Какви жени прояватат интерес към ергени 40+
Провокиран от една тема наскоро докога мъжете са вървежни ето, че пускам и тази.
Дали само самотни майки и отчаяни съпруги. Не го говоря за свалки и провокиране на интерес от наша страна, а някак си те започват първи. Повярвайте с годините се изгражда интуиция и опит по тези въпроси и се усещат.

Коментари

1.   Ами отговорил си си сам в темата- самотни майки и отчаяни съпруги. Много рядко някое младо момиче, ако има такова- с комплекси, създадени от кофти или отсъстващ баща или някоя търсеща да я издържат, ако си с пари. Съвет към младите мъже ( до 32г. )- ако имате хубава, интелигентна и способна и образована приятелка, не я зарязвайте за да "се наживеете". После след 30 и няколко като сте се " наживяли" ще сте си пропуснали шанса и само неподходящи ще ви налазват.

2.   Към самотните майки и отчаяните съпруги ще прибавя и част от младите момичета с тежки daddy issues. А господата, които са добре с парите, разбира се са желани от всякакви златотърсачки.

3.   Зависи от мъжа. Познавам мъже и на 50, които не могат да се отърват от жени, при това доста млади. При едните е заради чара, държанието, отношението, при други е заради кинтите.
Не забравяй че мъж започва да се държи както трябва именно след 40, преди това е детска работа.
При самотните майки е друго, там е каквото върже, те не случайно са такива. Ерген е друго. Едните никоя не ги е поискал и не са установили отношения с някоя жена поради липса на избор. Има и други, красиви, умни и са сами, при тях е въпрос на избор, свобода, желание.

4.   Не съм ерген над 40, а съм ерген под 40. Предполагам, че минеш ли 40-така вече никакви жени не проявяват интерес към теб освен ако не си Ален Делон или поне много богат. Жените у нас проявяват интерес към парите. Ако има някакви други, те ще са тотални аутсайдерки - грози, дебели, нереализирани професионални и какво ли още не. Биологични отпадъци, които никой не иска. С годините животът става по-тежък особено ако не печелиш добре.

5.   Само ергенки 40 , а много често дори и те не. Най-голям шанс би имал с някоя 70 годишна, ако си като Макарон.

6.   Предимно младите.
Аз като минах 50така почнаха де ме заглеждат 16- 18 годишни. Не знам защо. Сигурно защото си мислят че им мисля доброто. А дъртите на 25 и повече май не са много убедени в това. Макар че понякога се случва такава да ми мисли лошото, но много рядко. Поне само за една се сещам сега. Но изглеждам супер спортен за възраста си.
Тия по на 40- 50 ги отписвам. Преситили са се от мъже и секс. От тях нищо не можеш да получиш. Най- много да те муфтят за пари.

7.   Забравих да кажа че не съм ерген. Имам жена (в известна степен). И деца даже, но са големи.

9.   Към педесеттака се ожених втори път за разведена жена без деца.

Но повече от 10г. я търсих, защото имах определени критерии, на които държах да отговаря бъдещата ми съпруга, и докато не срещнах жена, която да отговаря на критериите ми(и да се харесаме взаимно) - не се отказах!

Проявих огромно търпение и упоритост, и се уповавах и на Бога(аз съм вярващ човек - православен християнин)!

И слава Богу, срещнахме се, харесахме се, преодоляхме доста трудности и проблеми, докато създадем семейство(от различни и не близки градове сме)!

И вече няколко години изминаха, откакто си създадохме едно добро, задружно, сплотено християнско семейство и живеем в мир, разбирателство и любов!

Съпругата ми е с 10г. по-малка от мен и е много приятна и симпатична жена!

Преди това излизах на среши(през всичките тези години) с повече от 15-20 жени, но с нито една не се харесахме, или не си паснахме, или не отговаряха на критериите ми - с нито една не сме били дори гаджета(не сме имали и интимни контакти! ). Имаше една, с която излизахме на около десетина срещи - но с всяка следваща виждахме все повече, че не сме един за друг, а по принцип имахме желание да се получат нещата.

Така, че според мен, това, че си над 40 - не е никакъв проблем!

Просто си търси истинската и подходяща жена за своя съпруга, и ще я намериш!

10.   Не само самотни майки и отчаяни съпруги. Също млади и красиви жени. Има супер мъже над 40 години. Жена 34

11.   Не са ме занимавали ергените на 40 . Нито имам армия от такива хора около себе си, че да правя обобщения.
Но ми прави друго впчечатление- че доста от пишещите тук не могат да си форумират проблема. На теб например, какво те бъркат другите ергени? За теб е важно какво се случва с теб, а не световните класации.

