Падам си само по жени зодия Лъв
Здравейте! Аз съм момче на 19 и много обичам жени зодия Лъв, просто съм луд по тях. Обичам тяхната самоувереност, самочувствие, гордост, чест и достойнство, с които се носят, възбужда ме тяхната сила, и желание за власт и контрол. Себеосъзнати, знаят кои са, знаят какво искат и как да си го вземат и го искат тук, и веднага. Много ми харесва и ме възбужда това bitchy attitude у тези жени. Всяка женска знаменитост, която съм гледал в някой филм или някоя певица, която ме е очаровала и пленила с погледа си, после веднага я проверявам в интернет кога е родена, и в последствие почти винаги, без изключения се оказва, че е Лъвица (родена между 23 Юли и 22 Август). Другото, което е, че обожавам зрели, опитни дами от 40 до 60 години, колкото по-опитни и обиграни са в леглото, толкова по-добре за мен. Любимата ми поп певица Мадона е точно любимата ми зодия Лъв (16 Август, 1958 година) и в момента е на 65 години, а младите момченца на по 20-25 все още ѝ се лепят като мухи на мед, и то точно заради тази нейна сила, самоувереност и самочувствие, която тази зодия излъчва. Смела, силна, непокорна жена, страстна бунтарка, с неостаряващ младежки дух, отказваща да се примири с ограниченията на времето. Същото бих казал и за много други известни Лъвици като нея - Сандра Бълок, Анджи Хармън, Дженифър Лопес, Кейт Бекинсейл, Чарлийз Терон, Хелън Мирън и т. н. Някак си, по някакъв необясним начин ме привличат всички жени зодия Лъв - харизматични, чаровни, обаятелни, неустоими изкусителки с изящна походка като на котка, буйна, обемна, къдрава лъвска грива, изящно, стройно изваяно тяло, остър като бръснач интелект и убийствено чувство за хумор. Аз съм зодия Риби с лунен асцендент в Рак, т. е. имам много воден елемент в наталната ми карта, и съм пълната противоположност на всичко това, което изброих за Лъвиците - тих, мил, плах, срамежлив, чувствителен, емоционален, интуитивен, свръхсензитивен и уязвим, и предполагам затова все ме привличат само жени Лъв, защото се допълваме, и те ме подкрепят и ме правят по-силен и смел с тяхната самоувереност, сила, смелост, дързост и решителност. Мисля, че просто имам нужда от силна и доминантна жена, която да държи емоциите ми под контрол, защото иначе ще се разпадна. Сходни са ми чувствата и към Овенките и Стрелките - другите две огнени зодии, но не чак толкова силни, колкото към Лъвиците. Има нещо обаятелно, нещо магнетично у тях, на което не мога да устоя и това нещо просто ме привлича към тях, като магнит. Първата ми голяма любов, и първи път беше с моята съученичка Цветина, която беше зодия Лъв. Седяхме с нея на един чин и тя постоянно се шегуваше и бъзикаше с всички, включително и с мен, но аз не ѝ се сърдех, даже ми харесваше, защото беше душата на компанията. Адски готина, красива, умна, забавна, игрива, закачлива, ученолюбива и секси, всички момчета в класа си падахме по нея, но знаехме, че не сме достойни за нея, и никога няма да я имаме. Ученолюбива и амбициозна още от малка, учеше си уроците винаги прилежно и винаги портеше на госпожата тези, които не си бяха написали домашното, и ѝ напомняше да ни дава нови такива, затова беше любимката на всички учителки, а и на целия клас. Предполагам, от това ми е останал този личен афинитет и пристрастеност към жените зодия Лъв като цяло. Бих се зарадвал, ако в темата ми се появи някоя професионална Астроложка, която си разбира от работата да ме светне, да ми "отвори очите" по въпроса защо ли се влюбвам толкова безнадеждно и безрезервно в жени зодия Лъв, а ако тя самата се окаже тази зодия, ще е още по-добре ;)
Поздрави и целувки от Даниел, момче на 19 години

