Командировка с колежка
Скоро ми предстои 3 дневна командировка с колежка. Ще ходим с моята кола. Като цяло сме в добри отношения с нея. Уважаваме се и си помагаме в работата. И двамата сме 30+. Тя е семейна, аз не. Като цяло е доста привлекателна, но няма някакво освободено и лигаво поведение. Чудя се, дали да и се пробвам в някоя от вечерите, защото реално ще сме заети с работни ангажименти до обяд. След това ще бъдем напълно свободни и не виждам какво можем да правим. Или да не пробвам нищо, че пък да не си развалим отношенията и да трябва да се прибираме по отделно и после да не се гледаме на работа.

Коментари

1.   Не виждал какво можели да правят и единственият отговор е секс. Покъртително! Ми може пък хич да не я кефиш, или да реши сама да прави нещо. Що трябва да е закачена за теб?

2.   Естествено, че не трябва да се пробваш!

Какво искаш - да тласнеш жената (и себе си) в прелюбодейство?

Не го прави!

Това е тежък и сериозен грях, който прогневява Господа!

Такива помисли са от лукавия(дявола). Прогонвай ги и не им се подчинявай!

3.   Командировките са най-подходящото място да опънеш колежка (правил съм го). Почваш с разни закачки, котито постепенно стават неприлични и вулгарни и накрая със сигурност свършвате в кревата.

Иначе отношенията с колежка си имат известни рискове - ако се появят някакви чувства, това може да влияе на работата и да направи обстановката в офиса нетърпима.

4.   Измишльотини на квадрат.

5.   Според мен не пробвай нищо. Тя ако иска, ще ти се предложи сама. Севейна е все пак, имай малко уважение.

6.   Ако не ти се сваля тя, не и падай в очите, жената си има мъж и деца и не е допряла до теб.

8.   Браво, голям си мъжкар! Евала!
След някоя година, ако някоя изобщо ти върже за сериозна връзка, си представи как заминава с колега на командировка и той ѝ мисли същото.

9.   Авторът съм.
Благодаря за коментарите. Не ме разбирайте погрешно, не съм някакъв загорял чекиджия. Просто се замислих. Наистина нищо няма да правя. Ако едва ли не тя сама ми се предложи, да. Но сам изобщо не бих правил каквито и да е намеци. Съвсем добронамерено служебно отношение и толкова.

13.   Още еди и... Абе, не се ли научихте, че там където си вадите хляба, друго не вадите! Ами ако се прибере с рейса и в първия работен ден в офиса разговора й започне с шефа. Ти на къде поемаш, знаеш ли? Шефа, ти дали ще иска да се занимава с казуси за "сексуален тормоз"!? А, партнира й ако научи, че закачаш сърничката!?

14.   Не си търси лесен секс точно при колежка.
Не ти прави чест просто.
Не останаха ли необвързани жени? !?

15.   Номер 3, да обясняваш на мъж без морал, без задръжки, а очевидно закъсал, идеи от "Библията" е като да задаваш въпроси на стената и да очакваш отговор.
Човечецът е дотолкова загорял, че дори забравя да мисли.
Всеки отговаря с главата си за действията си.

16.   Като мъж си длъжен да опиташ. А и нали знаеш, че в колективите всичко се разчува по-добре да се разчуе, че си си искал, отколкото индиректно всеки да си помисли другото-че си обратен. В колектива никой няма да оцени верността и лоялността ти към жена ти. По-добре да те смятат за мръсник, отколкото за обратен.

17.   То нищо не пречи и да ти се предложи, да каже на мъжа си, че ти си се натискал и да отнесеш боя. С омъжена нямаш работа.

18.   Жената е омъжена. Дори и да ти се натиска подобни неща не водят до нищо добро.

19.   Заветът на древните мъдреци казва да не си вадиш оная работа там, където си вадиш хляба. :)))

21.   И после жените сме били... такива и такива..

Наистина - свършиха ли необвързаните жени, че обмисляш да си поискаш и то - от колежка? Която не е показала с нищо, че си търси любовник, или еднократна изневяра.

Командировките са, за да се свърши някаква работа по принцип. И ако тази жена, освен на мъжа си, държи и на работата си, може да стане огромен скандал.

Постави се на мястото на мъжа ѝ и си помисли ти как ще се чувстваш в такава ситуация.

А тук го съветват да пробвал, нищо, че е семейна, иначе ще го мислят за гей. Не, ако се разчуе, по-скоро ще ги вземат на подбив, а може в някои фирми и да ги помолят да напуснат.

Колкото и да не им се вярва на някои, има и почтени и работливи жени, за които командировките са за работа, а семейният им статус не е ей така, параван за пред хората.

