Още съм влюбен в едно момиче
Здравейте,
Има една колежка която работи в друг отдел, и се влюбих в нея без да знам че си има приятел. Сега не може да ми излезе от главата, вече 5-6 месеца мисля за нея. Кажете някакъв вариант с който да я забравя.

Коментари

1.   Има 2 начина да ти мине:
1 - да си намериш друга в която да се влюбиш
2 - да свалиш тази, да я изчукаш и после да се карате - така ще я забравиш още по-лесно.

2.   Клин клин избива.

3.   Според мен трябва да се огледаш и да видиш да си харесаш друго момиче и по този начин ще забравиш това момиче.

4.   Намери си хоби, работа, ново жилище, имаи интересен живот, като тази жена, много има, живеи си готино, важно е да ти пука за важните неща, определено това не е едно от тях.

5.   Обърни внимание на друга колежка!

6.   Преставаш да мислиш за нея!

Когато ти дойде такъв помисъл - моментално го отхвърляш и започваш да мислиш за друго!

Молиш се и на Бога - да ти помогне да се освободиш от тези мисли!
Ако продължават - по често ходи на църква, моли се, поговори и с някой по-опитен православен свещеник за това!

Започваш да се занимаваш с нещо ново и интересно - примерно да се учиш да правиш уеб сайтове, така, че то да те увлече и да заема по-голямата част от свободното ти време и мислите ти!

7.   ЗДРАВЕЙТЕ, АЗ СЪМ АВТОРА.
Аз почвам да си мисля, че от началото съм бил влюбен в нея. Сега може да не е толкова от любов, а едни вид като не са станали нещата. И едни вид забранения плод е най-сладък. Едни познат ми предложи за да я забравя да си представям как прави секс с приятеля си.