Коментари

1.   Вие може да си падате по лъвици, а аз съм попаднал не на една, а на две. Съпругата ми и майка ми. Лъвица №1-майка ми. Тъй като аз винаги съм разочаровал майка ми още от най-ранна възраст, така и в ръстът си също я разочаровах. Разочаровах я, че не мога да свиря на пиано, въпреки надеждите, разочаровах я, че не тренирам тенис, а джудо, разочаровах я, че не съм би никога пълен отличник, а само обикновен отличник. Разочаровах я, че не бях някой зализан хубавец, а бях обикновено момче, което живееше живота на такова. Играех си игрите, които ми харесват, за което и имаше съответните наказания, под формата шамари. Тогава живеехме на ул. Шипка, и се завирах в старите канали, които бяха по бреговете на Перловската река -следва бой, качил съм се по гръмоотвода до стрехата, това е петият етаж-бой, разбил съм нечии зъби -бой, разбили са моите-бой, спуснал съм се по тънко въже от четвъртият до вторият етаж и от стискане на въжето с детски ръчички, протрити до кръв-бой, ухапа ме водна змия докато се ровя в тинята на една изворче в Шипково -пак шамари, яздил съм биволица -шамари и т. н. Но най-най-голямото разочарование за майка ми беше, че не достигнах така желания от нея ръст 1, 95 м или поне 1, 90, а останах нисък 1, 82-1, 83, някъде там. Когато бях малък майка ми, казваше, че ребрата са ми като клавиши на акордеон, че, раменете ми са като закачалки за акордеон, че мога да си броя прешлените през стомаха, защото съм толкова слаб. Да така беше, но пък бях много жилав и пъргав. Започнах да тренирам джудо в девети клас, в казармата в десантният батальон бойно самбо две години. Следване, пак тренировки, завършване, вече съм инженер. Малко нараснало самочувствие, продължавам да тренирам, но не толкова редовно. Недостатъците ми се увеличават, според майка ми съм станал много груб като визия, а трябвало да имам интелигентен вид, а не такъв. На отговора, че така ме харесват колежките и такъв, има отговор-те са въртиопашки, разтуретини, а аз глупак. В опита да изтъкна, че те са умни, млади, възпитани, културни жени, инженери по професия не помагат, а само задълбочават критиките. Лъвица №2-съпругата ми. Завършила с пълно отличие елитна софийска гимназия. Издържа изпитите за ВМЕИ "Ленин" с пълно отличие. Влиза в най-елитният факултет, който завършва с отличен успех. Прекрасна математичка на инженерно ниво. От гимназията цяла папка с грамоти от олимпиади по физика и математика. Тренирала спортна гимнастика като ученичка. Беше пъргава, тогава. Сега технически директор в голяма компания. Ръководи над 300 мъже. В една тетрадка за лекции по частни диференциални уравнения на първата страница беше написала с момичешки почерк "Смъртта е нищо, честа е всичко". Съпругата ми има много твърд характер, даже хората И зад гърбът И, я наричат центуриона. Много е организирана, работохоличка, не е емоционална. Даже на един, който беше решил да се подмаже или пък да направи комплимент, му отговори доста рязко " Аз не съм дама, нямам маникюр, не мога да се лигавя и превземам, не мога да бъда очарователно безпомощна. Аз съм инженер и ръководител, който държи и уважава своите хора", а онзи гледа изумено. Още ли харесвате лъвици. Ще покриете ли критериите. Сега вече не е онова слабо и бързо момиче. След разни здравословни проблеми, напреднала възраст, хормонален дисбеланс доста наедря, но тя е от този тип жени, на който раменете са по-широки от таза. От 14 години вдига всяка вечер тежести, поне 1, 5 часа до 2 часа. Не много тежки //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

2.   Нека позная.. ти си зодия близнаци и ако си имал отношения с момиче лъв, не са свършили добре

3.   Секи с девиациите си.
Но пишеш добре.
Съмнявам се да си на 19 години.

