Здравейте
Жена на средна възраст сама -без мъж и деца-
Подведох се по сексапила на по млад от мене мъж с осем години
Той е обвълзан и няма намерение да се раздели с приятелката си, с която живее на семейни начела.
Моя беше грешната, че откликнах на сексуалните му задявки и сега искам да се отърва, но не мога.
Той става все по настъпателен, пишем си секс писма.
ЯСНО МУ КАЗАХ, че го приемам като приятел, но не иска да ме разбере.
Каза, че иска на живо да правим секс.
Не искам да го загубя като приятел, но не искап и не мога да правя секс с него.
Как да постъпя моля за съвет?

Коментари

1.   Какъв приятел може да ти е тоя? Тотално полудяхте вече.
Ще ти го кажа пак ако не си го разбрала. Приятелство между жена и мъж няма. Избий си го от главата. До вчера не се познавали, днеска тя го искала за приятел. Защо??? Да му пълниш главата с глупости, да имаш личен асистент? За какво ти е приятел, който ти е заявил, че иска само да те е*е? Защо??? Проста ли си?
Съветът ми е първо да поумнееш пък после може да ти се наредят нещата.

2.   Какъв приятел, какви 5 лева!

Той иска само да те...!

Не виждаш ли?

И питаш какво да правиш, когато отговорът е ясен!

Прекратявай веднага взаимоотношенията си с него, докато не се случило нещо лошо!

3.   Намери си мъж и този вероятно ще загуби интерес.
Иначе явно този е от младежите, на които им се чука някоя лелка. А може и просто да се забалява - напримерно секс чатовете да ги пишат заедно с приятелката си и да ти се подиграват зад гърба.

5.   Дай му секс, нали ти е приятел.
Не виждаш ли че е закъсал?
Приятел в нужда се познава.

6.   Харесваш го и съм сигурен, че не минава и ден в който да не си представяш как мачкате чаршафите :) Гали самочувствието ти и факта, че млад мъж в своя сексуален пик те желае и иска теб пред връстничките :) Затова не смееш да го отрежеш напълно, а му разправяш врели-некипели да сте си "просто приятели", но не на мен тия. Вие така или иначе сте в изневерява със секс чатовете, така че просто се виж и се изкефи с младия секси жребец :) В противен случай ще съжаляваш за пропуснатата възможност! Това че има приятелка си е негов проблем и не трябва да те засяга. Или си очаквала да се омъжиш за него? Не се прави на задръстена кака :)

Сърцеразбивача

8.   Лелееее, не искала да го изгуби като приятел.... Аман от заблудена арогантност. Спрете се бе жени! Ако един мъж иска секс, и ви обръща внимание по тоя повод, не можете да го поставите по ваша преценка в зоната на приятелите и да очаквате да стои там, щото така ви е удобно. Той НИКОГА няма да се възприеме твой като приятел, колкото и да го убеждаваш, че сте такива. Има си цел и си я гони. Защо се мъчиш да слагаш нещо там, където не му е мястото? С него никога няма да бъдете приятели! Разбери го!
Мъжете нямат приятели, които им се оплакват, натякват или постоянно имат нужда от внимание или емоционален съпорт!!! Това ни напряга, а каквото ни напряга го държим надалеч. Ако някой мъж прояви такива желания, значи иска секс! Разберете го това нещо най-накрая! Никой мъж няма да си сложи таралеж в гащите, ако после няма да има секс!
Не искала да го загуби като приятел...

9.   Че той не ти е приятел, а кандидат тъпк*ч. Има си приятелка, има си и мъже приятели, тебе те иска за експерименти в кревата, за неща, които младата не му позволява.