Живот без любов
Здравейте, мъж на 25 години съм. Скоро ще правя 26. Имал съм една връзка от 1 година за целия ми живот от преди 3 години, която приключи много зле и бях много наранен.

Почва да ми натежава, че някои хора покрай мен имат дългогодишни връзки, дори деца. Имам финансови възможности, жилище, кола, тренирам, поддържам се, но не мога да намеря партньор в живота. Не съм топ красавец, но не съм и някой неподдържан зубър. Дайте съвет - къде да намеря половинка? Къде вие намерихте вашата сродна душа?

Благодаря!

Коментари

1.   Както казва Вонегът - Любовта е там, където я срещнеш. Глупаво е да я търсиш. На 26 години... та за Вас живота току що е започнал. Истинските жени избират и се влюбват в парньор не по това, какво има, а по това какво биха могли да имат те заедно с него, и това много рядко има нещо общо с материалното. Финансовите възможности, жилището, автомобила, поддържаното тяло и визия са предпоставки за предизвикване на интерес, до възможност да възникне връзка, но не са условия да излезе нещо от нея. Няма никакво значение, колко зле или добре ще приключи. Единственото от значение е, да приключи навреме, преди да се превърне в тежест за единият или другият. За да се получи връзка, която да си струва да бъде подложена на изпитанията в живота трябва преди всичко взаимност, споделени моменти, разбиране, желание и най-вече онова вътрешно чувство на удовлетворение от това, че даден човек е в сърцето и ума на другия. Всичко е пред Вас. Просто се отпуснете, живейте и вярвайте, че най-хубавото Ви предстои.

2.   Виж съседната тема "трудно ми е да общувам с мъже" и остави (в нейната тема, но посочи и твоята) някой поздрав на момичето за песничка в ютуб например.

3.   Мои познати си намират приятелки по разни танцови школи, но това няма как да е рецепта за всички. По-скоро си зависи от човека.

Намери начин да бъдеш по-често в компанията на момичета, с които имате сродни интереси, и се дръж нормално с тях - гарантирам, че няма да останеш без приятелка.

4.   Избирай квалитетни числа, и правилният човек ще го откриеш много бързо.

5.   Намери си среда, някакъв курс по чужд език, танци или джудо. Там ще срещнеш готина жена със сигурност и ще е забавно, бъди упорит и ще имаш семейство и деца, щастие и всичко прекрасно, от теб зависи да си живееш пълноценно живота.

6.   Аз съв мъж на 24, имам приятелка, Господ ми я изпрати. Всичко е съдба работа. Преди нея съм имал връзки, но като ни бяха точните момичета, всичко свършваше. Всичко и съдба и един късмет. А и да не отварям темата днешните момичета какво представляват - пълни отрепки! Търсят пари, коли и външен вид. Техните изисквания за мъже са огромни. Не се тревожи, проблемът не е в теб, в тях е. Много стари ергени и моми ще има, щото всеки си помпи егото като спукана гума във вулканизатор ;)