Не разбирам държанието му...
Здравейте!
На 23 години съм и преди седмица, в университета се запознах с едно момче, което открито показва, че ме харесва. Покани ме да излезем и от една седмица се виждаме от време на време. Когато сме двамата се държи страхотно. Помага ми с каквото може и ми дава морална подкрепа, когато имам нужда. Постоянно търси компанията ми.

Преди 2 дни ме целуна и постоянно ме прегръщаше, а на следващия ден, в университета започна да се държи малко странно! Говори ли сме за отношенията си ииии за сега май и двамата не знаем какви сме или поне не сме признали един пред друг. Не съм спала с него!!!
Държи се уж дръпнато в университета, а днес дори ме целуна отново. Иначе ми се обажда почти всеки ден по телефона.

Не знам какво да си мисля за него. От 3 дни не можем да се видим... имам чувството, че нарочно го прави. Всеки път като се уговаряме евентуално да се чуем и да се разберем нещо той не се обажда и на следващия ден, като ме види в университета ме прегръща иии ми обяснява някакви неща!

Дали очаква аз да бъда по-активна или простоооо си играе с мен?! Започнаха да ми се въртят доста "черни" мисли в главата!!!

Коментари

1.   На времето много мразех в училище по литература да обясняваме какво е искал да каже автора, което си е глупост щото ти едва ли би могъл да го кажеш по добре от самият автор. Тогава разбира се нямаше как да го питаме, но мисля че в твоя случай е напълно възможно да попиташ просто.
BV

2.   Сигурно се притеснява от колегите ви.
***Кървавата роза***

4.   Най-вероятно разиграва още няколко и се пази от издънки и която му пусне - добре дошло.
Мечо Пух

5.   Странно от 3 дни не може да се видите, а преди 2 дни те е целунал. :)
Явно и той не знае какво иска. Остави го той да действа ако иска. Знам неприятно е така като си в неведение. Дано скоро се изясняхт нещата. Успех.

6.   Възможно е да иска ти да си по-активната. Защо не опиташ? Мъжете имат нужда да бъдат "побутвани" от време на време, за да направят нещо. Иска да е сигурен, че и ти го искаш. А пък на теб какво ти пречи да си инициатор на някои излизания? Нищо, нали? Поне опитай! Търси го, кани го на разни интересни места, виж какво ще стане. Ако пак се държи хладно и дръпнато, значи не си струва да се занимаваш. Ако пък не, значи е имал нужда точно от това - да покажеш малко повече заинтересованост. :)
Успех!

7.   Мисля, че момчето не знае точно какво трябва да направи и как трябва да се държи - за това е непоследователен. Струва ми се притеснен и объркан. Опитай се да му помогнеш, да го улесниш в разговорите. Или просто изчакай да му дойде куражът. Напълно е възможно също така да е несигурен в себе си и за това да се държи различно когато сте насаме и в друга среда. Общо взето има 2 възможности според мен : или е мил и притеснен или се интересува прекалено много от това какво мислят другите, сиреч комплексар. И в драва случая - отваряй си очите, защото нещо намирисва.

8.   ОООооо, Мечо Пух отново е прав. Момчето просто те разиграва, пък, ако клъвнеш след някой ден ще пишеш тук, само за секс ли ме е използвал :)

9.   Според мен е неуверен и е чел книжка как се ухажва момиче. В много от тях пише да се правиш на недостъпен и после пак мил и да се редува. Хубаво, но ако не умееш да разчиташ сигналите на момичето и почнеш да я дразниш, тези тъпи инструкции прецакват всичко. Така че поеми инициативата, даже директно му кажи че така ще те загуби.