Сподели, та да ти олекне...
Това е коментар от историята " http://spodeli.net/4/story-17462.html ". Просто исках да споделя, поне ще ми олекне. А и не само, бих се радвал да чуя и коментара на някого от страни. Благодаря на всички! ;]

Не бих казал, че това е дрън-дрън, или врели накипели, защото съм в същото положение. Знай едно: Ако някой ще те обича, то ще го "прави", заради самата теб. Няма да иска да промени обличането ти, (освен, ако не ходиш като мръсна циганка, в което силно се съмнявам). Няма да иска да променя нищо в теб, а по-скоро да те коригира. Да ти покаже кое е по-добро за теб и не на сила да те накара да го направиш, а като ти покаже, че е по-правилно за теб. Наивна си, приятелко, наивна.

Тъй като и аз преди време бях страшно влюбен в едно момиче, сега намаля, но мисля, че завинаги ще бъда "зависим от нея". Та не зная дали да ти кажа, че живота е кратък да се опиташ да се спиятелиш с него, и т.н. Защото не зная дали има смисъл. Направи това, което мислиш, че е правилно. В моя случай, тя знае, че я харесвам, но от предрасъдаци, знаеш как е... Пред нас (нея и мен) стоят и много други неща, финансови различия, ам не искам да изброявам..

Всичко развалиха, така да се каже, приятелите ми. Веднъж се събрахме 3-4 момчета и си споделяхме кои коя харесвал. След оная вечер всичко се промени. Тя разбра. Признавам, че тогава още имах някакъв шанс, но...

Прави каквото знаеш, но знай, че е глупаво човек да лъже себе си, и човека, който ще е до него. Ние с въпросното момиче живеем в един квартал. Няма начин. Но кой ли ти дава съвет. Мисля, че в живота има само една (МОМИЧЕТО). Дано да се намери някой, който да ти помогне да го забравиш, но...

А споменах ли, че в моят случай сме се срещали и друг път. Едно пътуване. Бяхме около бяхме с майките си. Имаше много хора с нас, малки, майки с децата, големи, младежи и т.н. Тъй като ние бяхме група от около над 30 човека, трябваше да преброят за нещо колко души сме общо и т.н. Ставаше въпрос, дали сме повече от някъде 20 човека. От далече си личело, че сме повече.

Тя започна да ги брои, тя висеше пред едни стъпала, аз малко по-отстрани, а майка й до нея седяла на стъпалата. Тя като започ да брои, стигна някъде до 9-10 и аз й казах най-грубо, или глупаво, не зная как да се изразя. (В положение, че никога нищо не сме си казали). Моята майка е някъде от страни и т.н. Аз най-безцеремонно й казах, че си личи, че сме повече от там 20. Тя погледна майка си, после погледна мен, така няколко пъти. Аз не казах нито дума повече. И това беше.

Няма да влизам в други и никакви подробноси, защото свършвам. След това чух от далеч така как ме гледа и коментира, говореше с майка си. Май ставаше въпрос за привличане и т.н. Повече не можах да чуя, но от изражението й разбрах, че и е било много приятно.

Изглежда това да се притесняваш, до толкова, че да не знаеш какво да кажеш, общо взето езика си да си глътнеш от притеснение, може и да е мило и красиво в очите на момичетата. Не зная. Само така си мисля.

Прави каквото ще правиш, с теб съм :)

А до колкото с моят случай, просто исках да споделя ...

Коментари

1.   "Изглежда това да се притесняваш, до толкова, че да не знаеш какво да кажеш, общо взето езика си да си глътнеш от притеснение, може и да е мило и красиво в очите на момичетата. Не зная. Само така си мисля."

Не знаеш колко си прав.

Лоша

2.   жената сама се променя според мъжа с когото е. Не се облича, не се гримира, не отслабва, не се изрусява, защото той я е накарал, а защото тя го иска. Втълпила си, че може би пълнотата, различния цвят на косата и всичко, което тя смята за дефакт по себе си го отблъсква и се старае да го промени, но забравя най-важното-качествата, които притежава, това което е привлякло мъжа към нейната особа. Забравяйки, че може би притежава нещо много ценно, което е привлякло мъжа, тя действа повърхностно и променя вида си вместо да си остане такава каквато тя се харесва

3.   Е не знам колко е красиво, но мен винаги ме кара да се усмихна. А романтиката ми е едно от нещата в живота, заради който ми иде да се гръмна. Не знам, сладко е, предвид че на момичетата ни писва да гледаме нахаканите идиоти с компанията безмозъчни биячи.