4.   Десантчик, първата лъвица не е ок с главата....
И аз съм лъвица, но съм по- типична такава. Никога не съм удряла децата си. Никога не съм била "разочарована" от тях, говорим си.
Повече си приличаме като личности с втората лъвица.
Но аз не командвам, имам други методи да вършат каквото искам аз, да си мислят, че така искат те, някой път дори да не разбират какво и как точно се е случило.
Вбеся ли се обаче (много рядко може да се случи) ами лъвица... обичам да си играя с храната.

Авторе, съвпадение: лъвица съм с мъж риби, много години вече.
Не сте чак така "чувствителни" че да трябва да ви водим. Има риби цаци, но и акулата е риба, нали? !
Ще ти кажа лъвската тайна :) все пишат как обичаме вниманието, разкоша бла бла глупости. Просто навсякъде привличаме внимание и винаги "светим" за това и изглеждаме разкошно хахха
Тайната- интелекта! Ако успееш да я впечатлиш така, че да иска да ти оближе мозъка- ще е до теб и за теб докато можеш да и гъделичкаш любопитството и невроните. Сексуалността е нещо, което с лъвица ти е 100% но първо трябва да я впечатлиш.

5.   От автора до номер 2: още в темата си съм написал, че съм Риби, така че няма смисъл и е безпредметно да гадаеш.

6.   Ти просто имаш нужда от силна и доминираща жена, която да те води. И от време на време строга господарка. Женските хормони са ти в повече. Ще те разочаровам, всяка жена има нужда от по-силен мъж. Ако няма такъв и си има някой путьо в къщи тя сто процента му изневерява. Трябва да се върне казармата и да ви намести хормоните, че тежко и горко е тая планета земя след стотина години.

7.   До 1 - Човек, майка ти ти е разказала играта. Мале мале.

8.   Мм, астрология. На кой му трябва истинска наука, щом има астрология...?
Защо да си играеш да опознаваш някой, достатъчно е да разбереш какъв му е зодиакалния знак, още по-добре - и асцедента. Звучи почти научно и убедително!
Чудно ми е - дали можеш да опознаеш някой, ако не знаеш какъв му е знака? Или тая неяснота ще те преследва до невъзможност да изградиш някакви взаимоотношения.
Не търси заобиколен и лесен път към душата на хората (астрологията е точно това - заблуждение че познаваш някой, само защото знаеш датата му на раждане). По-скоро положи усилие и го опознай истински. Разбира се това е по-трудния път, но е по-правилен и води до по-верни резултати.

9.   Не познавам много лъвове в реалността, но съдейки по знаменитостите, изглеждат интересни личности... доколкото знам имат голямо его, самочувствие и искат да са център на внимание.

10.   От автор до номер 4: на колко години сте, мила Госпожо? Извинявайте за специалното ми обръщение към Вас, но просто веднага ми грабнахте вниманието с признанието си, че сте зодия Лъв... А какъв Ви е асцендента (на този въпрос не се чувствайте длъжна да отговаряте, ако не сте задълбочена в астрологията), харесвате ли по-млади момчета, като мен?
Даниел

12.   Зодията няма никакво значение, важен е характерът на човек.

13.   Авторе (10) лъвицата н 4 съм.
Достатъчно възрастна съм за да ти бъда майка (извинявай, позволявам си да мина на "ти").
Лъв с асцендент лъв съм... ще рече много лъв :)
Харесвам по- млади момчета и момичета като същества пълни с чиста енергии, илюзии и мечти, онзи пламък в очите когато сте нахъсани "ще изям света". Харесвам липсата на цинизъм и т. н
За съжаление много от по- възрастните губят или просто изоставят детето/младежа в себе си.
Не харесвам по сексуален начин младежи на твоята, а и доста над твоята възраст. Минимума ми е 30 г. ти си дечко.
Няма да влизам в това какво, дали и колко е нормално за мен, за теб или за други, връзка с толкова голяма разлика във възрастта.
Само ще ти напомня, че единственото ти задължение на този свят, е да си щастлив, стига само да не нараняваш други живи същества.
Да си щастлив, не да запълваш липси!
Пожелавам ти да намериш истинското щастие в и за себе си!

14.   Авторчето, на истинската лъвица и подхожда мъж като лъв, не някакво смотаняче. Уважаваща себе си жена няма да падне дотам да стане опитно поле и учебна пушка на недорасли хлапета.