Нормалните колегиални отношения са да се излезе на по кафе, ресторант, в свободното време да се разгледа нещо и дотам. Не секс, защото... нямал господинът какво да прави? !

22.   Почерпи я нещо твърдо в лоби бара и я разговори за семейния и живот. Тя ще си каже и поиска, ако има нужда и желание - сама ще те покани в стаята си.

23.   16, тоест всички мъже сте сексуални маниаци и мозъкът ви е долу. Трябва непременно да сте минали всяка жена в града.
Жената може да предпочете да се забие пред телевизора или таблета, отколкото да се въргаля с колегата Казанова.

25.   Ако разбера, че някой задява жена ми на работа, ще дойда на работата му и ще му избия зъбите. Та да остане хем без работа хем без зъби.

26.   Давай - после тя ще дойде в този сайт и ще сподели поредната история за изневяра и как е почуствала "тръпката" с теб. Ще стане забавно.

27.   Съдейки от мойте наблюдения и не само наблюдения, Някога по време на последните години на соца, такива колебания и както и реализация на подобни терзания. По принцип това се случваше най-вече на симпозиуми ли конференции в МДУ "Жолио Кюри". Тогава и ние бяхме в тази хубава възраст, краят на 20-те и първата половина на 30-те години. Като правило в понеделник се пътуваше с един от ранните полети до Варна билета беше 22 лв, плащаше се от института. След това следваше настаняване в някой хотел, най-вече в един с красивото име "Рубин", но имаше и във гранд хотел "Варна". След обяд обиколка по заведения или плувни басейни, все пак в средата на октомври не винаги е топло. Колежките много държаха да демонстрират все още загара на телата си получен през отминалото лято. Деловата част не е интересна, но следобедната сесия беше към до 3 часа и след това отново обиколки, а вечерна време дискотеките са наши. Та една вечер, даже не беше и късно някъде към 11 часа, една колежка беше попрекалила с водките и каза дискретно но един "Моля те на кака момче, да ме заведеш до хотела, че крачетата нещо не ме слушат", а само до преди минути се раздаваше на дансинга на макс. Тръгват, а тогава пътеките бяха застлани с едни плочки от варовик с разни мидички в тях. Тя си криви краката на всяка крачка, ами не е удобно да се ходи на тънки токчета, походката И може да се определи като походка "оверлог". Как да е стигнаха до хотела, хайде по дългият коридор до стаята И, която беше по-скоро малък апартамент, а там вече купона е пълен. Каката, която между другото е само четири години по-голяма от колегата си съвсем се отпусна, започнаха някакви откровено пиянски брътвежи за секс, за желания, за погледи, за контакти, с една дума пълна програма. Колегата съобразително момче, първо я заведе до банята, успя въпреки нейните ръкомахания, да И сложи нещо като престилка от голямата хавлия, изми си старателно ръцете, сложи я пред мивката, и И бръкна в устата каката и натискаше езика И, за да повърне. До някаква степен успя, ама тя нищо не беше яла, само някакви ядки и нищо друго, как няма да не "върже кънките". Започна старателно да И мие зъбите, първи път, плакнене, след това втори път. Успя да му каже, че има аспирин и аналгин. Даде И два аналгина, събу И хубавите джинси, свали и блузата и като малко дете я сложи да спи. Тя нещо споменаваше, че я страх и той да легна, ама той гледаше да се измъкне по-бързо, за да не изтърве купона. Каката заспа за минута, в стаята силни аромати на алкохол, остави един аплик да свети и изведнъж му мина през главата, че е чувал, че някои, ако повърнат на сън може да се задушат. Колегата изпадна в колебание, отиде в другото помещение, което беше нещо като малка дневна, събу си мокасините, и седна до отвореният прозорец. Чуваше звучи от дискотеките, там купона течеше, а той тук се чудеше какво търси, скука, разни странни мисли препускаха през съзнанието, но изведнъж усети, че нещо го хваща около врата, подскочи, а сърцето му препускаше като кон, не беше усетил кога е задремал. Проблема беше, че "каката", както е по "танга", беше дошла при него, прегърнала го през врата и му шепне "Искам те". В първият момент помисли, че иска я вода, я още аналгин, но не беше това. Направо му седна на колене и го стискаше в някаква силна прегръдка, от къде в тази жена, която я има 52 кг се взе такава сила. Сети се, че му беше разправяла, че и тя е тренирала джудо. Измъкна го от гнезденцето и все така силно притисната го помъкна към леглото, той се чудеше какво да прави, хем я харесваше, хем я искаше, хем го беше страх , че това, което тя прави е продиктувано от алкохола. Егати ситуацията, да се смееш ли или да плачеш. Опитваше се да мисли с горната глава, но нещата не се получаваха. Всичко тези мисли протекоха за няколко кратки секунди. "Каката" хем я харесваше, беше си фантазирал за нея, искаше да прави секс с нея, но с същевременно не искаше да се забърква в нещо, на което не знаеше къде ще му излезе края. Ясно е, че тази нощ те спаха, той се радваше, че беше си взел единична стая, та не се налагаше да разиграва разни етюди. Останалите три нощи минаха кат миг, стараеха се да бъдат изключително предпазливи и внимателни, колегите не пасяха трева, всичките бяха умни, но се надяваха да не са наблюдателни. А влиянието на "каката" беше значително, когато успя да го спре от една командировка до Съюза, оказа се И ревнива. Та мисълта ми е, че той тогава беше на 30 години, а "каката" на 34, с тяло на богиня, а и много умна, жена с визия и присъствие. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

