Имам нужда от съвет
Здравейте, пише Ви момче на 18 години. Проблема ми е, че не мога да си намеря приятелка, опитвам се да се самоубедя, че това не е най-важното в момента, обаче желанието да имам момиче до себе си, е все същото. Не съм грозен или малоумен, мога да кажа, че изглеждам добре, дори са ми правили комплименти за външния вид, ходя на фитнес и лостове, сравнение с хората на мойта възраст съм и доста интелигентен. Но съм интроверт и като стане въпрос за запознанства с нови хора особено момичета съм много срамежлив и неуверен. В момента уча и работя, защото имам цели които да искам да постигана и гледам да се развивам максимално в личен план. Обаче се чувствам все така неудовлетворен, защото нямам някой до себе си. Та Вие какви съвети бихте ми дали?

Коментари

1.   Защо я искаш? За секс, нали? Хормоните ти бушуват.
Хвани някоя от улицата. Не я лъжи, че я харесваш, че си влюбен и тем подобни лъжи. Просто кажи, че си девствен, искаш да направиш сефтето и искаш постоянен сексуален партньор. Не вкарвай някое момиче в заблуждение, че те вълнува самата тя, а не част от тялото и. И си готов.
Поредният блъскащ във фитнеса, мислещ си, че това е толкова рядко и уникално нещо. Срамежлив и неуверен. Тоест като хванеш някоя, ще ти порасне работата, ще ти се повдигне егото, ще зазяпваш други и ще я зарежеш.
Напиши си на лист твоите хубави и лоши страни. Ама не лостове, фитнеси. А реалните неща. И лошите. Напиши и какво търсиш у момичетата. За какво би направил компромис и за какво не? Състави си такова списъче и се ръководи по него.

2.   От автора до номер 1

Да започнем с това, че не съм девствен и не знам защо прецени, че тренирам само с мисълта да наеба някоя? Пък и като гледам повечето хора, да тези които тренират не са толкова много. И ми е още по-интересно как прецени, че търся момиче само заради секса, но като гледам начина по който е написан коментара, най-вероятно си жена.

3.   Номер 1 е извънземно! А вие жените за какво си търсите мъже? За секс, нали? Да има някой да ви плаща масрафа по заведения и екскурзийки и да ви чеша между краката с големия си и постоянно да се валидиране пред обществото, колко много сте желани! Ах, колко сте лакоми и алчни.
Всъщност сте едни не дотам хубави, посредствени манипулаторки и комплексарки.

Поне като сме започнали, да си кажем истината, нали така?

4.   2, щом не си девствен, значи нямаш проблем да намериш жена. Та, въпросът е приключен, нямаш проблем. Само повърхностни хора пишат, че тренират като свое положително нещо. Пиши си лошите черти. Никоя няма да те вземе заради лостовете.
3, споко, никоя вече не е умряла за стиснати българи. Само мазохистки, и то и те ще изчезнат.

5.   Аз на твоите години пушех, пиех и биех... Работих, тренирах и винаги съм казвал истината. Готвих, чистех и учих висше. Пари нямах, кола имах и без пари имах място на всяко ВИП сапаре в града, а хората с парите чакаха да са на моя сметка... Мацките се редяха на опашка. Една камара момичета се хвалеха как съм ги бил чукал и тн... Истината е че нищо от това не ми донесе емоция, не чувствах нищо. Спях с тях прегръщах ги и когато усещах колко дълбоко спят в моите прегръдки и как спокойно бият сърцата им се чувствах по-самотен от всякога. На 22 срещнах момиче което влезе в сърцето ми от първата нощ и ето 10 години по-късно с нея сме по-свързани от всякога. Та така всичко с времето си! Но запомнете че жените не се влюбват в перфектни или в лоши момчета, те се влюбват в мъже!