Връзка на циганка с българин
Не знам дали има цигани в този сайт, но бихте ли одобрили връзка на циганка с българин? Ще я дадете ли? Момичето е на 19 години и е много хубаво, българина е на 27 и също е хубавец, висок. Разликата в годините не е малка, а и произхода е различен. Имат ли бъдеще?

Коментари

1.   Мъж почти на 60г. - българин, щастливо женен за българка!

Аз смятам, че такова нещо би причинило много допълнителни проблеми!

Нямам нищо против циганите(и циганките) - и те са хора!

Но аз лично не бих се оженил за циганка!

Просто манталитетът на циганите е коренно различен, на нейните роднини също ще бъде различен и това ще донесе много проблеми... и мен това би ме спряло. И не бих го направил.

Малкото такива семейства, за които знам - са разведени!

2.   Имат бъдеще ако се обичат наистина

3.   Ти кой от двамата си?

4.   Ми не е много нормално, да не си се влюбил в пруститутката?

5.   Горското момче!

6.   Разбира се, че имат бъдеще.
Моята жена е от друг континент. Вие сте от една култура.

7.   До Автора:

Виж сега - ако има някой, който обикновенно е против във връзка между българи и цигани, това обикновенно са българите.

Българите масово сме расисти.

Има изследвания, че само 25% от циганите в България имат против детето им да се обвърже с българи, а само 4-6% от българите са готови на връзка с цигани.

Аз самият си мисля по-натам да си търся циганка за жена. А не е да не мога да си намеря българка - почти направих първия милион, влизам и в политиката скоро. Горе долу съм се уредил.

Но ползите да се хванеш с циганка са много:

1. Възпитават ги доста по-патриархално. Няма го това "курвеене" дето се среща масово сред българките.

2. С циганка можеш да имаш много деца (а аз искам много деца). Българките ще ти мрънкат, па "пари трябвало за деца", па това, па онова. Че и рога може да тръгнат да ти слагат.

3. Циганите са бъдещето на България! Те са МЛАДИТЕ! Младите българи или избягаха, или курвеят и се правят на играчи, или имат по 1 дете. МЪРТАВ Е ТОЯ НАРОД!

4. Уважават се в рамките на рода си. Ако си вземеш за жена циганка - ще имаш подкрепата и на семейството и в случай на нужда.

А бе изобщо - циганите напоследък имат много повече наченки на "народ" от българското "племе".

Поздрави!

8.   Пак тема с цел провокация. А номер Седем е баш провокатор!

Той е и автор на темата "Готвите ли се за ГОЛЯМАТА ВОЙНА!? "

9.   От номер 7 до номер 8:

Не съм провокатор. Наистина мисля това което съм написал. :)

ЦИГАНИТЕ СА БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ!

И как няма да са като над 55% от новородените са циганчета, а българите са силно застаряващ и емигриращ народ!?

Или искаш да се лъжеме!? :)

И да - аз съм авторът на темата за ГОЛЯМАТА ВОЙНА!

Мюсюлманите се множат, преселват се в Европа и издевателстват.

А и новина от днес - немското правителство е започнало да изземва апартаменти от собственици за да настанява имигранти. :D

Западняците почнаха да достигат нива на тъпотия, които са непостижими дори в Абсурдистан, където живеем.

Оправданието им да "крадат жилища от собствениците" е, че "жилищата били празни" (но не са съвсем сигурни). :)

Та да - "провокатор" съм.

Провокирам ви с ИСТИНАТА, овце!

Поздрави!

10.   Само да попитам автора: замисляш ли се, че ще трябва да ходиш в родата й на гости и те да ти идват у вас?
Един ден децата ти най-вероятно ще имат прякори "цигането".

11.   7 и 9 - циганите също емигрират. Пълно е по Европа с български цигани.