Защо нямаме втора среща?
Здравейте, момиче съм на 21 години. От известно време в града ми има едно момче/ полицай/, с който постоянно се засичаме, той ми поиска приятелство и от там започнаха закачките( спира ме постоянно да проверява документите, пише ми ), усеща се някаква тръпка и от двете страни и това е така от доста време, засякохме се отново вечерта в едно заведение с общи познати и пътувахме към града в една кола, тогава той започна да ми се заяжда постоянно, търсеше контакт, прегърна ме, аз се държах съвсем нормално- нито студено, нито прекалено отпуснато, за човек който не познавам. Мина се още време и ми предложи да излезем, отидохме на разходка в парка, заговорихме се и той ме целуна, после започна да ми гали косата, целува ме по челото постоянно, държеше се много мило, не е правил намеци за секс и не е настоявал за повече, не искаше да се прибираме и не си погледна нето веднъж телефона, на следващия ден ми писа какво правя как съм, чата беше напълно нормален, той ми каза че е бил на погребение и не се чувствал добре и аз му предложих да излезем за малко, но той каза че чакал брат си да дойде, после аз заминах за морето за близо месец и не сме си писали. Когато се прибрах в града се засичаме, всеки път кара неговите колеги да ми пращат поздрави, да ме спират, обикаля около нас и където съм аз, той идва. Пропуснах да спомена че той е помак, спазват стриктно всички традиции за женитби и тн. Според вас защо не ми предлага втора среща?

Коментари

1.   Направо ще ти предложи брак, ти се приготви.

2.   Може би защото не сте от една религия

3.   Ако те кефи предложи му ти.

4.   Питай го, предложи му ти среща, ще е забавно.

5.   Не те е харесал.

6.   Еми ти странни неща изреждаш. Той е помак, на тебе ти е направила впечатление. А дали това е най важното. Не е. На него друго му е направило впечатление, което ти не забелязваш и така. Щом не ти е писал, значи няма интерес. Това, че сте се видели веднъж, не е гаранция, че те харесва. Или не му допадаш на външен вид, или си му била скучна. Казвам го от личен опит и от това, което мъже са ми споделяли. Все по трудно става да ангажираш вниманието на мъж за трайно. Не че нещо не ти е наред, а просто е пърно и с красавици и с всякакви. Все ще се намери някоя по хубава и забавна. Според мене погребението няма никаква връзка с това, че не ти пише. Ако един мъж те харесва - не си му досадна и си пишете всякакви простотии редовно и по много.

7.   Замисляла ли си се евентуално да го питаш или да вадим картите Таро?

8.   Много бързо е минал към физически контакт - целувки, галене на косата и т. н. на първа среща не са допустими. Моето впечатление от такъв мъж - женкар, сваляч, бройкаджия. Ти пък си му позволила прекалена близост като за първо излизане. Можеш да се сетиш как изглежда това в очите на мъж и то мюсюлманин. Разликата в религиите е възможно да е основна пречка за по-сериозно обвързване в неговата глава.

9.   Според мен може наистина да те наблюдава в момента и да те иска за жена. Те са малко странни в това отношение. Не са съвсем като българските момчета - хиляда срещи и евентуално след 10 години може и брак, те са наобратно. Според мен те харесва. Иначе нямаше да праща хора да те поздравяват. Поздрави го и ти следващия път по тях и така. И не го мисли толкова. Дори и да няма намерение към теб, поне е възпитано и добро момче. Може би чака този път ти да го поканиш, замисляла ли си се? И чрез тези хора един вид да напомня за съществуването си. :) Драсни му някой път два реда и виж, ако искаш. Може да замислиш някакво кино или нещо от този тип и да му драснеш. Представяш ли си и той да си мисли същото като теб - че нямаш интерес? :)

10.   Е, била си цял месец на море. Чака някакъв знак от теб, че още имаш интерес. Той вече е показал своя.

11.   Вчера и днес като се засечем и сякаш и на двамата ни е неудобно, не говорим, избягваме контакт, а преди срещата ни, в подобни ситуации винаги е имало закачки, разговори, писане, а сега не.

12.   Ако не я е харесал защо е писал след срещата?

13.   Когато почина моя роднина, после 1 година не ми се занимаваше с жени, купони, сбирки и като цяло с някакви суетни дейности. Понякога мъката е голяма спирачка. Хората искат да си дадат равносметка, да обмислят нещата, да ги преживеят наново в съзнанието си, по някакъв начин да стигнат вътрешно до някакъв завършек и да се балансират отново. Не подценявай това. Дай му време. Ако не бързаш... (все пак си на 21 и ти се живее, дори месец сигурно е много време за млад човек).