28.   Малко оф топик, но ако и двамата са свободни, работата е идеалното място, на което да опознаеш другия и като характер, и като манталитет. Чрез държанието по време на работния процес, всичко излиза наяве.
Но при условие, че става думи за свободни хора.
В твоя случай е, меко казано, непочтено и низко.
Далеч от обвързани колежки. Намери си някоя свободна като теб и си правете каквото си искате.

29.   Десантчика, за какво е необходимо това излияние в темата?
Човека е задал въпрос, много си натоварващ и досаден.

30.   Бях написал че чадър-бабаита ги разбира нещата но не ми пуснаха коментара. Но като гледам не е пропуснал да се изяви.
Авторе, учи се от чадърбабаита.
Водиш мацката да се напие до несвяст и и помагаш да се прибере до стаята. В България все още минава този номер.
За западна европа и щатите казват че е рсиковано.
На другата сутрин ако успее да се сети какво е правила може да те осъди за изнасилване, пък дори и тя да си е поискала.
Авторе, възползвай се докато още можеш. След време и в БГ може да стане рисковано. Особено ако не си много красив.
"Успя да му каже, че има аспирин и аналгин. "
- тя каката печена, знае какво е най- нужно при научните конференции. Контрацептивите също не трябва да се забравят.

31.   Номер 25. Авторът съм.
От къде си сигурен, дали този, който ще остане без зъби няма да си ти? Хем без зъби, хем с изчукана от друг жена.

32.   До №30. И двамата са семейни, колежката е с две деца от два брака, а нейният колега е с едно дете и властна, умерено амбициозна жена, много строга и ортодоксална в морален аспект, знае само един ход винаги напред.. Тогава млада ръководителка на тежък отдел. Дайте всичко от себе си, моралисти. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

33.   Доста колежки съм чукал в командировка. Моят съвет е да не се хвърляш първата вечер. Първата вечер само флиртувай и прави намеци. Остави я да преспи с идеята за секс. Втората вечер бъди настоятелен и изчаквай тя сама да поеме инициативата.

34.   Чадърбабаит,
"... колежката е с две деца от два брака, ... "
- това говори доста за колежката.
Авторе, разбери твойта колежка колко брака е имала и откъде са и децата.
"... много строга и ортодоксална в морален аспект, ... "
- ее това е за жената на чадърбабаита, не за него.
Все пак откъде си толкова сигурен? Тя не ходеше ли в командировки и на конференции?

35.   Много моля да бъда разбран правилно. Нека да не ми "скачат". Преди години толкова пъти са ми скачали и на татамито, и в десантният батальон и понякога на съвсем различни места, досадно е. Това, което ще пусна е просто анекдот, не влагам нищо обидно "Пред Св. Петър стоят четири дами. Контролният въпрос е с "Колко мъже сте спали? ".
Първата:
- Който ми е поискал-не съм му отказвала!
- Добре, влизай. Търси група I.
Втората:
- Аз, със който ми е харесал!
- Влизай... Група ll.
Третата:
- С мъжа ми и любовника...
- Добре, Влизай и търси група lll.
Четвъртата:
- Ами аз... таковата... ъъъ... само с мъжа ми...
Бясно тракане по клавиатурата на компютъра... Верно, не излиза нищо, само бял екран... Вдига телефона:
- Ало шефе, тука една спала само с мъжа си, к'во ши я прайми???
-?? ... Абе няма зарад' нея да отваряме ся нова група... изплющи я един път и я пращай в lll група... Пред Св. Петър стоят четири дами. Контролният въпрос е с "Колко мъже сте спали? ".
Първата:
- Който ми е поискал-не съм му отказвала!
- Добре, влизай. Търси група I.
Втората:
- Аз, със който ми е харесал!
- Влизай... Група ll.
Третата:
- С мъжа ми и любовника...
- Добре, Влизай и търси група lll.
Четвъртата:
- Ами аз... таковата... ъъъ... само с мъжа ми...
Бясно тракане по клавиатурата на компютъра... Верно, не излиза нищо, само бял екран... Вдига телефона:
- Ало шефе, тука една спала само с мъжа си, к'во ши я прайми???
-?? ... Абе няма зарад' нея да отваряме ся нова група... изплющи я един път и я пращай в lll група... "" //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

36.   До 31, ако съпругът дойде да бие любовника в работата, най-вероятно ще удари пръв, ха ха, и ще е надъхан, елемента на изненадата е на негова страна и ако е решил да те удари точно в зъбите вероятно е да постигне целта си.

