Обичам го, но никога няма да сме заедно.
Здравейте пишеви едно момиче на 24 което има нужда да сподели своята история. Преди 6 години се запознахме с моя любим на един панаир в мойто градче. След което той ми призна че, си има сериозна приятелка и не искал да ме лъже и си останахме много добри приятели. Но аз си продължавах да си го наресвам виждахме се рядко защото е от друг близък град.

Аз вече бях хлътнала до уши и една вечер му казах че, го обичам с цялото си сърце а той не знаеше какво да ми отговори. Аз съм на това мнение че, когато обичаш някого трябва да му го кажеш а не да го криеш. Мина малко време и чух за него че, се е оженил за неговата си приятелка него очаквах толкова скоро. Плачех и си мислих това е краят. На следващата година той вляза в казармата един хубав ден обади ми се по телефона и така продължихме да си звъним да се търсим. Той ми се обаждаше за да го изпращам на гарата когато го изпращах винаги се разплаквах.

Казармата свърши и той спря даме търси. Толкова исках да го видя че, направих грешката да му се обадя по телефона жена му ни е чула. След това той ми се обади ядосан ми беше сякаш ме мразеше. Не съм искала да му създавам проблеми но това беше краят. Направих един опит да го моля да ми прости да неме мрази а той не искаше. Три години неме потърси до лятото на тази година видяхме се каза ми че, разпитвал за мен че, не ме е забравял и че, иска дасе виждаме аз се съгласих защото все още го обичам.

А сега от три месеса не ме е потърсил сякаш ме е забравил сякаш не съществувам за него. И да искам не мога да го потърся за да не се разсърди пак. Толкова съм нещастна чакам го даме потърси но загубих всякаква надежда. Така и неразбрах дали имаше някакви чувства към мен. Моля се да го забравя но не мога. Него виня за решението да неме търси. Мили хора не тръгвайте с женени ще страдате.

Коментари

1.   Нещо не разбирам ти се надяваш той да се разведе с жена си заради теб ли??? На какво се надяваш ??? При условие, че си му признала чувствата си, а той се е оженил значи този мъж не те обича и си му безразлична!! А от личен опит мога да ти кажа, че връзка с женен мъж е най пагубното нещо за една жена знай, че ти винаги ще си на 2 място дори и само приятели да сте това е невъзможно. От търви се от този мъж час по скоро!!!

2.   Извинявай много, ама си или крайно наивна, или прекалено глупава. Разбираш, че нищо няма да излезе с този мъж, явно не си толкова глупава... какво тогава още му мислиш?! Никой не те кара да го забравяш, помни си го цял живот, ако щеш, ама се осъзнай, отвори си очите, пълно е с необвързани и стойностни мъже, които. Защо ти е да се обсебваш от мъж, който явно не знае какво иска или те използва да си му на разположение, когато му скимне... след като можеш да намериш мъж, който да те обича, уважава, зачита и да е твой! И не ми казвай ''Ама такъв няма..'' напротив - има!!! Но докато не се научиш да се уважаваш и цениш едва ли ще го срещнеш.

3.   Пак ще те потърси, дано тогава да ти дойде акъла и този път да прекратиш завинаги тази връзка. Ще е най-добре за всички, най-добре за самата теб.

Лоша

4.   Сякаш чета история на 15 годишно....

5.   Хахаха млада госпожице ама ти сама си отговори на всичките въпроси.. ''не тръгвайте със женени, защото ще страдате''

6.   Когато обичаш някой преполагам че е естествено да се държиш като 15 годишно ...
Не е лесно да забравиш някой когото истински обичаш :/
и аз съм така и знам какво е, но от гледната си точка на мъж бих ти казал че никога не бих се оженил за някоя ако обичам друга :/, освен ако не се е случило нещо като по-филмите и жената ме заплашва, изнудва да съм с нея.. :) или е много богата и съм се е оженил за нея да се подсигуря финансово .
знам че е трудно ,но му откажи и забрави за него, може би те пази за секс само...

