера!
А който смята че няма женствени дами - жалко за него! Ще си умре като куче и ще кара на чекии! По принцип човек описва сам себе си прехвърляйки качествата ( в случая които не притежава! ) върху другите за да избива комплекси н 5!

Жена на 26