Борбен съм, но да го направя ли заради нея
От доста време съм хлътнал по едно момиче, на 22г, чатихме видях че има интерес дори тя в началото сама го показа.

За да не си играя празни игри, исках да я опозная разпитвах я за различни теми и прочие. За бивши не сме говорили.

Отвръщаше на всякакъв вид комуникация, но личеше че зад това красиво лице седи наранено момиче, момиче което според мен не е склоннно отново скоро да опита.
Разрових се за нея близки познати... имала е връзка, не е прикллючила според информацията добре. Минало една година г.д. и при мен е същото положение.

Тя има монотонен начин на живот, не излиза по кафета ими диско, най много на ресторант с приятелки и се прибира с колата(не пие)

Исках да я поканя на кафе кино или просто да се разходим, но виждам как се притеснява и как в опита си да и покажа че държа на нея и наистина аз съм мъж който като иска да е с дадено момиче не би пожелал друга. Уви явно в опитите си явно съм и станал леко досаден.. исках просто да я закачам да я провокирам да се смее говори... но уви явно не е нейния момент.

Много ме е яд, но повече да опитвам не виждам смисъл аз ще изляза като някой който я преследва едва ли не, а просто искам да я опозная още повече да и дам това което и липсва... изпълнен съм с любов и искам да я споделя, искам някой като нея.. не заради визията и, а защото го усетих.. усетих едно привличане, една енергия.

Друг би спрял на втория опит или би хукнал при друга..

Ех само да можеше да се огледа в очите ми и да се види колко ми е мила, забавна и готина... жалко че просто че няма да се получи..

Моята визия е като гъзар.. спортно елегатно облечен, трениращ, но с добро сърце. Някой ми е казвал надменен съм бил, не не съм просто за да не ме тъпчат си изградих през последните 5 6г визия с която да респектирам и с комбинация от малко акъл съм бил надменен..

Коментари

1.   Гъзарю, с визия да респектираш, не досаждай, 200 пъти вече ти се каза.

2.   Ти не харесваш нея а твоята представа за нея.

3.   Кажи и директно, че ти е мила и би искал да излезеш с нея на разходка, без да я притискаш или искаш нещо повече от нея. Успех, бъди искрен!

4.   Според мен момичето просто няма интерес към теб.

5.   Покани я директно на среща (в твоя случай аз бих го направил на ресторант) и по реакцията й - ще разбереш за какво става въпрос!

Ако ти откаже или каже "ще видим" - спираш да се занимаваш с нея!

Ако приеме, ще действаш според ситуацията, но се дръж мъжки, отговорно и внимателно!

6.   Ти може да си супер по-по-най и пак момичето да не те хареса, не е и длъжна. Каквото и да искаш да и показваш и да и даваш явно не я интересува. Колкото по се буташ някъде, толкова по-досаден ставаш и шансовете ти намаляват.