15.   От автора до номер 13: Лъв с асцендент Лъв, значи... Аххх, как само ме накарахте току-що да се влюбя още повече във Вас... И не, не се безпокойте, няма проблем, уважаема госпожо, чувствайте се в пълното си право да ми говорите на "ти", все пак сте по-възрастна от мен и можете да си го позволите. Аз съм този, който не трябва да си позволява да Ви говори на "ти", защото това е явна форма на лошо възпитание и неуважение към по-възрастните. Явно е, че за Вас наистина важат достойнството и честта, пред моментните плътски нужди и инстинкти и сте сдобита с нужната воля, издръжливост, сила и самодисциплина, за да ги превъзмогнете и преодолеете, в името на щастието и благополучието на Вашето семейство, с което спечелихте още повече моето уважение, чест и почитания. И като стана на въпрос, би ли било учтиво от моя страна да Ви попитам, имате ли дете/деца, и ако да, на колко са те, ако въпросът не е прекалено личен? Извинявайте, ако съм Ви злепоставил и/или накърнил репутацията/достойнството Ви по какъвто и да било начин, с този въпрос. Просто бях любопитен, защото все пак много харесвам възрастни жени на 40-45 години, а в някои случаи, когато са по-поддържани и запазени и до 50. Отново извинете, ако се окаже, че децата Ви са по-големи от самия мен, не съм имал за намерение да Ви злепоставям и/или да Ви карам да се чувствате зле по какъвто и да било начин. С най-добри пожелания и към Вас за приятен ден, мила госпожо!
Даниел

16.   До №7. Майчиното шамарче, не боли, то възпитава и посочва правилният път. То е израз на нейна вътрешна болка и грижа какъв ще стане синът И. Може да е и на емоции. Аз не съм докосвал дъщеря си с пръст, а и нямаше за какво. Завършила с пълно отличие елитна столична гимназия, завършила телекомуникации в ТУ, допълнително програмиране. Добър инженер. Докторат в чужбина. Но майка и може да я пооплесквала, защото като малка беше изключително злояда. Храненето, беше нещо като цирк. Един път се загуби на морето, а майка И изпадна в паника, че е отвлечено детето ни, а беше по време на соца. Тя беше тогава на 5 годинки, а ние с жена ми се натискахме в една дискотека под звуците на Пинк Флойд. В това време дъщеря ни отишла да гледа "Ну, погоди". Една година по късно също, но тогава беше отишла да си играе с някаква костенурка, но пак без да се обади. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

