Не мога да забравя тръпката си...
Имам си сериозен приятел, който се държи страхотно с мен, дава ми всичко от което имам нужда, и се чуствам много добре. Може би за първи път някой се държи найстина страхотно с мен!

Проблема е там, че още не мога да забравя тръпката си; не искам да бъда с него; но ме боли за миналото време, когато не можехме да бъдем заедно. Нашата любов винаги ще е невъзможна!

Ценя приятеля, си имам дълбоки чуства към него и не искам да го губя, но просто много често мисля за човека с който се обичахме, а не можехме да изживеем любовта си!

Направих всичко възможно да спра всякаква връзка с него, но съм сигурна, че и той се сеща често за мен както и аз за него, въпреки че всеки си продължи напред винаги когато го видя ще изтръпвам!

Примирила съм се, че не сме един за друг, но ме гризе това, че не бяхме заедно, за да съм сигурна в това! Доста пъти му показах, че щом поиска ще сме заедно, единственото което искам и ще се почуствам добре е да разбера, че един ден той съжалява, че е испуснал такава жена като мен! Защото той много добре знае, че трудно ще намери друга такава свястна жена!

Другото интересно нещо е че постоянно го сънувам напоследак. Това според вас какво значи? Дали е вярно че когато сънуваш някои значи, че и той се измачва?

Коментари

1.   При теб надделява суетата над любовта. Цени и се задоволи с това, което получаваш от сегашният ти приятел, отколкото да страдаш и да си фантазираш, че някога тази твоя тръпка ще осъзнае, че му липсваш и че качествата които притежават ги няма в никоя друга.

А колкото до съня-това не съм го чувала, но когато сънувам моята многоо стара тръпка по-точно ученическата ми не споделена любов, го срещам след време съвсем случайно на улицата. Веднъж в годината се случва, но да си призная макар да обичам гаджето си много, все още нещо ми трепва. Ужассс

2.   Не, значи просто че няма угодия! И после как да повярваш, когато някоя госпожица почне да те уверява, че те обича =)

bile

3.   Подкрепям изцяло 1.

Какви са тези глупости

„единственото което искам и ще се почуствам добре е да разбера, че един ден той съжалява, че е испуснал такава жена като мен! Защото той много добре знае, че трудно ще намери друга такава свястна жена! “

Много му пука на някой, който те е зарязал, каква „свястна жена си“ била. Нима няма под път и над път свястни жени?
Гледай си живота и остави миналото да е минало.
А за мъжете - не чети прочетен вестник. Ти си на път да разбиеш сегашната си връзка заради глупости. Неблагодарно момиче!

4.   Сънуваш го, защото мислиш за него постоянно. И аз когато мисля за някой го сънувам ;) не означава нищо. Гледай си доброто момче, с което си - рядко се намират такива!
Тони, 20 г.

5.   Когато сънуваш любимия на сън, означава, че ще го видиш на живо. А относно това, че любовта ви е невъзможна-бори се за нея. Винаги има изход. Ако ми кажеш какви са пречките, ще помисля за решение. А и дори да е наистина невъзможна(за мен това е само интимната любов между роднини) нищо не пречи да си останете приятели. По-добре приятели, отколкото изобщо да не се виждате.
***Кървавата роза***

6.   Бори се, и не лъжи човека до себе си. Признай му всичко. Ааа.. оня.. шкембе-чорба, да не се прави на луд. Ако си права, и той знае, че няма да може да обича друга. Да ви направим една услуга, а? ! Говоря от лицето на света: А да ги съберем тия двечките, а?

До колкото последният ти въпрос: Не, сънят не може да ти разкрие, но това не го изключва. Сънят ти ми говори единствено, че много го обичаш, и че постоянно мислиш за него, което пък е плот на сънищата ти, свързани с него.

Последно, сестричке. БОРИ СЕЕ!

7.   А защо казваш, че вашата любов е невъзможна? Кое ви е попречило? Защо не сте я изживели? И как като сте били толкова влюбени се оказа в прегръдките на друг?

8.   Хах,госпожице аз съм мъж изпаднал в тази ситуация(дано не се окаже накрая,че....) :)))))
Моя съвет е да оставите мъжа на мира(този с тръпката),заради една такава като вас си изгубих съня вече 3 нощи,защото след 7 години ми припомня неща от нашата връзка,какво иска от мен!??!Така че ,въпросът ми е същия и към вас....КАКВО ИСКАТЕ ОТ ТОЗИ ЧОВЕК?!?!Оставете го на мира,нека си живее и колкото сте по-далеч,толкова по-добре за него....това е моята гледна точка!!! :)

9.   И аз немога да забравя първата си любов (засега единствена) така и не успях да бъда с нея, толкова ли е сдухано чe все oще мисля за нея и тайно се надявам и тя да мисли за мен.
Обичам те където и да си Гени.

10.   И аз съм имал подобен случай и то с един човек на два пъти ама чак пък да се измъчваш няма за какво. Човек сам си създава илюзия че има нещо което може да вземе от една връзка която дори не се е състояла и то всъщност е така. Поука, урок всеки да го нарече както иска. Това трябва да ти помогне да оцениш това което имаш сега. Просто е!

11.   Много добре те разбирам, тъй като и на мен ми се случва. Незнам дали защото беше първата ми любов, но само при мисълта за него изтръпвам цялата, а дане говорим като го срещна направо в корема ми всичко играе а краката ми се подкосяватт, а след като го сънувах неможех до обяд да се осъзная. Но при теб проблема е че много го мислиш гледай си момчето с което си сега, бъдете си щастливи и се ценете, а сънищата винаги ще ги има просто не допускай да ги намесваш в реалността :))

12.   Виждам че тази история е написана преди повече от 3 години но точно описва това което се случи с нас. На тази статия попаднах случайно тази сутрин след като отново те санувах! Силно се съмнявам че след толкова време все още проверяваш за отговори тук. Но все пак ще попитам авторката на историята с надеждата да ми отговори - Името ти Деница ли е?

13.   Авторката съм- Да името ми е точно това ... но вече имам една дъщеря и отдавна не живея тук. Странно, случайно влязох в сайта - не търсех нищо конкретно.

14.   Благодаря за отговора! Колко странно съвпадение че историите ни са толкова еднакви и дори и името е същото. Но в моята тя все още е тук и няма деца. Днес като попаднах на този текст си помислих че е възможно все пак да е тя....... въпреки че бях сигурен че не е, но ако не бях попитал винаги щях да се съмнявам.
Всичко най хубаво ви пожелавам!

15.   Благодаря за отговора! Колко странно съвпадение че историите ни са толкова еднакви и дори и името е същото. Но в моята тя все още е тук и няма деца. Днес като попаднах на този текст си помислих че е възможно все пак да е тя... въпреки че бях сигурен че не е, но ако не бях попитал винаги щях да се съмнявам.
Всичко най хубаво ви пожелавам!

16.   Явно няма кои да коментира или има а аз имам друг въпрос питащия за името на авторката киро ли се казва