37.   До №34. Така нареченият от Вас "Чадърбабаит", както и съпругата му са завършили ВМЕИ"Ленин" -ФРЕ/факултет радио-електроника, /, но различни курсове. Съпругата му е отлична математичка на инженерно ниво. В тетрадката И по частни диференциални уравнения на първата страница имаше написана една сентенция с момичешки почерк "Смъртта е нищо, честа е всичко". През цялото си следване вземаше стипендия за отличен успех, без значение на дохода в семейството И. Има цяла папка с грамоти от олимпиади по математика и физика в училище. Беше влезнала с бал 36, от максимално възможен 36. В училище тренирала спортна гимнастика, но и беше добра на 100 метра. Тогава слаба и мускулеста. Стана най-младият началник отдел, там където работеше. Плашещо организирана, горда. Когато обещае, нищо не може да я отклони от изпълнението. Вече на зрели години е технически директор в иновативна фирма, ръководи над 300 мъже, които понякога на шега и с уважение Я наричат центуриона. """Чадърбабаит"""-а става един от най-младите научни сътрудници в един институт, в програмният му колектив имаше 8 млади жени и едно друго момче, но безказарменик. Чадърджията е бил десантчик в казармата и старшина школник, ПКВ. Само една беше омъжена. Всичките се опитваха да му формират мирогледа и както каза веднъж една колежка " ти много харесваш жените и те го виждат и осъзнават това, затова като орлица са разперила крила над теб, за да те пазят от всякакви неприятности, в които се забъркваш". От много години си е седнал на... И двамата не са високи, тя към 165см, той към 182-183см. Доста атлетични, особено той. Тренирал девет години джудо като ученик и студент и две години бойно самбо в десантния батальон. Срамежлив и стеснителен към жените, винаги говори с уважение и с обръщение Вие към тях, независимо от тяхната възраст или статус. В изложението, няма никъде лично местоимение първо лице, единствено число, което Вие визирате Изчерпателен ли съм??? //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

38.   Автора е шматка, щом не знае как да си поиска от жена ка моли да набие мъж. Ще му бъдат избити зъбенцата, ако не сега то в близко бъдеще, че има и по-луди дето така могат да го унижат, че да се принуди да се изсели в друга държава. Съвет: Остави на хората жените.

39.   38. Авторът съм
Как реши, че ще ми избият зъбите? На теб да не би да са ти ги избивали, а?

40.   37 - Научихме ти вече биографията, не е нужно да я разказваш във всяка тема.

41.   съвет: най-важното е да си готов с презервативите. Ако ти пусне значи се чука и с други и си е курвичка, и има риск да прихванеш нещо венерическо. По-добре даже и свирка без презерватив да не и подаваш. Щом ти е мерак, направи си кефа набързо, но се пази.

42.   Ти докато се чудиш, някой друг ще я ебе тази твоята колежка. Не ставаш за тази работа и се откажи.

43.   Пълен цирк

45.   Покани я вечерта в стаята си на по питие. Ако приеме, значи и се ебе и действай.

46.   Някои мъже дори не осъзнават колко ниско стоят. Искал секс с колежка. Ти освен от секс, разбираш ли от нещо друго?
Ако му откаже, ще се озлоби към нея.
Наистина такива заслужават един ден като имат жени, да им слагат рога по време на командировката.

47.   Това, че не е със свободно поведение изобщо да не те разколебава. Имах една колежка, 47 години, само говореше за семейството си, децата, мъжа. Като и погледнеш фейса, само щастливи семейни снимки. Тя сериозна, сдържана, идеалната съпруга и майка. А като се оказахме сами в командировка, вечерта в ресторанта само едно малко и трябваше да се отпусне и да започнат да и бляскат очите, а след второто, предложи да гледаме филм в стаята и. После няма да разказвам, само с влизането го налапа и изгълта всичко, а след това се държа, като курва.

48.   Винаги съм казвала, че мъжете са по-големи куЛви от жените.

49.   Няколко пъти ми се е случвало да чукам колежка в командировка. После съм ги чукал и в работата, но всичко е започвало от командировката. Заслужава си да опиташ.