17.   Физическо много силно привличане е напълно обичайно да има по отношение Риби и Лъв, защото Лъва първо е най-чаровния знак, (втори е Козирога) и изначално на всички е харизматична като излъчване жената Лъв, второ като допълнение към това поради противоположността им като качества което ги прави интересни един на друг - Лъва е огън, емоционална изчистеност, стабилност, ярост, гордост, лидерство, непоколебимост, самоувереност, трезвеност и яркост, но и крайно навирен нос, гледане от високо на другите, безчувственост и диктатура(българката Кристалина Георгиева която държи финансовото кранче на света, Мусолини, Наполеон и Сорос не са шега работа), а рибите са вода, чувствителност, приспособимост, интуиция, гъвкавост, скритост, изопачаване, интрига, емоция и нужда от силни емоции и драми и дълбочина. Принципа на плюса и минуса се получава тук в допълнение към харизматичността на жената Лъв. Но ако водни знаци се събират с огнени особено в дългосрочен план ще имате сериозни разочарования и ще страдате. Кой повече от двамата зависи от комбинацията, както и от съотношението между хората, ако примерно има един воден знак, а до него в живота му два огнени, се получава съотношение 2 към 1 и огнените се съюзяват и вземат превес над водният и го обезличават, както и два водни при един огнен могат да вземат превес и да му загасят пламъка. Това са различни светове, които много трудно могат да се съчетаят, особено за дълъг път когато всичко стане ясно с времето, такова каквото е в действителност. Освен това на всеки зодиакален знак, знакът който стои след него му е нещо като черна котка за него, нещо като бетонна стена за него, най-слабата му позиция където трудно биха му минали номерата и би взел превес при него, но и има какво да усвои от него. Съседния знак е на 75 процента противоположен на този който е зад него и едва 25% идентичен с него(качества останали от предишната му позиция когато е бил като него). Това е така защото се смята че следващата на знакът зодия е минала току що по пътя по който тя минава в момента и поради това познава подсъзнателно особеностите на пътя по който току що е минала и има преимущество пред зодията която стои зад нея. А винаги след водна зодия следва огнена. От този гледна точка освен сблъсъка на енергии който го има като принцип между водата и огъня, Рибите е най-малко вероятно да успеят срещу Овен, Рака срещу Лъв, а Скорпиона срещу Стрелец. Това са неблагоприятни съюзи където има неразбиране, нараняване, сблъсъци и където водния знак не е с преимущество. Вече при миксове нещата са относителни, но пак не са ок особено в дългосрочен план и има взаимно унищожаване, като в частност при Риби и Лъв(също, както и при Лъв и Скорпион) могат да се получат временно нещата и да изглеждат дори привидно добре известно време понеже Лъва се заслепява много по-лесно от комплименти, възхвали и манипулации които взема за чиста монета, уязвим е на лъжи и симулации за отдаденост и любов, понеже гордостта и нуждата му от признания и величие е доста по-силно изявена от при другите две огнени зодии, а това му е ахилесова пета за рибите(и скорпиона) на които този подход им е самата природа и те усещат, че това работи при него и го прилагат. Във всякакво друго отношение Лъва е по-мощен знак от Риби и те не биха могли да вземат превес пред него. Световете им са различни и ако всичко се вижда открито се разбира, че няма почти нищо общо между тях, а всичко което ги е държало заедно е живеене всеки в собствения му свят, но не и в реален общ свят между тях.

18.   Номер 17, наистина, благодаря ти за безценната информация, която ми даде, ясно е, че си много на Ти с Астрологията. Само ми е любопитно мъж ли си, жена ли си? Иначе да, сега като го каза, мисля, че малко се привличам и от жени Козирог, както и от Телец и Дева (трите земни зодии). Привличат ме сигурността, стабилността и самоувереността в тях, а аз обичам твърди, решителни и непоколебими жени, които са наясно със себе си, знаят кои са и знаят какво искат. В тази връзка бих казал, че от земните знаци най-много харесвам жените Телец, защото са фиксиран/неподвижен знак, и съответно най-много отговарят на това описание. Винаги съм обожавал актрисата Меган Фокс - за мен тя е истинска Богиня, сексбомба и неземна красавица, адски талантлива и интелигентна с IQ 150, а най-хубавото е, че и тя като мен се интересува от астрология и вярва в зодиите, както неведнъж е споменавала в интервютата си. Други жени Телец, за които мога да се сетя в момента са Гал Гадот, Ана Де Армас, Джесика Алба, Мишел Пфайфър, Рене Зелуегър и Амбър Хърд, ако се сетя за още ще добавя. Общо взето, най-много обичам жените от зодиите Лъв и Телец, заради силата, решителността и непоколебимостта, които притежават, и които аз нямам, защото съм воден, променлив знак. Истина е това, което казва номер 17, че противоположностите се привличат, това е вселенски закон.
От автора

19.   Зодия Лъв е една от най-противните зодии. Жалки егоцентрици и нагаждачи. Всичките, които познавам са такива. Кръгли нули с голямо самочувствие. А и самата Мадона е отврат.

20.   Зодия везни съм и умея много добре да подчинявам лъвицо!

22.   Мда... това е типично за лъвиците. Писах два коментара и веднага се появиха двама 19 и 20 н, привлечени от лъвското, с желание да целуват следите от стъпките на лъвица... и някакво внимание, каквото и да е, но да е лъвско.
И това без дори да е имало опит за привличане на внимание от страна на лъвицата, без да виждат лъвицата, без да са "подушили" лъвицата хахахха - лъвската съдба.