12.   В България има страшно много мърлячи, независимо от възрастта. Така че ако очакваш някоя да се прехласне по някой мърляч-идиот Ганьо Клошаров, самозаблуждаваш се, че има такава нормална жена. Трябва да е също толкова кухо парче като него, за да му върже. Иначе, ако мъжът е добре сложен, умен, възпитан и с финанси, много жени ще го искат, дори и след 50.

13.   Какви - ами жени над 35г от всякакъв вид. Най-вече стари моми или разведени с 1-2 деца.

14.   Закъсали

15.   Вярвам, че вторият абзац не успях да го разбера.
Зависи от мъжа дали ще има интерес към него! Ако е Пеши бензинджията с шкембенце и крива мутра, шансът някоя да го забележи е нищожен. А ако е някой с хубава визия, някакъв бизнес или успешен професионалист в дадена сфера шансовете му са в пъти по-големи от на Пешо, ако ще и да е обвързан - може да се стори симпатичен и на 18-годишна госпожица.

Иначе аз като бях на 28 (неженена, без деца, без разводи) обърнах внимание на един "младеж" на 43 години. Той имаше дете от приключил брак. Имаше си своите белези на времето (пооплешивяващ, побеляващ), но искрено харесах поведението му и частите от характера, които опознах. Единственият му минус беше, че определено беше на етап, в който търсеше само забавление, а аз не исках отношения без предпоставка за общо бъдеще. Иначе не беше богаташ, даже работеше на две места, но поне се поддържаше във форма, имаше чар и беше опитен в свалките (навярно и в други неща, но не опитах от тях). Това до някъде може да отговори на въпроса ти, че не само отчаяни съпруги и самотни майки биха се увлекли по мъж на тази възраст.

16.   Всички жени проявяват интерес към такива мъже. И няма такова нещо - Стара мома и стар ерген, а хора които са направили избор или така им се е случило, хайде стига с тия комунистически определения. :)

18.   Еми нормално е на 40 кръгът от опции да се затваря. Както казваше баба ми "Който избира, накрая не подбира" Не броим изключенията - богат, добре изглеждащ и без староергенски навици и зависимости, тогава може да му се лепят и свободни и по-млади. Братовчедка ми например, която е на 30 и си търси мъж за връзка казва, че 40 и нагоре са и вече стари, даже максимумът й е до към 36, 7 г. Много имат предубеденост, че за да е останал някой до 40 ерген, значи нещо има, или е труден характер и придричив, или е женкар и не иска да се обвързва, или емоционално незрял и т. н. По-младите са с по-високи претенции, хвърчат в облаците, имат повече избор и ако този 40 не е някой влиятелен, с пари или известен, трудна работа да се вреди. Така че нормално е един мъж към 50те да гледа реално на нещата и да се оглежда за някоя разведена или свободна към 40. Имах един познат на 40 сам, който разправя, че в главата се чувствал на 20, ама не може да се види отстрани, нито е на 20, нито изглежда на толкова, негативен и в лошо настроение, явно само меракът му е като на 20.

19.   Зависи. За българката масово най-вървежни са Пеевски и Гущеров, дебелаци с подути лица и кофти характер, дребни кахъри, малки недостатъци. Имат ли кинти ще са с тях без да ги е гнус от тези огромни телеса, важно е кинти да има. То дебел мъж над 40 вече е синоним на величие и изящество, защото повечето са такива, неподдържани и генно предразположени. Чак жените убеждават колко е готино върху теб да се клатят тези телеса и колко била мека прегръдката в такъв, стига да плаща. Виж на запад жените въздишат по мъже и над 50, стройни, финни, някой дебел глупак ще видиш във филм само като комедиант, красавците са все слаби, Киану Рийвс, Том Круз, Кевин Коснър. Такива красавци има и в България и са си търсени, ама не са като Пеевски да се натрапват, да се смеят просташки, да говорят глупсоти от екрана. За това и такива финни мъже ще видиш рядко, а и да видиш, нищо че е над 40, трудно ще ти обърне внимание.

20.   Коментарът на номер 5 е точен.

21.   Зарежи - в България честни жени няма. Най-свестните момчета отдавна емигрираха от този разврат тук и си хванаха чужденки.

22.   Точно самотните майки най-малко проявяват интерес към 40 плюс години. Те искат хем млад хем без негови деца хем да бъде провайдер на нейните и да е добре усигурен с добра професия. Тяхната терорив е, че щом е сам на 40 плюс и няма поколение значи е кофти характер не става, не кадърен и прочие. Те са това са и, и си остават самотни майки, защото са пълни с предрасъдъци, ама не се погледанат, че тях с ремаркето и такъв на 40 плюс бездетен трудно ще ги вземе.