7.   Разбирам те, мила, аз пък се влюбих в едно момиче, с което се познаваме от 6 години, дълбоко в себе си винаги съм я харесвала беше ми приятно да се гледаме право в очите продължително, но преди 2 години осъзнах, че съм влюбена в нея и много я обичам, осъзнах всичко това от случайна среща.
Проблемът е, че тя не ме допуска до себе си, защото е приятелка на враговете ми, и защото в миналото си направих грешки, за които съжалявам.
Другите мъже и жени просто не могат да ме развълнуват, колкото и красиви да са, просто нищо в тях не може да ме впечетли, опитвам се да си харесам някого, но уви!
Бих била много щастлива, ако имахме връзка поне като приятелки, имам нужда да общувам с нея, достатъчно ми е да я прегърна освен това съм готова на всичко за нея без условия, но за съжаление може би никога няма да имаме нещо общо.
Защо животът е толкова сложен, има милиони мъже и жени, които са готини и добри, а мен грам не могат да ме развълнуват, а тази, която винаги ще обичам, и която наистина ме впечетли нямам шанс с нея дори за приятелство, не я обичам, защото ми бяга дори да имах шанс с нея пак щях да я обичам

8.   Номер 7, няма да успеят да те развълнуват други, ако ти не им позволиш. Знаеш, че е невъзможно да си с нея, затова дай шанс на някой друг, дори и да не те е е впечатлил първоначално, след време може да станат нещата и да си щастлива. От личен опит го казвам :)
Същото важи и за авторката, насочи се към друг, този не таи нищо към теб явно, затова не си заслужава да се измъчваш. Той си има живот, създай си и ти твой, с някой достоен мъж.

9.   аз харесвам едно момче но сме само приятели във фейса.... това за мен е кошмар искам да сме приятели или нещо повече извън фейса

10.   не се надявай че нещо ще се случи между вас. Ти пак си го обичай. Той ти е казал ме си има приятелка и след време се е оженил за нея. Това че той те тарси не означава че испитва нещо към тем или пак те обича. Ти за него си просто една добра приятелка на която може да званне да си погововорите или да се видите на някое кафенце. но не очаквай нищо повече от него освен да сте приятели.

11.   Като знаеш че си има приятелка къде се мешаш... нали не искаш и ти да изпадаш в такива сутуации на твоя приятел да се натискат най различни жени..

12.   Абе хора не сте ли били влюбени??
Дори една 22 годишна млада дама може да се надява нещо да се случи..!!! Надеждата умира последна.. Почакай го още малко ако не се върне опитай да го забравиш.. може би не искаш съвет от 17 годишна, но поне реших да си дам мнението

13.   Знам, че ако някой, който ме познава прочете този коментар, ще каже че съм нагла... (добре че са анонимни :)) Имам проблем със същата основа - знам че трябва да го забравя, ама нещо не става... Наясно съм с обстоятелствата и си ги набивам в главата, но на мен лично не ми се получава ;(... И все пак бих ти препоръчала да си запазиш достойнството, защото ако бях на негово място, щеше да ми изглеждаш жалка. Съжалявам за коментара си, не искам да те обидя, но мисля че трябва да се изправиш на краката си и да допуснеш други хора до себе си... Ами, огледай се малко - може би не забелязваш, че около теб има хора които те обичат, за разлика от него..

14.   Съгласен съм с №13 Да, ти сега му изглеждаш жалка, и допускам, че някога, но не сега, може и да съжали, че се е държал така с теб. Но да го разведеш с жена му е доста амбициозно и егоистично, вероятно затова той ти се е ядосал. Първата ти грешка е, че си му признала чувствата си. Така го поставяш в много трудно положение, пък и цялата загадъчност на ситуацията пропада и оттам самото ви общуване много и много се затруднява. Имала си шанс, ако по женски хитро го съблазниш, така че той да те гони, но с твоите правила за (преждевременна) откровеност си проиграла шанса си. (Аз, уви, съм правил същата грешка...) Не бива да даваш на когото и да било повече от това, което получаваш в замяна, иначе отношенията стават нверавнопоставени и губят перспектива.

15.   №14 е пределно точен. Да му признаеш чувствата си е най-голямата грешка и най-голямата глупост, която си могла да направиш. Която и аз допуснах и проиграх шансовете си. Мъж съм, но то е същото и от двете страни. Какво целиш, като си признаеш? Нищо! От едно признание няма как да възникнат някакви чувства у другия, ако ги е нямало. По-скоро биха възникнали, ако има интрига, някаква неизвестност. С признанието само си облегчаваш душата, но натоварваш другия и унищожаваш правилната атмосфера. Слд което автоматически ставаш досадница. Сега какво можеш да направиш? Да се престориш, че си му доблра приятелка, ама той дали ще се хване на въдицата, е много съмнително. По-скоро ще иска да те държи далеч от себе си и жена си, за да не разбиеш брака му. Има една ария: "Не любиш ти, но аз те любя, и щом те любя аз - пази се ти! " Обаче това е Кармен - могъща изкусителка. Колко могат да се похвалят с чара и таланта й? Ти явно не си от тез майсторки-изкусителки. Много трябва да учиш за флирта и любовта, но не се отчайвай, защото като те видят отчаяна и всички ще бягат надалеч.