Лъвицата

23.   От автора до 22 - ах, мила моя Лъвице, мое сладко котенце, как искам да те изпапкам, нямаш си изобщо на представа... Мечтая, бленувам за такава жена като теб. Силна, властна, доминантна, знаеща какво иска и как да си го вземе, родена, за да властва над такова нищожество като мен, да ме подчинява, и да ме кара, не, да ми заповядва с твърд тон да правя всичко, което Тя поиска от мен... Ти си велика жена с чест, достойна за уважение, мила 22, не го забравяй. Само ако някой ден пътищата ни се пресекат... някой ден... Не само, че ще целувам земята под краката ти, но ще боготворя и въздуха, дишан от теб, ще пия и от водата, от която ти си пила... всичко, което би могло да ме доближи по някакъв, какъвто и да било начин до теб. Това за мен би било чест и привилегия, да се доближа по какъвто и да било начин до такава силна, властна, честна и достойна жена, да споделям същите атоми и молекули с нея... Мога само да си мечтая...

24.   И аз съм зодия лъв. Но бих могла да кажа, че лъвиците не обичат нищо мимолетно. Влагат сърце, душа, емоции и всяка клетка от себе си във връзка, защото искат любимият човек до тях да е щастлив. Но няма ли искра, любов, страст не биха се занимавали изобщо и не би могъл да разпалиш такава по какъвто и начин да се опитваш.
Аз като 29 годишна бих казала, че не бих се занимавала с 10 години по-малък от мен, просто не мога да възприема тази разлика. Да до 3 години по-малък е било окей, но само защото човекът грабна и завладя и последният неврон в мен.
Все пак ти желая успех в начинанието да си намериш възрастна лъвица, която да те желае.
И все пак да попитам, ти като млад, зелен и срамежлив,
какво можеш да дадеш на такава жена, която е видяла и опитала всичко в живота си!?

25.   Мила моя сладка Лъвице номер 24, добре сте ми дошла в темата, сега ще Ви отговоря на поставения ми от Вас въпрос с най-голямо удоволствие. Аз като млад, зелен, срамежлив и неопитен предлагам на жената Лъв много емоция, изгаряща, изпепеляваща страст, любов, обич, всеодайност, грижа и топлина, каквато не е получавала от никой друг досега - и в общи линии всичко това, което тя дава на мен, но десеторно повече. Моята любов, която аз давам е безрезервна и безусловна, ще я дарявам с толкова от нея на ден, че чак ще ѝ призлее от мен, в кръга на шегата :) Не се страхувай, мила лъвице, вашият любовен жест няма да остане неоценен и невърнат :) Напълно осъзнавам с цялото си същество, че вашата силна любов изобщо не е даденост, а е чест и привилегия, която трябва да се заслужи със сериозно отношение, постоянство и взаимност, и никак не бива да се играе с нея, инак ще ни изгорите жестоко, и ще ни дадете да си получим заслуженото. Но обещавам, аз не съм такъв лекомислен тъпак, който само да ви разиграва и да ви губи времето. Аз съм сериозен човек, който е готов на сериозни взаимоотношения и не се страхува, да се гмурне в дълбоките води на емоциите и чувствата. Готов съм да забравя за всяка друга жена и напълно да я изтрия и залича от съзнанието си, за да ме приеме някоя Богиня като вас в сърцето си, където да остана завинаги, както и тя в моето.
От автора

26.   Здравей, мили Даниел на 19! Темата ти ме трогна и мисля, че съм точно това, което търсиш. Работя професионално като астроложка вече от 20 години. Много млади момчета зодия риби са неуверени и срамежливи, звездите за вас отреждат да сте с авторитетен и силен партньор. Аз самата съм двоен лъв (луната ми също е лъв) и тази година навършвам 52. Ти чувстваш ли се достоен и готов за връзка с дама като мен, какво си готов да предложиш, колко далеч си готов да стигнеш? Поздрави!

