Любов от пръв поглед
Здравейте, Незнам какво ме накара да пиша тук, но вече започнах, така че ще споделя историята си, въпреки че повечето от вас ще ме критикуват, а други не, но всеки е в правото си да дава своето мнение.

Само да уточня, че съм Момче, на 25 години.

Ето и историята ми, Както се подразбира от заглавието, става ясно за какво ще пиша, Преди известно време съвсем случайно срещнах едно Момиче, до тогава не вярвах на това, че може да има любов от пръв поглед, но от момента в който я видях, Аз се Влюбих в нея. Тя е с 3 години по малка от мен.

Доста често с нея се засичаме на едно и също място, и следователно, следващият път когато се засякохме отново, аз поисках да се запознаем, и така, запознахме се, разменихме си скайповете, и започнахме да комуникираме там. Писахме си известно време, и аз не издържах, и и казах, че я харесвам, но не съм и казвал че съм влюбен в нея, Тя го прие съвсем нормално, и тя също си няма приател, и дори ми каза, че може да се опитаме, за да видиме дали ще се получи нещо между нас. Дотук добре.
Но така се получи, че от няколко дни, неможем да си пишем, а и не сме се засичали, за да се видиме.
Може би от това, че както казах нито съм я чувал нито съм я виждал, в мен сее настанила една голяма болка, и през тези дни осъзнах, че Любовта ми към нея, е станала още по силна, и не издържам без да знам как е, какво прави. За съжаление и нямам и телефонният номер защото си е изгубила телефона, и засега все още не сие взела нов. Толкова съм Влюбен, че бих направил всичко заради нея, бих я направил най щастливото момиче, само ако имах тази възможност.

Незнам какво стана с мен, но от както я срещнах всичко се промени, а сега ме е страх, че ако след време, ми каже, че няма да се получи нищо между нас, какво ще правя, Дори не искам да си помислям, че може да я загубя.
Не издържам, без да чуя гласа и, или без да си пиша с нея.
Надали има и какво да ме посъветвате, но ако имате някакъв коментар, ще се радвамда кажете, и да го прочета.

Коментари

1.   Любовта е най-прекрасното нещо, което може да се случи на един човек.

2.   Е, зичакай малко де - за няколко дена няма да свърши света я! Ще имаш възможности колкото щеш, стига да не ги препикаеш още в началото.

А и къде ще я губиш, след като още не си с нея!? Приказката за "нероден Петко" знаеш ли я?

3.   Това е страхотно

за съжаление няма какво да правиш, изчакай да се свърже с теб
като си вземе gsm, да ти даде номера и да я чуваш по-често :)

Упсех

4.   За сега аз не виждам да имаш някакъв конкретен проблем с това момиче. Проблемът е в главата ти. Страх те е какво ще стане, ако не се получи с нея. Ами ако се получи?
Не бъди песимист, така предизвикваш лошото. Кефи й се винаги, когато можеш, само гледай да не си досаден, това отблъсква момичетата.

До колкото разбирам от историята ти, тя също те харесва и иска да е с теб. Тогава? Просто действай по този въпрос и не си губи времето в мисли от сорта "ами ако не стане".
Каквото е писано, ще стане.
Желая ти успех! :)

5.   Изгубила си телефона друг път. Нима й вярваш?
Г.