Приятелят ми се промени след като разбра, че преди години излизах с мюсюлманин
Жена на 23 съм. Допреди 1 месец с настоящия ми приятел с който сме заедно вече 2 години обсъждахме съвместно съжителство, брак, деца и прочие изведнъж след като разбра, че преди години съм излизала с мюсюлманин се вбеси нечовешки и се промени страшно много отношението му към мен. Почна да се дистанцира от мен, държи се студено, не ме прегръща, не ме гледа в очите, забелязвам и че с негов приятел ме следят, когато съм с приятелки. Опитах се да говоря с него, да ми обясни какъв е проблема, че съм излизала с мюсюлманин, на което той още повече се вбеси и ме нарече ислямски терорист. В последствие разбрах, че за него това означава, че имам нещо общо с тероризма. Опитах се да му обясня, че момчето с което излизах преди не беше такъв, че беше добър, учеше за лекар и не се занимаваше с такива работи, но той си знае неговото. Снощи като се прибра от работа изглеждаше различен, все едно нищо не се е случило, вечеряхме и си говорихме пак норманите неща, предложи ми да си пуснем да гледаме филм и изведнъж пусна някакъв филм как Американците уб*ват терористи. Просто ми вдигна кръвното и му вдигнах скандал, да престане да мисли и говори такива глупости, на което той буквално полудя и ме тросна на земята и ми сложи белезници и ме удари.
Не знам какво да правя от човека който си мислих, че познавам се оказа, че въобще не го познавам, оказа се че е един лунатик, луд, психопат, изрод и животно. Иначе си мислих, че е нормален мъж никога не ми беше посягал, винаги се е държал кавалерски. Не знам на какво може да се дължи всичко това не беше такъв. Вече си мисля, че и в работата му им промиват мозъците понеже той от 8 месеца е в Жандармерията и виждам също някакви промени в него като да тежкарее и да се държи надменно.
Какво да правя? Обичам го и знам, че не е лош човек, че винаги гледа аз да съм добре и винаги ми мисли доброто, но с тия негови предразсъдъци не знам какво да правя.

Коментари

1.   Кое те изненадва и кое не разбираш?
Човека го е гнус просто, дори да е с теб, никога няма са ти прости това.
Читавите стройни и хотини българи свършихте, та се хващате с утрепки от етносите, някви дебелаци и хора с 30 години над вас. Пък на всичко отгоре питате защо?

2.   Каква любов? Този т. н приятел е психар с разбирания отпреди 700 години. Кое му е доброто? Обижда според религия, посяга ти и е чисто луд.
Ако останеш с него....
Засяга се, че си била с човек с друга религия, пък кой го знае с какви е бил и колко са били чисти.

3.   Tръшнал те е на земята, сложил ти е белезници и те е ударил тоз добър човек, който ти мисли доброто, а ти го обичаш. Еми, какво трябва да се случи, за да разбереш, че е насилник и следващия път може да не ти махне белезниците, а да ти счупи главата. Вероятно мислиш, че е от промиване на мозъци, а това е защото е насилник, който те ревнува. Ако преценява, че ти си с непростим грях, може да се раздели с теб, но той с много мислене е решил да започне с американски филми. Следващия път може да е, защото си му сипала яденето с малка чиния. Просто, едва ли ще забрави, че мюсюлманин те е опъвал. В момента си много заблудена.
И, спрете да се изповядате за бившите, само проблеми създава такава откровеност.

4.   И с право се е променил!

В моите очи жени като теб са предателки, салфетки за бързане, най-долнопробни женски същества. Няма значение мюсюлманинът какво е учил. Явно нищо не знаеш от нашата история. Всички жени като теб са едни предателки към българския народ. Представям си какво му е на гаджето ти. Съчувствам му. Директно заминавай за Истанбул и не се връщай.

5.   Комплексар. Спасявай се. А момчето без психолог няма да се оправи, а психолога ще изкара кирливи ризи.

6.   Като то избие зъбите и ти счупи няколко кокала, ще се сетиш какво трябва да направиш.