27.   Уау, мисля, че току-що ударих десятката от джакпота... Силна, властна и самоуверена дама зодия Лъв, която е Астроложка, да ми обърне внимание... Мисля, че по-добре вече няма накъде от това.
Здравейте, мила госпожице! Предлагам много, цялото си сърце, обич, вярност, лоялност, грижа, страст, копнеж и желание на една такава велика, достойна Жена, като Вас, и всички те са безгранични, безрезервни и безусловни, без значение дали Вие предлагате същото, или не. А аз вярвам, че Вие наистина сте жена с достойнство, чест, авторитет и влияние, и определено притежавате всичките тези гореизброени качества, още повече, че сте родена под знака на Лъва - животното с най-много чест, достойнство, смелост и храброст, неслучайно наричано Царят на джунглата. Готов съм на всичко, на много крайности, за да браня достойнството и чистото име на моята любима Лъвица, да се бия докрай, ако трябва ще жертвам и себе си, в името на това, тя да се чувства добре, спокойна и в безопасност. Бих бил готов за секунди да се превърна от малка кротка риба, в цяла акула и да късам крайници наред (в преносния смисъл, но ако се наложи и буквално), за да осигуря нейната физическа и емоционална безопасност. Готов съм на огромни подвизи и геройства за нея, такива, каквито никой досега не е предполагал, че съм способен да направя, за да се докажа пред Нея. Обожавам зрели, опитни, улегнали, самостоятелни, самоуверени, силни и непоколебими дами като Вас, знаещи какво искат от живота, и как да си го вземат. Вие ми давате вдъхновение, сили и кураж да продължа напред в този така труден, непредвидим живот, да не се предавам и да продължавам да се боря с всички сили, без вас не виждам как бих могъл да оцелея. Класната ми ръководителка от 1 до 4 клас беше зодия Лъв, като Вас - изключително строга, дисциплинирана и сериозна жена, самоуверена с голямо самочувствие, но и с покритие. Преподаваше ни по всички предмети, с изключение на английски език. Имаше всестранно развити интереси, каквото и да я попиташе човек, винаги имаше какво да отговори, никога не се страхуваше да си изразява мнението ясно и открито. Тя ме научи да пиша, смятам, умножавам и деля, на нея дължа началното си образование и това, че притежавам поне средна грамотност, нужна ми, за да построявам дълги и сложни изречения, като тези тук. Да, беше много строга, но и справедлива. Често ни наказваше на дъската, когато не си бяхме написали домашното, но и ни възнаграждаваше, когато си го бяхме написали, а и бяхме свършили някоя друга работа блестящо, точно както се очакваше от нас. А и както споменах в темата си, една моя съученичка също беше Лъвица, и постоянно привличаше вниманието на целия клас, направо блестеше като ярка звезда над всички останали, и засенчваше с лекота всички други момичета, които пръскаха от завист и злоба по нея, и се стремяха да правят всякакви, какви ли не гадости, за да ѝ направят лошо. Всички момчета от класа бяхме влюбени до уши в нея, но най-вече аз. Бях абсолютно луд по нея, готов на всякакви неща, за да спечеля вниманието ѝ и да я впечатля. За мое щастие тя живееше през блок зад мен, и затова често се случваше тя да ми се отбие нагости, или аз на нея, редувахме се един ден аз при нея, друг ден тя при мен. Веднъж когато бяхме в 8 клас, един късен следобед, докато си гледах телевизия се почука на вратата. Отидох да отворя. Зарадвах се. Оказа се моята любимка Цветина, която ме беше заварила сам, по това време майка ми беше отишла до магазина да купи нещо. Казах ѝ, че съм сам, но пак може да влезе. Поканих я вътре, тя се събу и си свали якето. Моментално из целия апартамент се разнесе прекрасен аромат на парфюм от ягода и праскова, майка ѝ беше медицинска сестра и можеха да си го позволят. Предложих ѝ първо да играем на не се сърди човече, докато чакаме майка ми да се върне, тя се съгласи. Времето се забатачи и майка ми не се върна, но на мен не ми пукаше, защото бях сам с Цветина. Играхме, каквото играхме, най-накрая тя се отегчи и изведнъж ми предложи направо "сега сме сами, хайде да правим секс". Не можех да повярвам, какво чуват ушите ми. Сърцето ми се раздумка изведнъж и започнах да се потя от притеснение, но знаех, че този шанс ще ми се отдаде само веднъж в живота и не е за изпускане, затова смотолевих само едно "амм добре" и го направихме набързо, преди тя да е дошла. Беше страстно, горещо, изпълнено с толкова емоция, чувства, нежност, ласки, целувки, прегръдки, не мога да го опиша с думи... Първият ми път беше с момиче зодия Лъв и беше толкова прекрасно, мечтаният първи път за едно момче... Оттогава се влюбвам във всяка жена Лъв, която срещна, и сладкият спомен от първия път с такава винаги ще ме преследва до края на живота ми. Така, че мила госпожице номер 26, Лъвиците играете изключително важна роля в живота ми и за оформянето ми, като личност и винаги ще имате специално място, запазено за вас в сърцето ми, нито за миг не се и съмнявайте в това.

