Да я чакам ли
Любовта на живота ми, която искам от много месеци ми каза да я изчакам до края на октомври, защото не знае какво иска. Каза ми, че не ме иска, но все пак ще си помисли до края на октомври и да не я търся до тогава. Преди това категорично ми отказваше предложенията. Въпросът ми е какво да правя? И според вас какво ще стане към края на октомври?

Коментари

1.   Нищо друго, освен, че чака какво ще стане с друг. Ако не я огрее, ще те потърси. Ако я огрее, ака щеш и до другия октомври чакай, все тая. Мислех, че това е типичен мъжки номер, ама и жени го правили.
Ще си мислела цял месец. Задача ли решава, що ли? Как хлътвате по такива кифли и ги наричате Любовта на живота ви? Смешно е.

2.   С теб няма какво да стане, там е въпроса. Ти си някаква опция в случая вероятно дори не си втора такава.
Тя не е виновна, щом срещу себе си има такъв глупак, готов да и клекне в краката макар и ясно тя да е заявила, че никога няма да си достоен и да, ти не си достоен с такова поведение, никоя жена не иска такъв.
За съжаление мъжете масово заприличаха на това което описваш, лабилни психически, без да имат капка достойноство, без да могат да мислят.

3.   Тя знае какво иска, това, че ти е казала, че не знае не го приемай за чиста монета.

ТВЪРДО НЕ!

4.   Ами изчакай до края на Октомври, но не я търси ти, нека тя да те потърси и ако не го направи зарежи я.

5.   Не го искала но щяла да си помисли, някои хора нямат капка гордост.

6.   Драги момко, знам колко ти е трудно. Знам какво е да обичаш с цялото си сърце. Но и знам, че любовта НЕ трябва да позволяваме да ни отнема достойнството. Не позволявай да те имат за опция. Какво значи да си помисли? Да мине още 20 и я си каже искам него, я не. Ако те обича, няма да ѝ трябва време...
От този момент направи така че тя да те търси. Да те иска. Да жадува за теб, както ти за нея. И знаеш ли как става това? - Удари ѝ един хубав игнор. Остави я да си прави, каквото иска.
Ти се съсредоточи върху себе си. Помни ми думите - ще се върне за теб. Но тогава е твой ред да кажеш, че ти трябва време да помислиш. И не ти ли докаже, че те обича и държи на теб - аут е.

7.   Ти вече си я загубил, защото нямаш елементарно себеуважение в нейните очи

8.   Пич, това е един месец. Егати любовта, дето не можеш 30 дни да ѝ дадеш.

9.   Очевидно е - има някой по-перспективен (и желан) от теб, кото тя ще чака до края на Октовмври. Ако имаш късмета (или нещастието) да не станат работитие с него - явно ти си в списъка с резервите.

10.   Защото има някои сега, доста тъпо да я чакаш, има те за бутала, реши си сам какво да правиш, това си е твоя живот, съвети не слушаи.

11.   С такова отношение вече не бих чакала и ден.

Изчаква се (но не безкрайно) човек, който ти е показал, че иска да е с теб, но е в сложен период - развод/раздяла, смърт/болест на близък, финансови или служебни проблеми. Тогава е редно да му дадеш време да си стъпи на краката и да си прочисти мислите.

Но, без извинение, такова кифленско отношение не би следвало да се толерира. Това е издевателство. Аз като (не) съм искала някой мъж, не съм си позволявала да разигравам. Защо човекът да няма право да си потърси партньор, който би го приел, какъвто е и няма да го измъчва с чакане? Какво е това "Не те искам, ама ме чакай, за да си помисля... "?

Отдръпни се и не я търси. И не бърай да я приемаш, ако те потърси тя.

Никой не заслужава да се чувства "план Б" или утешителна награда.

12.   Това ако не е майтап, не мога да повярвам, че има такива "мъже". То и аз не се имам за големия мъжкар, ама чак такава амеба не съм.

13.   Може примерно да те тества, да разбере дали може да се разчита на теб или ще си слабохарактерен и ще отидеш веднага при друга. Щом като ти е казала да изчакаш-причините може да са много различни и да са много лични за да не знаеш. Но аимаш право да се обадиш и тогава вероятно ще разбереш самата истина, особено ако е решила да продължи с теб.

14.   Tя ти е отказвала /многократно/ предложенията, казала, че не те иска, но ти мислиш че е любовта на живота ти. Това е само в твоята глава, не сте имали връзка. Тя няма желание за теб. Дори и да тръгне с теб, ще е някакъв голям компромис, който ще ти докара още по-големи терзания. Научи се да преглъщаш неуспехите и да не се набутваш в безперспективни ситуации.
Помисли, ако ти не желаеш да имаш нещо общо с някоя, а тя ти се натиска. Еми, не става.