7.   Айдеее пак тия предразсъдъци. Те предразсъдъците не стават просто така. Излезе, че мюслито е невероятен-учи, работи, мъж мечта. Тогава защо не си с него? Защо се хвана с тъпия български неандерталец, който те и бил? С тая измислена тема се чудите как да внушавате стериотипи. Аз съм жена. Имала съм вземане-даване с мюсулмани. Българските са много готини, но да не са ти в къщата. Има защо приятелят ти да дава назад. Всяка жаба да си знае гьола. Всеки трябва да се събира със себеподобни.

8.   После " Не излизайте с мамини синчета". А с такива ненормалници добре ли е? "Оправни, доминантни, страстни". Ако не искаш да свършиш в куфар - спасявай се докато още можеш!

9.   Като го виждаш, че е психопат и насилник какво още чакаш? Разкарай го преди да е станало късно!

10.   Определено е нещо което сваля стойността ти на пазара.

Мюсулманите като правило са, ако не фанатични то догматични. Като култура са изостанали и от средните векове вървят назад - в мюсулманските държави нито има научен прогрес, нито развит бизнес - само камили и забрадки. Изключение е може би само Турция.

Дала си най-ценното нещо което имаш на човек от по-изостанала култура. И то в култура която смята жените за стока, които дори не трябва да си показва косата или глезените пред чужди мъже.

От мъжка гледна точка това би означавало, че не цениш себе си. Ако ти не цениш себе си - то защо аз трябва да те ценя?

Нямам идея какво да те посъветвам. Може би да му кажеш, че връзката ти с мюслито е била грешка и да го помолиш да ти прости, че не си му казала?

И ако връзката ти пропадне да не споделяш повече тази информация.

11.   Тази история ми прилича по-скоро на измислена, обаче ако е истина като изключим частта с белезниците неговата реакция е нормална. Едва ли има нормален българин, който би се зарадвал, че приятелката му е била с мюсюлмани, арабин, негър и тема подобни.

12.   Разкарай го този ненормалник.

13.   Темата е провокация и е писана от мъж/жена, който/ято мрази различните вероизповедания.

Гаро

14.   Мрази мюсюлмани, ама се държи като ревнивите от тях. Радвай се, че си го разкрила що за тесногръд човек е и го зарязвай. Иначе щеше да си си изгубила години преди да се покаже в пълния си блясък. Този човек не е за теб, да знаеш.
Ж24

15.   Той не те обича.

16.   От момента в който той е решил че имаш общо с тероризма, той не е твой приятел!

17.   Просила си си го! ЕВАЛА на човека, и аз бих направил същото на негово място! Въргаляте се с всякакви мургави, черни отрепки, наркомани и убийци, а после искате мъжете да се правят на ни лук яли, ни лук мирисали, да ви боготворят и да се държат с вас като с кралици... Ми няма да стане! Като сте били боклуци няма да ви се размине, ще си понесете последствията!

18.   Нямам нищо против мюсюлманите, ако не ни се бъркат - но всеки да си знае своето!

Авторке, ако си православна християнка - е абсолютно неприемливо да имаш връзка с мюсюлманин!

Аз на негово място(на приятеля ти) - моментално бих прекратил отношения с теб!

На твое място, след неговата реакция(да те удря и да ти слага белезници) - също моментално бих прекратил отношения с него!

Ако си православна християнка - препоръчвам да да принесеш покаяние пред Бога! Върви в храма при православен свещеник и поговори с него по въпроса, той ще ти каже какво трябва да направиш!

И друг път никога не влизай във връзка с друговерец!

п. с. И недей разказва за бившите си!

19.   По принцип ако теоритически една жена е 10 на външен вид и всичко, ако разбера че се е снушавала с арабо-мюсюлмани и негри, вече е далеч от 10 и един вид аз обирам трохите от масата. Инстинктивно е, гнусно и отвратително като цяло. Човека се чуства изцапан, излъган и така нататък. Малко е краен, но общо взето всеки нормален мъж би се дистанцирал.

20.   Ти ако не го обичаше нямаше да си с него и щеше да си тръгнеш след първия ви скандал, но понеже е полицайче и може да се възползваш от привилегиите които получава си седиш и търпиш.