29.   Ама защо се плашите от лавиците. С какво са по различни. Аз съм роден от лъвица и съм женен за лъвица и спя до нея толкова години и все още съм жив, съм кротък водолей. Е, по-възрастната лъвица беше строга с мен до определена възраст, но пък грижовна. Младата лъвица -съпругата ми, винаги е била работохоличка, плашещо организирана, и както казват англичаните "закопчана на всички копчета". Стана най-младата началник отдел в тяхната структура, която тогава / по време на социализма/ се явяваше елемент от националната сигурност. много безстрашна, страх я само от черни хлебарки и затворени пространства. Като млада имаше мускулесто спортно тяло, на плажа пред "метропол" на Златните се печеше топлес, е вярно всички млади жени се печеха така и гледката си заслужаваше, включително и съседката ни. Само веднъж я видях да се притеснява когато нейни подчинени, при изпълнение на поставена задача минали да И се обадят и тъй като им беше казала къде евентуално да ни търсят, и те там ни търсят. Та тя тогава се притесни, че не е подходящо подчинените И, които и на години са по -млади от нея, да зяпат голите гърди на шефката си. Та се наложи като войник под бойна тревога да се слага горната част. Като млада беше много ревнива, три пъти ми е налитала с нож, по-точно два пъти с нож и един път с отвертка, и то само защото съм се прибирал в 1 часа през нощта, и дрехите ми миришели на дамски парфюм. А мястото беше неподходящо за такива изпълнения. Все пак деветте години джудо и двете години бойно самбо ми позволяваха да я пазя от самата нея. Във всяка спалня е пълно с остри ръбове и хлъзгав паркет и белята става моментално, но успя тя ме одраска, но след толкова години съвсем слабо се виждат, но пък е толкова грижовна. Интересното когато майка лъвица и дъщеря водолей са единни срущу баща водолей -занимателно, тогава е купона. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

30.   Здравейте, мила госпожице Астроложка под номер 26, аз съм пак Даниел, момчето на 19. Много ми харесвате, бихме ли могли да си разменим имейли или нещо друго за контакт тук, или ако не може тук в ютюб под някоя песен, както правят много хора? Ще ми е приятно да се запознаем лично, виждам, че имаме общи интереси, и със сигурност ще имаме много какво да си кажем. Поздрави и целувки!
От автора

32.   Здравей, Даниел! Разбирам те много добре. Само, че аз съм на другия полюс. Овен съм и само риби и скорпиони ме вълнуват. Водните сте привлекателни за мен. Мога да напиша много за вас. Дано намериш това, което търсиш. Поздрави!

33.   От автора: здравей и на теб, мила 32! За мен няма никакъв проблем, че си Овенка, даже напротив - жените от огнените знаци ме привличате много повече от всичките останали три стихии. Може би, защото е вярно каквото казват, че противоположностите се привличат. Ето и теб те привличат емоционални, чувствителни и нежни Риби и Скорпиони. Значи наистина има някаква закономерност в съвместимостта между определени зодии. Нежните, чувствителни и слаби мъже от водните знаци като мен имаме нужда от смели, силни, самоуверени, огън момичета като теб, които да ни подкрепят и да ни дават сили и мотивация в трудно време. А Раци харесваш ли, ако може да те попитам, защото аз съм с лунен асцендент в Рак?