Мъж и жена на еднаква височина
Здравейте. От краят на месец Юни започнах да си пиша с момиче, което си е красиво, но ме впечатли и с характера си, но има един проблем. Проблема е, че не съм с висок ръст и я попитах колко е висока и тя ми спомена 1,73 и това означава, че е с 2 см по висока от мен. Вие как бихте реагирали ако видите момиче и момче на една височина?

Коментари

1.   С една моя приятелка бяхме на един ръст горе-долу. Аз съм 1. 78-1. 79, тя беше някъде толкова също. По мое впечатление, на жените повече им пука за ръстта. Мен дори ме караше да се чувствам горд, че висока жена е избрала мен.
М31

2.   Ти си среден на ръст, 2 см. не се забелязват. Ще изглеждате добре заедно. Не мисли за ръста си. Важно е и момичето да те хареса (като характер). Бъди активен, предложи и среща, за да покажеш реален интерес към нея.
Успех!

3.   Бих се впечатлил.
Но най-важното е вие как се чувствате.

4.   Какво ти пука как изглежда в очите на някои си непознати (пък и познати да са)? ! Ти с чуждото мнение ли ще се съобразяваш и живееш?

5.   Какво ти пука как ще реагирам аз, важното е ти или тя да се чувства добре. 2 см разлика са нищо, а и е нормално мъж да търси жена с качества, които той не притежава.

6.   Ще си помисля че пича е мангизлия.
По принцип жените не излизат с мъже които не са по- високи от тях. Изключение правят ако пича има много пари.

7.   Според мен не е проблем

8.   Проблем е малко при някои пози в секса, но ще свикнете.

Иначе визуално като излизате - ако тя е на по-високи обувки, ще стане с 10см по-висока и ще изглежда малко смешно като се гледа от страни. Разбира се, ако мацката си струва, не би трябвало да ти пука как изглежда и какво мислят околните.

9.   8, от къде го измисли за секса? Това не е вярно! Даже се казва, че "леглото е универсалет нивелир". Правил съм секс с мадама близо с глава по-висока от мен. Беше си екстра. Бих казал, по-точно - нищо различно. Но навън шоуто е пълно - всички ви зяпат...
6, това не е съвсем така. Имам позната, която се омъжи за значително по-нисък от нея. Изобщо не е златотърсачка, а той не е мангиззлия. Е, не е изпаднал, на положение е, но нищо повече. "Неведоми са пътищата господни". Това - в смисъл, че причината тя да се жертва и днес не я проумявам. Имам си версии, но ще ме обявите за луд. Та, те така...

10.   Не сте на една височина, ти си по- нисък. Никак не бих реагирала, какво ме интересува другите как стоят един до друг.
За себе си знам, че не ми допада никак идеята да бъда с мъж висок колкото мен или по- нисък, другите не ме вълнуват.

11.   Това не е проблем, проблема е в главата ти и вярвания от времето на баба ти.

12.   Ако сте еднаква височина, може да правите секс прави. Моето момиче е по-ниско от мен и ми е трудно да се крача или да търсим върху какво да стъпи, за да правим секс изправени под душа например. Тегаво е. Вие сте си добре.

13.   12, толкова ли си слаб, че не можеш да я вдигнеш на кръста си?

14.   Висока жена за парад, ниска за креват :)

15.   Ако вие си се харесвате така няма проблем. Ако си набит и здрав, мускулест, пак няма. Само, ако си някой кльощав, пък тя е едра или дебелана ще е малко комично. Не звучиш като някой комплексар, така че дори не повдигай тая тема никога, никъде и пред никой. Иначе аз знам, че мъже под 180 см не се броят, а тези на около 17-24 гос даже под 185. Но е важно излъчването, самочувствивто и присъствието. Така че, радвай се на хубавото попадение и да не ти пука, ама изобщо!