21.   Тая история е яко измислена.

22.   Подобна случка имах и аз, уж готина мадама, много морална, само че някои неща излязоха наяве, плющяла се се с тоя оня по интерес, единия като го видях направо щях да повърна, дебелак, не прилича на човек, обаче си я глезил.
Разбира се започнах да гледам на нея несериозно и събирах сили един ден да я разкарам, нямаше как да и влезна в положение. Обич, обич, ама се почуствах като последния глупак. Ясно е какво последва.
Така че всяко нещо си има цена, тепърва ще го разбереш. Мислите че ще грешите хиляди пъти и това няма да се отрази. Хем искате читав, хем мислите че той ще прости всичките ви глупости, а морален човек това няма да направи. После и ние сме ви виновни и нас обвинявате.

23.   За моя мъж знам, че е бил с мюсюлманка, какво, да го утрепя ли? Знам го като факт, нито съм разпитвала, нито съм го укорявала, нито съм правила някакви генерални изводи.

24.   Мъж на 34, за мен е отвратително жена да е била с арабин, предполагам от тия, които учат в медицинската академия, или какъвто и да е друг. Не бих искал да имам близки отношения с такава.

25.   Тази история е абсурдна и затова прилича на измислена. Ако случайно е вярна - твоя човек си е насилник. Ако не беше мюсюлманина - друго щеше да е.
Бягай докато можеш.

26.   Я го питай той с какви е бил. Да ти покаже снимки. С колко те пък са се опъвали преди приятеля ти. Дали са били чистоплътни, с болести, дали са ползвали предпазни средства. Минавал ли ги е в тоалетните? Тогава може да ти държи сметка.

27.   Ако историята е истинска, бегай с 200, докато е време.

28.   Не знам защо се слагат всички мюсюлмани в общ кюп. Все едно някой да се сърди, че си била с християнин или будист. Само ограничен човек не би вдянал, че от мюсюлманин до мюсюлманин, от християнин до християнин и от будист до будист има Балкан разлика. Нима всички българи/християни са еднакви?

30.   Хах, ама то повечето хора тук мислят като приятеля ти. Хм, проблемът е, че на същото ниво са и мюсюлманите - мислят, че като е бил с теб, българка, му е паднало нивото сигурно. Липса на образование, неондерталски механизми за оцеляване. Може би работят, може би ние сме тъпи, да очакваме от някого да бъде образован и без психологически комплекси.

31.   Бягай от този психопат!

32.   Тая тема ми прилича на измислена, не трябва ли да се минава психо тест, за да си в жандармерията?
Все пак като цяло съвет към всички - ако мъжът ти/приятетя ти, те бие, стягай багажите, че после ще те намерят в някой куфар.

33.   Аз бих се отвратил ако разбера, че една жена е излизала с българи. Много ниска летва. По-добре да е излизала с мюсюлмани и негри, ако щете, но българите са дъното на дъното.

Затова гледам да излизам с чужденки.

34.   Мен би ме било гнус да лижа нещо, в което се е празнил резняк...
А и самият факт, че си ходила с такъв, и въобще че си падаш по такива, означава, че си чукната в главата...

35.   Това не е нормално поведение, психопат, махай го от живота си, докато е време.

37.   Доста нагло е да държиш сметка на човека за миналото му (с изключение, разбира се, на насилниците! ). Това си е лично негова работа. То го е формирало и направило такъв, какъвто е.

Никой не се ражда с идеята, че след XXX години ще срещне теб и трябва да живее като монах дотогава, че иначе ще те презре и изпускаш шанса на живота си, едва ли не... Бил си с някого известно време, бил си щастлив някъде с някого, или си научил горчив урок, опитал си това или онова, за да разбереш, че не е за теб - какво осъдително има?

Не си причинявайте мъже или жени, които за съвсем нормални преживявания ви карат да се чувствате зле. Не стига, че си бил откровен, ами и някок да ти бърка с мръсни пръсти в душата и да те трови. За някои хора няма угодия - ако беше те взел девствена, тогава пък друг проблем щеше да намери.

38.   Била си с рязан. Те не свършват бързо. Затова се ядосва