23.   Хаха доста интересно. Аз съм авторът на темата, в която се пита на каква възраст мъжете са най-търсени. Интересно е и тук да видим.

24.   Какви изказвания само. Все едно няма сами жени над 30.
Ако е приятен мъжа, и има възможност да избира - ще си намери жена. Останалото са глупости. Това че е над 40 само по себе си нищо не значи. Има смотани мъже и на 25.
Живота не приключва на 39....

25.   Аз исках да пусна подобен въпрос, само че за разведен, с 4 деца, не висок, с наднормено тегло, с добра инпрестижна работа, но все пак ограничен финансово заради сериозната здръжка, която плаща... та драги читатели, този коя би го погледнала... :)

26.   Ама трябва ли да им казвате че сте ергени?
Не си вкарвайте топката в собствената врата.
Казвайте на жените че сте разведени.

27.   Отчаяни, бездомници, жени обикалящи квартири със съквартиранти или живеещи със семейството си в лоши отношения, бездетни, безработни, жени тип Мара общата, жени тип имам 3 деца от 3-ма различни мъже, псевдо кариеристки, които са изтървали последния влак и са на 35 . Все жени “подходящи” за семейство, които някой не е избрал с причина.

28.   До 27. Звучиш много истерично, паникьосано и най-вече объркано. От описаното само показваш, че баш такъв ти е разбил психиката и чувствата. Кофти, а?

29.   25
"с наднормено тегло... "
- кво ти пречи това да го оправиш?
"все пак ограничен финансово заради сериозната издръжка... "
- ами и това можеш да оправиш някак си. Виж за някаква работа за повече пари, или заминавай за чужбина.

30.   В общи линии до 40 годишна възраст каквото си направил, толкова. Ако не си станал богат, да си създал семейство, да си бил с различни жени, да си. Никой не ти е виновен, безмислено е да се оплакваш. Трябва да признаеш пред себе си, че си бил слаб и глупав човек.

31.   Ами аз съм на 41г. и ме търсят предимно млади генетично неупотребени девойки. Жена ми е с 20 години по-млада от мен. Дори пред нея други млади девойки ме сваля. Не съм богат, но съм успял да си усигоря преличен стандарт. За мен жена над 23 години е стара с остарели яйцеклетки и вече емоционално ограбена от други. И за това аз още в началото такива ги игнорирам. Често тях ги яд и се опитват да ме обиждат, че съм нисък, че не ставам, мен не ми дреме какво мисли за мен кака Пенка.

32.   Не е ли нормално хората просто да се срещат и харесват естествено? Това избиране по каталог или предразсъдъци от отминали времена винаги ми е било някак странно. Такъв да бъде, такъв да не бъде... и накрая идва "сляпата неделя" с някой съвсем различен.

С изключение на крайни навици или връзка с друг човек, не виждам какво му е "изпадналото" на човек на 40, с малко повече жизнен опит, нормална визия не като за Холивуд и нормални доходи.

Не всеки е имал късмет да си срещне сродната душа в детската градина и заедно до гроб. И не всеки може да е висок 2 метра, 40 кила, нито вечно на 20 и девствен, без деца и да е чакал само теб.

33.   Оранжеви!

Всекви бе пич - как може да задаваш такива въпроси!? :D

34.   От коментиращия с "оранжевите жени"!

Виж сега - стани на 40 и бъди поддържан и нацепен, с пари и някой друг имот, с добра професия, па виж дали нема да те харесват и по-млади.

На един приятел баща му до 50 години си е щракал и после се е оженил за 20 години по-млада жена.

На друг приятел вуючо му е на 55 и си излиза с 30 годишни и още не ще да се жени.

Един друг приятел е на 30 и си хвана 22 годишна.

Жените да му мислят. Мъжете ако се поддържаме и развиваме и на 70-80 ще сме вървежни (и то не за некви дебели и грозни, а за хубави жени).

За мъжете възрастта е ПЛЮС, а за жените е МИНУС.

Как беше лафа:

"Жените остаряват като мляко. Мъжете остаряват като вино. "

То даже има изследвания, че "кризата на средната възраст" при мъжете се поражда от това, че станат на 40 - успешни, вървежни, все още млади по душа... и видят с какво "говедо" са си съсипали живота. Обикновенно тея дето се заженят на 20 страдат най-много от тая криза.

Лошото е, че ергенлъка допринася за "демографската криза", докато мюсюлманите се множат като зайци.

