Не мога да се държа нормално пред мъжа, когото харесвам!
Здравейте!
Няма да изпадам в подробности, но защо никога не мога да се държа нормално с мъжа, когото харесвам? Винаги, когато сме заедно, говоря само глупости, гласът ми не е същия като по принцип, не знам какво да кажа. С други мъже комуникирам нормално, а с него - като пълен идиот с три думи в речника.

Коментари

1.   Ако си влюбена/привлича те много е нормално от притеснение да ставаш скована и нервна като се видите. Той ако те харесва също би трябвало да те предразполага и да станат по-лесно нещата.

2.   Номер 1- Авторката никъде не е споменала, че става скована и нервна. Какви са тези глупости, които пишеш?

Иначе авторке и аз бях така с един мъж.. Хванах се в един момент, че гласът ми става един такъв по-изнежен, всичко ми беше забавно, все бях ухилена до уши.

Този мъж ми е съпруг вече! :D Мисля, че ме разбра.

ПС. И до ден днешен не е по-различно. Просто се разтапям в компанията на мъжа ми и това си е.

3.   Щом не го подсичаш с шпагат, всичко е ок... да, аз съм го правила в младежките си години. Той пък взе, че падна и си счупи крака.
Обърни нещата Така, че да си слушател, както правят мъжете, като нямат за какво да говорят.
Задавай кратки въпроси и слушай или поне се преструвай на силно заинтригувана.

4.   Ако не сте си казали че. се обичате.. ако виждаш че той има нещо към теб.

Направи тази крачка и ще се успокоиш кажи му какво чувстваш

Бъди искренна с него, ако виждаш че той има намерения към теб.

Всичко ще изчезне като кажеш това което чувстваш.. просто го изричаш.. харесвам те обичам те, искам да го знаееш!

Преди 3г като споменах на едно момиче което месец си чатихме и говорихме, че много си те обичкам по един такъв детски начин.
Тя се разкри към мен: наистина лии... и азз теб Марио.