Съдба орисана
Оставам сама за съжаление. Приятелят ми който не ме подкрепя в нищо, била съм заблудена. Не се оплаквам, мъж ще си намеря. На път съм да загубя най -добрата си приятелка, която е като моя майка, сестра, която нямам, другарче и много скъпа за мен. Приятелката, която наричам Жената на живота си! Защото е направила много за мен, но сякаш от тази година вече не сме близки. Не ме търси, не ми пише, пренебрегва ме постоянно. Не разбирам защо? Не съм я обидила с нищо, даже я защитавам от всички и всеки. Как да постъпя за да задържа най -добрата жена в живота си?

Коментари

1.   Като спреш да я визираш като майка и се държиш с нея като такава, а си приятелка! Приятелките си бършат задницата сами, не товарят със себе си постоянно, а повече позитивно моменти има.

2.   Не можеш насила. Какво си се вкопчила. Дай си шанс да си намериш други приятелки, тая да не е незаменима?

3.   Никого не можеш да задържиш против волята му, не ти ли е ясно? Приятелката ти си има свой личен живот, свои грижи и проблеми, не ти е майка, че да се грижи за теб. Не знам на колко си години, но трябва да се научиш да не досаждаш на някой, който не ти обръща внимание.

4.   Това е живота. Не трябва да я защитаваш така нарушават и трупаш нейната карма. Всеки носи съдбата си. И мъж ще си намеря и и нови приятели. Живота е като пътуване с влак един се качва, друг слиза но ти винаги оставаш. Не съжалявам, насила нищо не става, ако тя не иска, на челна стойка да застанеш пак няма да се върне при теб. И аз претръпнах, боли много, но оставям нещата така, който иска са дойде, да пише, който не иска така да е.