15.   Я не се излагайте. """Цитат:::каза да я изчакам до края на октомври, защото не знае какво иска. Каза ми, че не ме иска, но все пак ще си помисли до края на октомври и да не я търся до тогава. Преди това категорично ми отказваше предложенията""" В НШЗО преди много години, всички старшини -школници, по Тактика, изучаваха Разведка боем или разузнаване с бой. На кратко това е силов способ за получаване на актуална информация за противника, като идеята се състои в това да се принуди да влезне в огневи контакт с разузнавателна група. Ами действайте по същият способ. Ако смятате да стоите тихо и на плачете нищо няма да разберете и никаква информация няма да съберете. Ако Ви е непосилно да съберете информация или не можете, просто прекратете контакти, защото в противен случай ще спадате все по-често в сходни ситуации. Тя също Ви проверя по някакъв неин перверзен начин, и пробва вашето послушание и това няма да е еднократен акт, нещата ще ескалират. Може и да пожелае да прекара нещо като Hot Girl Summer, , което преведено на реален действащ език е чукане с всеки, с когото се срещне по всяко време до пълно затъпяване. Да Ви е честита. Може да иска в перспектива да Ви превърне в послушен рогоносец или кокулд. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

16.   Ами... Ако нямаш друго за правене, изчакай. Така или иначе какъв ти е избора? ...
Ащо имаш друго - зарязвай.

17.   Ако те обичаше нямаше да я чакаш, бегай!

18.   За какво ти е човек, който ти е заявил, че не те иска, дори и да си много влюбен? Самоуважение, гордост нямаш ли?

19.   Противно на повечето мнения, има много други гледни точки.
Не знам точно какви са ви били отношенията и не искам да ти давам напразни надежди, но преди години и аз исках от един човек да почака.
Тогава исках да почака, за да ми минат раните от лекарствата, които пиех - бях на терапия заради сериозно физическо заболяване и се оправях, но ми беше нужно време.
Не исках да се виждам с него болна и с всички рани от предизвикания псориазис, исках всичко да мине нормално.
Е, не само, че не ме изчака заради съветите на приятелите си, които най-вероятно са били като тези на повечето в коментарите, но и ме блокира навсякъде и разправяше на всички каква кучка съм била, и не само.
Моят съвет е да откриеш причината защо не иска да се видите, предразположи я да ти каже истината и тогава сам! , без приятелска намеса, реши какво да правиш.

20.   До 19.
Ами вие жените сте така. Искате някой да ви прочете мислите вместо да кажете с две думи за какво става въпрос. Сакън да не ви се натърти егото. Или просто мързел. После мъжете били лоши, че не проявявали разбиране към вашите проблеми. Той човека хабер си няма, но трябва да прояви разбиране. Тактиката с цупене и намеци не работи. Накрая винаги става това което е станало и жените като теб ходят да се жалват колко драматично е било. Трябвало е просто да му кажеш каква е точната ситуация.

21.   Автор: Каза, че не ме иска, заради годините, приятелите ми ме съветват да изчакам 3-4 години и тогава тя ще си промени мнението и ще разсъждава трезво, но до тогава тя ще е с други, а в същото време аз много съм привързан към нея.

22.   21, дааа, чакай я и 10 години. Ако не е пълнолетна, е разбираемо защо не те иска.

23.   21, ясно. За малко да се вържа на историята ти.

24.   Ми хубаво. Дай и месец и пред това време се скъсай от секс с други жени, търси си гадже. Тя те мисли за отчаян и без други опции.

25.   Запомни едно нещо, което ще ти спести много главоболия. Избирай тези, които избират или искат теб.
Аз така много пъти изпуснах жени, които ме искаха, за да гоня тези, които аз исках. Е, сега съжалявам.
Когато една жена иска теб, каквото и да направиш, каквото и да стане, нищо няма да има значение - ти ще си най-готиния, най-желания, най-красивия в очите и. Просто следващия път избери такава, нещата трябва да стават лесно, да не го мислиш, да не се притесняваш и тн. не става ли така - бягай.

26.   19, има вариант човекът да е знаел, че си болна и да е решил, че няма смисъл да се занимава с теб. А ако изобщо не е знаел, не знам какво чудно има, че те е зарязал. Ти как би реагирала на мъгляво обяснение да чака неизвестно какво? Вероятно повечето хора биха решили, че това е учтив начин да пратиш някого на резервната скамейка.

27.   Автор: аз съм асексуален