Къде се намерихте
Здравейте, моля всички забелязали темата ми, на възраст между 25-35, да споделят къде и как за се запознали с половинката си, като запознанството да е станало докато са били в посочения възрастов интервал. Просто правя социално проучване и да разбера лично за себе си къде мога да срещна моят човек.

М32

Коментари

1.   До нас близо живееше.

2.   На 33 съм в момента, запознах се със съпруга ми когато бях на 22. С група приятели организирахме събитие, той трябваше да говори на събитието като лектор. Общо взето през по-голяма част от времето беше страшна лудница с много хора, а с него си разменихме мейли, за да стиковаме панелите на събитието. Дори нямам ясен спомет от деня на запознанството ни, набутахме се в едно помещение, където вече течеше някво събитие, за да огледаме дали е подходящо, защото сега било отключено, а той беше гост на това събитие. Нямам друг спомен от тоя ден освен, че беше лудница и някакъв висок мъж ми написа мейла са на листче, за да си пишем служебно.
Изобщо не е "обичайна" история, по скоро е "изключение от павилото", разказвам го само с идеята, че може да я срещнеш на всякакви шантави места, та не се впрягаи много в търсене.

3.   Бивш футболист съм. Отказах се заради травма, но продължавах да ходя на мачове като зрител. На едно домакинство мой приятел дойде с гаджето си, а пък тя беше довела бъдещата ми съпруга ей така за компания, защото нейния си играеше в отбора още и да не е сама. Аз бях помолен да стоя до тях, да не ги налазят разни гамени. Авера ми не се взеха с неговата, но на мен ми излезе късмета за което и до днес не съжалявам. Сега се виждаме и той не пропуска да ме бъзика че и на онзи свят като го видя трябва да му благодаря.

4.   Запознахме се по интернет, в елмаз, преди 20 години. Още сме заедно.

5.   На курс по психология.

6.   Запознахме се в университета...

7.   Същата работа, като номер 4. В Елмаз се запознахме, после започнахме да се срещаме и след година се оженихме. Аз бях на 29, той на 34. Вече 14 години сме заедно.

8.   Онлайн и то в една игра. Точно се бях регистрирала и питах по-опитните играчи как да си развия героя и той почна да ми обяснява какво правя... после продължихме да пишем на други теми, след това се срещнахме на живо (добре, че се оказа, че сме от един град), пихме кафе... и вече сме заедно 7 години. Тогава бях на 34.
Изобщо не смятах да си търся половинка, а просто да си запълвам свободното време с нещо, но така се случи.

9.   С мъжа ми се запознахме в Елмаз преди 7 години.
Ж33

10.   В университета

11.   На улицата, търсех пощата, а тя ме е видяла през прозореца на офиса в който работеше и излезе да ме попита имам ли нужда от помощ.
Влюбих се от пръв поглед.

12.   Запозна ни мой приятел, с който бяхме на море, когато разбрал, че и тя е там и се срещнахме за кафе.