В Щатите до 2050 ще има към 440 милиона души (увеличението от 100 милиона ще е предимно от имигранти от Африка, южна Азия и мексиканци).

Белия човек с развратния си живот... ИЗЧЕЗВА!

Но ние сме мъже и не трябва да ни пука за това! :)

Както жените имат право да си правят каквото си искат - до 30 да са се изебали с по 30 мъже, така и ние може до 50-60 да минем дори повече жени.

Не е наше задължение да сме "спасители на бялата раса". :D

А като станем на 50, да си хванем жена на 20-30 най-много и пак може да имаме деца.

Сега доста жени ще си останат бездетни, ама да са го мислили като млади и да не са вярвали във феминизма.

Според изследване на Морган Стенли, над 45% от жените в Щатите ще са бездетни и самотни до 2030.

Но няма много кандидати за 30-40 годишни жени, а за 30-40 годишни мъже - кандидатки се намират! :)

Поздрави!

35.   до 32

От човекът с коментар 9

- цитирам те:

"Не е ли нормално хората просто да се срещат и харесват естествено? Това избиране по каталог или предразсъдъци от отминали времена винаги ми е било някак странно. Такъв да бъде, такъв да не бъде... и накрая идва "сляпата неделя" с някой съвсем различен. "

Като не избираш и разчиташ на случайни фактори и да дойде "сляпата неделя" - после да не се чудиш като се разведеш на втората година - защо стана така?

Аз повече от 10 години съм търсил подходящата жена за своя съпруга и докато не я намерих - не се отказах! И слава Богу - намерих и вече от доста години сме прекрасно семейство!

Имах определени изисквания и критерии - и то не за външния вид!
А за общи възгледи, цели, приоритети, виждания по най-важните неща в живота!

Защото тези неща са най-важните, за да се създаде добро семейство!

36.   Или някоя разведена майка или някоя стара мома (каквото и да значи това) около 40 и нагоре. Обаче, ако си мислиш, че 20 годишна ще се влюби лудо в теб... дори и да излизаш с 20 годишна ще е по финансови причин, т. е. тия чичковци с младите мацки си знаят, че са само банкомати и има голям шанс мацката да им слага рога с някой на възрастта на сина им. Така, че не знам дали е голяма гордост, че си на 60, с 25 годишно гадже, като на всички им е ясно защо е с теб.
Така, че ако имаш достатъчно пари може и с млада мацка да се уредиш, но иначе самотна майка или мацка около и над твоята възраст.

37.   Аз съм 25. Физиката се оправя що годе с ужасно много лишения и спорт. И пак съм далече от атрактивното. Не знам колко повече да изкарвам. Работя по 60ч на седмица имам 6 цифрен доход. На хартия ако го кажа, ще ме мислите за луд, но като платя 40-45% данъци, 4 наема (моя, на бившата, на двете деца които са студенти, като им оставя джобни на малките и на студентите дам някакви пари да живеят законната издръжка на жена ми определена от справедливия английски съд, ипотека за един бивш семеен имот, който пазим за децата... остават трохи, а камо ли да издържам алтернативно семейство. Със сигурност не съм за оплакване, защото нищо не ми липсва в личен план, но просто не бих могъл този провайдър който да осигури стандартните блага в 21 век за една жена с по-сериозни претенции. Просто казвам, че извън контекст т. е ако дадена жена не знае кой съм, какво правя и какъв съм, трудно моята "макро" визитка звучи и изглежда привлекателна или желана :) успех и здраве на всички

38.   37, ще ти отговоря, както тук мъжете отгиварят на жените с твоите проблеми: че кой те е карал да правиш 4 деца на жена, с която явно не сте си пасвали? Ти сам си си я избирал. И за капак отгоре: какво ще предложиш на една жена, защо да е с теб? И не, нямам предвид финансово, а по отношение на създаване на семейство. Още деца искаш ли? Ако тя има такова ти чвно няма да го приемеш за свое, защото това ще означава да пренебрегнеш своите заради чуждите. Защо аджеба в такъв случай жена да се обвърза с теб?

39.   Никакви!

40.   Закъсали жени - разведени с деца, стари моми над 35 г., незадоволени женени или живеещи в съжителство.

41.   39. Тема от преди 2 години и решаваш да драснеш с една дума ситуацията. Всъщност показваш, че точно такъв е заседнал в съзнанието ти, та чак се чудиш как да търсиш подобни теми за да изразиш пристрастното си мнение. Доста жалко и болезнено предполагам.
40. Ще се изненадаш че тия дето са били вървежни на 30, са вървежни и на 50, та даже им налитат и 20 годишни и са щастливо влюбени в подобни.